PDA

مشاهده نسخه کامل : آیا این سیستم نسبتا قدیمی قابلیت اورکلاک داره ؟

D J V A H I D
16-06-08, 13:16
به دستور جناب M A H R A D (Only the registered members can see the link) بزرگ :1. (21): ( مدیر ارشد ) عزیز سایت من این مطلب رو به صورت تاپیک جداگانه زدم :yes:

یه سیستم قدیمی دارم میخوام ببینم قابلیت اورکلاک رو داره ؟ :surprised:

mb : albatron px915p4c pro
cpu : 478 pin intell 2.4 full
ram : 512 ddr 400
vga : 7100 gs gigabyte pcx
power : 500 viera gold

HoJJaT_007
16-06-08, 13:53
اگه سیستمت قدیمیه پس چرا به سیستم تقریبا خوب من نمره کم دادی؟!

D J V A H I D
16-06-08, 17:16
اگه سیستمت قدیمیه پس چرا به سیستم تقریبا خوب من نمره کم دادی؟!

عزیز دل من بحث رو خواهشا عوض نکن :yes:... این سیستم قدیمیه منه که نفروختمش. خوب نخریدن نفروختمش

D J V A H I D
17-06-08, 17:36
یعنی سوال من اینقدر سخت بود که هیشکی نتونست جوابشو بده ؟ :1. (27)::1. (27)::1. (27)::1. (28)::1. (28)::1. (28)::cry::cry::cry:

D J V A H I D
12-09-08, 23:36
دوستان اورکلاکر لطف کنن منو راهنمائی کنن . از اولش توضیح بدید . ممنون . همین روزا سیستم رو عوض میکنم . ولی قبل از اون میخوام با اور کلاک بیشتر آشنا بشم .

mb : albatron px915p4c pro
cpu : 478 pin intell 2.4 full
ram : 512 ddr 400
vga : 7100 gs gigabyte pcx
power : 500 viera gold

AMD>INTEL
13-09-08, 02:06
خیلی اورکلاک بشه 100 -200 مگاهرتز اونم به دردسر مشکلاتی که بوجود میاره نمیارزه .

Majid OC
13-09-08, 11:50
اول که سیستم می خواد بالا بیاد دکمه Delete چند بار بزن خلاصه واد صفحه بایوس مادربرد که شدی ببین
قسمتی با این نام در صفحات بایو س یا همچین کلماتی رو می بینی:
Multiplier CPU-FSB External Clock-CPU Host Frequency Clock Speed-DRAM Speed-CPU Core Voltage
اگه دیدی عکس از صفحه بایوست بگیر بزار
ببینیم کاری میشه کرد کلا از صفحات بایوستون عکس با دوربین موبایلی چیزی بگیرید بزارید!!
راستی با چه فنی یا کولینگی می خوای CPU تون رو خنک کنید؟!

D J V A H I D
13-09-08, 11:56
اول که سیستم می خواد بالا بیاد دکمه Delete چند بار بزن خلاصه واد صفحه بایوس مادربرد که شدی ببین
قسمتی با این نام در صفحات بایو س یا همچین کلماتی رو می بینی:
Multiplier CPU-FSB External Clock-CPU Host Frequency Clock Speed-DRAM Speed-CPU Core Voltage
اگه دیدی عکس از صفحه بایوست بگیر بزار
ببینیم کاری میشه کرد کلا از صفحات بایوستون عکس با دوربین موبایلی چیزی بگیرید بزارید!!
راستی با چه فنی یا کولینگی می خوای CPU تون رو خنک کنید؟!

آره همچین گزینه هایی وجود داره من الان عکس میگیرم میزارم واست

D J V A H I D
13-09-08, 12:14
از هر صفحه ایش که به نظرم اومد عکس گرفتم. حالا دیگه دست شما رو میبوسه !!!

Only the registered members can see the link

Majid OC
13-09-08, 14:46
قبل از اینکه من اوور سیستم رو بگم :
1.توان واقعی پاورتون خیلی مهمه ؛چنده !!؟500 وات واقعی ؛ چون مدل پاورتون معروف نیست گفتم!
2. دمای 56 درجه سانتی گراد CPU بدون اورکلاک بالاست ! واگه اوور بکنین خطرناکه ! یعنی با دمای بالا هی ریست می کنه !اعصابت خورد میشه !:1. (8):

برای همین موضوع باید یه فن بهتر و دور بالا 5 یا 6 هزارتومنی (البته بعید می دونم برا سوکت شما فن هنوز باشه)، دقت کن به سوکت 478 پین بخوره ؛می خری و مقداری خمیر سیلیکون مرغوب که از دوستمون بهادر گل همون AMD>INTEL می تونی بخری درمورد فنم ایشون راهنمایی تون می کنن. به اندازه یه نخود میزنی بین فن و CPU و نصب می کنی تا دما CPU ببینیم چقدر پایین می یاد ؟!
اگرم نمی خوای فن تهیه کنی من اورکلک سیستم رو می گم ؟!
اول از همه باید Bios رو آپدیت کنی که خودش در پایین اومدن دما و گرفتن باگ ها ؛ تاثیر گذاره :
اینم مقاله آموزش قدم به قدم آپدیت بایوس انواع مادربرد ها به زبان فارسی که توسط تیم شهر سخت افزارتهیه شده
کلیک کنید (Only the registered members can see the link)
مطلب رو که خوندی اینم لینک ازآخرین ورژن بایوس مادربردتون Albatron px915p4c pro:
لینک دانلود بایوس (Only the registered members can see the link)