PDA

مشاهده نسخه کامل : Crysis Warhead رسما تایید شد ، سایت رسمی آماده شد

sAsAn.K
04-06-08, 20:46
سلام دوستان.
خبر بسیار عالی برای دوستداران Crysis ، نسخه ی جدید با نام Warhead رسما تایید شد !
میتونید برید و توی خود سایت رسمی بازی ببینید :

Only the registered members can see the link

آقای سهیل
04-06-08, 22:03
به به!!! کی میاد؟
از کجا باید بفهمم که سیستمم اجراش میکنه یا ن؟ه
سیستم رو تازه عوض کردم ولی دوستان مورد عنایت قرارش دادن و گفتن خوب نیست!!!
راستی شما اهله اصفهانی؟؟ می خواستم ببینم dvd خوب و ارزون از کجا میشه گیرر آورد آخه هر جا رفتم 2 3 تومان کردن تو پاچم(مجتمع پارک و میرو ...)

Game
04-06-08, 23:22
بهترین خبری که ساسان بم داده وایی جوووووووووووووووووووووووو ووووووووووووووووووووووووو ووووووووووووووووووووووووو ووووووووووووووووووووووووو ووووووووووووووووووووووووو ووووووووووووووووووووووووو ووووووووون

CRYSIS WARHEAD

کی میاد

Stream
05-06-08, 01:33
خب پس زنگ خطر برای کارتهای Geforce GTX 280 و Radeon HD 4870 X2 قبل از عرضه به صدا در اومد!

PCminister
05-06-08, 01:47
خب پس زنگ خطر برای کارتهای Geforce GTX 280 و Radeon HD 4870 X2 قبل از عرضه به صدا در اومد!

فقط حواستون باشه که این دو تا کارت 28Cm طولشونه! قبل از خریدن کارت یه نگاهی هم به کیستون داشته باشین!:1. (38):

===========================

داستانش با شخصیت اصلی قسمت قبلی ادامه پیدا میکنه دیگه؟

با تشکر

Stream
05-06-08, 15:23
اسم جالبی براش انتخاب شده! در کل باید منتظر یک شاهکار دیگه از CRYTEK باشیم!

sAsAn.K
05-06-08, 16:00
بهترین خبری که ساسان بم داده وایی جوووووووووووووووووووووووو ووووووووووووووووووووووووو ووووووووووووووووووووووووو ووووووووووووووووووووووووو ووووووووووووووووووووووووو ووووووووووووووووووووووووو ووووووووون

CRYSIS WARHEAD

کی میاد
دقیقا مشخص نیست فعلا ، اگه خبری شد میگم .
:great:

آقای سهیل (Only the registered members can see the link) جان ، همه جا تو پاچه می کنن توی اصفهان ! ، من از بر و بکس تولید کننده میگیرم ! :great:

PCminister
05-06-08, 18:11
بدون مقدمه چینی میریم سر اصل مطلب:

will tell the same story as the original game but do it through the eyes of another character. In this case, that character is the British Sergeant, Psycho.

همون داستان قبلی از دید شخصیت دیگری گفته خواهد شد! اون شخصیت هم Psycho (سایکو) هست!

Expected to hit shelves this Autumn, CryTek has also confirmed that Warhead will be a PC exclusive title, despite rumours that a console release was also planned.

پاییز میخوره به قفسه ها!!!! (یعنی پاییز عرضه میشه!:1. (38):)

برای Pc میاد فقط>>>>>>>>>>>> کنسول دارها لطفا بکشین کنار رئیس (PC) داره میاد!:wink:

منبع خبر (Only the registered members can see the link)

با تشکر

Stream
05-06-08, 18:49
بدون مقدمه چینی میریم سر اصل مطلب:

will tell the same story as the original game but do it through the eyes of another character. In this case, that character is the British Sergeant, Psycho.

همون داستان قبلی از دید شخصیت دیگری گفته خواهد شد! اون شخصیت هم Psycho (سایکو) هست!

Expected to hit shelves this Autumn, CryTek has also confirmed that Warhead will be a PC exclusive title, despite rumours that a console release was also planned.

پاییز میخوره به قفسه ها!!!! (یعنی پاییز عرضه میشه!:1. (38):)

برای Pc میاد فقط>>>>>>>>>>>> کنسول دارها لطفا بکشین کنار رئیس (PC) داره میاد!:wink:

منبع خبر (Only the registered members can see the link)

با تشکر

PCminister
05-06-08, 19:06

:1. (38)::1. (38)::1. (38):

آقای سهیل
05-06-08, 22:09
دقیقا مشخص نیست فعلا ، اگه خبری شد میگم .
:great:

آقای سهیل (Only the registered members can see the link) جان ، همه جا تو پاچه می کنن توی اصفهان ! ، من از بر و بکس تولید کننده میگیرم ! :great:

اگه برات مقدوره تو پیغام خصوصی آدرس یه جایی رو بهم بده
مننونت میشم
خدا خیرت بده!!!
آقا از کجا میشه فهمید این بازی رو سیستمم اجرا میشه یا نه؟؟
مشخصات:
cpu amd athlon x2 64 5400+
vga sparkle 8500 gddr2 1gig
main msi k9n neo...

sAsAn.K
05-06-08, 23:04
از بچه ها سوال می کنم میگم .
قطعا درست اجرا نمیشه و نمی تونی راحت بازی کنی .
گرافیکت خیلی خیلی ضعیفه .