PDA

مشاهده نسخه کامل : » بــحــث و گــفــتمــان پیرامون دانلود منیجر ها

Shahryar
04-06-08, 18:13
با سلام به همه کاربران عزیز انجمن پی سی نتورک ... :11():

چندی پیش یک بحث مطرح شد توی همین انجمن در مورد دانلود منیجر ها اما به دلایلی از جمله نظرسنجی و ... بر آن شدیم که توی این تاپیک به بررسی تک تک دانلود منیجر ها بپردازیم و از نظر شما بهترین دانلود منیجر را بدونیم .

موفق باشید
شهریار :give_rose:

Shahryar
04-06-08, 18:21
خوب دوستان نظرسنجی اضافه شد اگه به نظرتون مشکلی داره بگید تا اصلاح بشه . در مورد این دو مورد Star Download و Gigaget هم توضیح میدم :1. (23):

sAsAn.K
04-06-08, 18:47
نمی تونم بهترین رو بگم ، FlashGet و IDM بهترین ها هستن ، حالا کدوم رو انتخاب کنم ؟! :1. (27):

Game
04-06-08, 23:06
جوووووووووون ساسان فقط IDM ولی وقتی می گفتم Orbit Downloader خوبه می گفتی ای حالا امتیازو نیگاه کون حااااااال بیااااااااااااااااا:merci::merc i::merci::merci::1. (38)::1. (38):

Shahryar
04-06-08, 23:13
نمی تونم بهترین رو بگم ، FlashGet و IDM بهترین ها هستن ، حالا کدوم رو انتخاب کنم ؟! :1. (27):

ساسان جان بهترین یعنی برتر دادن یکی به دیگری دیگه انتخاب با خودت هست . :yes:

Shahryar
05-06-08, 15:09
خوب ! دوستان عزیز دلایل انتخابشون را هم بگند تا بتونیم بررسی کنیم .

اما قبل از این دو Download Manager دیگه یعنی این دو تا را هم تست کنید و بگید چه طورند :

Star Downloader :

Only the registered members can see the link

و گیگاگت :

که از تکنولوژی Net Grid هم استفاده میکنه .

sAsAn.K
05-06-08, 15:55
شهریار خوب منم منظورم این بود که نمیشه برتری داد به اون یکی ! ، من هر دو رو با هم دارم ، هر کدوم یه موقع به کار میان .
:great:

Shahryar
05-06-08, 16:00
شهریار خوب منم منظورم این بود که نمیشه برتری داد به اون یکی ! ، من هر دو رو با هم دارم ، هر کدوم یه موقع به کار میان .

خوب بگو عزیزم کجا ها و چه خصوصیاتی دارند تا بشه بررسی کرد .

2- بالاخره در کل یکی را برتری بده هر چند سخته . :yes:

Labyrinth
05-06-08, 18:41
اربیت به خاطر پشتیبانی از کل پروتکلها + P2P + قابلیت تنظیم دانلود چند فایل پشت سر هم و ...
رایگان بودن + پشتیبانی خوب برای دانلود از یوتابه و ... که موزیک رو از جایی خاص اجرا میکنن

البته IDM هم خوبه ولی فقط در سرعت که اون هم فرقی با اربیت نداره به طور مثال IDM برای من 60 سرعت میده اربیت 58 :yes:

و هزاران دلیل دیگه :1. (40):

sAsAn.K
05-06-08, 19:27
ببین شهریار ، FlashGet کلا خیلی قویه ، فقط مشکل دانلود از Rapidshare Premium داره ، من دوست دارم مثل IDM لینک رو بدم به FlashGet و دانلود کنه خیلی راحت .
ولی Site Logins Manager مخصوص FlashGet سایت Rapidshare رو ساپورت نمی کنه وگرنه انتخاب اول من FlashGet بود ، ولی IDM هم خوبه ، گرچه سرعت پایداری نداره ، ولی تا حالا مشکل خاصی باهاش نداشتم .
در کل من با FlashGet فقط همون مشکلی رو که گفتم دارم ، همین و بس .

Ardalan
05-06-08, 19:31
منم مثل ساسان موندم کدوم بزن ولی idm زدم چون سرعتش خوبه ولی بعضی از سایت ها باهاش مشکل دارن مثل downloads.ir یا رپید باز
ولی flashget حرف نداره درسته سرعتش یکم پایین تره ولی اصلا بهت ارور نمیده در کل به IDM از 10 میدم 9 به فلش گت میدم 8.9

Ardalan
05-06-08, 19:39
اینم لینک دانلود منیجر هایی که تو نظرسنجی هستند

Internet Download Manager IDM 5.12Build 11 (Only the registered members can see the link)

(Only the registered members can see the link)Download Accelerator Plus (DAP) Premium 8.6.1.4 (Only the registered members can see the link)

Internet Download Accelerator 5.6.1.1133 (Only the registered members can see the link)

ReGet Deluxe 5.1 (Build 308 (Only the registered members can see the link)) (Only the registered members can see the link)

Star Downloader Pro 1.52 (Only the registered members can see the link)

Orbit Downloader 2.65 (Only the registered members can see the link)

FlashGet 2.0.2.1028 (Only the registered members can see the link)

GetRight Pro 6.3c (Only the registered members can see the link)

[/URL][URL="Only the registered members can see the link"]
(Only the registered members can see the link)

Galaxy
06-06-08, 18:07
من تا چند روز پیش IDM استفاده می کردم به دلیل :

1- سرعتش که هیچ کسی روش بحثی نداره
2- امکان دانلود از رپیدشیر و سایت های دیگه
3- امکانات زیادش مثل زمان بندی و ... .

اما الان زدم گیگاگت دانلودش کردم چیز جالبی بود سرعتش در حد زیادی هست و امکاناتشم خوب بود و فقط اینکه امکان برنامه ریزی برای دانلود مثلا 8 شب شروع کنه را نداره . بقیه چیز هاش عالی بود ضمن اینکه امنیتش بیشتر از IDM هست .

sAsAn.K
06-06-08, 19:50
عزیزان ، FDM رو هم تست کنید ( Free Download Manager ) .
میتونید اکانت رپیدشر رو بهش بده ، بعد سوال می کنه که میخوای اکانتو سیو کنم که دفعه ی بعدی نخوای وارد کنی ، شما هم تایید می کنید و تموم .
سرعت فوق العاده خوبی هم داره .
امکانات بالایی هم داره .

Shahryar
06-06-08, 20:20
خوب گزینه های خیلی خوبی الان هستند مثل :

1- IDM
2- Flashget
3- Star Downloader
4-Gigaget

که هر کدوم خصوصیات خوبی دارند که میشه بهشون اطمینان کرد اما بعد از مقایسه نهایی به Flashget رای دادم . اما بهتر هست قبلش به بررسی بقیه اون ها بپردازم :

گیگاگت دانلود منیجر خوبی هست و آینده خوبی داره اما الان به دلیل اینکه Site Login Manager نداره + زمان بندی البته به وسیله Flashgot میشه کاری کرد که از کوکیز بروزر استفاده کنه اما بازم جای Site Login Manager را نمیگیره . سرعت بسیار بالایی داره به نظر من گیگاگت + هوش مصنوعی قوی که خیلی قشنگ لینک ها را میشه باهاش دانلود کرد + تکنولوژی Net Grid که باعث افزایش سرعت دانلود میشه .

Star Downloader هم خیلی شبیه IDM هست و هیچ مزیتی نسبت به IDM نداره جز اینکه Free هست + در هنگام شروع سریعتر دانلود میکنه ! :great:

IDM هم که دیگه نیاز به توضیح نداره ! :1. (23):

اما Flashget نسخه 2.0.2 که اردلان جان لینک داده بودند را دانلود کردم به نظرم خیلی عالی بود ! سرعتش که در حد IDM هست ( میانگین را ببینید نه سرعت اولیه ! ) اما از نظر هوش مصنوعی کمی ضعیف تر از IDM هست و مجتمع سازیش با بروزر ها خیلی خوب نیست ( با وجود Flashgot ) . امکاناتش خیلی زیاد هست + امکاناتی نظیر دانلود تورنت + eMule .

دوستان گفتند مشکل با رپیرشیر که راه حلش را پیدا کردم :

برای دانلود از رپیرشیر به منو Tab برید و روی گزینه Default Download Properties و Login To Server را تیک زده و قشنگ یوزر + پسورد اکانت پرمیومتون را بزنید و راحت دانلود کنید ! ( قابل توجه ساسان عزیز و ... ) :1. (40):

موفق باشید

Shahryar
06-06-08, 20:30
اربیت به خاطر پشتیبانی از کل پروتکلها + P2P + قابلیت تنظیم دانلود چند فایل پشت سر هم و ...
رایگان بودن + پشتیبانی خوب برای دانلود از یوتابه و ... که موزیک رو از جایی خاص اجرا میکنن

البته IDM هم خوبه ولی فقط در سرعت که اون هم فرقی با اربیت نداره به طور مثال IDM برای من 60 سرعت میده اربیت 58 :yes:

و هزاران دلیل دیگه :1. (40):

امیر جان امکاناتی که دلیل انتخابت روی اربیت هست را میشه دقیق تر بگی ؟

Labyrinth
06-06-08, 20:35
چرا اربیت رو بررسی نمیکنید ؟ میخوای لینک بدم ؟

برید این لینک (Only the registered members can see the link) به نظرم تصمیم گیری راحتر میشه :1. (26):

این رو هم بخونید :wink:

Orbit is a download accelerator and manager based on P2P techonology. And it has advanced robust multithread download algorithm implemented with high quality.

Orbit integrates seamlessly into Microsoft Internet Explorer to automatically handle your downloads. Using Orbit you can easily download files from any remote server via Only the registered members can see the link FTP, RTSP, MMS. With Orbit the downloading process will be as easy as nerver before. Orbit is a light-weight, powerful and easy-to-use application. Also it is well-known for its intuitive and user-friendly interface.

Orbit is an indispensable tool for download acceleration. It has a smart download logic accelerator that features intelligent dynamic file segmentation and safe P2P downloading techonology to accelerate your downloads

Orbit can resume broken downloads. So you needn't start the downloading process from the very beginning
after casual interruption. You can resume unfinished download from the moment when it was interruped.

Orbit can find flash files and streaming media files from webpages automaticlly. With this, you can get flash games, audio/video files easily from a webpage.

Orbit can grab FLV files from YouTube or other video websites and download them to your own PC quickly.

Orbit supports proxy servers, download categories, queue processor, enhanced virus protection on download completion and many other features.

Here are some key features of "OrbitDownloader":

· The fastest download, the easiest manager
Orbit is an indispensable tool for download acceleration. It has a smart download logic accelerator that features intelligent dynamic file segmentation and safe P2P downloading techonology to accelerate your downloads. It is a light-weight, powerful and easy-to-use application. Also it is well-known for its intuitive and user-friendly interface.

· Micro-Sized Yet Feature Filled
Most of the features present in other download manager clients are present in oribt, including bandwidth prioritization, proxy servers, download categories,queue processor, enhanced virus protection on download completion. Additionally, Oribt Can get flash games and audio/video from webpages and grab videos from YouTube or other video sites!!

Resource-Friendly
Orbit was written with efficiency in mind -- typically using less than 3MB of memory, allowing you to use the computer as if it weren't there at all. Additionally, the program itself is less than 3MB in size

بهتر است امتحان کنید :yes:

mostafaeshghi
06-06-08, 21:15
من هم به IDM رأی دادم! دیگه بروبچ دلایل را واضح و روشن گفتند ! سرعت بالا و....

(با برنامه های دانلود زیادی کار نکردم 90% با همین آی دی ام کار کردم) ولی من چیزی که باهاش حال میکنم این کار کردن با اف تی پی هاست! واقعا خیلی سرعتش بالاست! یه ذره که روش فکر میکنی احساس میکنی که داره به سرور اف تی پی فشار میاره برای گرفتن بالاترین سرعت :1. (26):!

و همانطور که دوستمون فرمودند

ولی idm زدم چون سرعتش خوبه ولی بعضی از سایت ها باهاش مشکل دارن مثل downloads.ir یا رپید باز

این دانلودر با بعضی از سایتها مثل رپید باز و رپید شر مشکل داره! و تقریاب دلیل و راهکارش مشخصه !
چون IDM با 8 کانکشن به سرف سرور مقابل حمله ور میشه :lol: این مشکلات پیش میاد !
مثلا رپید باز سروراش سر اینجور موقعها قاطی میکنه که راهکار مشخصه در آپشنها تعیین کنید که با 1 کانکشن به سایت رپیدباز وصل بشه! (البته من خودم تو آپشن تغییر دادم ولی نمیدونم چرا عمل نکرد :1. (28):)
یا مهمتر از اون سایت رپید شر ! وقتی با 8 کانکشن به سروراش وصل میشه (نمیدونم چه اتقفاقی میافته که) هر فایلی که میگیرید با حجم دو برابر در اکانت رپید شرتون ثبت میشه! یعنی وقتی یه فایل 100 مگابایتی میگیرید در اکانت 200 مگابایت ثبت میشه! که برای این هم مانند قبلی عمل کنید !

فقط یه سوال اساسی: اصلا به طور کلی فلسفه ی اتصال با تعداد کانکشنهای بالا چیه!؟ اگر به همه ی سایتها با 1 کانکشن متصل بشیم اشکالی پیش میاد؟! یا اگر با تعداد کانکشنها پایینتری متصل بشیم سرعت رسیو از سرور مقابل هم کاسته میشه!؟

قربانتان: مصطفی عشقی

sAsAn.K
06-06-08, 22:32
ممنون شهریار اون کاری که گفتی رو کردم و درست شد ، گرچه این لوگین رو برای تمامی لینکها در نظر میگیره ( حتی غیر از Rapidshare ) ولی خوب مشکلی به وجود نمیاد .
پس بنابر این FlashGet رو انتخاب می کنیم !
گرچه IDM و خصوصا Orbit Downloader هم حق انتخاب شدن داشتن ، ولی خوب FlashGet از این دو سرتر هست به نظر من .

Shahryar
07-06-08, 09:50
چرا اربیت رو بررسی نمیکنید ؟ میخوای لینک بدم ؟

برید این لینک (Only the registered members can see the link) به نظرم تصمیم گیری راحتر میشه :1. (26):

بعد از مدت ها دوباره اربیت را تست میکنم .

این لینکی که از ویکی پدیا دادی جالب بود .

از نظر پشتیبانی از Protocol ها که فکر نمیکنم FlashGet چیزی از اربیت کمتر داشته باشه به خصوص اینکه کاربردی تر هست eMule مثلا نسبت به RTMP یا مثلا داشتن پشتیبانی از BitTorrent در Flashget .

از نظر امکانات تنها فکر کنم ZIP Preview داره که بنده کاربردش را هنوز متوجه نشدم . در کل نصبش میکنم و یک بررسی دقیق مینویسم . :1. (26):

sAsAn.K
07-06-08, 11:33
شهریار امکان Zip Preview این قابلیت رو داره که به کاربر اجازه میده تا فایل ZIP ای که هنوز کامل دانلود نشده رو محتویات داخلش رو بتونه ببینه .
ضمنا Wikipedia یه چیز جالب در مورد Net Transport نوشته ! :

It is very similar to FlashGet (Only the registered members can see the link), though which one is based on the other is not clear.

به نظر شما کدومش ممکنه بر اساس اون یکی باشه ؟!
به نظر من نباید شک کرد که NetTransport بر اساس FlashGet هست .

Shahryar
07-06-08, 15:54
:1. (38): ای بابا ! همه این ها قوی اند !

اربیت هم خیلی خوبه اما یک چیزی که هست اینه که Orbit ، Flashget و NetTransport هر سه از یک هسته استفاده میکنند اما توی هر کدوم تغییراتی داده شده . از نظر سرعت هر سه در یک حد هستند چون گفتم هسته ها در اصل یکی هستند . اما از نظر امکانات خیلی ریز میشه ما بین این سه تا تفاوت گذاشت و هر کدوم محاسن و معایبی دارند . تنها اشکالی که Flashget داره پشتیبانی نکردن از Metalink + دانلود ویدئو های اینترنتی مانندFLV های YouTube هست . Net Transport از نظر eMule خیلی قوی هست و از نظر امکانات هم حرفه ای طراحی شده اما مشکلات ریزی هم داره مثل دوباره وصل شدن هنگام قطع یا سرچ کردن میرور ها و ... . اربیت هم خوبه اما از eMule پشتیبانی نمیکنه + مشکل دانلود با رپیرشیر را من نتونستم توش حل کنم ! اگه کسی میدونه بگه + امکانات Orbit در کل کمی کمتر از Flashget هست مانند پشتیبانی نکردن قوی از پروکسی و ... .

Labyrinth
08-06-08, 08:32
:1. (38): ای بابا ! همه این ها قوی اند !

اربیت هم خیلی خوبه اما یک چیزی که هست اینه که Orbit ، Flashget و NetTransport هر سه از یک هسته استفاده میکنند اما توی هر کدوم تغییراتی داده شده . از نظر سرعت هر سه در یک حد هستند چون گفتم هسته ها در اصل یکی هستند . اما از نظر امکانات خیلی ریز میشه ما بین این سه تا تفاوت گذاشت و هر کدوم محاسن و معایبی دارند . تنها اشکالی که Flashget داره پشتیبانی نکردن از Metalink + دانلود ویدئو های اینترنتی مانندFLV های YouTube هست . Net Transport از نظر eMule خیلی قوی هست و از نظر امکانات هم حرفه ای طراحی شده اما مشکلات ریزی هم داره مثل دوباره وصل شدن هنگام قطع یا سرچ کردن میرور ها و ... . اربیت هم خوبه اما از eMule پشتیبانی نمیکنه + مشکل دانلود با رپیرشیر را من نتونستم توش حل کنم ! اگه کسی میدونه بگه + امکانات Orbit در کل کمی کمتر از Flashget هست مانند پشتیبانی نکردن قوی از پروکسی و ... .

اربیت با رپیدشر مشکل نداره :1. (27): من خودم خیلی وقته استفاده میکنم :yes:

فلش گت به اون صورت توی تورنت قوی نیست و دردسر داره اما از نظر امکانات خوبه من تست کردم همرو این چهارتا رو من قبول دارم

Internet Download Accelerator : سرعت و امکانات خوب :yes:
Internet Download Manager : سرعت خوب و دارا بودن ویژگی سرعت بخشیدن به اعمال دانلود :yes:
Flash Gat : پشتیبانی خوب و سرعت خوب
اربیت : سرعت خوب بعلاوه قابلیت دانلود از سایت های مختلف ( موزیک انلاین و ... )

اینها همه خوب هستن ولی من فلش گت رو نصب نمیکنم این سه تا روی سیستم نصب هست به جز فلش گت

پیشنهاد میکنم Internet Download Accelerator رو تست کنید این هم یک زمانی من استفاده میکردم ( دیال آپ داشتم )

یکی دانلود منیجر هم معرفی میکنم که جزو لیست ها نیست اسمش L ee chGet است توی سرعت هیچ دانلود منیجری نمیتونه بگیردش :yes: برای من که یک زمانی 78 تا 86 میداد :1. (2): باید بگردم پیداش کنم :yes:

sAsAn.K
08-06-08, 14:07
LeechGet زمانی طرفدار های خاص خودش رو داشت و الاآن هم داره .
آخرین نسخش 2007 هست ، سرعت نسبتا خوبی داره ( گرچه سرعتی که مینویسه دروغه ! ) .

sAsAn.K
08-06-08, 14:07
Download.Accelerator.Premium.v8.6.6.2.FiNAL.Cracke d-MKDEV

Screenshot After Installation:
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

mostafaeshghi
08-06-08, 17:01
فقط یه سوال اساسی: اصلا به طور کلی فلسفه ی اتصال با تعداد کانکشنهای بالا چیه!؟ اگر به همه ی سایتها با 1 کانکشن متصل بشیم اشکالی پیش میاد؟! یا اگر با تعداد کانکشنها پایینتری متصل بشیم سرعت رسیو از سرور مقابل هم کاسته میشه!؟

با سلام مجدد خدمت دوستان حاضر در این تاپیک!

از شما دوستان خواهشمندم پستها را با دقت بخوانید !:1. (38): آخه من اینجا سوال کردم ولی کسی جواب نداد !؟

اگر کسی میدونه جواب سوالو ممنتون میشم جواب بده !

Keih@n.G
08-06-08, 17:09
به نظر من IDM چون از سرعت خیلی بالایی برخورداره :great:

Galaxy
08-06-08, 17:14
به نظر من IDM چون از سرعت خیلی بالایی برخورداره :great:

:1. (27): شهر سخت افزار این حرف ها ؟! :1. (27): دلیل ! بقیه را هم تست کن کیهان خان مثل اربیت ، گیگاگت ، فلش گت و ... . بعد این حرف را بزنید لطفا .

Galaxy
08-06-08, 17:19
با سلام مجدد خدمت دوستان حاضر در این تاپیک!

از شما دوستان خواهشمندم پستها را با دقت بخوانید !:1. (38): آخه من اینجا سوال کردم ولی کسی جواب نداد !؟

اگر کسی میدونه جواب سوالو ممنتون میشم جواب بده !

ببین چند تا نکته :

یکی اینکه ممکن هست کانکشنی که الان باهاش به سرور وصلی Terminate بشه یا مشکلات دیگه ای براش پیش بیاد که یک دفعه سرعت را میندازه .

2- توی ایران خیلی تفاوت نمیکنه اما بعضی از سرور ها محدودیت میگذارند برای دانلود هر کانکشن که این طوری بهتر هست .

3- هر سروری هم توانایی پذیرش تعداد بالایی کانکشن را نداره و حتی ممکن هست که توی فایروالش بنتون کنه ! برای همین معمولا با 5 کانکشن متصل میشند با اینکه اکثر دانلود منیجر ها قابلیت دانلود با 15 کانکشن را هم دارند .

ممنون
سرباز انجمن :1. (40):

mostafaeshghi
09-06-08, 22:45
ببین چند تا نکته :

یکی اینکه ممکن هست کانکشنی که الان باهاش به سرور وصلی Terminate بشه یا مشکلات دیگه ای براش پیش بیاد که یک دفعه سرعت را میندازه .

2- توی ایران خیلی تفاوت نمیکنه اما بعضی از سرور ها محدودیت میگذارند برای دانلود هر کانکشن که این طوری بهتر هست .

3- هر سروری هم توانایی پذیرش تعداد بالایی کانکشن را نداره و حتی ممکن هست که توی فایروالش بنتون کنه ! برای همین معمولا با 5 کانکشن متصل میشند با اینکه اکثر دانلود منیجر ها قابلیت دانلود با 15 کانکشن را هم دارند .

ممنون
سرباز انجمن :1. (40):

خیلی ممنون از پاسخ تقریبا کاملتون

حالا مسائلی که پیش میاد! من 90% دانلودهام از پرمیوم رپیدشر با اون سرورهای خفنیش با توجه به دوبرابر حساب کردن حجم دانلودی آیا موردی داره با 1 کانکشن به رپید شر وصل شد و دانلود کرد!؟

مسئله ی مهمی که وجود داره در سوالی که کردم اینه که وقتی برای 1 لحظه از سرور قطع میشه ایا خود برنامه برای چند بار ادامه ی کار را ریترای (Retry) میکنه یا نه درجا صفحه دانلود را میبنده؟!

و آیا تعداد کانکشن در اعداد 2 و 4 و 8 و 16 در حجم دانلودی از رپید شر تفاوت دارند یا نه!؟

Galaxy
10-06-08, 15:04
خیلی ممنون از پاسخ تقریبا کاملتون

حالا مسائلی که پیش میاد! من 90% دانلودهام از پرمیوم رپیدشر با اون سرورهای خفنیش با توجه به دوبرابر حساب کردن حجم دانلودی آیا موردی داره با 1 کانکشن به رپید شر وصل شد و دانلود کرد!؟

مسئله ی مهمی که وجود داره در سوالی که کردم اینه که وقتی برای 1 لحظه از سرور قطع میشه ایا خود برنامه برای چند بار ادامه ی کار را ریترای (Retry) میکنه یا نه درجا صفحه دانلود را میبنده؟!

و آیا تعداد کانکشن در اعداد 2 و 4 و 8 و 16 در حجم دانلودی از رپید شر تفاوت دارند یا نه!؟

نه من هم رپید داشتم دو برابر حساب نمیکنه .

در مورد رپیدشیر اگه میپرسید بسته به دانلود منیجر داره . این راهکردی که شهریار جان دادند خیلی به کار اومد و من هم نظرم چرخید نسبت به فلش گت چون مشکل رپیدش را حل کرد . برای رپیدشیر شما با 5 کانکشنک وصل شید خوبه ( یکم زیاد هست اما خوبه )

Galaxy
10-06-08, 15:05
عجب ... شده ها !

10 تا میرند به IDM رای میدند بعد که داد میزنیم اینجا دلیل هیچکسی نیست دوستان عزیز میخواین دعوت نامه بفرستم تا دلیلتون را بگید ؟

HoJJaT_007
10-06-08, 15:09
idm بهتره! دلیل میخواید بگم؟

sAsAn.K
10-06-08, 15:12
اگه یه پست بالاترتون رو میخوندید میفهمیدید که باید دلیل رو بیان کنید !
دوستان سعی نکنید تاپیک رو منحرف کنید .
:give_rose:

HoJJaT_007
11-06-08, 19:49
چون سرعتش بالا هست

با 16 تا کانکشن وصل میشه و ...

D J V A H I D
11-06-08, 20:04
منم آی دی ام مصرف میکنم:cool: . البته ناگفته نمونه که قبلا تقریبا تموم دانلود منیجرها رو نصب کردم:1. (40): . ولی کارایی هیچ کدومش مثل آی دی ام راحت و پرسرعت نبوده:1. (21):.من الان از نسخه 5.12 استفاده میکنم که به شما نیز پیشنهاد میکنم ازش استفاده کنید :1. (26):. مطمئنا پشیمون نمیشید >>>

Emperatour
15-06-08, 17:41
بچه ها این صفحه رو ببینید. امکانات رو مشخص کرده دقیق. میتونه تو روند بحث کمک کنه. هر ایتم رو بررسی کنیم و جمه بندی داشته باشیم.

Shahryar
16-06-08, 15:51
چون سرعتش بالا هست

با 16 تا کانکشن وصل میشه و ...

این که حسن حساب نمیشه ! همشون میتونند با کانکشن بالا متصل بشند به سرور اما مهم اینه که سرور کشش داشته باشه .

سرعت هم در حد Flashget هست اما IDM سرعتش Stable نیست و اوایل کار خیلی بالا هست بعد میاد پایین اما FlashGet اوایلش یکم پایین تر از IDM هست اما در طول دانلود یکسان هست .

حجت جان یک تست بکن نظرت را در مورد FlashGet بگو .

Ardalan
25-06-08, 23:44
با سلام
بچه ها این عکس نگاه کنید

تو عکس بالایی از یه دانلود منیجر میشه که فایل رو به سگمنت ها ی (segment) های خیلی زیاد تبدیل میکنه و در نتیجه سرعت به طور روشنی زیاد میشه ولی تو عکس دوم از IDM استفاده شده و از 16 سگمنت استفاده میکنه و سرعت نسبت به اولی پایین اوده
حالا من میخام بدونم اون دانلود منیجر اولی چیه ؟ ؟

Shahryar
26-06-08, 09:52
با سلام
بچه ها این عکس نگاه کنید

تو عکس بالایی از یه دانلود منیجر میشه که فایل رو به سگمنت ها ی (segment) های خیلی زیاد تبدیل میکنه و در نتیجه سرعت به طور روشنی زیاد میشه ولی تو عکس دوم از IDM استفاده شده و از 16 سگمنت استفاده میکنه و سرعت نسبت به اولی پایین اوده
حالا من میخام بدونم اون دانلود منیجر اولی چیه ؟ ؟

عکس بالایی لود نمیشه .

Ardalan
26-06-08, 11:46
شهریار جان توی سایت آپ کردم :great:

Ardalan
26-06-08, 19:41
ابنم اضاف کنم که اصلا به سروری که ازش دان میشه ربطی نداره
فقط و فقط به دانلود منیجر

Shahryar
07-07-08, 12:54
اردلان جان میشه بگید این عکسی که گذاشتید را چه جوری تهیه کردید ؟ چون یکم شک کردم .

یک سوال دیگه اینکه نسخه 2.0 فاینال Flashget که توی همین تاپیک هم گذاشته شد برای دانلود با Flashgot مشکل داره آیا پیشنهادی دارید ؟

Ardalan
09-07-08, 12:20
اردلان جان میشه بگید این عکسی که گذاشتید را چه جوری تهیه کردید ؟ چون یکم شک کردم .

یک سوال دیگه اینکه نسخه 2.0 فاینال Flashget که توی همین تاپیک هم گذاشته شد برای دانلود با Flashgot مشکل داره آیا پیشنهادی دارید ؟

این نرم افزاری هستش که باهاش دانلود آفلاین میکنم
اونجا هر کسی از هر دانلود منیجری میتونه استفاده کنه
اون صورتی ها فایل ها هست و اون سفید های روش هم قسمتی که پر شده :whistle:
اون تفاوتی که بین دو نحوه دانلود وجود داره مربوط به دان منیجر میشه
در مورد سوال دومت هم درست متوجه نشدم:great:

Shahryar
09-07-08, 12:37
این نرم افزاری هستش که باهاش دانلود آفلاین میکنم
اونجا هر کسی از هر دانلود منیجری میتونه استفاده کنه
اون صورتی ها فایل ها هست و اون سفید های روش هم قسمتی که پر شده :whistle:
اون تفاوتی که بین دو نحوه دانلود وجود داره مربوط به دان منیجر میشه
در مورد سوال دومت هم درست متوجه نشدم:great:

اردلان جان وقتی مثلا لینکی را که Flashgot میکنم باز میکنه فلش گت را اما پنجره ای برای دانلود باز نمیشه . ضمن اینکه اصلا این فلش گته نصبش خاص هست و چه جوری بگم توی Add/Remove پروگرام هم نمیاد و توی استارت منو . .. و فلش گات هم نمیتونه تشخیصش بده .

قربانت

Ardalan
09-07-08, 12:40
منظورت این هست ؟

Shahryar
09-07-08, 20:27
منظورت این هست ؟

الان توی این عکسی که شما گذاشتی فلش گت را شناخته فلش گات اما اون لینک دانلودی که گذاشتی نرم افزارش را که نصب میکنینم نمیشناسه فلش گات .

Ardalan
09-07-08, 21:11
الان توی این عکسی که شما گذاشتی فلش گت را شناخته فلش گات اما اون لینک دانلودی که گذاشتی نرم افزارش را که نصب میکنینم نمیشناسه فلش گات .

شاید اون نسخه ای که من گذاشتم Portable بوده
از اینجا دان کن

Shahryar
10-07-08, 12:02
شاید اون نسخه ای که من گذاشتم Portable بوده
از اینجا دان کن

اینکه فلش گت 1.9.6 هست نه 2 !

Shahryar
16-07-08, 15:03
اردلان جان چی شد ؟

Ardalan
16-07-08, 18:28
اردلان جان چی شد ؟
چی چی شد ؟ :1. (38):

Shahryar
17-07-08, 09:22
چی چی شد ؟ :1. (38):

اون نسخه ای که شما اول تاپیک گذاشتی برای دانلود 2.0 هست اما اونی که توی سایت Flashget هست 1.9.6 هست !

™Ali
18-07-08, 13:12
سلام بر همگی
امروز نسخه Portable برنامه IDM رو دانلود کردم واقعا توپه به شما هم پیشنهاد می کنم
Version 5.11

Labyrinth
18-07-08, 13:44
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

شما میتونید آخرین نسخه نرم افزار Internet Download Manager از اینجا دانلود کنید (Only the registered members can see the link)

آخرین نسخه : 5.14

Labyrinth
18-07-08, 14:39

دانلود FlashGet 2.0.2.1028 بصورت مستقیم (Only the registered members can see the link)

Ardalan
23-07-08, 19:36
یه مشکلی که من توی Flashget دیدم اینه که مشخص نمیکنه که آیا این فایل Resume داره یا نه

Shahryar
23-07-08, 20:17
کلا Flashget توی هوش مصنوعی مشکل داره ! مثلا تشخیص نمیده که فایلی که داری دانلود میکنی فشرده هست ، آهنگ هست و ... .