PDA

مشاهده نسخه کامل : جنگ IE 8.0 با Firefox 3.0

a_k
04-06-08, 11:38
به نظر شما ie 8.0 یا فایرفوکس 3.0 کدام بهترند.
کدام در جنگ پیش رو موفق می شوند. هر دو کولاکی هستند.هر دو نسخه بتا هستند.
ولی چیزی که قابل تامل پیشرفت ie .من دقیقا درست دفعه اوله که دارم ازش استفاده می کنم و ازش تعریف می کنم.واقعا یه چیز دیگه.قابل مقایسه با نسخه های قبلیش نیست.
نظر شما چیه؟تا حالا کسی تستش کرده؟!؟

ولی بازم فایرفوکس سالاره:great:

M A H R A D
04-06-08, 14:44
در مورد نسخه های جدید بیشتر بحث روی FireFox 3.0 و Opera 9.5 هست

تفاوتهای IE8 رو لطف میکنید به صورت کاربردی بگید؟ یعنی چه چیزهایی اضافه شده ؟

سپاس

Shahryar
04-06-08, 15:37
من یکی از چیز هایی به صورت تفریحی انجام میدم بازی کردن و کار کردن با مرورگر هاست .

IE کلیه نسخه هاش حتی همین نسخه نه استاندارد هست ، نه سرعت داره و نه قدرت . فایرفاکس 3.0 یک سر و گردن قوی تر هست .

a_k
04-06-08, 20:26
اولا که من نگفتم IE8.0 بهتره <?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" /><o:p></o:p>
دوما اصلا و به هیج وجه این حرف رو قبول ندارم که رقابت اصلی بین فایرفوکس و اوپراست<o:p></o:p>
سوما من خودم از فایر فوکس استفاده می کنم و طرف دار پر و پا قرصشم<o:p></o:p>
ولی صحبت اصلی من اینه که این نسخه قابل مقایسه با نسخه های قبلی نیست.بسیار سریع اجرا می شه .سرعت باز کردن صفحه هاش بسیار بیشتر شده.امکاناتش بیشتر شده.ولی بازم به فایرفوکس نمی رسه.<o:p></o:p>
قابلیت webslices یا قابلیت Activitiesکه با انتخاب یک متن فعال می شه وکلی امکانات روبروی ما .مثلا جستجو در انواع موتور های جستجو یا ترجمه اون متن یا فرستادن به وبلاگ یا...<o:p></o:p>
از قابلیت silver light پشتیبانی میکند.(که البته فایرفوکس هم می کند)<o:p></o:p>
به نظر من پیشرفت چشم گیری داشته!<o:p></o:p>

Shahryar
04-06-08, 21:17
اولا که من نگفتم IE8.0 بهتره <o:p></o:p>
دوما اصلا و به هیج وجه این حرف رو قبول ندارم که رقابت اصلی بین فایرفوکس و اوپراست<o:p></o:p>
سوما من خودم از فایر فوکس استفاده می کنم و طرف دار پر و پا قرصشم<o:p></o:p>
ولی صحبت اصلی من اینه که این نسخه قابل مقایسه با نسخه های قبلی نیست.بسیار سریع اجرا می شه .سرعت باز کردن صفحه هاش بسیار بیشتر شده.امکاناتش بیشتر شده.ولی بازم به فایرفوکس نمی رسه.<o:p></o:p>
قابلیت webslices یا قابلیت Activitiesکه با انتخاب یک متن فعال می شه وکلی امکانات روبروی ما .مثلا جستجو در انواع موتور های جستجو یا ترجمه اون متن یا فرستادن به وبلاگ یا...<o:p></o:p>
از قابلیت silver light پشتیبانی میکند.(که البته فایرفوکس هم می کند)<o:p></o:p>
به نظر من پیشرفت چشم گیری داشته!<o:p></o:p>

IE بد نیست اما برای کسی خوبه که تازه ویندوز نصب کرده و میخواد یک مرورگر دیگه دانلود کنه ! :1. (23): امکانات داره اما میشه بگید چه امکانی داره که توی فایرفاکس نیست . بنده تخصص توی آپرا خیلی ندارم اما دوستان هستند شما بفرمایید تا تست کنیم . از نظر بنده IE توی خوندن کد های جاوا ، استایل شیت های CSS و ... که مشکل داره هیچ امکاناتی هم نداره نه ویدگت میخوره نه اکستنشن و نه هیچ امکانی که بشه دلم را بهش خوش کنم . سرعت لود هم که در این نسخه کمی بیشتر شده ولی از FireFox 3.0 و کسترل بسیار ضعیف تر هست . :1. (26):