PDA

مشاهده نسخه کامل : صدای عجیب از سیستم

nice
03-06-08, 15:00
سلام دوستان
من یک مشکل دارم
در سیستم من یک صدایی همرا با پردازش هر تصویر میاد
مانند ویز ویز
من چک کردم مثلا اگه ساعت بیاد بالا توی رایانه با حرکت عقربه ویز ویز میکنه و هر پردازشی این صدا میاد
چک کردم هاردم رو که ساتا بود رو از مادربورد زدم ATA رو فقط بخواند باز هم صدا در بوت با سی دی ها بود

و گرافیک هم عوض کردم باز هم صدا میاد

آیا ممکنه از مادربورد یا سی پی یو یا پاور باشه ؟

من رو راهنمایی کنید

ممنون متشکرم.:1. (23):

Shahryar
04-06-08, 16:51
سلام دوستان
من یک مشکل دارم
در سیستم من یک صدایی همرا با پردازش هر تصویر میاد
مانند ویز ویز
من چک کردم مثلا اگه ساعت بیاد بالا توی رایانه با حرکت عقربه ویز ویز میکنه و هر پردازشی این صدا میاد
چک کردم هاردم رو که ساتا بود رو از مادربورد زدم ATA رو فقط بخواند باز هم صدا در بوت با سی دی ها بود

و گرافیک هم عوض کردم باز هم صدا میاد

آیا ممکنه از مادربورد یا سی پی یو یا پاور باشه ؟

من رو راهنمایی کنید

ممنون متشکرم.:1. (23):
دوست عزیزم برند هاردت چیه ؟

nice
04-06-08, 17:02
سلام هارد من از اول صدا میداد این صدا یک صدای دیگر است که میاد با هر پردازش رایانه
cpu : 2.4 celeron
main MSI neo 2 intel 865 PE
hard : 160 g maxtor

Shahryar
04-06-08, 23:24
سلام هارد من از اول صدا میداد این صدا یک صدای دیگر است که میاد با هر پردازش رایانه
cpu : 2.4 celeron
main MSI neo 2 intel 865 PE
hard : 160 g maxtor

شما یک بار سرت را ببر توی کیس ببین صدا از هارد هست یا نه با توجه به این هارد ممکنه :1. (26): ( تا عامل های دیگه را هم بشه بررسی کرد )

Game
04-06-08, 23:25
اقا منم این مشکلو دارم می دونم از پردازش گرافیکم صدای نویز (ویز ویز) میاد ولی برای چی

اشکالی داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Game
04-06-08, 23:28
بعضی وقتا تا بازی اجرا می کنم این صدا میاد

Shahryar
04-06-08, 23:31
امیرعلی جان شما هم یکبار در کیس را باز کن و گوشت را ببر کامل داخل کیس ببین این مشکل از هارد هست یا نه اگه هست که اینجا بگو نبود هم ببین مال کجاست بگو .

Labyrinth
04-06-08, 23:33
برای کارت صداس :yes: من قبلا این مشکل رو داشتم :great:

شما برو توی تنظیمات صدا این ها رو خفه کن :

Line In & Microphon & Phone

این سه تا رو خاموش کنی باید اون صدا بیفته :yes:

Game
04-06-08, 23:40
صدا 100% ماله گرافیکه در کیسم همیشه بازه

همه چیز ها چک شده صدا وقتی میاد که کارت گرافیکم می خواد پردازش

کنه این صدا برای چی میاد:1. (27)::1. (27):

nice
05-06-08, 12:24
سلام من هارد رو که گفتم خارج کردم با بوت سی دی بازم صدا داره کارت صدا رو از setup غیر فعال کردم و بازم هست.

Trance
05-06-08, 13:32
شاید بعلت فن سی پی یو یا فن دیگه که روی سیستم هست باشه.چه موقعی صدا میکنه ؟موقعی که سیستم گرمتر می شه یا موقع لود سیستم. در هر صورت هر چی فن روی سیستم هست یه چک کن شاید خشک شده .یا خاک گرفته باشه و نیاز به تمیز کردن داشته باشه.بازم اساتید مجرب بهتر می تونن راهنمایی کنن.با سپاس:give_rose:

Shahryar
05-06-08, 15:15
خوب دوستان عزیز صحبت شد با NICE عزیز مشکل از پاور هست !

nice
06-08-08, 19:37
سلام دوستان من بعد از این همه مدت فهمیدم احتمالا از مادبرد صدا هست و جالبه بدونید که من سال گذشته سیستم ریستارت میشد و رم مشکل داشت و رم رو عوض کردم و حل شد و یک گرافیک جی فورس با برد axtrom 5500fx هست گرفتم کار میکرد فقط فنش صدا میداد تا اینکه بعد از 9 ماه دوباره سیستم ریستارد شد:1. (28):
کارت گرافیک AGP 4x ati radeon 7000 انداختم و درست شد و گرافیک رو بردم گارانتی و فنشو عوض کردن من حالا با همین ati بعد از 3 هفته دوباره ریستارت دارم و اگر رم رو رو پورت 4 بزارم کمتر و دیگر پورت ها بیشتر ریستارت میشه
گرافیک جی فورس که میزارم هر 1 دقیقه ریستارت میکنه
در نتیجه فهمیدم مادربرد مرخص داره میشه
گرافیک جی فورس رو در یک سیستم دیگه تست کردم سالم بود ولی همان دوستم میگه از وقتی گرافیک منو زده به سیستم مادربردش صدا میه

به نظرتون ممکنه گرافیک همچین بلایی سر مادربرد بیاره ؟

مادربردم msi neo2 intel 865 pe است با cpu 2.4 celeron , 512 kingston ram , 160 maxthor sata
حالا به نظرتون چه کنم کسی جایی سراغ داره مادربرد 478 pin نو و تمیز در تهران بفروشند؟:1. (27): ببخشید این قدر طولانی شد.

nice
13-08-08, 12:17
سلام دوستان من بعد از این همه مدت فهمیدم احتمالا از مادبرد صدا هست و جالبه بدونید که من سال گذشته سیستم ریستارت میشد و رم مشکل داشت و رم رو عوض کردم و حل شد و یک گرافیک جی فورس با برد axtrom 5500fx هست گرفتم کار میکرد فقط فنش صدا میداد تا اینکه بعد از 9 ماه دوباره سیستم ریستارد شد:1. (28):
کارت گرافیک AGP 4x ati radeon 7000 انداختم و درست شد و گرافیک رو بردم گارانتی و فنشو عوض کردن من حالا با همین ati بعد از 3 هفته دوباره ریستارت دارم و اگر رم رو رو پورت 4 بزارم کمتر و دیگر پورت ها بیشتر ریستارت میشه
گرافیک جی فورس که میزارم هر 1 دقیقه ریستارت میکنه
در نتیجه فهمیدم مادربرد مرخص داره میشه
گرافیک جی فورس رو در یک سیستم دیگه تست کردم سالم بود ولی همان دوستم میگه از وقتی گرافیک منو زده به سیستم مادربردش صدا میه

به نظرتون ممکنه گرافیک همچین بلایی سر مادربرد بیاره ؟

مادربردم msi neo2 intel 865 pe است با cpu 2.4 celeron , 512 kingston ram , 160 maxthor sata
حالا به نظرتون چه کنم کسی جایی سراغ داره مادربرد 478 pin نو و تمیز در تهران بفروشند؟:1. (27): ببخشید این قدر طولانی شد.

با سلام مشکل از پاور بود حل شد. ممنون
یا علی