PDA

مشاهده نسخه کامل : PSP Custom Firmware 3.95 GEN ( نحوه ی نصب ، سوالات ، مشکلات )

sAsAn.K
01-06-08, 19:58
سلام دوستان .
بالاخره نسخه ی 3.95 توسط سایت GEN ( یکی از اعضای سایت ) هک شد و Custom Firmware اش اومد .

ابتدا خود CFW رو از اینجا دانلود کنید :

Only the registered members can see the linkاین نسخه رو میتونید روی PSP Slim و معمولی با ورژن 3.71M33 و یا بالاتر نصب کنید .
فایل بالا رو Extract کنید و پوشه ی PSP و seplugins رو از درون این فایل به شاخه ی اصلی مموری کارد کپی کنید .
از درون PSP برنامه ی مربوط به آپدیت رو اجرا کنید ، دکمه ی X رو بزنید و بعد از اتمام مراحل نصب دکمه ی X رو حتما بزنید ، وگرنه با Brick مواجه خواهید شد .

نکته : اگر شارژ دستگاه زیر 50 درصد هست و با پیغام کمبود شارژ مواجه شدید ، قبل از اجرای برنامه ی آپدیت ، دکمه های L + مثلث رو نگه دارید تا بتونید ادامه ی نصب رو انجام بدید .

تغییرات و اطلاعات بیشتر در مورد این نسخه :

- Kernel updated to 3.95 (new nids, patches etc.).
- Option added in recovery to choose between VSHMenu and in-XMB recovery.
- Option added in recovery to choose between Sony, GEN and M33 network update modes.

Extra information:
- Pressing L-Trigger + Triangle whilst you start the GEN installer, will later disable Sony's 50% battery check.
- All reported bugs for the Phat (including pops) have now been fixed. Pops was indeed a memory issue, and not a problem with the patches, as some stated.

Popsloader:
- Added support to run in the 3.95 kernel, copy seplugins to the root of your memorystick, add to 'pops.txt' and enable in recovery.------------------------------
دوستان آپدیت 2 این نسخه هم منتشر شد .
تغییرات اعمال شده در این آپدیت :

- Fixed issue which crashed the PSP if you had vshmenu mode 'None'.
(if you have a GEN-1 pseudo-brick, change the vshmenu mode to fix it)
- Fixed SNES emulator issues, now works fine.
- Fixed few homebrew issues with the Slim.
دانلود:

Only the registered members can see the link

Keih@n.G
01-06-08, 20:20
برای هر دو نوع PSP هست یا فقط slim ؟

Stream
01-06-08, 20:22
من تازه PSP گرفتم آپدیت firmware بلد نیستم! ( الان 3.80 هست! )

منتظر آموزش هــســــتـــــــــــیــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــم!

Keih@n.G
01-06-08, 20:30
ااااا مبارکت باشه

به نظر من به 3.90m33-3 اپدیت کن (Only the registered members can see the link)

Game
01-06-08, 21:16
اقا برای هر دو نوع psp اومده من و ساسان با هم نصب کردیم فریم ور پایداری بود

3.95 GEN FIRMWARE BY MIRIAM
---------------------------
~ Installation of this custom firmware is at your own risk, it has been tested and verified to be safe, but nobody is to blame if something goes wrong.

Requirements:
- PSP Slim/Classic with 3.71 M33 or higher

Instructions:
- Copy the PSP folder to the root of the memory stick.
- Download the offical 3.95 update and copy it to the root of the memory stick with the name '395.PBP'.
- Run it and follow the onscreen instructions, the Sony updater will be used for the main flashing.
- At the end it'll ask you to press X to reboot, do so or you'll get a brick.

Changes:
- Kernel updated to 3.95 (new nids, patches etc.).
- Option added in recovery to choose between VSHMenu and in-XMB recovery.
- Option added in recovery to choose between Sony, GEN and M33 network update modes.

Extra information:
- Pressing L-Trigger + Triangle whilst you start the GEN installer, will later disable Sony's 50% battery check.
- All reported bugs for the Phat (including pops) have now been fixed. Pops was indeed a memory issue, and not a problem with the patches, as some stated.

Popsloader:
- Added support to run in the 3.95 kernel, copy seplugins to the root of your memorystick, add to 'pops.txt' and enable in recovery.

Greetings:
- Thanks to Team M33 (especially Dark_AleX) for making custom firmwares and giving us permission to release this.

sAsAn.K
01-06-08, 21:22
کیهان عزیز نخوندی درست مثل اینکه :
"این نسخه رو میتونید روی PSP Slim و معمولی با ورژن 3.71M33 و یا بالاتر نصب کنید ."
:great:

Stream عزیز مبارک باشه ، ان شاءالله تونستی آپدیت کنی که .

کیهان جان 3.93CFW از لحاظ پایداری هیچ تفاوتی با 3.90M33 نداره ، 3.95GEN هم چون خیلی روش کار شده ، مشکل خاصی نباید داشته باشه قانونا . من که فعلا مشکلی نداشتم باهاش .
توسط Dark_AleX ریلیز شدن که برتری نیست ! توی Read Me این نسخه نوشته شده که از Dark_AleX اجازه و کمک گرفته شده . ( گرچه CFW های DA خیلی معتبر هستند ) .
چرا سر 3.93 برک کردی ؟ مشکلی نداشت 3.93 .

Stream جان روش فوق برای هر دو نوع Fat و Slim هست ، هر گونه سوالی هم داشتی همین جا بپرس عزیز ، مطمئنا جواب خواهی گرفت .

:give_rose:

Keih@n.G
01-06-08, 21:38
قبل از قرار گرفتن توضیحات پرسیدم من

آخه قبلا" یکجا گفتی فقط برای اسلیم میاد :1. (26):

sAsAn.K
01-06-08, 21:47
من طبق خبر خود سایت PSPGEN گفته بودم .
ضمنا نگفتم فقط برای Slim میاد ، گفتم فعلا 99 درصد برای اسلیم آماده شده و برای فت نه هنوز .
به خاطر همینم طول کشید که 3.95GEN آماده شد .

Stream
01-06-08, 21:51
ممنون. فردا می رم سراغش!

Game
01-06-08, 21:52
بروبچ سعی کنید که تم های 3.90M33رو روی این فرمور نصب نکنید

چون به احتمال زیاد PSP بالا نمی یاد تا اون جایی که من دو سه تا تم تست کردم PSP

من بالا نیو مد حتمآ از روی فلش 0 PSP تون وقتی اپدیت کردین یه بکاپ بگیرید

برای همین یه تم مخصوص 3.95 توی تاپیک تم گذاشتم

هر کس تم 3.90 رو روی 3.95 تست کرد جواب گرفت منو خبر کنه

تم های CTF با 3.95 کار می کند:1. (38):

vahid_psp
04-06-08, 21:18
با سلام ایا بازیهای ps1 روی این Custom Firmware 3.95 GEN اجرا میشه با تشکر

Game
04-06-08, 23:04
با سلام ایا بازیهای ps1 روی این Custom Firmware 3.95 GEN اجرا میشه با تشکر

وحید جان امولاتور براش هست با اونا میتونی بازی های ps1 رو روش اجرا کنی:1. (40)::party::1. (5):

sAsAn.K
05-06-08, 08:32
نخیر 50cent عزیز ، نیاز به Emulator نیست ، با همون پلاگین popsloader و تبدیل بازی های PSX به PSP میتونید بازی های PSX رو به صورت EBOOT در آورده و اجرا کنید .

Game
05-06-08, 15:09
نخیر 50cent عزیز ، نیاز به Emulator نیست ، با همون پلاگین popsloader و تبدیل بازی های PSX به PSP میتونید بازی های PSX رو به صورت EBOOT در آورده و اجرا کنید .

:1. (27)::1. (27)::1. (27)::1. (27):ببخشید وحید جان ساسان درست گفته من اشتباه گفتم ببخشید ؟:wink::give_rose:

vahid_psp
05-06-08, 18:39

با سلام اگر امکان داره این پلاگین ونرم افزاری که بتوان فایلهای psx رو تبدیل به EBOOT نمود رو برای من بگذارید در ضمن Custom Firmware من 3.95 GEN میباشد با تشکر از شما

sAsAn.K
05-06-08, 19:24
پلاگین که با خود 3.95GEN که نصب می کنی هست .
فقط باید Enable کنی از منوی Recovery .
برای تبدیل بازی ها هم برو اینجا :

vahid_psp
06-06-08, 04:01
پلاگین که با خود 3.95GEN که نصب می کنی هست .
فقط باید Enable کنی از منوی Recovery .
برای تبدیل بازی ها هم برو اینجا :

باسلام من تمام کارهای برای اجرای بازی psx روی psp انجام دادم ولی بازی اجرا نمی شود .وقتی روی بازی دکمه x رو میزنم صفحه سیاه که در اون عددهای با این مشخصات میاد. و روی هرکدوم دکمه x رومیزنم psp هنگ میکنه وباید انرو خاموش کنم لطفا راهنمایی کنید باتشکر

3.00pops 3.11pops 3.71pops
3.01pops 3.30pops 3.72pops
3.02pops 3.40pops
3.03pops 3.51pops
3.10pops 3.52pops

sAsAn.K
06-06-08, 09:31
دوست عزیز مشکلتون رو تا حالا برنخوردم بهش ، میگردم اگه چیزی پیدا کردم حتما بهتون میگم .
راستی ، پلاگین POPSLOADER رو فعال کردید ؟

vahid_psp
06-06-08, 16:11
دوست عزیز مشکلتون رو تا حالا برنخوردم بهش ، میگردم اگه چیزی پیدا کردم حتما بهتون میگم .
راستی ، پلاگین POPSLOADER رو فعال کردید ؟
بله من این پلاگین رو فعال کردم

sAsAn.K
07-06-08, 09:45
من میگردم باز براتون دوست عزیز .

------------------------------------

دوستان آپدیت 2 این نسخه هم منتشر شد .
تغییرات اعمال شده در این آپدیت :

- Fixed issue which crashed the PSP if you had vshmenu mode 'None'.
(if you have a GEN-1 pseudo-brick, change the vshmenu mode to fix it)
- Fixed SNES emulator issues, now works fine.
- Fixed few homebrew issues with the Slim.دانلود: