PDA

مشاهده نسخه کامل : کرک برای تمامی نسخه های Windows Vista

sAsAn.K
25-05-08, 15:28
سلام عزیزان .
با این کرک می تونید تمامی نسخه های Windows ویستا شامل Business ، Home Premium ، Home Basic و Ultimate رو فعال سازی کرده و برای همیشه کرک کنید .

Only the registered members can see the link

دوست عزیز murizaki_2000 روی SP1 هم تست کردن و مثل اینکه کار کرده ، ضمنا بعد از آپدیت شدن ویندوز هم از کار نیفتاده .
دانلود:

murizaki_2000
30-05-08, 16:41
عالی بود ..... ممنون از لطفت !!!:yes:
راستي يه سوال : اين نرم افزار ميتونه سرويس پك يك رو هم كرك كنه يا نه ؟؟

murizaki_2000
03-06-08, 22:14
با سلام مجدد و تشکر فراوان ....
سرویس پک یک هم توسط این کرک فعال شد !!!Only the registered members can see the link

Farshid
04-06-08, 11:21
من از قبل کرک کرده بودم و نمیتونم با این کرک تست کنم. میتونید تست کنید با آپدیت کردن ویندوز غیر فعال میشه یا نه؟

murizaki_2000
06-06-08, 10:39
تو این چند وقتی که کرک کردم و دارم استفاده می کنم , چندین بار ویندوز آپدیت شده ولی اتفاقی نیفتاده !!! پس فکر نکنم با آپدیت مشکلی داشته باشه ....

richi_rich
07-06-08, 01:35
سلام عزیزان
از زحماتتون ممنون
تا حالا 5و 6 بار این فایل رو دانلود کردم بدون مشکل دانلود میشه
ولی موقعی که میخوام EXTRACT کنمش ایراد میگیره که فایل خرابه
نمیدونم چه کار کنم؟؟
با WINHEX هم چکش کردم تو خطوط ابتداییش خیلی صفر زیاد بود
باز هم از زحماتتون ممنون

sAsAn.K
07-06-08, 09:23
چه جوری دانلود می کنید ؟!
همین لینک رو میدید توی Download Manager و دانلودش می کنید ؟!
دوست عزیز شما باید وارد این لینک بشید ، روی دکمه ی Free کلیک کنید و بعد دانلود کنید .

Overclocker
02-07-08, 16:27
سلام عزیزان .
با این کرک می تونید تمامی نسخه های Windows ویستا شامل Business ، Home Premium ، Home Basic و Ultimate رو فعال سازی کرده و برای همیشه کرک کنید .

دوست عزیز murizaki_2000 روی SP1 هم تست کردن و مثل اینکه کار کرده ، ضمنا بعد از آپدیت شدن ویندوز هم از کار نیفتاده .
دانلود:

من که از این راپید شیر نتونستم دانلود کنم رفتم از بیت لرد دانلود کردم اونم به زور یه نفر پیدا کردم که ازش 1 KB تونستم بگیرم :1. (27):بالاخره دانلود کردمش بعد از 50 دقیقه .:1. (5):
با تشکر .:11():