PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل دانلود منیجر بعد از نصب ویندوز

satelliteir
21-05-08, 15:45
من ویندوز عوض کردم بعد دانلود منیجر رونسب کردم ولی یک مشکلی

دارم موقع دانلود دانلود منیجر یا کار نمیکنه توبعضی سایت ها هم که

کار میکنه پسوندهارو نمیشناسه چیکارباید بکنم؟

Babak
21-05-08, 18:22
سلام دوست عزیز.

دانلود منیجرتون چی هست؟ آیا پیش از تعویض ویندوز هم از همین دانلود منیجر استفاده می‌کردید، آیا همین مشکل را داشتید؟ ویندوزتون رو از چی به چی تغییر دادید؟

امیدوارم که مشکلتون حل بشه. :wink:

™Ali
21-05-08, 19:00
من ویندوز عوض کردم بعد دانلود منیجر رونسب کردم ولی یک مشکلی

دارم موقع دانلود دانلود منیجر یا کار نمیکنه توبعضی سایت ها هم که

کار میکنه پسوندهارو نمیشناسه چیکارباید بکنم؟

دوست عزیز یا اشکال از ورژن مورد استفاده دانلود منجرتون هست یا این که خط ارتباطی شما ضعیفه یعنی همون طور که می دونی یه دانلود منجر کانکشن های زیادی تشکیل میشه و اگر خطتون ضعیف باشه دانلود انجام نمیگیره!!

Labyrinth
21-05-08, 19:14
منم هم بگم :

بعد کلی مخالفت الان IDM و اوربیت استفاده میکنم ولی نمیدونم چرا وقتی روی یک لینک توی فایرفاکس کلیک میکنم توی IDM خیلی طول میکشه بره و باعث میشه فایرفاکس هنگ کنه :yes: ولی با اربیت انجوری نیست :1. (27):

این رو هم بگم فایرفاکسم نسخه 3.0RC1 است

کمک کنید :1. (40):

™Ali
21-05-08, 19:36
منم هم بگم :

بعد کلی مخالفت الان IDM و اوربیت استفاده میکنم ولی نمیدونم چرا وقتی روی یک لینک توی فایرفاکس کلیک میکنم توی IDM خیلی طول میکشه بره و باعث میشه فایرفاکس هنگ کنه :yes: ولی با اربیت انجوری نیست :1. (27):

این رو هم بگم فایرفاکسم نسخه 3.0RC1 است

کمک کنید :1. (40):

منم دارم الان با همین ورژن فایرفاکس استفاده میکنم و آی دی ام هم روی سیستمم نصبه و هیچ مشکلی هم ندارنم.
بدون شک اشکال از ورژن برنامه دانلود منجرتون هست
با یه سرچ ساده میتونی آخرین نسخه از اون رو به دست بیاری.

Labyrinth
21-05-08, 19:56
منم دارم الان با همین ورژن فایرفاکس استفاده میکنم و آی دی ام هم روی سیستمم نصبه و هیچ مشکلی هم ندارنم.
بدون شک اشکال از ورژن برنامه دانلود منجرتون هست
با یه سرچ ساده میتونی آخرین نسخه از اون رو به دست بیاری.

نسخه جدیده من کلا حتی یک ساعت هم از نسخه های جدید غافل نمیشم :yes: و اون هم بخاطر سفارشهایی که میگیرم :great: به نظرم مشکل از ویندوز باشه