PDA

مشاهده نسخه کامل : بهترین مودم ADSL ؟!

behzad83
11-05-08, 22:40
سلام دوستان،

به نظر شما بهترین مودم ADSL موجود در بازار چه مارک و چه مدلی هستش ؟!

ممنون

Actros
11-05-08, 23:16
مارکهای D LINK _ US ROBOTICS _ ASUS _ TP LINKو..... موجودن
ASUS AM 602 مودم خیلی خوبیه 1 پرت اترنت و 1 پرت یو اس بی داره .
US ROBOTICS 912 و D LINK 522T هم همین مشحصات رو دارند . قیمتشونم تا 50 تومنه.

vbigdeli
12-05-08, 00:02
tplink نگیرید...هم خریدنش دردسر داره و هم بدرد نمی خوره،خودم بهترین مدلش را دارم که اینو میگم،البته شک نکنید که ممکنه 8811 که ارزونترین مدلشه،از 8920 هم بهتر باشه!!!!

behzad83
12-05-08, 00:17
ممنون از کمکت اما اینکه چی بگیریم مهم تره :1. (23):

mtbirir
12-05-08, 00:34
بنظر من tplink بگیر هم کانفیگش راحتتره هم status اون واضح تره و راحت تر میتونی به مشکلت رو حل کنی
بقیه برند ها هم خوبند

behzad83
12-05-08, 00:44
آقا من قاطی کردم یکی میگه TP-LINK بگیر یکی میگه نگیر! نهایتا خودم هم فکر نکنم که TP-LINK بگیرم چون به نظر جنس مرغوبی نمیاد! البته با عرض پوزش از دوستان :)

Actros
12-05-08, 01:22
پس برو سراغ
D LINK و US ROBOTICS

behzad83
12-05-08, 01:39
به احتمال زیاد مستقیما سراغ D-Link میرم.

green_waves
12-05-08, 05:28
فقط US ROBOTICS و Planet

mtbirir
12-05-08, 08:10
هر برندی میگیری به کیفیت ووضعیت alarm و act دقت کن همه مودم ها دارای یک استاندارد هستند وبا هم فرقی ندارند مثلا usrobotic مودم خوب وحرفه ای هستش اما فکرشو کردی اگه adsl شما قطع شد چه جوری به فهمی ایراد از کجاست ؟
همه ساخت چین و شهر shenzo هستند یعنی فقط دوتا کارخانه مودم تولید میکنه
به مارک زیاد توجه نکن

behzad83
12-05-08, 09:14
من یادم میاد از 12-13 سال پیش که مودم داشتم همیشه US Robotics بوده اما مساله اینه که اون موقع جنس چینی نبود. نهایتا الان زیاد تفاوتی ایجاد نمیکنه بخصوص با اینوضعیت سرویس دهی ADSL توی ایران.
الان D-Link تقریبا جا افتاده و گارانتیش هم بهتر هستش. ولی خدا وکیلی اگرUS Robotics درست درمون پیدا میشد، حرف نداشت.

green_waves
12-05-08, 09:17
Planet کار تایوانه نه چین

behzad83
12-05-08, 09:40
آقا Planet تایوانی هست اما به جز تایوان دیگه کجای دنیا تولید میشه ؟! جون من با US Robotics و D-Link اصلا قابل مقایسه نیست!:wink:

yemojud
12-05-08, 11:03
من مودم های SMC سری ADSL Router و یا ADSL2+ Router را توصیه میکنم.

اگه سفارش آلمان را پیدا کنی ساخت تایوان است.

تنظیمات حرفه ایی + سازگاری با تمام DSLAM های موجود در دنیا + پشتیبانی خوب بروز رسانی

من خودم مدل SMC7401BRA دارم، قابش از آلیاژی آهنی است که مثل مودم های دیگه بعد از
حتی چند روز روش بودن دائم گرم نمیکند.

اگه مارک های دیگه خواستی بگیری حواست باشه که ریمارک شده نباشند، یادمه اولین مودمی
که گرفتم یه کورسس با پورت USB بود، چند مدت بعدش همون مدل را دیدم که مودم تیریز ریمارک
شده را به آرم کورسس میفروختند.

در نهایت اگه مودمی میخواهی که اگر سرویس دهنده را هم عوض کردی به مشکل بر نخوری،
پیشنهاد من از نظر سازگاری:

1- سعی کن مودم های جدید سری ADSL 2+ Router بگیر، دقت کن قابلیت Router داشته
باشد

2- اگه از محل ساخت دستگاه صرف نظر کنیم و کیفیت + سازگاری را مد نظر بگیریم:
اول: SMC
دوم: 3Com
سوم: Asus

بعدا میشه به ترتیت رفت سراغ Planet و D-Link
:1. (26):

behzad83
12-05-08, 13:40
آخه قربون شکلتون مشکل ما مشهدیا یکی دو تا که نیس. مساله اینه که هر چیزی پیدا نمیشه اینجا!
:1. (28):

vbigdeli
12-05-08, 14:38
planet o level1 o usrobotics خوبن.

behzad83
12-05-08, 15:23
بچه ها مشهد همت کنید و کمک کنید و بگید از کجا میشه US Robotics پیدا کرد ؟! البته پیدا کردنشو پیدا کردم اما 10 تومن قیمتش با قیمت اصلی متفاوته!

green_waves
12-05-08, 16:06
آقا Planet تایوانی هست اما به جز تایوان دیگه کجای دنیا تولید میشه ؟! جون من با US Robotics و D-Link اصلا قابل مقایسه نیست!:wink:

شما اگر یک نگاه به پروداکت های Planet تو زمنیه های IP Camera . CCTV Sureillance , PoE , Wireless Mesh Network نگاه بکنید اصلا D-Link را برند حساب نمی کنید

behzad83
12-05-08, 16:39
شما اگر یک نگاه به پروداکت های Planet تو زمنیه های IP Camera . CCTV Sureillance , PoE , Wireless Mesh Network نگاه بکنید اصلا D-Link را برند حساب نمی کنید

آقا حله، اما شما بگو از کجا Planet بگیرم ؟! گارانتیش مال کدوم شرکته ؟!
من از مدل 3410ش خوشم اومد.
البته فهمیدم که گارانتی مربوط به شرکت دات کام سیستم میشه. ولی مساله اینه که تو مشهد از کجا پیدا کنم؟!

green_waves
12-05-08, 22:38
نمایندگی انحصاری Planet فرهاد 25 - پلاک 165 دات کام شرق ظهورکاری
نمایندگی D-Link با گارانتی تولیران مجتمع تک طبقه دوم افراسیابی
طبقه همکف سمت راست گارانتی ایزی D-Link هم داره ولی اگر D-Link را انتخاب می کنید تولیران بگیرید بهتره
مشهد نمایندگی US Robotics نداره

قیمت 3410 تو دفتر مرکزی حدود 39 تا 41 تومنه

yemojud
12-05-08, 23:00
عزیز محدودیت؟:whistle:

شما راحت میتونی هزینه دستگاه را به حساب شرکت در تهران واریز کنی
و اونا هم با تیباکس 24 ساعته جنس را بهت میرسونن:cool:

سعی کن خودت را محدود نکنی:1. (26):

behzad83
12-05-08, 23:49
من نهایتا خرید کردم و D-Link DSL-522T گرفتم.

behzad83
12-05-08, 23:56
نمایندگی انحصاری Planet فرهاد 25 - پلاک 165 دات کام شرق ظهورکاری
نمایندگی D-Link با گارانتی تولیران مجتمع تک طبقه دوم افراسیابی
طبقه همکف سمت راست گارانتی ایزی D-Link هم داره ولی اگر D-Link را انتخاب می کنید تولیران بگیرید بهتره
مشهد نمایندگی US Robotics نداره

قیمت 3410 تو دفتر مرکزی حدود 39 تا 41 تومنه

باز هم تصمیم کبری گرفته شد و من D-Link خرید کردم و البته ناگفته نماند که به پیشنهاد شما هم توجه کردم ولی خوب چه کنم که این دل من راضی نشد :wink: جناب افراسیابی که یک مدل اونم DSL-200T بیشتر نداشت. طبقه همکف هم گفت دیگه D-Link کار نمیکنه و فقط Datasheen میاره! نهایتا من از سوپر کامپیوتر خریدم این مودمو.

Actros
13-05-08, 00:53
من نهایتا خرید کردم و D-Link DSL-522T گرفتم.
مودم خوبیه
من مدل 520 دارم . کاملا راضیم ازش

green_waves
13-05-08, 02:54
باز هم تصمیم کبری گرفته شد و من D-Link خرید کردم و البته ناگفته نماند که به پیشنهاد شما هم توجه کردم ولی خوب چه کنم که این دل من راضی نشد :wink: جناب افراسیابی که یک مدل اونم DSL-200T بیشتر نداشت. طبقه همکف هم گفت دیگه D-Link کار نمیکنه و فقط Datasheen میاره! نهایتا من از سوپر کامپیوتر خریدم این مودمو.

گارانتیش چی بود ؟

من هم می دونستم دل شما راضی نمیشه برای همین اسم دو تا از نمایندگی هایی که D-Link اصل می آوردند نوشتم مثل جریان گرافیک های nvidia تو مشهد می مونه همه فکر می کنن ATI جنس ضعیفی هست و فقط nvidia گرافکیه

behzad83
13-05-08, 08:44
گارانتیش چی بود ؟

من هم می دونستم دل شما راضی نمیشه برای همین اسم دو تا از نمایندگی هایی که D-Link اصل می آوردند نوشتم مثل جریان گرافیک های nvidia تو مشهد می مونه همه فکر می کنن ATI جنس ضعیفی هست و فقط nvidia گرافکیه

متاسفانه گارانتی ایزی هستش و لی خوب کار ما به گارانتی نمیکشه :wink: راستی در مورد قیمت 3410 یک مقدار فکر نمیکنی اشتباه میکنی ؟! چون تهران قیمت 48 هستش اونوقت مشهد بدن 39 تا 41 ؟!
در زمینه گرافیک استاد باید بگم که من خودم مشتری پر و پا قرص ATI هستم :1. (38):
در هر حال شما از ما راضی باش که سر این مودم بلایی نیاد :wink:

yemojud
13-05-08, 11:54
مبارکه، یه یک ماهی این مودم را داشتم، فقط ایرادش اینه که با بعضی DSLAM ها سازگاری
درستی نداره.

green_waves
13-05-08, 13:24
متاسفانه گارانتی ایزی هستش و لی خوب کار ما به گارانتی نمیکشه :wink: راستی در مورد قیمت 3410 یک مقدار فکر نمیکنی اشتباه میکنی ؟! چون تهران قیمت 48 هستش اونوقت مشهد بدن 39 تا 41 ؟!
در زمینه گرافیک استاد باید بگم که من خودم مشتری پر و پا قرص ATI هستم :1. (38):
در هر حال شما از ما راضی باش که سر این مودم بلایی نیاد :wink:

گارانتی ایزی هم خوبه مودم های گارانتی ایزی هم اصل هستند خیالتون جم باشه حداقل یک دو سالی کار می کنه
من خودم مدتی مشتری دائمی D-Link بودم

درباره 3410 قیمت حدود 44 تا 45 هست چونه هم بزنی راحت 42 می دن البته این آمار مال دو سه هفته پیشه جدیدا خبر ندارم

mtbirir
13-05-08, 16:20
مبارک باشه

Actros
13-05-08, 23:58
گارانتیش چی بود ؟

این مسئله ati و nvidia تو همه ایران اینجوریه
جالب اینجاس که نمیگن انویدیا . میگن فقط جیفرس . :1. (23):

behzad83
14-05-08, 02:18
از این قبیل مسائل در مورد تمامی مارکها و مدلها توی ایران وجود داره. از ماوس و کیبورد بگیر برو تا ته هر چی که دلت میخواد! و متاسفانه نمیدونم کی میخواد حل بشه این مشکل!

green_waves
14-05-08, 02:50
این مسئله ati و nvidia تو همه ایران اینجوریه
جالب اینجاس که نمیگن انویدیا . میگن فقط جیفرس . :1. (23):

حق باشماست دقیقا جیفورس!
تازه برای مادربرد ها هم از همین لغت استفاده می کنند

vahidmed
01-11-08, 22:39
با سلام دوستان خسته نباشيد
من تمام پستهاي اين تاپيك رو خوندم و بسيار استفاده كردم اما ميخواستم درخواست كنم اگه امكانش هست دوستان عزيز اين تاپيك رو بصورت نظر سنجي فعال كنند تا بيشتر يوزرها (كه معمولا از ADSL استفاده مي كنند ) به راحتي نظر خودشون رو بفرمايند تا مطلب جمع و جور بشه و در ضمن از لحاظ آماري مطلب قابل استناد و معتبري ميشه البته اين امر با پاسخ صادقانه دوستان عزيز و همكاري مديران عزيز اين تالار ممكن هست!؟
باتشكر

™Ali
08-11-08, 13:13
با سلام دوستان خسته نباشيد
من تمام پستهاي اين تاپيك رو خوندم و بسيار استفاده كردم اما ميخواستم درخواست كنم اگه امكانش هست دوستان عزيز اين تاپيك رو بصورت نظر سنجي فعال كنند تا بيشتر يوزرها (كه معمولا از ADSL استفاده مي كنند ) به راحتي نظر خودشون رو بفرمايند تا مطلب جمع و جور بشه و در ضمن از لحاظ آماري مطلب قابل استناد و معتبري ميشه البته اين امر با پاسخ صادقانه دوستان عزيز و همكاري مديران عزيز اين تالار ممكن هست!؟
باتشكر
مودم ها بسته به کار هر User هر کدوم قابلیت هایی دارند.
مثلا یکی که به پورت Lan بیشتری نیاز داره می ره Asus Am604 زو می خره و هر کی هم به یه مودم ارزون و خوب نیاز داره یکی از محصولات Tp-Link رو می خره.
در کل علایق هر کس به نوع استفاده از مودمش هم بستگی داره و استناد از روی نظرسنجی کار درستی نیست!!(ولی برای کسب اطلاع بد نیست یه نظر سنجی وجود داشته باشه)
خودت میخوای مودم بخری؟؟

bill geits
04-10-09, 15:58
سلام
من می خوام از شاتل ای دی اس ال بگیرم
شنیدم ای دی اس ال 2 میده
لطفا یه مودم تا 50 تومن بهم معرفی کنید .
نیازی به وایرلس و شبکه کردن ندارم
البته این قابلیت ها رو اگه داشت که چه بهتر
سرعت برام از همه چیز مهم تره

Curtis
04-10-09, 16:22
یا asus یا d-link بگیر من خودم d-link دارم خیلی ازش راضیم .

bynam
05-10-09, 01:23
به نظر من زیاد تو سرعت فرق ندارند اگه 50 میخواید هزینه کنید یکم روش بزارید وایر لس بخرید ممکنه الان نیازتون نباشه اما فردا.......

faramarzd
05-10-09, 01:47
سلام ! با اجازه اساتید !

بنظر من این مودم ها در رنج قیمت خود شون ، عالی هستند !

LINKSYS ADSL2+ AM300

ای دی اس ال 2 پلاس
دارای 4 پورت شبکه
سرعت انتقال : Mbps 24
ADSL2/2+ / 1x USB Port

قیمت 40 تومن

----------------------------

Linksys WAG54-G2

ای دی اس ال 2 پلاس
دارای 4 پورت شبکه
سرعت انتقال : Mbps 54
ADSL2/2+M/Wireless

قیمت 85 تومن

-----------------------------------

لینک خرید شون (Only the registered members can see the link)

bill geits
05-10-09, 09:50
ممنون از راهنمایی هاتون
بین برندهای معروف مثل asus یا dlink کمترین قیمت مودم وایرلس دار چقدره ؟

bill geits
05-10-09, 09:56
سلام ! با اجازه اساتید !

بنظر من این مودم ها در رنج قیمت خود شون ، عالی هستند !

LINKSYS ADSL2+ AM300

ای دی اس ال 2 پلاس
دارای 4 پورت شبکه
سرعت انتقال : Mbps 24
ADSL2/2+ / 1x USB Port

قیمت 40 تومن

----------------------------

Linksys WAG54-G2

ای دی اس ال 2 پلاس
دارای 4 پورت شبکه
سرعت انتقال : Mbps 54
ADSL2/2+M/Wireless

قیمت 85 تومن

-----------------------------------

لینک خرید شون (Only the registered members can see the link)

فرامرز جان
این مودم ها چه برتری بر برندهای ایسوز یا د لینک دارند ؟

Curtis
05-10-09, 11:45
ممنون از راهنمایی هاتون

درحال حاضر فکر میکنم d-link ارزون تر باشه.

hapalii
05-10-09, 12:06
دلیل خاصی ندارم اما از روی تجربه شخصی می گم بهتره سراغ D-link نرید مودم asus بد نیست و برند linksys هم که یکی از معتبر ترین برند ها در باره تجهزات اینترنت و شبکه هستش حتمی مودمی تهیه کنید که پورت لن داشته باشه دردسرش از usb خیلی کمتره البته 95 % مودم ها هر دو پورت را دارند اصلا فاکتور سرعت رو در نظر نگیرید که به هیچ عنوان مزیت حساب نمیشه تو بهترین حالت شما سرویس 1mb ا ستفاده می کنید که هر مودمی سرعت 10 ها برار بیشتر از این رو ساپورت می کنه از اونجایی هم که می گید نیاز به شبکه این چیز ها ندارید فقط برند و قیمت رو مد نظر قرار بدید.

faramarzd
05-10-09, 12:13
سلام ! راستش من اطلاعات حرفه ای و دقیقی در مورد مودم ها ندارم ولی به اینکه این دو در رنج قیمتی شون بهترین هستند ، ایمان دارم ! شما میتونید از اساتید کمک بگیرید یا در سایر فروم ها ، اعم از فارسی و انگلیسی ، تحقیق کنید ! شرمندم دوست من ! :give_rose:

Curtis
05-10-09, 12:18
دلیل خاصی ندارم اما از روی تجربه شخصی می گم بهتره سراغ D-link نرید مودم asus بد نیست و برند linksys هم که یکی از معتبر ترین برند ها در باره تجهزات اینترنت و شبکه هستش حتمی مودمی تهیه کنید که پورت لن داشته باشه دردسرش از usb خیلی کمتره البته 95 % مودم ها هر دو پورت را دارند اصلا فاکتور سرعت رو در نظر نگیرید که به هیچ عنوان مزیت حساب نمیشه تو بهترین حالت شما سرویس 1mb ا ستفاده می کنید که هر مودمی سرعت 10 ها برار بیشتر از این رو ساپورت می کنه از اونجایی هم که می گید نیاز به شبکه این چیز ها ندارید فقط برند و قیمت رو مد نظر قرار بدید.

میشه برای این حرفتون دلیل بیارید .

Curtis
05-10-09, 12:19
در ضمن d-link جز بهترین بزرگترین تولید کنندگان وسایل شبکه هست.

arashmidos200x
05-10-09, 23:23
فرامرز جان
این مودم ها چه برتری بر برندهای ایسوز یا د لینک دارند ؟

ممنون از راهنمایی هاتون

دوست عزیز اصلا این دو برند رو با linksys مقایسه نکن کلا محصولات cisco که مودماش همون linksys هست در بحث شبکه و اینترنت حرف اول رو میزنه تو دنیا

green_waves
06-10-09, 03:49
در ضمن d-link جز بهترین بزرگترین تولید کنندگان وسایل شبکه هست.
اگر کیفیت مرغوب آن باشد D-Link یک غول است برندهای ضعیفی مثل ASUS که از سبزی خوردکن تا مودم ADSL می زنند باید برن سرکوچه دست فروشی

saman87
06-10-09, 11:57
من قبلا خیلی خوب تحقیق کرده بودم و در آخر به این دو مدل از برند linksys رسیدم :
WRT310N قیمت: بالای 100 هزار تومان
WAG54G2 قیمت: کمتر از 100 هزار تومان
هر دو وایرلس!

bill geits
10-10-09, 00:46
از همه ممنون
فک کنم چون تو مشهدم مجبور باشم بین ایسوز و دلینک یکی رو انتخاب کنم
اینجا هر قطعه ای پیدا نمیشه
شما حساب کنید بزرگترین مجتمع رایانه توی مشهد مجتمع تکه که چند طبقه اس
همین دو هفته پیش واسه خرید سیستم جدید رفتم اونجا
واسه مادربرد هر مغازه ای می رفتم دو مدل از مادربردهای گیگابایت رو تو ویترینش می دیدم !!!!
حالا حرف من اینه تا 50 تومن می تونم مودم وایرلس دار یا شبکه دار ( یا هردوش ) از این دو برند بخرم ؟

Curtis
10-10-09, 02:52
از برند d-link فکر کنم بتونید با این قیمت غیر از وایرلس خریداری کنید چون قیمت وایرلس یکم بیشتر از قیمت پیشنهادی شماست.

moh3n_o631
10-10-09, 12:05
من یه مدل adsl wirles پرسیدم گفت 39 تومان !

feryfrt
10-10-09, 16:50
ASUS 602 ورژن بالاتره.
Linksys

Haroon
11-10-09, 20:25
از نظر من فقط asus am602 بهترینه
چند ساله دارم صداشم در نیامده

saeedshz
16-10-09, 10:04
سلام دوستان .. مدم adsl با مارک ethernet ججوری هست و جه قیمتیه. ممنون

hitechnology
01-11-09, 14:15
سلام دوستان،

به نظر شما بهترین مودم ADSL موجود در بازار چه مارک و چه مدلی هستش ؟!

ممنون
بهترین مودم برای استفاده از اینترنت پرسرعت یرند alfex هست. چون کاملا با سیستمهای مخابراتی ایران هماهنگه

آلفکس مدل کمبو

ALFEX Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) مدل مودمهاش توی این سایت هست

بهترین مودم ALFEX هست ... چون کاملا با سیستم ایران سازگاره
ALFEX MODEL : COMBO که دارای دو پورت USB & LAN هست و بصورت همزمان میشه از دو سیستم استفاده کرد............. اینم آدرس سایتشه : Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

آلفکس....................................

moh3n_o631
01-11-09, 21:37
من مدمم D-link هستش ، سرعت اینترنتم اصلا خوب نیست ! گاهی وقتها هی مثل ایرانسل که شبکه هست ولی انتن نمیده میشه !
میخوام از اینترت adsl کامپیوترم با گوشیم به وسیله وایرلس استفاده کنم ، باید مدمم رو عوض کنم یه وایرلس دار بگیرم ؟ راه دیگه ای نیست ؟
قیمت ها چطوریه ؟

Curtis
01-11-09, 23:21
شما میتونید یه دونه وایرلس دیوایس بگیرید و از اون استفاده کنید و نیازی به تعویض مودم نیست
برای گوشی موبایل هم میتونید استفاده کنید. قیمت USB 28 تومن و PCI 35 تومن با همون برند D-LINK .

green_waves
07-11-09, 11:24
از همه ممنون
فک کنم چون تو مشهدم مجبور باشم بین ایسوز و دلینک یکی رو انتخاب کنم
اینجا هر قطعه ای پیدا نمیشه
شما حساب کنید بزرگترین مجتمع رایانه توی مشهد مجتمع تکه که چند طبقه اس
همین دو هفته پیش واسه خرید سیستم جدید رفتم اونجا
واسه مادربرد هر مغازه ای می رفتم دو مدل از مادربردهای گیگابایت رو تو ویترینش می دیدم !!!!
حالا حرف من اینه تا 50 تومن می تونم مودم وایرلس دار یا شبکه دار ( یا هردوش ) از این دو برند بخرم ؟

شما چه برندی می خواهید
D-Link , LinkSys , Planet , SMC , Datasheen , TP Link , Hawaii و ...
تو مشهد همه چی پیدا می شه فقط 5 تا 15 تومن از تهران گرون تره مگر اینکه از نمایندگی اش بگیری

حدود 50 تومن این مودم های وایرلس چینی که فقط یک پورت ETHERNET دارن می تونی بگیری

hitechnology
14-11-09, 12:29
کار من شبکه ست. به نظر من بهترین مودم های موجود در بازار فعلی ایران. سیسکو و آلفکس هستند. alfex مزایای زیادی داره . یکیش اینه که config راحتی داره. و روی مدل کمبو میتونیم بر خلاف بیلیون به صورت همزمان از هر دو پورت استفاده کنیم . lan&usb در صورتیکه خیلی از مودمها این ویژگی رو ندارن. به نظر من
tplin & d link اصلا بدرد نمیخورن .

hitechnology
14-11-09, 12:30
من یه مدل adsl wirles پرسیدم گفت 39 تومان !

داداش اون احتمالا مفت گرونه

hitechnology
14-11-09, 12:36
من مودم alfex رو از بازار تهیه کردم واقعا عالیه . تازه دو سال هم گارانتی تعویض داره. و این نشون میده که پشتیبانیش قوی هست .
شرکت ارایه دهنده خدمات adsl اجبارا یه مودم به ما انداخت!!! و چون تنها سرویس منطقه ما بود مجبور شدیم این مودم بی کیفیت سیمفونی رو بخریم. حالا انداختمش یه گوشه ای که چشمم بهش نیفته چون پدرم رو در آورده بود. الان از مودمم واقعا راضیم به نظر من هر کس میخواد مودم بخره فقط باید آلفکس بگیره .

hitechnology
14-11-09, 12:38
شما چه برندی می خواهید
D-Link , LinkSys , Planet , SMC , Datasheen , TP Link , Hawaii و ...
تو مشهد همه چی پیدا می شه فقط 5 تا 15 تومن از تهران گرون تره مگر اینکه از نمایندگی اش بگیری

حدود 50 تومن این مودم های وایرلس چینی که فقط یک پورت ETHERNET دارن می تونی بگیری

تو مشهد شرکت توس آشنا مودمهای alfex رو به مشتریهاش میده. چه عجب یه شرکت رو هم پیدا کردیم که بجز سود به فکر رفاه حال یوزرهاشم هست

hitechnology
22-12-09, 09:41
من ALFEX مدل combo رو پییشنهاد میدم .قابلیت استفاده همزمان از دو پورت رو داره. کانفیگش راحته. و دو سال هم گارانتی تعویض داره. این نشون میده کاملا معتبر و قوی پشتیبانی میشه. اینم سایتشه..... Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) میتونی تموم اطلاعات مودم رو اونجا ببینی. من که واقعا راضی هستم. قبلش DLINK داشتم ...پدرم رو در آورده بود ...بعد سیمفونی خریدم که یه مودم چیپ و آشغال بود. اما یکی از دوستانم آلفکس رو پیشنهاد کرد. خیلی عالیه.تو بازار ایران میتونی تهیه کنی.جالب ابنکه تو سایتش تموم درایور ها برای دانلود هست. و اگه سی دی درایور رو گم کنی خیلی راحت و ساده میتونی از طریق سایت که امکانات فارسی هم داره اون رو دانلود کنی.

Ali_Pc
22-12-09, 11:21
درود :

به نظر من هم مودم LINK SYS هم بد نيست .

molana
23-12-09, 15:05
سلام و عرض ادب ؛
دوستان نظرشون رو در مورد مودم tp link 8817 بیان کنند ما در اسلامشهر هستیم و Isp ما این مدل را برای وصل و کانفیگ معرفی می کند .

سوال بعدی این است که آیا از مودم adsl هم می توان به جهت فکس استفاده کرد یا خیر !؟
با تشکر:11():

amir.45
23-12-09, 19:27
سلام و عرض ادب ؛
دوستان نظرشون رو در مورد مودم tp link 8817 بیان کنند ما در اسلامشهر هستیم و Isp ما این مدل را برای وصل و کانفیگ معرفی می کند .

سوال بعدی این است که آیا از مودم adsl هم می توان به جهت فکس استفاده کرد یا خیر !؟
با تشکر:11():

مودم چندان جالبی نیست!!!پیشنهاد میکنم 8811 رو بگیری.:yes:

zeilo
30-12-09, 21:08
سلام دوستان من تقریبا بیشتر پست ها رو خوندم
لطفا بگید که مدل LINSYS WAG54G2 کی خریده و استفده کرده چطور مودمی هست شنیدم برد وایرلس زیادی نداره آیا درست شنیدم

zeilo
30-12-09, 21:13
مودم های ALFEX شیراز هم گیر میاد ؟ کجا؟

feryfrt
30-12-09, 21:43
من WAG 54 G2 یه مدت تست کردم راضی بودم ازش حتی قبلش مودم asus 602 داشتم
سرعتم با linksyse خیلی هم بیشتره.
در مورده بردش تست نکردم ! میخوام سری 160N رو بخرم با macbook pro

D J V A H I D
30-12-09, 21:51
مودم های ALFEX شیراز هم گیر میاد ؟ کجا؟

آره ... pc center طبقه چهارم نمایندگی رسمیش اونجاست ... :yes:

reza76622201
31-12-09, 07:58
برترين برندهاي دنيا در حال حاضر LinkSys (که توي خود سايتش نوشته LinkSYS by CISCO و اين يعني آخر تکنولوژي مودم(سيسکو غول ترين کمپاني دنيا در زمينه شبکه هست)) و برند ZyXEL هست.
البته قيمتهاش از ساير برندها بالاتره.
هر کسي از اين برندها بخره مطمئن باشه از خريدش.
:11():

Ali_Pc
31-12-09, 08:10
درود :

به نظر من برند LINK SYS بهترين برند الان هست

ripek
31-12-09, 14:02
من خودم planet 3410A دارم معرکس نیاز به کانفیگم نداره . واقعآ planet به طور گسترده روی شبکه کار می کنه و تقریبآ همه چی می زنه.ولی بقیه برندها رو نمی دونم.

zeilo
01-01-10, 19:32
اگه دوستان بگن که کدوم مودم از نظر پیدا کردن و رفع اشکال سریع تره ممنون می شدم

feryfrt
01-01-10, 23:08
من رفتم پایتخت یه linksys WAG 160 N خریدم راضیه راضیم .
asus 602 رو انداختم زیر تخت برا همیشه. شک نکن linksys حتی تو سایتش
firmware میده برا upgrade modemet.
من راضیم هم wireless هم ethernet
بهتر ازینم تاحالا ندیدم و تست نکردم !

یه ۱۹۲.۱۶۸.۱.۱ میزنی تمام config linksys برات ظاهر میشه چیزه سختی نداره
از passworde wireless تا upgrade firmware یا confige adsl ... همه چی میاد

bill geits
01-01-10, 23:18
دوست من از چه جهت am602 رو انداختید زیر تخت ؟
چه برتری در این مودم جدید دیدید ؟

rezaaghili
02-01-10, 00:09
بابا بخدا هر چی توی این مملکت بگیرید فرقی نداره با این خدمات
حداکثر سرعت دانلود مگه میخد چند باشه شما بگو 100
این تفاوت و.. توی سرعت های بالای 1 مگ مشخص میشه

reza76622201
02-01-10, 07:15
بابا بخدا هر چی توی این مملکت بگیرید فرقی نداره با این خدمات
حداکثر سرعت دانلود مگه میخد چند باشه شما بگو 100
این تفاوت و.. توی سرعت های بالای 1 مگ مشخص میشه

دوست عزيز. مساله فقط خدمات و يا سرعت نيست. مساله کيفيت قطعات و دوام و اعتبار برند در سطح جهان و .... هست. والا مودم 20000 توماني هم هست.

feryfrt
02-01-10, 07:30
am602 فرقش با linksys رو من تو سرعت باز کردن صفحات و گیج نبودن مودم میفهمی !

bill geits
02-01-10, 07:39
من الان dlink 2520u دارم و خیلی هم راضیم . هم سرعتش خوبه هم راحته من حتی سی دیش رو نصب نکردم دارم استفاده می کنم. امیدوارم در آینده بتونم یه linksys رو تجربه کنم

reza76622201
02-01-10, 07:51
Dlink هم توي مودمهاي ارزان قيمت مودم خوبه.

D J V A H I D
02-01-10, 08:49
Dlink هم توي مودمهاي ارزان قيمت مودم خوبه.

بله واقعا Dlink جزو بهترین هاست ... ولی مثلا تو همین شیراز اکثر آی اس پی ها Dlink رو پشتیبانی نمیکنند ... من خودم Dlink داشتم ... به دلیل عدم ناسازگاری با همیارنت رفتم یه دونه پورشه به قیمت 28 دوپورته خریدم ... که واقعا هم کارش عالیه ... :yes:

reza76622201
02-01-10, 08:57
وحيد جون. هميار نت عاليه. اما اينکه فلان مودم اي دي اس ال با فلان مرکز ISP همخواني نداره هيچ توجيه علمي نداره و اين ضعف مديريت اون ISP و عدم آشنايي اون رو با سخت افزار مودمها مي رسونه عزيزم.(با اينکه مديريت هميار نت(جناب مهندس .....) هم خوبه).

D J V A H I D
02-01-10, 09:05
وحيد جون. هميار نت عاليه. اما اينکه فلان مودم اي دي اس ال با فلان مرکز ISP همخواني نداره هيچ توجيه علمي نداره و اين ضعف مديريت اون ISP و عدم آشنايي اون رو با سخت افزار مودمها مي رسونه عزيزم.(با اينکه مديريت هميار نت(جناب مهندس .....) هم خوبه).

آره ... من که از آقای اس... مجانی میگیرم ... :yes::1. (5): ولی خب مثلا لاوان و امین نت هم فقط وفقط از Dlink پشتیبانی نمیکنن ... یعنی به این صورته که نیم ساعت کانکت هستی ... یهو DC میشی و باز 15 مین وصلی ... باز DC میشی و چراغ لینکت دائم چشمک میزنه ... در صورتی که نباید اینطور باشه ...

پی نوشت: اس ام اس باحال داشتی بفرست بیاد ... :1. (16):

nasha
02-01-10, 11:38
فقط SKYNET

D J V A H I D
02-01-10, 11:50
فقط SKYNET

نمیشه گفت فقط فلان و فقط بهمان ...
ما ایرانی ها عادت کردیم که هر چیزی رو خودمون داریم و استفاده میکنیم ... میگیم بهترینه ...
در صورتی که قطعه باید زیر بار تست و فشار قرار بگیره و جواب خودشو حداقل یک سال پس بده ... اونوقت بگیم فلان جنس خوبه ... :yes:

reza76622201
02-01-10, 12:13
ضمن تاييد فرمايش وحيد جان هميشه بهتره که يه نگاهي به اعتبار برند در سطح جهاني و سايتهاي معتبر جهاني بندازيم.
در حال حاضر بزرگترين کمپاني توليد کننده قطعات شبکه در دنيا تمام اساتيد شبکه در دنيا(اونايي که مدارک مايکروسافت در زمينه شبکه و Cisco رو دارن) مي دونن که کمپاني Cisco هست و حتي مديريت 90٪ شبکه هاي ايران تحت محصولات و پروتکلهاي اين شرکته.
حال اينکه توي صفحه اول بقرند Linksys اگر بريد ميبينيد نوشته که LinkSYS by Cisco و اين نشون دهنده اعتبار و ارزش اين برند در سطح جهانيه.

javadshahvand
02-01-10, 12:36
linksys - tplink - asus - zyxel