PDA

مشاهده نسخه کامل : کولر برای 8800gt

Overclocker
09-05-08, 15:46
من این تاپیک را زدم تا یه کولر مناسب بتونم برای 8800 پیدا کنم چون با کولر فابریک خوش نمیتونم اور زیادی کنم

یعنی داغ میکنه و هنگ میکنه کارت !

یه کولری که خیلی دما را بیاره پایین 2برابر فن فابریکش ؟

کارت من :

xfx 8800gt alpha dog 512m 600mhz

Overclocker
10-05-08, 11:35
یه نفر هم پیدا نمیشه که جواب بده ؟

:1. (28):

I M A N
10-05-08, 11:52
دوست من فن خوب به راحتي گير نمي آييد براي اين گرافيك ها اگر هم پيدا بشه به قيمت واقعي خودشون فروخته نمي شه به نظر من اگه پولش رو داري خوب بخري مشكلي نيست از مدل هاي vga cooling كه مي توانيد چند مدل داخل اين سايت كه نمايندگي اين محصولات است رو ببينين كه شايد به درد شما بخوره دوست من coolingsys (Only the registered members can see the link)

Only the registered members can see the link

2008
10-05-08, 12:15
کولینگ سیس و خصوصا آقای علینژاد کاملا تایید میشه!

Overclocker
10-05-08, 12:33
آقا واقعا دستت درد نکنه دونباله چنین چیزی بودم

راستی اینجور کولر ها روی مموریه کارت را نمیپوشونه بعد تو اور های سنگین مشکلی پیش نمیاد ؟

wellcan
10-05-08, 12:35
فکر کنم تنها کولینگ گرافیک رو همین کیوان خان دارن ... قیمت اشونم خوبه... اما دوست عزیز برای خنک کننده جدا باید 30 تا 50 تومن خرج کنی... می ارزه؟

I M A N
10-05-08, 12:37
توي بازار مدل هاي كه كل برد را بپوشانه مجوده توي همون لينك كه بهتون دادم فكر كنم يك مدل باشه

توي بازار هم 100% بايد مدل هاي ديگر از zaleman , tt هم موجود باشه كه قيمت هاي در حدو 50تا 100 دارند در هر صورت اگر مي خواهيد

بخريد حتما تحقيق كنيد و review از اين مدل ها ديده باشيد تا يك بار پشيمان نشويد..

Overclocker
10-05-08, 12:44
خیلی ممنون

باید تحقیق کنم تا ببینم لزومی هست که مموریش هم هد سینک داشته باشه!

بعد بخرم

خوبه؟

Overclocker
10-05-08, 12:46
فکر کنم تنها کولینگ گرافیک رو همین کیوان خان دارن ... قیمت اشونم خوبه... اما دوست عزیز برای خنک کننده جدا باید 30 تا 50 تومن خرج کنی... می ارزه؟

آره چون اور سنگینی انجام میدم بالاخره باید گرما دفع بشه که دیگه هنگ نکنه!

Labyrinth
10-05-08, 14:46
نظر من اینه دو تا فن 12 بهتر از این کولینگ ها عمل میکند اینجوری که یکی به برد هوا رو بدمه و یکی بکشه این باعث
میشه برد خنک بشه من الان خودم همین کارو کردم البته میتونی فنها رو جور دیگه هم بزاری ولی من خودم اینجوری گذاشتم :yes:

Overclocker
10-05-08, 15:55
آقایون بالاخره معلوم شد که چی بخرم فقط قیمت ارزونتر کسی نداره از این :

دستت درد نکنه آقا ایمان خیلی ممنونم از راهنمایی خوبت وخوبت !

این عکس بالا را نگاه کن تو سایتش که ساپرت هاشو نوشته بود سری 8800 را ساپرت میکنه و قیمت اون

سایت که به من گفتی زده 55000 ت یکم گرونه عرضون تر جایه دیگه ای نیست بخریم که پایین تر حساب کنه ؟

و بقیه مدل هایی که تو اون سایت زده سری 8800 را ساپورت نمیکنه !

با این وجود من همین مدل را انتخاب کردم و فقط مشکل سره قیمته !! چون خیلی وضع پولیم خرابه چه کار میتونی بکنی برام ؟ ممنون میشم اگه همینو با قیمت کمتر برام پیدا کنی

اگه کسی اینو از 50000 پایین سراغ داره حتما بگه .

Stream
10-05-08, 17:04
فقط حواست باشه این مدل یک کولر سه اسلاته هست و عملا دو تا از اسلاتهای کنار PCI-Express رو بی استفاده می کنه. :wink:

Overclocker
10-05-08, 17:26
فقط حواست باشه این مدل یک کولر سه اسلاته هست و عملا دو تا از اسلاتهای کنار PCI-Express رو بی استفاده می کنه. :wink:

آقا خیلی ممنون از اطلاع رسانی شما متشکرم

بعد اگر اون قسمت فلز مانندش که آلومینیومی که خوده سازندش گفته اینجوری استاندارده و اگر کسی اور میخواد بکنه باید اونو باز کنه مثل این :

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

با این حالت هم بازم 3 اسلاته ؟

Stream
10-05-08, 17:58
اصلا تفاوتی نمی کنه باز هم سه اسلاته است.

Overclocker
10-05-08, 18:28
دوست عزیز واقعا دستت درد نکنه عکس هم گزاشتی !

با این وجود به مشکل میخورم بایدیه فکری بکنم .

کارت شما چیه که فن استوکش 2 اسلاته هست ؟

gtx & gts & ultra ?

یا ..... ؟

چقدر اورش کردی با این کولر ؟ عکس gpu-z را اگه بزاری ممنون میشم !

بازم تشکر میکنم از شما که راهنمایی کردی .

Stream
10-05-08, 18:42
دوست عزیز واقعا دستت درد نکنه عکس هم گزاشتی !

با این وجود به مشکل میخورم بایدیه فکری بکنم .

کارت شما چیه که فن استوکش 2 اسلاته هست ؟

gtx & gts & ultra ?

یا ..... ؟

چقدر اورش کردی با این کولر ؟ عکس gpu-z را اگه بزاری ممنون میشم !

بازم تشکر میکنم از شما که راهنمایی کردی .
این عکس رو از توی اینترنت پیدا کردم! مال من نیست.

Overclocker
10-05-08, 19:11
این عکس رو از توی اینترنت پیدا کردم! مال من نیست.

من مونده بودم که چقدر با مرامی و در کیس را باز کردی عکس انداختی واسه من اونم فقط بخاطر اینکه کارم را بیوفته چنین افرادی خیلی کم پیدا میشه ! فرقی که نداره که ماله کیه عکسه

ولی در کل بازم ممنون چون خیلی بدردم خورد

بازم مثل شما کم پیدا میشه که عکس بزاره بدونه اینکه طرف درخواست کنه !!!!!!!!!

wellcan
10-05-08, 22:04
دوست عزیز دقت کنی تو عکس میتونی خنک کننده های رم رو ببینی... این هیتستنک های سبز تو جعبه همه مدل هاش هست...
بعد نکته ی دیگه اینکه یکی دو روز پیش پیشه کیوان بودم و این مدل رو تموم کرده ... فقط به همون 820 فکر کن... فن بی صدا و خوب...

wellcan
10-05-08, 22:05
اینم یه ریویو از اون مدل هاریکن