PDA

مشاهده نسخه کامل : اشکال در محاسبه هزینه GPRS توسط شبکه ایرانسل

mojtaba_n87
09-05-08, 14:03
چند روز پیش یه کارت شارژ خریدم.چون طرح طلایی دارم اس ام اس ها و مکالمات خیلی ارزونه و من تو اون چند روز استفاده خاصی نکردم.ولی بعد از 2 روز دیدم شارژم شده 1400 تومن و 1 ساعت بعدش شد 1900 تومن.کلی تعجب کردم و اعصابم بهم ریخت!

تنها استفاده زیاد من gprs بوده که با توجه به اینکه هر کیلوبایت 1 ریاله واسه طرح طلایی نباید گرون می شد.چون من همیشه حجم تبادل اطلاعات رو تو گوشیم ذخیره می کردم.

چند بار به 140 زنگ زدم.هر باز می پی چوندن.می گفتن 24 ساعت دیگه زنگ بزن و از این حرف ها.تا آخر امروز صبح خیلی شاکی زنگ زدم.

طرف گفت ببینید ، سیستم محاسبه هزینه اینترنت مشکل داره.واسه شما هم پول اینترنت اومده.شماره سریال روی سیمکارتم رو پرسید تا پیگیری کنن...که می دونم به جایی نمی رسه.

گفتم به شما هم بگم تا هم به حد پایین بودن خدمات پی ببرین و هم اگه این اتفاق افتاد بدونین مشکل از کجاست.

Mojtaba_n87

green_waves
09-05-08, 15:32
یکی از دوستان من هم مشکل مشابه شما براش پیش اومده بود باید نشون بده که شما مشترک ایرانسل هستید نه :1. (38):

Fusion
09-05-08, 16:17
سلام دوست عزیز من هم همین مشکل دارم ولی الان دوباره شارپ کردم درست یعنی از امروز صبح یک مشکلم تو اتصال داشت که اون هم حل شده از امروز الان هم با ایرانسل انم و با کلی گشتن تو اینترنت خیلی ناچیز کم میکنه

™Ali
09-05-08, 17:08
خدا خیرت بده منم تو یکی از پستام به این موضوع اشاره کردم.
تعجبم می یاد با این اوصاف وصل شدی؟

mojtaba_n87
10-05-08, 22:53
من هم از همراه اول استفاده می کنم هم از ایرانسل.

با توجه به کار و نحوه استفادم مجبورم از اینترنت ایرانسل استفاده کنم که متاسفانه مشکلات مالی داره!

امیدوارم سیستمش درست شه.

ALIRE7A
18-06-08, 10:15
با سلام
من تا کد تنظیمات gprs رو میزنم پیام میده که شبکه با اشکال مواجه است بعدا امتحان کنید در صورتی که با یه سیم کارت دیگه امتحان میکنم تنظیمات میاد ولی چون با سیم کارت خودم نیست نمیتونم استفاده کنم بگین چه کار کنم این شماره ایرانسل چند هست تا بهشون زنگ بزنم
باتشکر

M A H R A D
19-06-08, 13:23
با سلام
من تا کد تنظیمات gprs رو میزنم پیام میده که شبکه با اشکال مواجه است بعدا امتحان کنید در صورتی که با یه سیم کارت دیگه امتحان میکنم تنظیمات میاد ولی چون با سیم کارت خودم نیست نمیتونم استفاده کنم بگین چه کار کنم این شماره ایرانسل چند هست تا بهشون زنگ بزنم
باتشکر
بهتره با اپراتور تماس بگیرید

سیم کارت دائمی : 130
سیم کارت اعتباری : 140

سپاس