PDA

مشاهده نسخه کامل : سري جديد كولرهاي گيگابايت مدل G-Power Pro

Shahryar
08-10-06, 20:21
Only the registered members can see the link

سري جديد كولرهاي گيگابايت مدل G-Power Pro براي كاربران حرفه اي معرفي شده است كه از ويژگي هاي آن قابليت تنظيم سرعت فن به آساني و به صورت دستي مي باشد و مدل G-Power Super Silent براي كاربران سطح متوسط مناسب است كه صداي فن بسيار كم مي باشد.
گيگابايت شهرت ويژه اي به واسطه موفقيت هايش درنوآوري به دست آورده است كه كولرG-Power يك نمونه از آنها مي باشد.

خنك كردن پردازندها امروزه يكي از مباحث مهم رقابت انگيز در صنعت PC و عمليات محاسباتي مي باشد و گيگابايت يكي از شركت هاي موفق در اين زمينه است. در چند سال اخير سري 3DCooler و 3D-Rocket Cooler گيگابايت به دليل ويژگي هاي منحصر به فرد از جمله: صداي كم، كارآيي بالا، كيفيت خوب و نصب آسان جوايز متعددي را در رده محصولات حرفه اي و متوسط بدست آورده است. گيگابايت در سال جاري نسل جديد كولرهاي خود را با نام G-Power Cooler معرفي كرده است، اين سري كولرها قابليت و كارآيي بالايي در وضعيت Over Clocking كه درجه حرارت بالايي توليد مي كند دارد و با ايجاد صدايي بسيار ناچيز، در بين كاربران بسيار محبوبيت يافته است.
منبع : مهندسین داده گستر آذربایجان

از سري جديد كولرهاي گيگابايت مدل G-Power Pro براي كاربران حرفه اي معرفي شده است كه از ويژگي هاي آن قابليت تنظيم سرعت فن به آساني و به صورت دستي مي باشد و مدل G-Power Super Silent براي كاربران سطح متوسط مناسب است كه صداي فن بسيار كم مي باشد.

اين كولرها داراي ويژگي ها و قابليت هاي منحصر به فردي مي باشند كه برخي از آنها بررسي خواهد شد. كولرهاي سري G-Power گيگابايت يكي از انواع گوناگون اين سري از محصولات مي باشد كه برخي از كارآيي ها و خصوصيات آن عبارتند از:

▪ تطبيق پذيري و قابليت دمايي منحصر به فرد
مبناي طراحي كولرهاي G-Power انتقال دماي CPU مي باشد. سطح اين خنك كننده از فلز مس مي باشد و اطراف آن با نيكل پوشيده شده كه در نتيجه انتقال و كاهش دما به آساني انجام خواهد شد. كولرهاي گيگابايت از جمله G-Power از فن بزرگي استفاده مي كند كه صداي بسيار كمي دارد و جريان قوي از هوا ايجاد مي كند، اين جريان قوي هوا قطعات اطراف CPU را نيز خنك مي كند و احتمال سوختن خازن هاي را در وضعيت Over Clocking كاهش مي دهد.

▪ آسودگي خاطر
علاوه بر قابليت هاي منحصر به فردي كه كولرهاي G-Power گيگابايت دارد، صداي بسيار كم آنها يكي ديگر از ويژگي هاي آنها مي باشد. به واسطه نوآوري در طراحي اين سري از محصولات، و با استفاده از پرههاي تونل مانند آشفتگي جريان هوا كاهش مي يابد. كولر مدل G-Power Pro داراي تنظيم كننده سرعت فن مي باشد كه به كاربر امكان تنظيم سرعت فن را به طور دستي مي دهد و در نتيجه جريان هوا و صدا قابل تنظيم خواهد بود.

▪ زيبايي فوق العاده
كولرهاي G-Power طراحي منحصر به فردي دارند حلقه هاي كرومي و Led هاي آبي رنگ آنها با هر كيس مناسب مي باشد و آن را زيباتر و شكيل تر مي كند .

▪ سازگاري مناسب و قابليت نصب آسان در انواع گوناگون كيس
كولرهاي گيگابايت از جمله G-Power قابليت نصب در انواع مختلف كيس ها و پلتفورم ها مانند: AMDK8/K7و IntelLGA775/Socket478 را دارا مي باشند.

▪ افزايش كارآيي و طول عمر
طول عمر خازن ها با افزايش هر 10 درجه سلسيوس دما نصف مي شود درنتيجه كارآيي آنها در طولاني مدت به مرور زمان كاهش خواهد يافت. با استفاده از كولرهاي گيگابايت مانند: G-Power، طول عمر و كارآيي CPU و قطعات اطراف آن از طريق كاهش دما بيشتر مي شود و براي كاربران كامپيوترهاي خانگي هزينه كمتر و اطمينان پذيري بيشتري را به همراه خواهد داشت.

بخش تحقيق و توسعه (R&D) گيگابايت فعاليت خود را در خصوص تكنولوژي خنك كنندگي و توسعه نوآوري هاي جديد متمركز كرده است كه پاسخگوي خواسته هاي مختلف براي كاهش دماي اجزاي مختلف كامپيوترهاي خانگي مي باشد.
باتشکر شهریار

M A H R A D
08-10-06, 20:54
گيگابايت شهرت ويژه اي به واسطه موفقيت هايش درنوآوري به دست آورده است كه كولرG-Power يك نمونه از آنها مي باشد.

با این یه قسمتش کاملا موافقم ...!!!

ممنون - مهراد

Shahryar
08-10-06, 21:12
جدی؟!؟!

X Ray
11-10-06, 18:38
اگرچه گيگا در ضمينه ي مين و گرافيك ضعيفه ولي خنك كننده هاي خوبي مي زنه،نه مهراد جان؟!!!!

M A H R A D
11-10-06, 22:22
اگرچه گيگا در ضمينه ي مين و گرافيك ضعيفه ولي خنك كننده هاي خوبي مي زنه،نه مهراد جان؟!!!!

از ایسوز شما که تو عمرش خنک کننده ندیده ه بهتره ...!!!

ولی خارج از شوخی نباید یک کمپانی رو با یک کمپانی دیگه در حالت کلی مقایسه کرد ... بلکه باید محصول با محصول مقایسه بشه ...

ممنون - مهراد:23:

X Ray
13-10-06, 11:47
اگر محصول به محصول هم مقایسه شه بازم ایسوس بهتره...!!

Shahryar
13-10-06, 13:38
بهنام :97: مهراد :101: این قدر بحث الاکی در این مورد نکنید !!!!
توی فن هیج کدومشون مالی نیستند..
باتشکر شهریار:104:

M A H R A D
13-10-06, 15:33
بله درسته ... توی فن فعلا ThermalTake حرف اول رو میزنه .. ( + گیگا !!! )

سپاس

X Ray
14-10-06, 13:38
ببخشید شهریار جون...
مسه اینکه مهراد نمی خواد دست برداره...!
ولی سیستم های خنک کننده ی گیگا رو من قبول دارم...جزء بهترین هاست...

Shahryar
14-10-06, 15:19
بله درسته ... توی فن فعلا ThermalTake حرف اول رو میزنه .. ( + گیگا !!! )

سپاس

درسته .... گیگا عزیزم نه اگه بنا به فن باشه اول ترمال تک بعدش زلمان وبعدش هم 230 هزار تومنی ایسوس ...
باتشکر شهریار

M A H R A D
14-10-06, 18:40
شهریار جان شما برو پک GigaByte 3D Galaxy II رو نگاه کن بعدش هم صفا کن ...

پک Blue Eye هم هست برای VGA Cooling ...

سپاس

Shahryar
14-10-06, 18:46
شهریار جان شما برو پک GigaByte 3D Galaxy II رو نگاه کن بعدش هم صفا کن ...

پک Blue Eye هم هست برای VGA Cooling ...

سپاس

عزیز این دیگه طرفداری اشتباه هستش !!! گیگا خوبه در این ضمینه ولی ترمال تک و زلمان بهتر هستند و بعدشون هم ایسوس بدک نیست....
البته گیگا ها هم خوبه مدل Galaxy و ... . ایسوس بیشتر گرون هاش بهتره و گیگا ارزون هاش..
باتشکر شهریار:14:

M A H R A D
14-10-06, 22:37
من کی گفتم گیگا بهتر از thermalTake و زلمنانه ؟!!!

اول این دو تا بعدش هم GiGaByTe TeChNoLoGy ...

بعدش هم شاید ایسوس ...

البته گیگا ها هم خوبه مدل Galaxy و ... . ایسوس بیشتر گرون هاش بهتره و گیگا ارزون هاش..

علتش اینه که گیگا شعارش اینه : هزینه کمتر ، کارایی بیشتر !

سپاس

Shahryar
15-10-06, 13:03
من کی گفتم گیگا بهتر از thermalTake و زلمنانه ؟!!!

اول این دو تا بعدش هم GiGaByTe TeChNoLoGy ...

بعدش هم شاید ایسوس ...

علتش اینه که گیگا شعارش اینه : هزینه کمتر ، کارایی بیشتر !

سپاس

ولی پس خودتم قبول داری که از نظر قدرت ایسوس های گرون قیمت بهتر از گیگا ها هست ؟
باتشکر شهریار؟
:83:

Shahryar
15-10-06, 13:05
ولی در کل بله گیگا فن هاش بیشتر هست .و... ایسوس هم بد گیر میاد...
باتشکر شهریار

M A H R A D
17-10-06, 13:36
آدم وقتی میتونه با هزینه کمتر کارایی مشابه با یک محصول گرونتر رو بگیره چرا بره سراغ ایسوس ؟!

سپاس

Shahryar
17-10-06, 14:17
آدم وقتی میتونه با هزینه کمتر کارایی مشابه با یک محصول گرونتر رو بگیره چرا بره سراغ ایسوس ؟!

سپاس

نه عزیز کارایی مشابه نمی گیره !!! :15:

M A H R A D
17-10-06, 14:55
میگیره ...!!!!!!!!!!!!

anathema
22-10-06, 18:47
من یه فن چهار سیم واسه سیستمم می خوام گیر میاد ؟

Shahryar
22-10-06, 20:54
می خوای عزیز چی کار ؟
شما سیستمت را بگو تا بهترینش را بهتون معرفی کنیم..
باتشکر شهریار

anathema
23-10-06, 13:10
مادر بورد من واسه cpu و system تغذیه چهار سیم داره - حتی واسه پاور سیستم هم یه تغذیه سه سیم داره!!!
سیستم من همون مادر بوردgiga 965p dq6 - cpu intel 945 - vga7600gt - ram kingmax ddr2 667mhz -hard 320 maxtor 16mb buffer.

Shahryar
23-10-06, 13:52
یه سوالی شما چیپست مادربوردتون 965 هست اون وقت چه طوری 945 هم هست ؟! سی پی یو شما چیه ؟ اگه Core 2 Duo هست که نیاز به فن نداره عزیز اگه هم نیست که شما به نفعتونه همین فن را بردارین واقعا عالیه...
باتشکر شهریار

M A H R A D
23-10-06, 15:17
نه شهریار جان .... منظور ایشون از 945 پردازنده شونه که احتمالا باید Pentuim D 945 باشه ...

مادربردشون هم که P965 DQ6 هستش

سپاس

M A H R A D
23-10-06, 15:29
anathema عزیز :

شما اگه از لحاظ بودجه مشکلی ندارید که میتونید از همین مدلها بردارید ...

ولی اگه نمیتونید زیاد خرج کنید میتونید از فنهای معمولی ولی قوی استفاده کنید

اگه هم که خیلی خیلی پولتون اضافه کرده میتونید برید از سیستمهای Liquid Cooling استفاده کنید . مثل ThermalTake BigWater SE که از نوع سیستمهای لیکوئید کولینگ هستش ...

ضمنا اگه میخواین سیستمتون کارکرد و عمر بیشتری داشته باشه حتما به فکر یه فن قوی باشید (اگه فن خود سی پی یو قوی نیست ) چون پردازنده های Pentium D 945 و کلا خانواده ی پنتیوم ها حرارت و گرمای زیادی تولید میکنند

سپاس

anathema
23-10-06, 17:16
فکر کنم جناب شهریار دیشب خوب نخوابیدن [lol] شما پرسیدی سیستمت چیه منم قطعاتشو تک تک با خط فاصله مشخص کردم.--ولی اینا جواب من نیست من میگم فن داریم چهار سیم که ببندم واسه سیستم که بتونم دورشو هم ببینم هم کنترل کنم (شاید اینطوری دگمه smart fan رویه برنامه easy tune 5 هم که فعال نیست بالاخره فعال شه).
البته سوال من اینه فن سیستم چهار سیمه تو بازار گیر میاد یا خیر؟ همین.

anathema
24-10-06, 00:19
کسی جواب مارو نمیده!!!

Shahryar
24-10-06, 11:24
فکر کنم جناب شهریار دیشب خوب نخوابیدن [lol] شما پرسیدی سیستمت چیه منم قطعاتشو تک تک با خط فاصله مشخص کردم.--ولی اینا جواب من نیست من میگم فن داریم چهار سیم که ببندم واسه سیستم که بتونم دورشو هم ببینم هم کنترل کنم (شاید اینطوری دگمه smart fan رویه برنامه easy tune 5 هم که فعال نیست بالاخره فعال شه).
البته سوال من اینه فن سیستم چهار سیمه تو بازار گیر میاد یا خیر؟ همین.

عزیزم درسته ! :14: عزیزم احتمالا منظور شما همونی هست که مهراد میگه ...
عزیزم این پردازنده و کلا پردازنده های پنتیوم مشکل در مصرف برق و دما دارند حالا پنتیوم دی هم که دیگه مصرفش خیلی بالا تر و گرمای بیشتری داره ! و شما اگه نمی خوای آپگرید گنی به کر 2 دیو ها یک فن خوب بخر ... که البته فکر نمی کنم خوب باشه ! چون قیمت فنی که شما می خوای حد اقل یه 90 هزار تومن هست که شما بگذاری روی سی پی یوت بهتره ...
ولی حالا این را هم بدون که اسمارت فن اصلا ربطی به این موضوع نداره! ماله مادربورده کاملا و شما فقط باید درایورش را نصب کنی بعد از توی ستاپ فعالش کنی ... اگه هم نداری بدون که فعاله ولی نشون نمیده چون ماله دوستم هم همین طوره اگه دور فنتون متغیر هست بدون که فعال هست ! فن خوب هم اگه بخوای همین خوبه شما می تونی بهش دما هم بدی تا برات تنظیم کنه ... بله این هم چهر سیمه هست ...
در ضمن اگه بالای صد تومن هم می خوایند پول بدین ThermalTake بخرین..
باتشکر شهریار:83:

anathema
24-10-06, 16:14
مرسی عزیزم
جواب کامل بود.همینطور بود فن سی پی یو من در دماهای مختلف دورش فرق می کنه.ولی من از دمای سی پی یو به هیچ وجه ناراضی نیستم.در کارهای معمولی 25-30 ودر بازی 47-40 درجه است.که اگر کولر روشن باشه بازم حدود 7 -8 درجه کمتره.فقط نگفتی فن چهار سیمه(واسه سیستم نه سی پی یو) چه مارکی؟ مدلی؟ قیمتی؟

M A H R A D
26-10-06, 12:17
خب ThermalTake بگیر ، خوبه ...

مدلش هم یادم نیست ...

Shahryar
26-10-06, 12:51
مرسی عزیزم
جواب کامل بود.همینطور بود فن سی پی یو من در دماهای مختلف دورش فرق می کنه.ولی من از دمای سی پی یو به هیچ وجه ناراضی نیستم.در کارهای معمولی 25-30 ودر بازی 47-40 درجه است.که اگر کولر روشن باشه بازم حدود 7 -8 درجه کمتره.فقط نگفتی فن چهار سیمه(واسه سیستم نه سی پی یو) چه مارکی؟ مدلی؟ قیمتی؟

عزیزم شما اورکلاکری ؟! این دما کاملا دمای طبیعی هست اصلا هم نیازی به فن نداره پس شما پولتون را نگه دارین برای سی پی یو هایCore 2 Duo این نظر من هست ...
سیستمتون هم دماش مشکلی نداره .... یعنی نیازی نیست ....
باتشکر شهریار:23:

anathema
28-10-06, 01:33
نه من آور کلاکر نیستم-- سیستمم معملا احتیاجاتمو برو ورده می کنه.
مرسی

M A H R A D
28-10-06, 14:28
خب اگه اینجوریه همانطور که شهریار جان گفت دیگه نیازی به فن نداری

چون سیستمت ، دماش در حد معموله ...

سپاس

anathema
29-10-06, 23:41
:23: تشکر

M A H R A D
30-10-06, 14:18
anathema جان ... لطفا از دکمه تشکر استفاده کن ...

سپاس Only the registered members can see the link

ali16437
13-02-07, 22:50
سلام
دوستان کسی قیمت دقیق فنهای گیگا و زلمان رو داره تو بازار من اینها رو تو سایتش دیدم میخوام ببینم وضعیت قیمتهاش چجوری است
لطفا مدلها رو هم بگید چون نمی دونم کدوم تو ایران هست کدوم نیست اسم و مدلی رو نگفتم.
مثلا سری G-Power

و تو یکی از پستها شهریار عزیز گفتند کرو تو دوال نیاز به فن نداره چرا !

M A H R A D
14-02-07, 13:00
سلام.

در مورد قیمتها باید یه پرس و جو کنم ...

و تو یکی از پستها شهریار عزیز گفتند کرو تو دوال نیاز به فن نداره چرا !

چون در معماری Core2 ، به دلیل پیاده کردن طرحهای جدید دیگه گرمای زیادی تولید نمیشه ...

بنابراین با یک فن معمولی هم کار آدم را میفته !

سپاس

ali16437
15-02-07, 20:50
مهراد جان دستت درد نکنه اگر وقت کردی حتما قیمتها رو بذار.
ممنون میشم.

M A H R A D
15-02-07, 21:40
مهدی جان دستت درد نکنه اگر وقت کردی حتما قیمتها رو بذار.
ممنون میشم.

این مهدی کی بید ؟

منظورتون مهراده دیگه ؟ Mahrad

سپاس (شما هر جور راحتی مارو صدا کن ! )

ali16437
17-02-07, 19:03
مهراد عزیز من بابت اشتباه لفظی عزر میخوام.
اشتباه هم اصلاح شد.

ali16437a
18-03-07, 19:13
بالاخره قیمتهاشو پیدا کردم البته تقریبی .
این فن Fan Gigabyte 3D Rocket II در حدود 55 تومان .
این یکی Fan Gigabyte G-Power در حدود 50 تومان.

M A H R A D
19-03-07, 14:49
بالاخره قیمتهاشو پیدا کردم البته تقریبی .
این فن Fan Gigabyte 3D Rocket II در حدود 55 تومان .
این یکی Fan Gigabyte G-Power در حدود 50 تومان.

شرمنده عزیز دل من به کلی یادم رفته بود قیمت اینا رو بنویسم ...

===

دوستان G-Power رو با G-Power Pro اشتباه نگیرند ...

سپاس Only the registered members can see the link

ali16437
22-03-07, 17:55
خواهش میكنم.