PDA

مشاهده نسخه کامل : پاور Green GP580B از کجا پیدا کنم؟!

behzad83
08-05-08, 19:51
سلام،

من 2 هفته هستش که دنبال پاور 580 هستم و هیچجا پیدا نکردم. البته اینو هم بگم که مشهد زندگی میکنم.
به نمایندگی شرکت آینده سیما هم مراجعه کردم اما خوب اصلا اونجا مثل اینکه از همه جا وضعیت بدتر بود، چون خیلی از مدلهای کیس و پاور شرکتو نداشت و زمانی هم که پرسیدم کی براتون جنس میاد جوری گفت معلوم نیست که فکر کنم تا تابستون سال دیگه خبری نیس !!!!!!!
لطفا کمک کنید که اگر تهران پیدا میشه حداقل اونجا بگم دوستان بگیرن و برام بفرستن.

ممنون

Labyrinth
08-05-08, 20:24
توی تهران که پیدا میشه ولی بستگی داره طرفی که بهش میگید بتونه پیدا کنه یا نه :yes:

در کل میشه پیدا کرد :great:

PCminister
08-05-08, 21:02
سلام،

من 2 هفته هستش که دنبال پاور 580 هستم و هیچجا پیدا نکردم. البته اینو هم بگم که مشهد زندگی میکنم.
به نمایندگی شرکت آینده سیما هم مراجعه کردم اما خوب اصلا اونجا مثل اینکه از همه جا وضعیت بدتر بود، چون خیلی از مدلهای کیس و پاور شرکتو نداشت و زمانی هم که پرسیدم کی براتون جنس میاد جوری گفت معلوم نیست که فکر کنم تا تابستون سال دیگه خبری نیس !!!!!!!
لطفا کمک کنید که اگر تهران پیدا میشه حداقل اونجا بگم دوستان بگیرن و برام بفرستن.

ممنون

سلام دوست عزیز مشهدی:11():

به PCnetwork خوش اومدین دوست من:love:

خیلی خوشحالم که کم کم داره به تعداد هم ولایتی های ما در این انجمن اضافه میشه:yes::1. (38): (به به - به به)

در مورد پاورهای گرین >>> نمایندگی اصلی این شرکت در مشهد: کامپیوتر یاس

آدرس: چهار راه خیام - جنب سوپر کامپیوتر- پاساژ بیستون - کامپیوتر یاس

لازم به تذکر هست که تنها نمایندگی مشهد که من در مشهد برای این محصول پیدا کردم که فعال بود و قیمتهای مناسبی داشت همین بود بقیه کسایی که در این مورد فعالیت داشتن قیمتاشون نجومی بود!:1. (38):

اگر هم خواستین COOLER MASTER بگیرین (که توصیه نمیکنم!:wink:) مجتمع تجاری تک طبقه 1- فروشگاه طوسی (با گارانتی دریا کامپپیوتر).

امیدوارم تونسته باشم به شما کمک کنم!:give_rose:

با تشکر

behzad83
09-05-08, 01:26
سلام دوست عزیز مشهدی:11():

به PCnetwork خوش اومدین دوست من:love:

خیلی خوشحالم که کم کم داره به تعداد هم ولایتی های ما در این انجمن اضافه میشه:yes::1. (38): (به به - به به)

در مورد پاورهای گرین >>> نمایندگی اصلی این شرکت در مشهد: کامپیوتر یاس

آدرس: چهار راه خیام - جنب سوپر کامپیوتر- پاساژ بیستون - کامپیوتر یاس

لازم به تذکر هست که تنها نمایندگی مشهد که من در مشهد برای این محصول پیدا کردم که فعال بود و قیمتهای مناسبی داشت همین بود بقیه کسایی که در این مورد فعالیت داشتن قیمتاشون نجومی بود!:1. (38):

اگر هم خواستین COOLER MASTER بگیرین (که توصیه نمیکنم!:wink:) مجتمع تجاری تک طبقه 1- فروشگاه طوسی (با گارانتی دریا کامپپیوتر).

امیدوارم تونسته باشم به شما کمک کنم!:give_rose:

با تشکر

سلام خدمت شما دوست عزیز،

من به همون نمایندگی یاس توی مجتمع بیستون سر زدم و این پاورو نداشت واسه همین توی این مغازه و اون مغاره دنبالش گشتم. البته یک جا پیدا کردم و قیمتشم بالا نبود اما چند ماه از گارانتیش میگذشت و واسه من دیگه چیزی نمیموند :) ممنون از راهنماییت ولی من همچنان منتظرم تا اجناس جدید نمایندگی شرکت آینده سیما بیاد و من بالاخره این پاورو بتونم تهیه کنم. پاور Cooler Master بهم پیشنهاد شد اما وقتی روس سایتش بررسی کردم متوجه شده مدلی که من میخوام که مشابه محصول شرکت آینده سیما هستش تفاوت قیمت زیادی داره و من این هزینه رو برای پاور درنظر نگرفتم.

PCminister
09-05-08, 01:52
اگر عجله دارین خب 480 واتشو بگیرین چون جواب سیستم فعلیتونو میده.

اما بدیش اینه که فقط یه pci-e6pin داره!:whistle:

اگه بخوای بعدا 9800gtx بگیری باید تبدیل بزنی که پیشنهاد نمیشه!:1. (38):

با تشکر