PDA

مشاهده نسخه کامل : پردازنده های 4 هسته ای AMD

Shahryar
08-10-06, 20:17
Only the registered members can see the link
در این جا می خواهیم در مورد پردازنده های 4 هسته ای اینتل و تحلیل بازار این پردازنده ها بپردازیم.
اینتل چندی پیش با تولید پردازنده های 2 هسته ای Dual Core خیلی سریع بازار را در دست گرفت و بلافاصله اینتل توانست با پردازنده های دو هسته ای پردازنده های چند تراشه ای درست کند . در حالی که AMD در اواسط سال 2007 اولین پردازنده 4 هسته ای خود را تولید و عرضه کند . این پردازنده 4 هسته ای AMD به صورت یک پارچه طراحی شده که از 4 هسته پردازش استفاده میشه اما یک سیلیکون استفاده نمی شود!!!
AMD این پردازنده 4 هسته ای را بسته بندی نکرده است ! و در این مورد آقای Otellini مدیر شرکت اینتل می گوید : این طراحی AMD بسیار فرق با طراحی الان و طراحی های پردازنده تفاوت دارد و یا به عبارتی بالاتر از حد کیفیت طراحی پردازنده هست اما این برتری را همه مردم نمی فهمند ! " من فکر می کنم شما بهتر بود به این صورت برداشت نمی کردید چون مردم در مورد بسته بندی بسیار حساس هستند و بسیاری در این موضوع بیم دارند . " سخنان Paul Otellini مدیر شرکت اینتل.
باتشکر شهریار:83:

XFXForce
08-10-06, 22:15
ِیعنی مدیر اینتل از پردازنده های AMD تعریف کرده؟

M A H R A D
08-10-06, 22:48
یه جورایی آره ...

یه جورایی هم نه ...

یعنی گفته AMD بسته بندی جالبی رو کرده اما کمتر کسی این نوع بسته بندی رو درک میکنه ...

یعنی ای ام دی یه خورده هم کم عقلی کرده ...

حالا لطفا گیر ندهید دیگه ... برداشت من این بود ...

Zero
12-10-06, 16:26
منظور از بسته بندي چيه ؟

M A H R A D
12-10-06, 17:27
منظور از بسته بندي چيه ؟

شما متن رو خوندید ؟

:95:

Zero
12-10-06, 21:26
اگه منظور packaging هست بايد بگم بهتره همين اصطلاح و رو بكار ببريد .

M A H R A D
12-10-06, 23:02
چشم ... آخه به ما گفتن فارسی رو پاس بداریم ...

ما هم معادل گذاشتیم براش ...

OK ... After this time we say Packaging , not بسته بندی !

X Ray
13-10-06, 11:52
بالاخره اینتل هم اعتراف کرد که ای ام دی بهتره...!!!!!!!