PDA

مشاهده نسخه کامل : نرم افزاری برای عكس گرفتن از فیلم

maryam-n
06-05-08, 12:41
سلام به دوستان عزیز.نرم افزار یا روشی رو می خواستم بدونم تا به وسیله اون از فیلم هام عكس بگیرم. اگر منو راهنمایی كنید ازتون ممنون می شم. با تشكر

2sib
06-05-08, 12:57
سلام به دوستان عزیز.نرم افزار یا روشی رو می خواستم بدونم تا به وسیله اون از فیلم هام عكس بگیرم. اگر منو راهنمایی كنید ازتون ممنون می شم. با تشكر

سلام دوست عزیز
این کار رو میشه با خود مدیا پلیر media player هم انجام داد به این ترتیب که هر کجایی رو که خواستید عکس بگیرد ctrl+I رو بزنید و اون رو سیو کنید
یا علی

maryam-n
07-05-08, 10:39
ممنونم از كمكتون.
اين كارو امتحان كردم ولي به نتيجه اي نرسيدم.ممكنه مراحل رو اشتباه رفته باشم.
ممنون مي شم اگر در اين مورد توضيح كاملتري بديد.
با تشكر

2sib
07-05-08, 12:52
ممنونم از كمكتون.
اين كارو امتحان كردم ولي به نتيجه اي نرسيدم.ممكنه مراحل رو اشتباه رفته باشم.
ممنون مي شم اگر در اين مورد توضيح كاملتري بديد.
با تشكر

خواهش میکنم ...
این کار ساده ترین کار ممکن هست که وقتی شما یک فایل ویدیویی رو با media player باز میکنید در هنگام پخش فیلم دکمه ctrl رو نگه دارید سپس دکمه I رو فشار بدید .... با این کار از اون صحنه فیلم عکسبرداری میکنه

دوستان دیگه اگه راه حل بهتری بلد هستن یا نرم افزاری رو میشناسن بیان و دوست عزیزمون رو راهنمایی کنن
یا علی

maryam-n
11-05-08, 11:24
ممنونم دوست عزيز. ولي متاسفانه بنده منظورم را درست بيان نكردم. مشكل من گرفتن كليد كنترل+I نيست.بلكه بعد از اين مرحله عكسي كه گرفته شده چطور ذخيره و مشاهده ميشه. من اين كار و رو انجام دادم ولي در واقع عكسي نداشتم. عكس ها كجا ذخيره مي شوند؟ براي مشاهده عكس هاي گرفته چه كارهايي بايد انجام داد؟ اگر بنده را در اين مورد راهنماي بفرماييد ممنون ميشم.

Emperatour
11-05-08, 11:43
از Snagit یا Camatsa Studio استفاده کن
Only the registered members can see the link

pepela
04-06-10, 12:46
سلام من هرچه کلیئ ctrl+i رو میزنم جواب نمیده.خواهش بهم بگید چه جوری عکس بگیرم از فیلم:great: