PDA

مشاهده نسخه کامل : ایراد در اسپیکر w580i

bill geits
06-05-08, 11:50
سلام من دو ماه پیش گوشیم w580i رو خریدم منتها دو هفته بعدش با پسر عمه ام رفتیم بیرون گوشیم دستش بود داشت بلوتوث می کرد ... بعد ازش گوشی رو گرفتم که یه آهنگ بذارم که دیدم صدای اهنگ مدام قطع و وصل میشه ... گوشی هم از دستش نیفتاده بود فقط تو دستش بود ... هرکارش کردم درست نشد نه ریست و نه فرمت مموری جواب نداد ... فرق نداره که آهنگ باشه یا فیلم ... یا از مموری کارد اجرا بشه یا از توی مموری خود گوشی ... صدا مدام قطع و وصل میشه
جالبه که وقتی صدا رو کم می کنم درسته و بدون ایراد پخش می کنه ولی اگه صدای آهنگ زیاد بشه یا خودم ولوم رو زیاد کنم دوباره قطع می کنه ... بردمش بازش کردن گفتن از اسپیکرشه ولی چون تازه اون موقع گوشیم اومده تو بازار اسپیکرش نبود یارو بهم داد گفت برو بعدا که اسپیکرش اومد بیا برات عوض کنم ... ولی من چند جای دیگه الان پرسیدم میگن چون اسپیکرش داره پخش می کنه و مشکلی نداره فقط قطع و وصل میکنه احتمالا از آی سیش هست و اگه از اون باشه بالای ده تومن خرج داره ... حالا دوستان بگن ایراد به نظرشون از کجاس و چیکارش کنم ؟
ممنون

Mehdi_Full
06-05-08, 22:20
دوست عزیز اگر اسپیکر گوشی قطع و وصل میشه دلیل بر خرابی اسپیکر نیست

به نظر بنده شاید مشکل نرم افزاری داشته باشه و یکبار بدین گوشی رو یه بار فلش کنن اگر جواب نداد میتونه برای اسپیکر باشه

آقای سهیل
06-05-08, 22:47
سلام دوست عزیز به این تاپیک مراجعه کن شاید با فلش حل بشه .آموزش فلش تو این تاپیک هست:
Only the registered members can see the link