PDA

مشاهده نسخه کامل : درخواست فوری: نرم افزار کارا برای دانلود مستقیم از رپیدشر

Olesius
05-05-08, 11:39
سلام دوستان...

من تا دیروز با RSH mananger و با اکانتی که از رپیدشر داشتم به خوبی دانلود می کردم ولی آلان 2روزه از کار افتاده اصلا انگار نه انگار که یه زمانی کار میکرد...:1. (28):
ریموو و دوباره نصب کردن هم فایده نداره... یه برنامه خوب و مطمئن معرفی میکنین واسم؟؟؟؟؟

بد جوری احتیاج دارم...:cry:
ممنون...

اگه برنامه رو خودتون هم تست کرده باشین چه بهتر...

Olesius
05-05-08, 12:16
میشه یکی یه سرم به این تاپیک بزنه...؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بابا خیلی اورژانسیه...:1. (28)::1. (28)::1. (28):

من جونم به رپیدشر بسته س که اونم از کار افتاده...
آخه تمام دانلودام از رپید شره...
get rap, rsh leecher... امتحان کردم هیچکدوم کار نمیکنن...

----------------------

Shahryar
05-05-08, 14:21
سلام دوستان...

من تا دیروز با RSH mananger و با اکانتی که از رپیدشر داشتم به خوبی دانلود می کردم ولی آلان 2روزه از کار افتاده اصلا انگار نه انگار که یه زمانی کار میکرد...:1. (28):
ریموو و دوباره نصب کردن هم فایده نداره... یه برنامه خوب و مطمئن معرفی میکنین واسم؟؟؟؟؟

بد جوری احتیاج دارم...:cry:
ممنون...

اگه برنامه رو خودتون هم تست کرده باشین چه بهتر...

شما شما اکانت دارید ؟ اگه دارید که با IDM دانلود کنید ندارید هم بهترین راه استفاده از نرم افزار Rapid Leech هست و داشتن یک هاست php ساپورت .

موفق باشید
شهریار :give_rose:

Olesius
18-05-08, 13:25
ممنون از راهنماییتون...

بله من اکانت دارم... دانلود مننجری که خود رپیدشر تو سایتش گذاشته بود با نوسان زیاد دانلود میکرد ولی بازم بد نبود که از کار افتاد...

IDM رو هم فک میکنم امتحان کردم ولی نسخه ش مشکل داشت...
آلان با دانلود مننجر موزیلا دانلود میکنم از رپیدشر البته اضافه کردم بهش DownthemAll!!!!!...

فقط مشکلی که دارم بعضی دانلودارو که رسیوم ندارن با سرعت کامل نمی زنه از رپیدشر... مجبور می شم کنسل کنمو بعد یه مدت دانلود کنم تا هم سرعتش درس شه و هم رسیوم...

بدتر از همه اینه که صبح پا میشم میبینم شب هرچی دانلود گذاشتم همش کنسل شدن server error دادن...
در حالی که اگه دوباره بزنم همشون دانلود میشن...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

به هر هال ممنون میشم اگه یه لینک از rsh leech بذارین که درسته و کامل کار می کنه...

با تشکر فراوان.................:11()::11()::11():

esaman
15-08-10, 15:13
دوستان خیلی راحت تو این سایت می تونید لینک های رپید شیر مگا و ............ رو مستقیم کنید و دانلود کنید

ورود به سایت (Only the registered members can see the link)

Only the registered members can see the link