PDA

مشاهده نسخه کامل : نظرسنجی:بهترین بورد برای چیپست های ATI کدام مورد است؟

™Ali
04-05-08, 11:39
به نظر شما بهترین برد برای چیپست های شرکت ATI کدام مورد است؟
لازم به ذکر است که سعی شده لیست نظر سنجی کامل باشد ومارک های معروف در اون وجود داشته باشند.
امیدوارم که همه در اون شرکت کنید تا نتایج بهتری به دست بیاد.
باتشکر:love:

Actros
04-05-08, 23:44
sapphire که شریک تجاری ati و یار وفا دارشه:1. (26):
ولی من نظرم رو power color هسن

vbigdeli
05-05-08, 01:32
HIS خوبه..البته تو کارایی تاثیر خاصی ندارن و بهتره قیمت را به برند ترجیح بدید.

™Ali
07-05-08, 09:07
برد تاثیرش به مراتب کنتر از عوامل دیگه هست.
ولی نگاه کنید که در بعضی ار بردها سیستم کولینگ خوبی بسته شده و در بعضی دیگه هم خازن های جامد به کار برده شده و در بعضی ها هم حافظه ای با سرعت بالاتر کار گذاشته شده است.

همه این ها تاثیر خودشون رو میذارن.البته تو کارایی تاثیر خاصی ندارن و بهتره قیمت را به برند ترجیح بدید.

و در کل من با این حرف شما موافق نیستم.
البته تو یه فروم دیگه فک کنم دیدمت و باز هم گفتی HIS از Sapphire بهتره؟؟
درسته؟؟؟؟؟

vbigdeli
08-05-08, 15:15
تو که ادعات میشه،چرا تاپیک می زنی...

هر شرکتی تو یک محصولی ممکنه موفق تر عمل کنه..خیلی سخته اینو درک کنی؟

sitaonline
08-05-08, 18:49
لطفا كاملا بدون تعصب نظر بديد
به نظر من بورد Asus با توجه به قيمت بالاي آن كارايي خوبي داره اما sapphire به نصبت قيمتش محصولات خوبي داره. در ضمن همان طور كه گفته شد قيمت و كيفيت يك كارت گرافيك به عوامل زيادي بستگي داره. جالب بدونيد محصولات شركت هاي مختلف در يك رنج قيمت از يك مدل پردازنده گرافيكي كه براي يك هدف يكسان طراحي شده باشند كارايي بسيار نزديكي به هم دارند و تنها تفاوت شايد در امكانات ارائه شده به همراه كارت گرافيك باشه!

Shahryar
08-05-08, 21:56
وحید جان لهن صحبتتون را کمی نرم تر کنید اشکالی پیش نمیاد ! :love:

در مورد برد اگه کلی بخوایم بحث کنیم به هیچ جایی نمیرسیم چرا که باید یک عالمه محصول را برند های مختلف بررسی کنیم تا بتونیم یک میانگین به دست بیاریم ! و همون طوری که دوستان اشاره کردند هر برند توی مدل خاصی میتونه بهتر از بقیه باشه و در مدلی هم ضعیف تر از دیگری ! اما میانگینی که بنده به دست آوردم دقت کنید به کلمه میانگین Sapphire بهتر بوده . حالا اگه واقعا حالش را دارید بگید تا مدل به مدل بحث کنیم بیایم جلو ! ما آماده ایم :1. (38):

موفق باشید
شهریار :love:

vbigdeli
09-05-08, 14:13
شهریار جان الان برو سفایر بخر....ی هفته باید تو خیابونا و این مغازه و اون مغازه بگردی تا پیدا کنی.....پس کلان این تاپیک سره کاریه،اینجا که امریکا نیست که newegg باشه....پس بهتره در مورد قطعاتی صحبت کنید که در درجه اول راحت پیدا میشن و بعد بیایید بگید کدوم بهتره یا بدتره..

واسه انویدیا inno3d بهترین قیمت و داره...دیروز یکی msi 3870 x2 رو میداد 345 تومان...خوب الان من بیام به سفایر بچسبم که چی بشه؟؟دلیل خاصی نداره که از یک برند حمایت بشه..اونی که مشکل کولینگ داره،راحت میتونه پشت کارت گرافیکش ی فن 8 بذاره تا کولینگش از 100 تا فن artic هم بهتر بشه...

Shahryar
09-05-08, 14:19
شهریار جان الان برو سفایر بخر....ی هفته باید تو خیابونا و این مغازه و اون مغازه بگردی تا پیدا کنی.....پس کلان این تاپیک سره کاریه،اینجا که امریکا نیست که newegg باشه....پس بهتره در مورد قطعاتی صحبت کنید که در درجه اول راحت پیدا میشن و بعد بیایید بگید کدوم بهتره یا بدتره..

واسه انویدیا inno3d بهترین قیمت و داره...دیروز یکی msi 3870 x2 رو میداد 345 تومان...خوب الان من بیام به سفایر بچسبم که چی بشه؟؟دلیل خاصی نداره که از یک برند حمایت بشه..اونی که مشکل کولینگ داره،راحت میتونه پشت کارت گرافیکش ی فن 8 بذاره تا کولینگش از 100 تا فن artic هم بهتر بشه...

ببینید این تاپیک درسته الان کاربری نیست ( یعنی توی ایران ممکنه تموم این برند ها و مدل هاشون پیدا نشه ) اما با توجه به دیده ها میشه گفت که به زودی میاند پس بهتره قبل از این بیاند در موردش بحث کنیم .

در مورد حمایت هم اصلا بحث حمایت نیست اگه موافق باشید کارت های گرافیک مختلف در رده قیمت های مختلف را بررسی میکنیم تا بهترین برند ( و مدل ) توی اون قیمت مشخص بشه .