PDA

مشاهده نسخه کامل : ZN5 با دوربين 5 مگاپيكسل

™Legend
03-05-08, 13:15
سلام
گوشي جديد موتورولا معرفي شد...

ZN5
Only the registered members can see the link
با دوربين 5 مگاپيكسل با فلاش زنون و LED
سيستم عامل Linux
خروجي 3.5 MM
خروجي تي وي TV Out
و ضخامت 11.3 mm

™Ali
03-05-08, 19:54
از بس که از این پنج مگا÷یکسلی ها دیدم خسته شدم.
فعلا که Samsung G800 پیشرو همه هست از همه نظر چه فلاش چه کیفیت عکس.(به N95 دارا برنخوره) :love:

mojtaba_n87
03-05-08, 20:07
چه گوشی قشنگیه.لینوکس هم که داره! ایول.
راستی، فلش ان82 از G800 قوی تره :cool:

™Ali
03-05-08, 21:25
چه گوشی قشنگیه.لینوکس هم که داره! ایول.
راستی، فلش ان82 از G800 قوی تره :cool:

نخیر دوست عزیز هر دو تا از نوع زنون هستن:1. (10):

™Ali
03-05-08, 21:37
اینم برای تو Mojtaba_87 (Only the registered members can see the link) که ذوق هنری توی خونت بالاست.
مقایسه بین پنج مگاپیکسلی ها (Only the registered members can see the link)که متاسفانه G800 توشون نیست.
قیمت samsung G800 بدون گارانتی 500 هزار که اصلا چیزی نیست مگه نه !!!!!!

™Legend
03-05-08, 21:48
اینم برای تو Mojtaba_87 (Only the registered members can see the link) که ذوق هنری توی خونت بالاست.
مقایسه بین پنج مگاپیکسلی ها (Only the registered members can see the link)که متاسفانه G800 توشون نیست.
قیمت samsung G800 بدون گارانتی 500 هزار که اصلا چیزی نیست مگه نه !!!!!!

دوست عزيز شما ميتوني قدرت فلاش اين گوشي رو اينجا ببيني:

اگه خواستي بگو عكسي كه با N82 انداختم بذارم...

™Ali
03-05-08, 21:55
در G800 فلاش مثل K850 زنونه. و صد البته بدون نویز چون از الگوریتم های پیشرفته تصحیح عکس استفاده می کنه.

™Legend
03-05-08, 22:08
در G800 فلاش مثل K850 زنونه. و صد البته بدون نویز چون از الگوریتم های پیشرفته تصحیح عکس استفاده می کنه.

دوست من
موضوع اينه كه قدرت n82 تو همه فلاش هاي زنون بيشتره...همين!

اينم يه عكس تو تاريكي مطلق

™Ali
03-05-08, 22:32
منظور شما اینه که فقط تو فلاش قوی هست یا از همه نظر (اینو می پرسم تا شاید برم و این گوشی رو بخرم)چون بعید می رسه که حرف اول رو تو گوشی ها بزنه.یادم رفت بگم فلاش زنون این گوشی قابل تقدیره و این رو هم در نظر داشته باشد که اگه فلش زیاد هم قوی باشه باعث میشه عکس طبیعی در نیاد و مثل فلش LED بشه.

I M A N
04-05-08, 00:09
گوشي ZN5 با لنز كداك به نظر مي آييد كار جالب باشه.

ولي به نظرم من n82 اگه واقعا فلش زنون خوبي نداشت و كيفيت دوربينش بالاتر از همه نبود اين قدر

توي روز هاي اولي كه وارد شد اين قدر فروش نداشت . مورد توجه قرار نمي گرفت گرچه كه همين الان هم فروشش سر

كشيده....ولي به نظرم من كه عاليه از همه لحاظ قدرت AF هم بالاست واقعا حرفي واسه گفتن نگذاشته....

mojtaba_n87
04-05-08, 01:59
نخیر دوست عزیز هر دو تا از نوع زنون هستن:1. (10):

من که نگفتم g800 زنون نیست.
ولی زنون ها هم قوی و ضعیف دارن.
شما یه تستی بکن.من خودم تست کردم.فلش ان82 قوی تره.
برتریه g800 به زوم اپتیکاله.

™Ali
04-05-08, 09:03
من که نگفتم g800 زنون نیست.
ولی زنون ها هم قوی و ضعیف دارن.
شما یه تستی بکن.من خودم تست کردم.فلش ان82 قوی تره.
برتریه g800 به زوم اپتیکاله.

بله N82 از نظر فلاش قویش ستودنی است.
همان طور که گفتی G800 زوم اپتیکال خوبی داره و این رو هم یادآور بشم که لنز N82 همون لنز N95 هست.
با این تفاوت که فلاش N82 قوی تر هست و الگوریتم تصحیح عکسش با N95 فرق داره.N82 ماکرو جالبی نداره از نظر ویدویی هم Viewty از همه بهتره.
در میان همان طور که گفتم تنها مزیت N82 نسبت به N95 فلاش قوی تر هست و به نظر من با توجه به امکاناتی که N95 داره خرید اون عاقلانه تره:cool:

mojtaba_n87
04-05-08, 10:45
اطلاعات شما درست بود.
ولی امکانات ان95 و ان82 کاملا مشابه هم هستش.با این تفاوت که رم ان82 از ان95 معمولی خیلی بالاتره.2 برابر!
انتخابش یه سلیقست.

E110
25-10-09, 18:49
ناگفته های زیادی در مورد این گوشی هست که ذکر اونا خالی از لطف نیست

این گوشی با پردازنده 532 مگاهرتزی از سرعت فوق العاده ای برخورداره ... از طرفی دوربین این گوشی قوی ترین 5 مگاپیکسلی دنیا است (به نقل از سایت های خارجی)
به جرئت میشه اون رو با 8 مگاپیکسلی سامسونگ و یا حتی 12 مگای سونی اریکسون مقایسه کرد! (باید از نزدیک خودتون ببینید!) ... اگه مایل باشید من میتونم چند تا عکس بذارم
یکی دیگه از ویژگی این گوشی گرفتن عکس با فرمت raw هست که حتی کمتر دوربین دیجیتالی ای این قابلیت رو داره! فلشش بسیار سریع زده میشه که اجازی چشمک زدن به طرف رو هم نمیده!

سیستم عامل این گوشی لینوکس نیست و بلکه MOTOMAGX هست که پلتفرمی از لینوکس هست که نسبت به لینوکس خیلی سرتره ....

این گوشی با این سیستم عامل اونقدر انعطاف پذیره که براحتی میشه اون رو مد کرد به این معنا که مثلا میشه کیفیت فیلمبرداریش رو از حالت qcif به حالت qvga برد!

کیفیت صدای اون بسیار عالی هست به خاطر اینکه از سری ROKR موتو که واسه موزیک طراحی شده گرفته شده ... هندزفری با کیفیت فوق العاده بالایی هم داره!

در مجموع برای توصیف گوشی های موتورولا نباید تنها به نوشته ها اکتفا کرد ... شاید امکانات این گوشی ها در ابتدا در مقایسه با برند های دیگه پایین باشه ولی با اجازه ای که گوشی بهتون میده تا دستکاریش کنید براحتی میشه اون رو به اندازه یک غول قوی کرد!

لینوکسیا میدونند که به هنگام نصب گنو لینوکس میشه یه حافظه ای رو به عنوان swap تعریف کرد. شاید باورتون نشه که بگم برای این گوشی هم میشه این کار رو کرد ... و با انجام این کار سرعتی باور نکردنی را مشاهده خواهید کرد!

موفق باشید