PDA

مشاهده نسخه کامل : زمان انتشار SQL Server 2008

K A S R A
03-05-08, 02:00
مایکروسافت باز هم تاریخ انتشار SQL Server 2008 رو به تاخیر انداخت ...

Only the registered members can see the link

زمان انتشار این محصول قدرتمند MicroSoft :ه یک چهارم سوم سال 2008 و اوایل July سال جاری تعیین شده . اما در حال حاضر نسخه ای از این نرم افزار به نام CTP منتشر شده که تنها به معرفی تکنولوژی های به کار رفته در SQL Server 08 پرداخته شده ... این نرم افزار روی سرور های RapidShare موجود هست:great:

SQL Server 2008 delivers a trusted, productive, and intelligent data platform for all your data needs.

MoBiN.R
03-05-08, 19:49
ولی بازم هیچی به نسخه قدرتمند 2000 نمیرسه .. همه این نسخه ها بر پایه این نسخه تکمیل میشن

K A S R A
03-05-08, 23:06
ولی بازم هیچی به نسخه قدرتمند 2000 نمیرسه .. همه این نسخه ها بر پایه این نسخه تکمیل میشن

مبین جان SQL Server 05 روی ویستا نصب نمیشه چه برسه به 2000 ... :whistle:

بحث سر Compatibility هست :cool:
از سال 2000 8 ساله که داره میگذره و خیلی چیزا عوض شده ... اون موقع اصلا Xp نبود چه برسه به SP1 ,2 , 3 ... :yes:

حجم SQL Server 08 تقریبا 3 برابر 2000 هست ... Help بسیار قویی داره ... همین Help خودش کلی می ارزه ... :1. (40):

yemojud
08-05-08, 22:58
کسرا جان نسخه SQL Server 2005 Developer ED SP2 را من راحت روی ویستا نصب کردم
و الانم هیچ مشکلی ندارم، میشه بپرسم کجا مشکل میزنه بهم؟

ولی موافقم کسرا جان 2008 واقعا یه چیز دیگه است، بخصوص Help اون:1. (5):

K A S R A
08-05-08, 23:50
کسرا جان نسخه SQL Server 2005 Developer ED SP2 را من راحت روی ویستا نصب کردم
و الانم هیچ مشکلی ندارم، میشه بپرسم کجا مشکل میزنه بهم؟

ایول :cool:
:1. (40): چون هنوز خبری از نسخه جدیدتر نیست باید نسخه قدیمی رو یه جوری سازگارش کرد .. من ورژن بدون SP رو داشتم روی ویستا نصب نشد رفتم سراغه XP اونجا نصبش کردم . :1. (38):
بعد از نصب دیگه مشکلی نداره ... اگه نخواد نصب بشه توی همون نصب Error میده :yes: یا ناقص نصب میشه و CD 2 رو ازت نمیخواد ...

yemojud
09-05-08, 09:53
کسرا جان
همشهری هستیما:lol:

چرا موقع چک کردن نیاز ها برای نصب روی ویستا با SP1 گیر داد که دو مورد مشکل دارد:
1- نبود II6 که خوب با رفتن در تنظیمات ویندوز اونم کنار نسخه 7 نصب میشه، اونم بطور کاملا سازگار
2- اخطار COM+ Catalog که مربوط به غیر فعال بودن سرویس Distributed Transaction Coordinator است
که باید فعالش کرد

بعد از نصب هم SP1 و SP2 را به ترتیب نصب کنی بهتر سازگارتر میشود.

من الان خودم روی ویستا دارم با VS 2008 باهاش کار میکنم، و میتونم بگم سازگاری و راحتی که در اجراش
روی ویستا میبینم، خیلی بیشتر از XP است.

راستی نسخه Developer مگه بصورت CD هم است؟

K A S R A
09-05-08, 10:45
کسرا جان
همشهری هستیم:lol:

چرا موقع چک کردن نیاز ها برای نصب روی ویستا با SP1 گیر داد که دو مورد مشکل دارد:
1- نبود II6 که خوب با رفتن در تنظیمات ویندوز اونم کنار نسخه 7 نصب میشه، اونم بطور کاملا سازگار
2- اخطار COM+ Catalog که مربوط به غیر فعال بودن سرویس Distributed Transaction Coordinator است
که باید فعالش کرد

بعد از نصب هم SP1 و SP2 را به ترتیب نصب کنی بهتر سازگارتر میشود.

من الان خودم روی ویستا دارم با VS 2008 باهاش کار میکنم، و میتونم بگم سازگاری و راحتی که در اجراش
روی ویستا میبینم، خیلی بیشتر از XP است.

راستی نسخه Developer مگه بصورت CD هم است؟

به به عزیز دلمی :1. (40): ... حاجی اسمت چیه ؟

کارت درسته ... ویستا خیلی عالیه ولی من فکر کنم XP هنوز حرفه ای ترین سیستم عامله :cool:

ماله من نسخه Standared هست ... تو مگه Developer داری ؟

yemojud
09-05-08, 12:52
عزیزمی:11():

فامیلم حسینی است، به نظر من ویستا از XP حرفه ای تر است، به چند دلیل:
1- سرعت انتقال فایل
2- با CSharp مثل VBScript در XP میتونی مدیریت روی بخش های مختلف داشته باشی
3- امنیت
4- قشگلتره
5- دسترسی به فایل ها سریعتر است، برنامه هایی چون VMware خیلی بهتر روش اجرا میشن

در خصوص نسخه SQL Server باید بگم آره من Developer دارم البته DVD است،
یه نسخه Standart Advanced Express SP2 هم دارم که اونم DVD است، اما هیچی Developer نمیشه

در کل من خودم طرفدار Windows Server 2008 هستم.

:yes:

K A S R A
10-05-08, 01:58
نوکرتم ... نظرت چیه ما با هم یه Meeting داشته باشیم . :1. (38):

من واست پیام خصوصیشو می ذارم ... ok

در ضمن XP هم فعلا از بقیه OS ها بهتره :1. (40):