PDA

مشاهده نسخه کامل : نظرتون در مورد مادربرد abit مدل AN-M2HD

F A R I D
01-05-08, 00:09
سلام به عزیزان پی سی نتورک :1. (21)::11():

دوستان نظرتون در مورد مادر برد ابیت مدل AN-M2HD (Only the registered members can see the link)چی هست ؟
اگه دوستی این مادربرد رو داره یه مقدار از نظر تجربی توضیح بده
به نسبت مادربردهای هم قیمت ایسوز (M2NE یا همین مدل با Sli) کدوم بهتر و قویتره ؟
میخوام با X2 4000 یا 4400 ستش کنم نظرتون چیه ؟
اینطور هم که مشخصاتش رو خوندم یه گرافیک سری 7 آنبرد هم داره
چیزی در مورد چیپ این مادربرد نتونستم پیدا کنم چیپش چی هست ؟
آیا مادربردهای ابیت در مقایسه با ایسوز مشکل خاصی ندارن یعنی اذیت نمیکنن‌؟ اصلا تجربه ابیت رو تاحالا نداشتم و فقط با ایسوز کار کردم و اینکه تاحالا با ایسوز مشکل نداشتم آیا ابیت هم همینطوریه‌؟
تو بازار تهران الآن موجود هست یا نه و قیمت هم اگه دارید ممنون میشم

لطف کنید بحثها حول و محور اختصاصی همین مادربرد باشه تا اگر به نتیجه برسم برای یکی از آشناها برش دارم

عکسی از این مادربرد :

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

.: فرید :. :11():

PCminister
01-05-08, 00:17
دوست عزیز از لینکی که خوذتون دادید این لینک (Only the registered members can see the link) را من پیدا کردم شاید به دردتون بخوره!:wink:

[Only the registered members can see the link

این جایزه ای هست که این سایت با توجه به price/performance به این برد داده!

اما به نظر من در کل انتخاب AMD فعلا کار درستی نیست.

با تشکر.

M A H R A D
01-05-08, 14:01
دوستان اگه قیمتش رو در ایران دارند بدن تا ببنیم میصرفه یا نه

Mehdi_Full
01-05-08, 14:29
مادربرد خوبی به نظر میاد کسی اطلاعات کامل از این مین نداره ؟

تو بازار هست یا قراره بیاد ؟

Mehdi_Full
09-05-08, 10:22
دوستان اگه قیمتش رو در ایران دارند بدن تا ببنیم میصرفه یا نه
مهراد جان قیمتش نزدیک به 100 هزار تومان هست

حالا میخوام بدونم این مادربرد با این قیمت احتمالی با ارزش هست یا خیر ؟

دوستانی هم که تهران تشریف دارن و به بازار میرن ببینن که در بازار (رضا-ایران) موجود هست یا خیر

سپاس

F A R I D
12-05-08, 22:59
بابا دستخوش
تو پست یک این همه سوال کردم کسی نمیتونه کمک کنه ؟

پیشاپیش تشکر میکنم

behzad83
13-05-08, 08:54
اما به نظر من در کل انتخاب AMD فعلا کار درستی نیست.

با تشکر.

ولی باز به نظر من انتخاب AMD درست ترین کار در حال گذشته و حال حاضر و حال آینده است :1. (38):
در عین حال مخلصیم همشهری:give_rose:

behzad83
13-05-08, 09:12

دوستان نظرتون در مورد مادر برد ابیت مدل AN-M2HD (Only the registered members can see the link)چی هست ؟

سلام دوست عزیز،
در مورد مادربوردهای Abit باید بگم که مادربوردهای قوی هستن و در اینکه قابل رقابت با ASUS هستن شک نکن.
اما من مادربوردی که گرافیک On-Board داشته باشه به هیچ وجه بهت پیشنهاد نمیکنم.
اگر انتخابت مادربورد SLI Support نیست من از ASUS مدل M2N-X و از Abit مدل AN52V انتخاب خوبیه.
حالا باز بقیه دوستان نظر بدن تا بتونی با نظرات بیشتر انتخاب بهتری داشته باشی.:yes:

Shahryar
13-05-08, 22:08

اگه دوستی این مادربرد رو داره یه مقدار از نظر تجربی توضیح بده
به نسبت مادربردهای هم قیمت ایسوز (M2NE یا همین مدل با Sli) کدوم بهتر و قویتره ؟
میخوام با X2 4000 یا 4400 ستش کنم نظرتون چیه ؟
اینطور هم که مشخصاتش رو خوندم یه گرافیک سری 7 آنبرد هم داره
چیزی در مورد چیپ این مادربرد نتونستم پیدا کنم چیپش چی هست ؟
آیا مادربردهای ابیت در مقایسه با ایسوز مشکل خاصی ندارن یعنی اذیت نمیکنن‌؟ اصلا تجربه ابیت رو تاحالا نداشتم و فقط با ایسوز کار کردم و اینکه تاحالا با ایسوز مشکل نداشتم آیا ابیت هم همینطوریه‌؟
تو بازار تهران الآن موجود هست یا نه و قیمت هم اگه دارید ممنون میشم

لطف کنید بحثها حول و محور اختصاصی همین مادربرد باشه تا اگر به نتیجه برسم برای یکی از آشناها برش دارم

عکسی از این مادربرد :

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

این مادربورد به نظر من قابل قیاس با مادربورد هایی که ذکر کردید نیست ! یعنی کلا فرق میکنه ! چراکه این مادربورد از چیپست های نسبتا ضعیف AMD هست که اکثرا کاربران برای قدرت بیشتر این مادربورد را نمیگیرند و بیشتر برای کاربرانی هست که میخواند همه چیز داشته باشه به خصوص گرافیک آنبورد ! اما در کل مادربورد خوبی هست و از نظر اینکه ابیت هست و ایسوس بستگی به مدل به مدل داره ولی در کل ابیت ها مادربورد های خوبی هستند . حالا یک سوال آیا سیستم را تازه میخواین بگیرید یا دارید میخواین آپگرید کنید . از نظر من با توجه به نبود مادربورد های خوب توی رنج های مناسب و پایدار نبودن سوکت و برتری پردازنده های اینتل چه الان و چه در RoadMap صرفه به خرید پلتفرم Intel هست نه AMD . پیشنهاد من برای برد AM2 هم ABIT KN9-Ultra را پیشنهاد میکنم البته اگه گیرتون بیاد ! ( لازم به ذکر هست توی رنج قیمتیش ABIT KN9-SLI هم اگه گیر آوردید بگیرید ! ) M2N-E چند تا مشکل اساسی داره که از طرف کاربران گزارش شده و یکی هم اینکه زیاد اورکلاک نمیشه . :1. (23):

موفق باشید
شهریار :give_rose:

wellcan
13-05-08, 22:33
من این مین رو با 4200 برای کسی گرفتم ... سیستم خیلی خوبی شد ... اما مشکل تیم مین قیمت بالای اونه ...
کلا این مین برای اینترتینمنت ه... خروجی HD و کارت صدای بهتر و از اینجور چیز ها... که کاربرد خاصی ندارن!
به نظر من m2a-vm از اسوس بهتره.

Shahryar
13-05-08, 22:38
من این مین رو با 4200 برای کسی گرفتم ... سیستم خیلی خوبی شد ... اما مشکل تیم مین قیمت بالای اونه ...
کلا این مین برای اینترتینمنت ه... خروجی HD و کارت صدای بهتر و از اینجور چیز ها... که کاربرد خاصی ندارن!
به نظر من m2a-vm از اسوس بهتره.

همه این اوایل بستگی به کاربر دوستمون داره و اینکه این سیستم را الان دارند یا میخواند بخرند با پردازنده . چراکه با توجه به کارایی میشه مادربورد ها را تقسیم بندی کرد . الان قابل مقایسه نیستند مادربورد هایی مثل M2N-E برای مثال با این مادربورد و ... .

behzad83
14-05-08, 02:43
دو موردی که من پیشنهاد دادم از ASUS و Abit در مقایسه با همون مدلهایی بود که دوستمون خودش پیشنهاد کرده بود. در عین حال باز هم تاکید میکنم به هیچ وجه Motherboardی که گرافیک On-Board داشته باشه نگیرید.
تصور نمیکنم که دوستمون قصد اورکلاک داشته باشه!

Actros
14-05-08, 23:31
asus m3a هم تو موجوده . چیپست amd 770 به قیمت 120 تومن