PDA

مشاهده نسخه کامل : چگونه مودم را به صورت دستي روي ويندوز ويستا نصب کنم؟

376
30-04-08, 12:03
با سلام به دوستان

مودم من z-cyber و از مدل HCF است. ميخواهم درايورش را روي ويندوز ويستا نصب کنم، ولي در سي دي که همراه مودم بود فايل setp نداشت فقط چند فايل داشت که يکي از آنها فايلي بود با پسوند inf. حالا چطور مي تونم مودم را روي ويندوز ويستا به صورت دستي نصب کنم در حالي که فايلي با عنوان setup ندارم (حتي از سايت شرکت مربوطه هم درايورش را دانلود کردم ولي باز هم همون فايلها به من داد) **به طور کامل توضيح دهيد لطفاً**

M A H R A D
30-04-08, 15:22
سلام

اول مطمئن بشید که اون درایوری که دانلود کردید این هست : Only the registered members can see the link

بعد مودم رو Uninstall کنید

بعد فایل رو از حالت ZIP خارج کنید و Add new hardware رو بزنید ، اگه اتوماتیک خودش نصب کرد ( که احتمالا همینطور خواهد بود) به Device Manager برید

اونجا روی مودم Update Driver رو بزنید

در پنجره اول No this time
پنجره دوم Install from a list...
پنجره سوم Dont search. I will choose...
پنجره چهارم Have disk
پنجره پنجم Browse

حالا به مکانی که فایل ZIP رو اونجا از حالت فشرده در اورده بودید برید و فایلی که فرمت inf داره رو انتخاب کنید و OK

امیدوارم حل بشه

سپاس

376
30-04-08, 21:44
دوست عزيز ويندوز ويستاي من 32 بيت مي باشد که فايلي با عنوان setup نداره. لطفاً در مورد درايور ويندوز ويستاي 32 بيت توضيح دهيد.

K A S R A
30-04-08, 22:28
دوست عزيز ويندوز ويستاي من 32 بيت مي باشد که فايلي با عنوان setup نداره. لطفاً در مورد درايور ويندوز ويستاي 32 بيت توضيح دهيد.

مودم رو معمولا خود سیستم نصب می کنه ... فایل Setup از نوع Wizard ی نداره که بشه دستی نصبش کرد .
راهی که مهراد گفت درسته ...:great: معمولا برای نصب مودم باید این راهو رفت ..:cool:
دنبال فایل Setup و این چیزا نباش ...:yes:

CD رو بذار تو درایو بعدشم Control Panel و Add Hardware رو بزن خودش اوتوماتیک واست Search می کنه ... اینطوری مطمئنتره ... اگه هم فایل درایور و روی CD نداری دکمه Browse رو بزن آدرس فایل رو بش بده ...:cool:

موفق باشی :11():

376
02-05-08, 14:38
با تشکر شما دوستان من را راهنمايي کرديد، اما سوالي داشتم: من مودم را در ويستا نصب کردم ولي هنگامي که به قسمت مودم در control panel رفتم در جلوي اسم مودم com4 نوشته بود. حالا ميخواستم بدانم آيا مودم با موفقيت نصب شده يا خير؟
و در آخر اينکه نحوه ساختن کانکشن را ويندوز ويستا برايم توضيح دهيد. *با تشکر*

Amin Boy 20
26-08-08, 21:14
تشکر از سایت خوبتون