PDA

مشاهده نسخه کامل : تصویری از داخل کیس - ایده های جدید برای چیدمان قطعات و مود

Labyrinth
29-04-08, 23:49
دیدم جای این تاپیک اینجا خالیه گفتم ایجاد کنم :1. (38): اول از همه یکسری نکات رو بگم

1 - عکس رو با حجم کم قرار بدید !!
2 - اگر از طرز چیدمانی خوشتون آمده بهتر است از کلید تشکر بجای پست دادن استفاده کنید !!
3 - عکس ها را مستقیما قرار ندهید !!
4 - احترام یکدیگر رو نگهدارید ( توهین نکنید به هم دیگر )

فعلا همین ها بسه :1. (38):

دوستان لطفا عکسها رو در Only the registered members can see the link آپلود کنند و حتما عکسو بصورت Thumbnail بذارند تا حجم صفحه زیاد نشه - سپاس

Labyrinth
30-04-08, 00:02
خودم اول شروع میکنم :yes:

تصویر اول :

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

تصویر دوم :

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

دوستان فقط شرکت کنید و خواهشا کوتاهی هم نکنید :give_rose:

vbigdeli
30-04-08, 02:39
ی خورده تار شد و لنزو دقیق تنظیم نکردم.

Only the registered members can see the link

CROSSHAIR
06-05-08, 11:09
عزیزان این هم مال من
ولی شب هم داره:love:

PCminister
07-05-08, 00:06
اینم از سیستم من:

و نماهایی از فن 12cm بر روی گرافیک8600GT از نوع fatal1ty:

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

اینم از فاصله بین کولینگ و پایه وسطی tuniq3 که اجازه نصب فن 3dcore را نمیده!:1. (38):

دوستان اگه نظری برای بهبود میزان و سرعت هوا در کیس دارن خوشحال میشم اگه تذکر بدن!:11():

با تشکر.

vbigdeli
08-05-08, 15:17
دوربینت خیلی نویز داره..

PCminister
08-05-08, 21:19
دوربینت خیلی نویز داره..

اگر با من هستید وحید جان باید بگم که دوربین نبوده گوشی موبایلم هست (w800i)!

البته اگه کیفیت بده به بزرگواریه خودتون ببخشید دوست من!

اگه نظری هم در مورد وضعیت کولینگ و جریان هوا دارید هم بگید ممنون میشم!:give_rose:

به نظر من بهترین اسمبلینگ تا حالا مربوط به سیستم شما بوده (البته مشخص هست!:yes:)

با تشکر:11():

Game
30-06-08, 14:29
اینم کیسه منه ولی با cooler system خودم حال نمی کنم باید عوزش کنم

Game
30-06-08, 23:37
اینم عکس کیسم تو شب :1. (27):

Game
04-07-08, 20:10
اینم عکس شب کامل کیسم و کی بردم و ماوس یه زره عوض شده:1. (27):

Game
04-07-08, 20:28
سلام vbigdeli (Only the registered members can see the link) جان شما با پیچ های هت سینکت مشکل نداشتی بد جا نمیرفت ؟؟؟؟؟ من پیچای هت سینکمو عوض

کردم فنر های پیچش خیلس سفت بود

Labyrinth
05-07-08, 11:24
این هم یک عکس جدید از چیدمان کیس :wink:

Labyrinth
05-07-08, 18:16
دوستان چرا شرکت نمیکنید یک تصویر از فضای کیس شما هم خودش کلیه :love:

Ardalan
05-07-08, 19:30
اینم مال من ولی چیزی برای گفتن نداره :D

Armin-N
05-10-08, 01:41
من که کیسم جای سوزن انداختن هم نداره :1. (38):
ولی چند تا عکس جالب پیدا کردم از adrenaline.com.br گفتم بذارم شاید واسه شما هم جالب باشه
هم اینکه تاپیک راه بی افته

Overclocker
05-10-08, 02:03

Dark Devil
05-10-08, 21:31
اینم کیس من که فکر کنم یکی از کثیف ترین اسمبل هارو داشته باشه فعلا: :1. (27):

N0m@d
07-10-08, 19:15
اینم کیس من که فکر کنم یکی از کثیف ترین اسمبل هارو داشته باشه فعلا: :1. (27):

آقا دو تا سوال داشتم!:give_rose:

اول اینکه بستن این سیستم کولینگ برای شما حدودا چقدر هزینه داشته؟:1. (38):

دوم اینکه واقعا اون قطعات سخت افزاری به چنین گولینگی احتیاج داشتند؟:whistle:

vbigdeli
02-11-08, 16:10
سلام vbigdeli (Only the registered members can see the link) جان شما با پیچ های هت سینکت مشکل نداشتی بد جا نمیرفت ؟؟؟؟؟ من پیچای هت سینکمو عوض

کردم فنر های پیچش خیلس سفت بود

نه عزیز واسه اسمبل مشکلی نداشتم...شرمنده پستت واسه سه ماه پیشه

راستی گه خمیر سی پی یو بخری،خیلی بهتر از خمیر سی پی یو که رو خودشه،جواب میده
در کل فن آشغالیه اون موقع هم قبل خرید فهمیدم چی میخرم،ولی دیگه اعصاب پیگیری واسه خرید فن رو نداشتم ....
واسه خمیر خوب برو Only the registered members can see the link شاید داشته باشن

vbigdeli
02-11-08, 16:14
آقا دو تا سوال داشتم!:give_rose:

اول اینکه بستن این سیستم کولینگ برای شما حدودا چقدر هزینه داشته؟:1. (38):

دوم اینکه واقعا اون قطعات سخت افزاری به چنین گولینگی احتیاج داشتند؟:whistle:

خنک کننده هایی که به هوای محیط وابسته هستن،ارزش خرید ندارن...بنظرم تاور هایی مثل تونیک یا نیروانا خیلی بصرفه تر و بهتر از واتر کولینگ هایی هستش که تو ایرانه...

mehdi_s82
03-11-08, 12:08
اینم کیس منه :love: فکر کنم کم صداترین کیس فن دار تو جهان باشه! نویزش از لپتاپ هم کمتره! البته کلی بلا سرش اوردم که هم خنک بمونه هم بی صدا! ولی دیگه قیافه واسش نمونده:lol:

vbigdeli
03-11-08, 21:30
نه اشتباه می کنی چون رو کیس فن 8 گذاشتی که مفت نمی ارزه...
فن 8 همیشه میره رو اعصابم...اگه فن 8 رو سیستمی ببینم،میگم یارو یه کلاس هم سواد نداره :دی

mehdi_s82
03-11-08, 21:57
نه ........اونی که می بینی فن 12cm بلبورینگ داره که 5 تومن پولشو دادم !!!:yes:
اتفاقا منم مثل شما فکر میکنم برای همین کیسو اره کردم تا دریچه ی 8 رو بکنم 12 :1. (38):
ضمنا" منافذ پشت کیس هم بستم.

green_waves
03-11-08, 22:09
اگه فن 8 رو سیستمی ببینم،میگم یارو یه کلاس هم سواد نداره :دی

بله اگر یارو سیالات خوانده باشه فن 8 میزاره
در مورد صدا قبول دارم فن 8 نویز بالایی داره

Olesius
06-11-08, 18:06
سلام به همه دوستان...

منم چندتا عکس گرفتم از سیستمم که واستون میذارم...
اگر دوستان پیشنهادی چه از لحاظ چینش و چه کولینگ کیس داشتن ممنون میشم راهنمایی کنن..:1. (40):
شاید ساده به نظر بیاد و احتمالا یه کم شلوغ! (هر چند سعی کردم تا اونجا میشه کابل و سیم به چشم نیاد و تمیز کار کنم) ولی از نظر کولینگ واقعا خوب جواب داده (البته فن استوک روشه اگه Zalman9700 بیاد روش که محشر میشه!)...

یه نکته کوچیک!
هارد رو تا اونجا که می شد بالا نصب کردم تا هوایی رو که فن جلو می کشه بدون گرم شدن به کارت گرافیک برسه...
البته واسه خروج هوای گرم اگزوز 8800 تمام اسلات های زیرشو باز کردم تا یه فن 8*8سانتی هوای گرمو از همون زیر بده بیرون که الان ورداشتمش... راحت 8-6 درجه فرق می کرد دمای کارت!!!

با این فن 25*25 هم کلی هوای خنک و تازه واسه سی پی یو و گرافیک و البته بورد تامین میشه تا حال کنن...!!!
گذشته از کاراییش تو تاریکی شب بدجور حال میده...:love:

به خاطر احترام به دوستانی که با سرعت پایین اقدام به دیدن این تاپیک می کنن 2 عکس از 3 عکس ارسالی لینک شدند...:11()::11()::11():

N@VID
07-11-08, 23:04
سلام :

بابا تو رو بخدا عکس ها رو لينک کنيد ...
پدر آدم در مي ياد تا صفحه کامل لود شه !
امثال من هم که کم حوصله هستند کم نيست و در لود شدن تايپيک باعث عدم بازديد کاربران مي شه ...

Olesius
07-11-08, 23:37
سلام :

بابا تو رو بخدا عکس ها رو لينک کنيد ...
پدر آدم در مي ياد تا صفحه کامل لود شه !
امثال من هم که کم حوصله هستند کم نيست و در لود شدن تايپيک باعث عدم بازديد کاربران مي شه ...

به خاطر احترام به دوستانی که با سرعت پایین اقدام به دیدن این تاپیک می کنن 2 عکس از 3 عکس ارسالی لینک شدند... Only the registered members can see the link

N@VID
07-11-08, 23:59
سلام
از توجه و احترامي که نسبت به ديگر کاربران داريد از شما بسيار بسيار ممنونم ... خيلي خيلي لطف کرديد .
ببخشيد ... منظورم عکس با سايز کوچک بود که بتوانيم در صورت نياز بر روي آن کليک کنيم و مشاهدش کنيم

باز هم تشکر

Olesius
08-11-08, 02:32
سلام
از توجه و احترامي که نسبت به ديگر کاربران داريد از شما بسيار بسيار ممنونم ... خيلي خيلي لطف کرديد .
ببخشيد ... منظورم عکس با سايز کوچک بود که بتوانيم در صورت نياز بر روي آن کليک کنيم و مشاهدش کنيم

باز هم تشکر

دوست عزیز شما کاملا حق دارین...
هرچند عکس ها با قابلیت کلیک گذاشته شدند ولی به خاطر بزرگ بودن سایز اصلی عکسها لود شدنشون طول می کشه...
باید یه نکته تو این تاپیک تذکر داده می شد که دوستان سعی کنن عکس هایی با سایز کوچیکتر قرار بدن...
اگه با گوشی عکس می گیرن سعی کنن رزولوشون عکس رو کم کنن...
من خودم که یادم نبود با 1200*1600 عکس انداختم...!!!:1. (27):
در اولین فرصت دوباره آپلود می کنم...

600*800 فکر می کنم می تونه مناسب باشه؟؟
دیگه دوستان هوس نکنن با N95 عکس بگیرن بذارن...!!:1. (38):
چون واقعا نیازی نیست اطلاعات و بارکدی که رو مین بوردتون نوشته شده خونده شه...!!!!!:lol:

موفق و پیروز باشید...:11()::11():

Labyrinth
08-11-08, 06:58
دوست عزیز منظور از اندازه کوچیک یعنی اینکه توی شهرسخت افزار (Only the registered members can see the link) آپلود کنید و کد Clickable Forum Code را اینجا قرار دهید

مثال :

N@VID
08-11-08, 22:24
سلام :
با تشکر از دوستان که در مورد تصحيح سايز تصاوير ارسالي ، مطالبي رو فرمودند ...

براي اين که تايپيک هم زيادي منحرف نشه ، اين عکس رو از کيس خودم گذاشتم !
يکي از دلايلي که من رو به ساخت کيس رويرو مي کنه ، همين مشکل کوچک بودن کيس هاي موجود
در بازار هست !!!
رکورد شلوغ ترين کيس انجمن ، فکر کنم براي خودم ميشه ! :1. (38):

Labyrinth
08-11-08, 22:54
نوید جان برو یک کیس ترمال تک مدل ارمور بگیر بعد خودتم برو توی کیس :love: ( شوخی )
کیس ارمور بزرگه :yes: و قیمتش فکر کنم 120 باشه

N@VID
08-11-08, 23:09
سلام :
تشکر از پاسخ شما ...

تازه به اين درک رسيدم که چرا ملت دنبال کيس بزرگ هستند !:1. (38):
بيشتر دنبال يک کيس هستم که از جلو مکش داشته باشه و زيبا هم باشه ! چقدر پر توقعم !
مثل شکل زير ولي نه به اين بد قيافه اي ! :

پيدا کردم !
بهترين کيسي که بتونه نياز من رو برطرف کنه فقط کولر مستر مدل CM690
هست که توي سايت رايانه 105 هزار تومان قيمت داده که فکر کنم تو بازار حدود 95 هزار باشه ...
واقعا دارم با اين مدل حال مي کنم ... همه چيز در يک جا !
با قابليت نصب 7 فن 12 سانتي !!!
محفظه قابل جابجایی HDD برای نصب راحت تر !
مدیریت ساده کابل های درون case

Only the registered members can see the link (javascript:PopupPic('large.htm?image=/pic/ProductPic/LargeWL/6323-2.jpg'))Only the registered members can see the link (javascript:PopupPic('large.htm?image=/pic/ProductPic/LargeWL/6323.jpg'))

Labyrinth
08-11-08, 23:17
دوستان من روی گرافیکم یک فن انداختم اگر کسی خواست ببیندش بگه ولی چیز جالبی شده :1. (38): بگم مد کردم بهتره :yes:

Olesius
08-11-08, 23:22
سلام بر آقا نوید...

اگه دنبال کیس خوشگل و شیک می گردی که مکش هوای زیادی از جلو داشته باشه به این کیس یه نگاهی بنداز...
شایدم قبلا دیدی ولی من که دیوونشم...!!!!:lol:

از Destiny عزیز هم پوزش اگه بحث تا پیک یه خورده منحرف شد!!
فقط خواستیم ما هم یه پیشنهادی بدیم...:love:

Olesius
08-11-08, 23:25
دوستان من روی گرافیکم یک فن انداختم اگر کسی خواست ببیندش بگه ولی چیز جالبی شده :1. (38): بگم مد کردم بهتره :yes:

نیکی و پرسش...؟؟؟؟؟؟:1. (38):
لطف می کنی بذاری ما هم یه چیزی یاد بگیریم...:love:

Labyrinth
08-11-08, 23:32
شاید مسخره به نظر بیاد ولی تو یک سایت خارجی گذاشتم کلی تشویقم کردن :1. (38): حالا شما هم ببینید شاید خوشتون آمد :yes:

AMD>INTEL
08-11-08, 23:44
جالب بود . تفاوت دما چقدر داشتی .

Labyrinth
08-11-08, 23:58
از 63 درجه به 42 درجه رسیده :great: درحالت عادی

و در حالا تمام لود از 69 به 50 رسیده

:give_rose:

ViViD
09-11-08, 00:18
سلام
خیلی جالب بود کارتت فقط یک سوال هوای فن به بیرون سینک هدایت میشه یا به داخل سینک روی گرافیک؟

Olesius
09-11-08, 00:24
شاید مسخره به نظر بیاد ولی تو یک سایت خارجی گذاشتم کلی تشویقم کردن :1. (38): حالا شما هم ببینید شاید خوشتون آمد :yes:

از 63 درجه به 42 درجه رسیده :great: درحالت عادی

و در حالا تمام لود از 69 به 50 رسیده

:give_rose:

محدودیت همیشه ابتکار میاره...!!!:yes::great:
واقعا کار فوق العاده ای کردی 20 درجه اختلاف دما چیز کمی نیست...:1. (10):
مخصوصا با این فن که صدایی به مراتب کمتر از فن 8سانت معمولی تولید می کنه و کارایی بالاتری هم داره...:11()::11():

Overclocker
09-11-08, 00:36
فقط یک سوال هوای فن به بیرون سینک هدایت میشه یا به داخل سینک روی گرافیک؟

هوا بر روی سینک دمیده میشه .:great:

good_punisher
09-11-08, 00:44
از destiny پرسید:1. (8):

Labyrinth
09-11-08, 01:41
:1. (38): نزنش بابا

آره از بیرون کشیده میشه به هیتسنک دمیده میشه :yes:

Olesius
09-11-08, 02:19
دوستان نمی شه یه فکری هم واسه 8800gt ما بکنین...؟؟؟
الان که دماش 50/65 هست ولی تو تابستون دمای لودش به 75 هم می رسه... نمی شه پایین تر بیاد؟؟
من خودم به 70 می رسونم با یه فن 8سانت که هوای گرم زیرشو می ده بیرون...

راستش الان که کار Destiny عزیز رو دیدم حسودیم شد...:1. (28):
آخه من با این فن استوک چی کار کنم کجاش فن بذارم؟؟؟:1. (27):

8800gt سایلنت رو الان دیدم رو نت اندازه یه پاره آجر سینک گذاشتن واسش...!!!!
نذاشتم عکسشو تا بحث تاپیک قرقاطی نشه!! خواستین می ذارم ولی تو رو خدا یه فکری هم واسه این فن کوچولوی کارت ما کنین...

Labyrinth
29-11-08, 13:04
دیروز یک مشکلی پیش آمده بود که باعث شد مجبور بشم فن گرافیک رو دربیارم و یکسری تغییرات توی کیس بدم

از نظر چیدمانی کیس خیلی پیشرفت کرد + توی سیستم کولینگ گرافیک یکسری تغییرات دادم که باعث شد بدونه فن دماش چیزی نزدیک به 50 در حالت عادی و 60 در حالت لود بشه

توی هسته فن استوک هم یکسری تغییرات دادم که باعث شد دما بیاد زیر 50 درجه و نزدیک به 44 درجه

فن پست کیس برداشته شد + فن قبلی کارت گرافیکی رفت برای خنک کردن رم و چیپ کنار پردازنده

در کل گفتم دیدنش خالی از لطف نیست :give_rose:

نظر یادتون نره + اگر سوالی بود درخدمتم :wink:

vbigdeli
26-01-09, 14:10
دوستان نمی شه یه فکری هم واسه 8800gt ما بکنین...؟؟؟
الان که دماش 50/65 هست ولی تو تابستون دمای لودش به 75 هم می رسه... نمی شه پایین تر بیاد؟؟
من خودم به 70 می رسونم با یه فن 8سانت که هوای گرم زیرشو می ده بیرون...

راستش الان که کار Destiny عزیز رو دیدم حسودیم شد...:1. (28):
آخه من با این فن استوک چی کار کنم کجاش فن بذارم؟؟؟:1. (27):

8800gt سایلنت رو الان دیدم رو نت اندازه یه پاره آجر سینک گذاشتن واسش...!!!!
نذاشتم عکسشو تا بحث تاپیک قرقاطی نشه!! خواستین می ذارم ولی تو رو خدا یه فکری هم واسه این فن کوچولوی کارت ما کنین...

از طریق nibitor باید سرعت فن رو ببری بالا
از طریق بایوس که با nibitor میشه و گارانتی میپره.
خیلی هم مشکله
چون کارتت 1 slot هستش،صر و صداش خیلی میره بالا
پس بهتره که پشت کارتت یه فن 12 یا 8 بذاری
یا اینکه slot های کیس را باز کنی .

البته از طریق نرم افزارهای خوده انویدیا و rivatuner هم میشه سرعت فن رو بالا برد.

75 برای این جور کارتی کاملا طبیعی هستش....می تونی خمیر سی پی یو zerotherm بخری و بزنی
خیلی تاثیر مثبتی داره.

vbigdeli
26-01-09, 14:19
دیروز یک مشکلی پیش آمده بود که باعث شد مجبور بشم فن گرافیک رو دربیارم و یکسری تغییرات توی کیس بدم

از نظر چیدمانی کیس خیلی پیشرفت کرد + توی سیستم کولینگ گرافیک یکسری تغییرات دادم که باعث شد بدونه فن دماش چیزی نزدیک به 50 در حالت عادی و 60 در حالت لود بشه

توی هسته فن استوک هم یکسری تغییرات دادم که باعث شد دما بیاد زیر 50 درجه و نزدیک به 44 درجه

فن پست کیس برداشته شد + فن قبلی کارت گرافیکی رفت برای خنک کردن رم و چیپ کنار پردازنده

در کل گفتم دیدنش خالی از لطف نیست :give_rose:

نظر یادتون نره + اگر سوالی بود درخدمتم :wink:

بدیه مادربردت به محل نامناسب کابل 24 پینشه،الان دیگه اکثر مین ها قبل از IDE کابل 24 رو میذارن...

بهتره که اون فنی که روی رم و چیپ ست گذاشتی رو ورداری و یه فن 12 یا 25 روی درب کیس بذاری.

Mehdi_Full
26-01-09, 22:32
اینم از کیس بنده :1. (23):

saeed25
27-01-09, 15:33
دروود
مهدی جان،کیس شما چی هست؟:1. (38):
vbigdeli (Only the registered members can see the link) جان،شما چرا هاردا رو کجکی زدید؟

D J V A H I D
27-01-09, 15:38
vbigdeli (Only the registered members can see the link) جان،شما چرا هاردا رو کجکی زدید؟

قانونش اینه ... درستش همینه !!! دیگه جدیدا همه کیسها رو همینجوری میسازن ...!خیلی بهتره !!! :yes:

saeed25
27-01-09, 15:41
دروود بر تو
راست می گی؟؟:1. (38):پس چرا مال مهدی کجکی نیست؟

vbigdeli
27-01-09, 17:20
کیس های جدید به صورت عمودی هارد می خورن و کج نیست!

Mehdi_Full
27-01-09, 19:46
دروود
مهدی جان،کیس شما چی هست؟:1. (38):
Delux MG473 Black

البته توی امضاء درج شده :1. (26):

شما چرا هاردا رو کجکی زدیدکجکی ؟! مگه جور دیگه هم میشه هارد رو بست ؟

شاید منظورتون اینطوری باشه که کیس بنده ساختارش به این شکله که میبینید

من کیسهای گرین رو دیدم که به این صورت بسته میشن که خیلی اینطوری بهتره :1. (23):

Amin_0913
02-10-09, 16:17
اینم کیس منه دیگه

Jagvar
02-10-09, 17:01
اینم کیس منه دیگه

من شنیده بودم بعضی از پاور ها هشتپا تشریف دارن:1. (27):
مثل این که یکی از اون هشتپا ها در کیس شما هم تشریف دارن که!:1. (38):

Curtis
02-10-09, 21:36
اینم سیستم من

faramarzd
03-10-09, 17:08
سلام ! دوست عزیز جناب curtis ! من تمامی تصاویر سیستم شما رو مشاهده کردم و چند تا پیشنهاد به ذهنم رسید که بد ندونستم مطرح کنم ! اما به دلیل ارتباط شون با بحث نحوه تمیز کردن و نگهداری فن ها ، اجبارا پیشنهادات مو در تاپیک دیگه ای با این عنوان مطرح نمودم ! که لینک این تاپیک رو در انتهای این پست قرار میدم تا اگه صلاح دونستید تشریف برده و پیشنهادات حقیر رو مطالعه بفرمایید !

لینک (Only the registered members can see the link)

faramarzd
07-10-09, 00:05
با استفاده از فرمایش های شما تونستم کیسم رو مرتبتر از قبل بکنم.
اینم عکس:

سلام دوست عزیز ! اقا تبریک میگم خیلی بهتر شده ! البته بعضی از مواردی که حقیر اشاره کردم احتمالا بدلیل نقص در توصیف نقاط و نکات مورد نظر ، جا افتادن که بهمین دلیل و با استفاده از این تصاویر ، سعی خواهم کرد در ادامه این پست ، کمی دقیق تر ، پیشنهاداتمو خدمت تون عرض کنم !

برای راحتی و دقت بیشتر ، نقاط مورد نظر رو با اعدادی در تصاویر مشخص کردم !

توضیحات نقاط مربوط به تصویر شماره یک :
1- فن مادربرد ( 1 ) : برای اینکه سیم های این فن در دید نباشه بهتره سیمشو از همون حفره پشتی که با شماره 1/1 مشخص شده ، به بیرون برده و از قسمت شماره 8 بداخل بیارید و به سوکتش وصل کنید ! البته اگه طول سیمش این اجازه رو بده ! و اگه سیم کوتاه اومد ، مجبورید روشی که برای فن دوم مادربرد خواهم گفت رو اجرا کنید .

2 - فن مادربرد ( 2 ) : ببینید قبلا هم اشاره کردم که برای عدم در دید قرار گیری سیم های فن مادربردتون ، میتونید اضافه سیم هاشونو در پشت این فن ها و بدوره 2 تا زائده پلاستیکی که پشت این فن ها قرار داره ، بپیچید و فقط مقدار لازم رو ازاد بذارید !

3 - فن پردازنده : فعلا هیچی !

4 - کابل برق مادربرد ( 8 تایی ) : این کابل رو از پشت همون فن مادربرد رد کنید و بهتره به پایین فشار بدید تا مثل الان ( در این تصویر ) بالای فن مادربرد قرار نگیره و کمتر در دید باشه و تا حد ممکن قسمت اضافی کابل بیرون حفره سینی قرار بگیره ، همچنین این کابل رو در قسمت پشت سینی ، طوری به بالا بیارید که از منتهی الیه گوشه حفره یعنی در نزدیکترین حالت و راه برای رسیدنه به سوکت روی مادربرد ، قرار بگیره تا قسمت قابل مشاهده این کابل ، هر چه کمتر باشه .

5 - سیم فن پشتی کیس : شما برای اینکه این سیم هم تابلو نباشه بهتره از همون روش فن پردازنده استفاده کنید و این سیم رو دور خود فن بتابانید و فقط به اندازه نیاز ازاد بگذارید ! خودتون بهتر میدونید که برای تاباندن سیم به دور فن میشه از دو سمت استفده کرد ، یعنی یا موافق عقربه های ساعت و یا بر خلافش که مطمئنا در هر یک از این دو روش ، طول باقی مانده سیم ، متفاوت خواهد بود و در یکی کمتر و در یکی بیشتر میشود که باید بنا به طول مورد نیاز سیم برای رسیدن به نقطه مورد نظر ، یکی از این دو روش رو انتخاب کنید .

6 - سوکت برق فن عقبی سقف کیس : بنظر حقیر بهتره در اینچنین مواردی که سوکت مولکس برق فن ها یا ... در نزدیکی لبه شاسی کیس قرار داره ، به به روی همین لبه داخلی شاسی کیس ، قرار داده بشه تا درد دید نباشه ! همونطور که مشاهده خواهید کرد من این لبه شاسی کیس رو با شماره 1/6 مشخص کردم . این لبه ها در قسمت داخلی خود دارای یک حالت منحنی و نیمه لوله ای هستند و میشه سوکت یا .. رو روی این قسمت قرار داد . البته که من حدس میزنم مولکس شماره 6 در حقیقت به مولکس فن عقبی کیس متصل شده تا نیازی به کشیدن کابل برق دیگه ای به اونجا نباشه که فکر بسیار خوبیه ! ولی در صورتیکه پیشنهادات شماره بعدی یعنی شماره 7 رو اجرا کنید ، احتمالا مجبور خواهید شد این کار رو در طرف دیگه فن ، یعنی نزدیکبه پشت سینی اجرا کنید و در این صورت بهتره این مولکس ها در همون پشت سینی مادربرد پنهان بشن .

7 - سوکت برق فن جلویی سقف کیس : ببینید در کل در موقع نصب فن و یا بعد از اتمام کابل کشی و در بازبینی مجدد ( که در اون مقاله هم اشاره کردیم و گفتیم که یکی از مهمترین ها همین تجربه و بازبینی های مجدده ) ، باید فن رو طوری در جایگاه مورد نظرمون قرار بدیم تا محل در اومدن سیمش جایی باشه که نزدیکترین محل به اتصالش به کابل پاور یا سوکت های سطح مادربرده ! همونطور که میدونید فن ها مربع شکل هستند و فرقی از نظر چرخش شون بابت نصب وجود نداره ! مثلا جنابعالی در نقطه شماره 5 که مربوط به فن پشتی کیس هستش این مورد رو رعایت کردید و فن رو طوری نصب کردید تا محل خارج شدن سیم از فن ، در قسمت پایینش باشه تا هر چه بیشتر به محل اتصالش به مادربرد نزدیک بشه ! فرضا اگه شما فن رو در زاویه و با ظلع دیگرش نصب میکردید ، باید سیمشو از مثلا بالای فن به سمت مادربرد میکشیدید که اینطوری کلی از این سیم در دید قرار میگرفت ! با این مقدمه خواستم به اینجا برسیم که بگم ، فن جلویی سقف کیس تون بهتره یه چرخش داشته باشه و طوری نصب شه که محل خارج شدن سیمش در قسمت پشتی قرار بگیره ! در کنار اینکه خود این مورد باعث عدم در دید قرار گیری این مولکس فن خواهد شد و اینطوری میشه این سوکت رو در پشت سینی پنهان کرد ، در کنار اون و با اعمال پیشنهاد شماره 7 در توضیحات تصویر دوم ، میتونید کابل برق پاور رو هم از قسمت پشت سینی رد کنید و از همون پشت به سوکت برق ( مولکس ) این فن برسونید و هم این سوکت برق فن رو از دید خارج سازید و هم کابل برق پاوره متصل به اونو . که در توضیحات تصویر شماره دو ، بیشتر به این مورد رسیدگی خواهیم کرد !

8 - شکاف / حفره / شیار : این محل در توضیحات نقطه شماره 2 ( فن مادربرد ) توضیح داده شد ! فقط توضیح اینکه اگه سوکت برق فن مادربرد از این حفره رد نشد ، و برای گذر از اون بزرگ بود ، میتونید اون زائده فلزی پشت این حفره رو ، کمی با دست خم ( باز تر ) کنید تا سوکت براحتی بتونه رد شه !

9 - قسمت خالی و پرت بین جایگاه درایو های نوری : بنظر من بهتره شما درایو های نوری تونو نزدیک و چسبیده به هم قرار بدید ، و بین شون فاصله نذارید ! به این ترتیب میتونید از یک کابل برای تامین برق شون استفاده کنید و شاید با مولکس های یکی از کابل های برق پاور ، نیاز این درایو ها و فن های سقف کیس تون بر اورده بشه ! از اون گذشته در این صورت میتونید کابل های sata یا ide شونو از پشت سینی رد کنید و یا قسمت های اضافی کابل هاشونو ( که دولا میشن ) در پشت سینی پنهان کنید

توضیحات نقاط مربوط به تصویر شماره دو :

1 - کابل برق ( 24 تایی ) مادربرد : شما میتونید این کابل رو هم از همون شیار حفره شماره 10 رد کرده و از قسمت پشتی سینی مادربرد ، به سمت بالا و محل نصبش بیارید تا به این صورت در دید نباشه ، اگه بازم قسمتی از این کابل اضافه موند و بصورت دولا در اومد ( مثل همین حالتی که در تصویر تون دیده میشه ) ، این قسمت اضافی رو در همون پشت سینی مخفی کنید .

2- کابل های پانل کیس ( کلید روشن / خاموش / ری استارت / ... ) : شما این سیم ها رو هم بهتره به همراه کابل های دیگره مربوط به کیس ، از همون قسمت و سمت دیگه کیس رد کنید تا دیده نشن ! شما این کابل ها رو میتونید از ظلع مخالف کیس به سمت حفره شماره 4 اورده و از اونجا به داخل و محل اتصال شون انتقال بدید ! شما برای کابل های دیگر کیس هم میتونید از همین روش استفاده کنید . در ضمن اون دسته از کابل ها و سیم هایی که در ارتفاع کم از کف کیس قرار داشته و از پشت سینی قراره رد بشن رو سعی کنید به کف کیس بچسبونید تا در قسمت خالی موجود در کنار سینی ، کمتر دی دید باشن ! حتی میتونید با یک تیکه چسب نواری ، اونا رو به کف همون قسمت بچسبونید !

3 - کابل برق فن جلویی کیس : همونطور که میدونید ، سایر کابل های کیس همچون کابل های روشن و خاموش یا کابل ری استارت و ... در ظلع دیگر کیس از پانل جلویی خارج شدن ( در تصواویر ارسالی تون که از ظلع مخالف گرفته اید کاملا مشخصه ) ! پس شما بهتره این کابل فن جلویی کیس رو بجای اینکه از لای محفظه هارد رد کنید ، از همون پشت به همراه سیم های پانل جلویی ، از داخل حفره شماره 4 رده کرده و در نقاط مورد نظر متصل شون کنید .

4 - حفره عبور کابل ها ( به قسمت پشتی سینی مادربرد ) : برای انتقل کابل های فن جلویی کیس و سایر کابل های پانل کیس ! که قبلا توضیح داده شد .

5 - کابل قلاب شده : همونطور که قبلا هم بارها اشاره کردم ، بهتره هر کابلی که توانایی و طول مناسبی داره رو به پشت سینی کیس انتقال بدید ! مثلا همین کابل شماره پنج که به دور اون زائده قاب فم کف کیس ، حلقه زده ، بهتره از همون حفره شماره 10 به بیرون و پشت سینی مادربرد ، انتقال داده بشه تا در دید نباشه . نکته بسیار مهمی که در مورد این کابل پاور و کلا تمامی کابل های پاور صدق میکنه و باید به اون توجه ویژه ای بشه ، بحث نظم و به ترتیب قرار دادن و انتقال اوناس ! برای روشن شدن موضوع بد نیست یاد اوری کنم که در مقاله قبلی بارها اشاره کردیم که یکی از بهترین و مطمئن ترین راه ها ، استفاده از تجربه و ازمون و خطاست ! به این صورت که مثلا شما بعد از اینکه هر بار کابل ها رو مرتب تر میکنید و بیشتر از دید خارج شون میکنید ، مطمئنا باعث یک سری تفاوت ها با قبل میشید و مسلما ترتیب کابل ها هم تغییر میکنه ! که به مرور میتونید این تغییرات رو سازماندهی کنید و هر بار این تغییرات رو ترتیب و نظم ببخشید ! مثلا شما باید کابل هایی که از شیار شماره 10 به بیرون منتقل کردید رو بنا به ترتیب شون ، پس و پیش کنید ! فرضا کابل های سمت چپ ( قسمت نزدیکتر به حفره ) به کابل های سمت راست و دور تر ارجحیت دارند و حق تقدم با اوناس و یا کابل های ردیف بالایی پاور به کابل های ردیف پایینی باز هم حق تقدم دارن ! در صورت رعایت این ترتیب ، از هر گونه بی نظمی جلوگیری میشه و دیگه نیازی به در هم پیچیدن و از لابلای هم رد کردن کابل ها نیست . همچنین در مورد کابل هایی که بصورت مستقیم و بدون استفاده از حفره شماره 10 به بالای کیس منتقل شدن هم باید به همین صورت با ترتیب منتقل بشن ! مثلا جلو و داخل همین حفره شماره 10 رو نگاه کنید ، کابل ها بدلیل عدم رعایت ترتیبات شون ، در لابلای هم گره خوردن ! در صورتیکه با کمی دقت میشه اونا رو دسته بندی کرده و نظم داد ! شما با هر بار تغییر در محل انتقال کابل ها ، باعث از بین رفتن این نظم میشید که باید هر بار مجدد این ترتیب رو باز سازی کنید تا بالاخره به بهترین حالت و دقیق ترین نوع کابل کشی دست یابید و این همون موردیه که من بهش ااشاره کردم و با نام تجربه و تست ازمونو خطا یاد کردم ! مثلا شما همین کابل شماره 6 رو دنبال کنید ، میبینید که از بالای کابل برق ( 24 تایی ) مادربرد رد شده و همین موضوع یکی از دلایل شلوغی و بی نظمی اون قسمت شده ! و همچنین دیگر کابل ها که باید یک به یک مورد بازبینی قرار بگیرن .

6 - کابل برق پاور : همونطور که در شماره قبلی گفتم ، این کابل باید بدون اینکه بصورت علنی از رو یا زیر کابلی بگذره ، انتقال داده بشه و حدالمقدور سعی کنید تا کابل ها در امتداد و در موازات یکدیگر از حفره خارج بشن و در قدم بعدی بنا به نقطعه اتصال شون در بالا ، مورد چینش قرار بگیرن ! مثلا کابل 8 تایی مادربرد باید در گوشه سمت چپ قرار بگیره چرا که سوکت مستقر بر روی مادربرد در گوشه سمت چپ و بالای اونه ! و همینطور باید یک به یک با توجه به محل اتصالشون به پاور و همچنین محل اتصال شون در سوی دیگر ، همه رو چک کرده و با ترتیب بچینید .

7 - کابل برق فن های سقف کیس : همونطور که در توضیحات نقطه شماره 7 از تصویر شماره یک گفتم ! این کابل بهتره از همون حفره شماره 10 خارج شده و به سمت بالا و فن های سقف انتقال پیدا کنه تا در دید نباشه . همچنین تا جایی که ممکن ، با یک کابل ، هر تعداد که مقدوره ، برق بدید تا نیازی به استفاده و انتقال کابل های متعدد و شلوغی بیشتر نباشه ! مثلا اگه مقدوره با استفاده از همین کابل شماره 7 ، هم فن های سقف و هم درایو های نوری رو تغذیه کنید . پس دیگه نیازی به استفاده از کابل برق دیگری نیست ! البته اگه مقدور باشه .

8 - کابل usb پانل کیس : شما بهتره این کابل رو هم از همون حفره شماره 10 انتقال بدید و به موازات کابل فن جلویی و سایر کابل های پانل کیس به قسمت دیگر ( ظلع مخالف کیس ) متصل کنید .

9 - کابل صدای پانل کیس : بنظر من این کابل هر کاری هم بکنید بازم توی دیده ولی من فکر میکنم میشه یکمی دیدشو کم کرد ! پیشنهاد میکنم این کابل رو از شیار شماره 10 رد نکنید و بهتره اونو مستقیم از کنار محفظه درایو های نوری و درست از بالای گرافیک بصورت مستقیم به کارت صدا وصل کنید ! حتی میشه قسمتی از این کابل رو در کنار گرافیک پنهان کرد ! به هر حال اگه بصورت مستقیم به کارت صدا وصل بشه ، هم طول قابل دید کابل کمتر میشه و هم ویو بهتری پیدا میکنه .

10 - کابل برق کارت گرافیک : ببینید در کل ، همیشه در مواردی مثل همین گرافیک یا کابل صدای پانل کیس که به کارت صدا متصل میشه ، بهتره کابل ها بصورت مستقیم به سمت قطعه مورد نظر بیان یا برن ! مثلا شما کابل برق گرافیک رو کمی پایین تر از سطح کارت کشیدید و در انتها مجبور شدید تا انحنا و تغییر زاویه بدید و این کجی ، نمای داخل کیس رو خراب میکنه ! شما میتونید کمی دقیقتر عمل کرده و مثلا همین کابل کارت گرافیک رو درست موازی با سوکت برق گرافیک تون ، از پشت سینی به سمتش بکشید مثل همون کابل های ساتا که دقیقا به موازات هم و محل اتصال شون کشیده شدند ! ، شما الان این کابل ( گرافیک ) رو از زیر سایر کابل ها و با زاویه رو بالا دادید در حالیکه میشد بصورت یک خط راست ، از پشت سینی به سوکت برق گرافیک متصل شون کنید . استفاده از یک خط راست اولا برای تمامی موارد و قطعات ، و ثانیا از نظر کوتاه تر شدن طول قابل دید کابل ، بهترین انتخابه ! مسلما هر چقدر کابل ما با زاویه و غیر مستقیم کشیده بشه ، به همون نسبت طول اون بیشتر شده و بیشتر در دید قرار میگیره و منظره زشت تری هم ایجاد میکنه و در حالت عکسش ، هر چی مستقیم تر باشه ، طول کمتری داشته و به مراتب منظم تر دیده شده و ویویی بهتر خواهد داشت .

- متفرقه : در ضمن اینکه هاردتون رو طوری نصب کردید که محل نصب کابل برق و ساتای اون رو به سمت مخالف باشه تا بشه کابل های ساتا و برقشو از قسمت پشت سینی مادربرد منتقل کرد و در نتیجه چه از نظر دید کمتر کابل ها و چه نظم و منظره بهر و چه از بابت کافی بودن طول کابل ها برای رسیدن به محل مورد نظر ، بهترین انتخاب ممکن بوده ست ! عالی بود !

خب دوست عزیز من سعی کردم تا بصورت دقیق و نسبتا خلاصه وار ، موارد و پیشنهاداتمو خدمت تون تقدیم کنم و امیدوار باشم بصورت کاربردی مورد توجه تون قرار بگیرن ! البته سعی کردم از طرفی هم برای دیگر دوستان علاقمندی که این مطلب رو مطالعه کردند هم همه چی روشن باشه و بتونن برای فضای داخلی کیس خودشون هم از این مطالب استفاده ای دشاته باشن ! انشا ا...

ارادتمند همگی شما دوستان / فرامرز

Curtis
07-10-09, 00:30
بازم تشکر که اینقدر وقت میذارید.
درمورد تصویر اول هیچی نمی تونم بگم چون هر کاری کردم نشد کابل هشت تایی رو درست کنم.
در ضمن تصاویر یک مقدار گولزنک هست و در صورتی که از روبه رو نگاه کنید کابله پنهانه در مورد فن پشت کیس سیم رو به پایین ترین سوکت مادر برد وصل کردم در مورد سوکتهای فن مادر برد هم سوکت از اون حفره ها رد نمیشه.
اما در تصویر دوم باید بگم که اون حفره ی اصلی دیگه جایی برای رد کردن کابل 24 تایی نداشت
ودر مورد دکمه های پاور و ریست طول سیم کم بود در ضمن برق گرافیک رو از حفره رد کردم و از پشت سینی کیس اوردم و در آخر در مورد کابل گره خورده باید بگم سوکت 4 تایی بود وقابلیت جدا کردن نداشت به همین دلیل من مجبور شدم با سیم ببندمش مثل حالت اولی ودر کف کیس بین اون دو پین فن و چسبیده به پاور قرارش بدم.

من از شما تشکر میکنم به خاطر این دقت بالا و وقتی که گذاشتید.

faramarzd
07-10-09, 02:47
بازم تشکر که اینقدر وقت میذارید.
درمورد تصویر اول هیچی نمی تونم بگم چون هر کاری کردم نشد کابل هشت تایی رو درست کنم.
در ضمن تصاویر یک مقدار گولزنک هست و در صورتی که از روبه رو نگاه کنید کابله پنهانه در مورد فن پشت کیس سیم رو به پایین ترین سوکت مادر برد وصل کردم در مورد سوکتهای فن مادر برد هم سوکت از اون حفره ها رد نمیشه.
اما در تصویر دوم باید بگم که اون حفره ی اصلی دیگه جایی برای رد کردن کابل 24 تایی نداشت
ودر مورد دکمه های پاور و ریست طول سیم کم بود در ضمن برق گرافیک رو از حفره رد کردم و از پشت سینی کیس اوردم و در آخر در مورد کابل گره خورده باید بگم سوکت 4 تایی بود وقابلیت جدا کردن نداشت به همین دلیل من مجبور شدم با سیم ببندمش مثل حالت اولی ودر کف کیس بین اون دو پین فن و چسبیده به پاور قرارش بدم.

من از شما تشکر میکنم به خاطر این دقت بالا و وقتی که گذاشتید.

سلام و خواهش میکنم دوست عزیز !
در مورد کابل 8 تایی بهتره ابتدا فن مادربرد رو در بیارید از روی هت سینک بردارید و بعدش کابل 8 تایی رو خوب به سمت چپ بکشید و بعدش فشار بدید بره لای هت سینک گیر کنه و بعدش برای اینکه فیکس بشه فن مادربرد رو جا بذارید .

برای رد کردن سوکت فن مادربرد از شکاف کوچیک بالا ، فکر کنم بتونید اون زائده شکاف مورد نظر رو که در سمت پشت قرار داره ، با دست یا انبر کمی خم تر کرده و بازتر کنید تا بشه سوکت فن مادربرد رو ازش رد کرد !

در مورد شکاف بزرگ پایین هم اینو اضافه کنم که چه در این شکاف و چه در هر جای دیگه حق تقدم با کابل های بزرگترو ضخیم تره و بهتره ابتدا کابل های بزرگتر رو رد کنید و بعدش کوچیکتر ها رو ! مثلا من حدس میزنم چون قبلا سایر کابل رو از اونجا رد کرده اید ، حالا این کابل 24 تایی بواسطه سر سوکت بزرگش نمیشه ردش کرد ! در حالیکه بهتره اول از همه این کابل رو رد کنید تا بشه اون سر سوکت رو چرخوند و از اون حفره رد کرد و بعدش سایر کابل ها رو با توجه به ضخامت شون الویت بندی کرده و رد کنید ! دوست من اون جریان تجربه و تغییرات ازمون و خطا که میگفتم همینه دیگه ! یعنی شما هر یک ازاین راه ها رو که کشف میکنید مثل همین مورد کابل 24 تایی ، مجبورید کل اون کابل هایی که قبلا و با زحمت و صرف وقت رد کردید رو دوباره دراورده و بنا به طرح و ترتیب جدید رد کنید ! البته شما بالاخره اخر سر به بهترین ترتیب ممکن خواهی رسید به شرطیکه از در اوردن و صرف وقت نترسید !

در مورد فن پشتی کیس هم منظور من اینبود که بجای اینکه سیمشو در بیرون لا بزنید همونو مثل فن پردازنده دور خود فن بپیچید !

در مورد سیم پاور و ریست من حدس میزنم شما اشتباه میکنید ! من قبلا گفتم که در یکی از تصاویر جدیدی که قرار دادید و از زاویه ظلع پشتی عکس گرفتید دقیقا مشخصه که این کابل های پاور و ریست از ظلع پشتی در اومدن و میشه از همون پشت به طرف اون شکاف برد و از اونجا رد کرد و روی مادربرد نصب کرد ! اما اگه به همین صورت که گفتم عمل کردید و بازم کوتاه اومد پس راهی ندارید جز اینکه باز هم از اون پشت شروع کنید و در امتداد همون سوکت های روی مادربرد بیارین شون جلو و ( مثل کابل های ساتا دقیقا از روبرو بیارید ) و از حفره کنار رد کنید . و در انتها وصل شون کنید .

اون کابل 4 تایی رو هم که میگید اضافس و نمیشه جدا کرد رو و سایر کابل هایی از این دست رو به بیرون و پشت سینی انتقال بدید ! گفتم که با کمی دقت و جابجایی میتونید همه این کابل ها رو از همون شکاف رد کنید !

در کل بحث کابل کشی داخل کیس یه جورایی سلیقه ایه ولی مهمترین مسالش بحث تشخیص حق تقدمه ! ولی اینو هم بگم که اگه کمی اون جریان ازمون و خطا رو که اشاره کردمو تست کنید مطمئنم که تمام کابل هایی که باید از اون شیار پایینی رد شن ، رد خواهند شد و فقط کمی دقت و حوصله میخواد تا قلقش دست تون بیاد و بفهمید که به چه صورتی ردشون کنید که بشه همگی رو رد کرد . موفق باشید .

اگه صلاح دونستید از تغییرات تون عکس بذارید . ممنون !

Curtis
07-10-09, 03:28
بازم ممنون باشه اگر وقت کردم حتما.خیلی ممنون

PUMAOC
07-10-09, 13:18
سلام:give_rose:
اینم کیس من:lol:

خب کسی نظری داره برای بهتر شدن بگه:1. (38):
پل شمالی خیلی داغه!!!:1. (27): رم ها هم همین طور:1. (23):

D J V A H I D
07-10-09, 14:19
واسه بار هزارم عرض ميكنم ... دوستان لطف كنن عكسها رو در Only the registered members can see the link آپ كرده و به صورت لينك يا تامب بذارن كه دوستان دايل آپي به مشكل بر نخورن و سرعت سايت و لود شدن صفحات بالا بره ... لطفا دقت فرمائيد !!! :give_rose:

ASRE_NOVIN
07-10-09, 22:23
آخری تننظیم کننده سرعت فنه ، ساخت خودمه

D J V A H I D
07-10-09, 22:34
آخری تننظیم کننده سرعت فنه ، ساخت خودمه

:lol: نمرديم و كيفيت دوربين گوشي n97 رو هم ديديم !!! :lol:

m_driver76
30-12-09, 18:42
اینم از کیس من :whistle:

masoomiyat
30-12-09, 19:50
در وصل کردن کابل ها و کشیدن اونا من توی این چند باری که سیستم رو از کیس بیرون آوردم و دوباره نصب کردم دفه اول برای مهار کابل ها از نزدیک 15 تا بست استفاده کردم ولی باز هم یه چیز قاراشمیشی از آب در اومد تا این دفه آخر که بدون حتا یک بست تونستم نظم خوبی رو بهش بدم ولی باز پایین کیس کمی شلوغ شد
به نظر خودم چیز خوبی ازآب در اومد:

(Only the registered members can see the link)

ALIRE7A
30-12-09, 19:59
شما مشکلتون اینه که همه کابلها رو از روی سینی رد کردین باید کابل ها رو از پشت سینی میب ببرین

Hamid2547
30-12-09, 20:21
اینم کیس زاغارت منOnly the registered members can see the link

Hessam_7800gtx
30-12-09, 20:52
hاینم کیس ما که واتر کولرش نیمه دست سازه:lol: کابلها رو حوصله جمع کردنشونو ندارم چون من هفیه ای یه بار میفتم به جون کیس نمیشه که هر هفته وقتمو رو کابل بازی هدر بدم:1. (5)::1. (5):
البته!! کیس من دو تیکس یکی که اصل کیسه اون یکی هم رادیاتوره دست سازه :love: اون لیوانه هم که میبینید مخزن+پمپ آبه :lol:

D J V A H I D
30-12-09, 21:15
hاینم کیس ما که واتر کولرش نیمه دست سازه:lol: کابلها رو حوصله جمع کردنشونو ندارم چون من هفیه ای یه بار میفتم به جون کیس نمیشه که هر هفته وقتمو رو کابل بازی هدر بدم:1. (5)::1. (5):
البته!! کیس من دو تیکس یکی که اصل کیسه اون یکی هم رادیاتوره دست سازه :love: اون لیوانه هم که میبینید مخزن+پمپ آبه :lol:
:lol:عجب رادیاتوری کار گذاشتی ... !!! بپا آبش تموم نشه یه وقت ... :lol:

Hessam_7800gtx
30-12-09, 21:23
:lol:عجب رادیاتوری کار گذاشتی ... !!! بپا آبش تموم نشه یه وقت ... :lol:

تازه اونی که که معلومه نصفشه!!!!! 4 تا فن 12 هم توشه که معمولا خامششون میکنم که صدا ندن در حالتی که فن ها روشن هستن دما با ریل تمپ بدون اور از 40بالاتر نیمره موقع بیکاری هم حدود 25 هستش چیزی که برای من تعجب آوره اینه که چقدر واتر کولینگ تو ایران کم طرفدار داره درسیته که دردسر داره ولی قیمتش اگه مثل خودم دست ساز بازی در بیارید کلا بالای 50 نمیره که اونم 40 تومنش پول بلاک هستش!! صدا هم که نداره با کلاس هم هست :دی

JEskandari
31-12-09, 01:14
تازه اونی که که معلومه نصفشه!!!!! 4 تا فن 12 هم توشه که معمولا خامششون میکنم که صدا ندن در حالتی که فن ها روشن هستن دما با ریل تمپ بدون اور از 40بالاتر نیمره موقع بیکاری هم حدود 25 هستش چیزی که برای من تعجب آوره اینه که چقدر واتر کولینگ تو ایران کم طرفدار داره درسیته که دردسر داره ولی قیمتش اگه مثل خودم دست ساز بازی در بیارید کلا بالای 50 نمیره که اونم 40 تومنش پول بلاک هستش!! صدا هم که نداره با کلاس هم هست :دی
آخه وجدانا کسی که در کیس را باز کنه به نظرش V8 که من گذاشتم با کلاس تر یا اون واتر کولینگ دست ساز.:party:
تازه سیستمم 5 تا فن CoolingMaster و sunbeemTec توش هست که از دیوار صدا بیاد از اونها نمی آید .فقط دمایش بجای اینکه از 50 بالا نره عمرا از 70 بالا بره.

AMD>INTEL
31-12-09, 09:41
چند سال پیش واتر کولینگ رو امتحان کردم به نظرم در مجموع ارزش نداره .

Hessam_7800gtx
31-12-09, 10:21
فن هر چقدر هم پر زرق و برق و گنده منده باشه بازم واتر کولینگ (چون کمتر کسی ازش استفاده میکنه)با کلاس تره و در مورد ارزش نداشتن واتر کولینگ میتونم دلایلتون رو بپرسم؟؟؟؟؟(راستی میتونید رکورد های overclock من با همین کولر رو توی hw bot ببینید cpu:e2200 )

AMD>INTEL
31-12-09, 10:36
یکیش دردسر نگهداریش .

X7 Turbo
03-01-10, 14:06
این هم کیس درویشی منه:1. (29)::lol:

لینک عکس از داخل کیس :1~@$S (8): :1~@$S (5)::1~@$S (3):
(Only the registered members can see the link)

AMD>INTEL
03-01-10, 14:38
عجب پاوری داری . :great:

Hessam_7800gtx
29-03-10, 18:57
کیس جدید ما بعد از رنگ کاری و عملیات cable managment!

sinswimer
07-04-10, 14:28
سينا
سلي
منم واسه شما تشكر ميكنم. خوب بود. عكس راهنمايي همراه با اعداد باز نميشه نميشه نميشه. مرسي من زياد.
مرسسسسسسسسسيييييييييييييي نا

Hessam_7800gtx
03-05-10, 22:26
رفتم کولانت خریدم گفتم یه دستی هم به سر روی کیس بکشم البته الان سیستم خاموشه روشن که کنم نور این رما شیلنگا رو نامریی میکنه:1. (27):!!Only the registered members can see the link

PUMAOC
07-06-10, 00:25
کیس ما هو رو مقواست!!!:whistle:

4309Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

AMD>INTEL
07-06-10, 11:20
سعید جان پرچم نیتروژن بالاست :wink:

sepehrlp
29-08-10, 05:02
این هم از سیتم من قبل از عمل:

و بعد از عمل: