PDA

مشاهده نسخه کامل : انتشار رسمی سرویس پک سوم ویندوز ایکس پی

Trance
28-04-08, 20:57
پس از چهار سال از عرضه سرویس پک دوم ویندوز ایکس پی در سال 2004،سرویس پک سوم ویندوز ایکس پی امروز منتشر شد و در بخش دانلود سایت مایکروسافت قرار گرفت.

برخی از ویژگی ها و برتری های Microsoft Windows XP Service Pack 3 Final در قیاس با نسخه های پیشین عبارتند از:

- برخورداری از تمامی آپدیت ها و بهبود های امنیتی و نرم افزاری سیستم عامل ویندوز اکس پی که طی این 4 سال مرحله به مرحله عیب یابی و رفع شده را همراه با تعدادی ویژگی های جدید و مفید ویندوز ویستا و حتی ویندوز سرور 2008 داراست.

- ویژگی Backporting موجود در ویندوز ویستا که برای مشکل حفره های امنیتی نرم افزارهای قدیمی بسیار مفید است.

- ویژگی Network Access Protection که در دو سیستم عامل ویندوز سرور 2008 و ویندوز ویستا گنجانده شده بود و تکنولوژی جدید مایکروسافت برای کنترل دسترسی یک سیستم در شبکه از لحاظ سلامتی و در دست داشتن دیگر امکانات کنترلی است.

- ویژگی black hole router detection .

- برخورداری از نرم افزار قدرتمند مدیریت عکس Windows Imaging Component همانند ویندوز ویستا با پشتیبانی از Codec های تصویری اکثر کمپانی های بزرگ سازنده برای هرچه زیباتر نشان دادن تصاویر .

- وجود Microsoft® Management Console (MMC) 3.0 و Microsoft Core XML Services 6.0 نسخه های جدید از این دو بخش حرفه ای در ویندوز اکس پی .

- وجود Microsoft Kernel Mode Cryptographic Module .

- ویژگی Background Intelligent Transfer Service (BITS) 2.5 .
- ویژگی Digital Identity Management Service .
- وجود ویژگی Peer Name Resolution Protocol (PNRP) 2.1 .
- وجود Wi-Fi Protected Access 2 .
- توضیحات بسیار کاملتر در بخش های مختلف ویندوز به خصوص بخش های امنیتی برای کمک به کاربران.

به تمام کاربران توصیه می شود که این سرویس پک را دریافت و نصب کنند.

Only the registered members can see the link

Only the registered members can see the link دانلود: دریافت سرویس پک سوم ویندوز XP - انگلیسی (Only the registered members can see the link)
Only the registered members can see the link دانلود: دریافت سرویس پک سوم ویندوز XP - آلمانی (Only the registered members can see the link)
Only the registered members can see the link دانلود: دریافت سرویس پک سوم ویندوز XP - اسپانیایی (Only the registered members can see the link)
Only the registered members can see the link دانلود: دریافت سرویس پک سوم ویندوز XP - روسی (Only the registered members can see the link)

Armin-N
28-04-08, 21:02
لینک نسخه انگلیسی مشکل داره
میشه درستش رو بذارین؟
مرسی

Trance
28-04-08, 21:07
از من درسته!باید یکی دیگه تست کنه ببینه مشکل داره یا نه.سپاس

Armin-N
28-04-08, 21:38
الان تست کردم دوباره درست بود
ممنون