PDA

مشاهده نسخه کامل : کانت مجاني ربيدشير Rapideshare.

leili1
27-04-08, 18:24
درود بر همگی

باور کنين بهترين و تنها راه داشتن اکانت Premium از Rapidshare خريدن اکانته !

تا اينجاي کار چيز عجيبي نگفتم. خودم ميدونم.

يه راه 100% مطمئن رو من امتحان کردم و توي مدت 5-6 روز يه اکانت يک ماهه گرفتم مثل آب خوردن.

من حداقل 10-12 راه رو رفتم ولي اين يکي يه چيز ديگه است.

اکانت شما هم توي Rapidshare کاملا قانونيه چون بابتش پول دادين ... البته بدون اينکه حتي 1 ريال از جيبتون کم بشه !
1.خوب اول یه اکونت تو PayPal درست میکنید . Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)
نکته: به دلیل تحریم IP ایران نمی توان اکونت ساخت مگر با استفاده از این برنامه در لینک زیر :Only the registered members can see the link
SinUp رو بزنید و یه Personal Account رو بزنید. برای ساخت اکونت.
اطلاعات رو درست بدید مثل ایمیل.
برای راحتی کار یه ادرس خارجی میزارم اون رو بنویسید و لی اسم و فامیل رو خودتون بدید.

First Name : ------
Last Name : -------
Address : 4701 W 2100 S
City : Salt Lake City
State : UT
Post Code : 84120
Phone : 8015089207
بد یک ایمیل فعال سازی میاد.....
خوب الان شما یک اکونت PayPal دارید که اگه توش 10$ بریزی میتونی اکونت رو کاملا قانونی بخری.
2. به این ادرس برید

Go To LiNK (Only the registered members can see the link)

خوب کار با این سایت ساده هستش بالا گوشه ای سمت راست نوشته Register اون رو بزنید و عضو سایت شوید.
برای اطمینان بگم که این سایت نه نرم افزاری نصب میکنه نه به ادرس ایمیل شما تبلیغات میفرسته. هیچ کدوم رو انجام نمیده.
3.خوب حالا که اکونت رو ساختید وارد پنل کاربری بشید و Surf Ads رو بزنید.و تبلیغات رو میبینید که میتونید کلیک کنید و برای هر کدوم 0.01$ بگیرید.
4. خوب تا اینجا کاره خواصی نشده. از اینجا روش خوب میشه
یه برنامه جالب هست که شما میتونید یوزر و پسورد خودتون رو بدید اون بره کلیک کنه برای شما. یوزر پسور رو بزنید و Start رو بزنید

این برنامه رو از اینجا دانلود کنید

Go To Download (Only the registered members can see the link)

بعد رسیدن پول شما به 10$ اون رو انتقال بدید به PayPal و بعد برید RapidShare.Com اکونت رو بخرید

Shahryar
27-04-08, 22:24
درود بر همگی

باور کنين بهترين و تنها راه داشتن اکانت Premium از Rapidshare خريدن اکانته !

تا اينجاي کار چيز عجيبي نگفتم. خودم ميدونم.

يه راه 100% مطمئن رو من امتحان کردم و توي مدت 5-6 روز يه اکانت يک ماهه گرفتم مثل آب خوردن.

من حداقل 10-12 راه رو رفتم ولي اين يکي يه چيز ديگه است.

اکانت شما هم توي Rapidshare کاملا قانونيه چون بابتش پول دادين ... البته بدون اينکه حتي 1 ريال از جيبتون کم بشه !
1.خوب اول یه اکونت تو PayPal درست میکنید . Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)
نکته: به دلیل تحریم IP ایران نمی توان اکونت ساخت مگر با استفاده از این برنامه در لینک زیر :Only the registered members can see the link
SinUp رو بزنید و یه Personal Account رو بزنید. برای ساخت اکونت.
اطلاعات رو درست بدید مثل ایمیل.
برای راحتی کار یه ادرس خارجی میزارم اون رو بنویسید و لی اسم و فامیل رو خودتون بدید.

First Name : ------
Last Name : -------
Address : 4701 W 2100 S
City : Salt Lake City
State : UT
Post Code : 84120
Phone : 8015089207
بد یک ایمیل فعال سازی میاد.....
خوب الان شما یک اکونت PayPal دارید که اگه توش 10$ بریزی میتونی اکونت رو کاملا قانونی بخری.
2. به این ادرس برید

Go To LiNK (Only the registered members can see the link)

خوب کار با این سایت ساده هستش بالا گوشه ای سمت راست نوشته Register اون رو بزنید و عضو سایت شوید.
برای اطمینان بگم که این سایت نه نرم افزاری نصب میکنه نه به ادرس ایمیل شما تبلیغات میفرسته. هیچ کدوم رو انجام نمیده.
3.خوب حالا که اکونت رو ساختید وارد پنل کاربری بشید و Surf Ads رو بزنید.و تبلیغات رو میبینید که میتونید کلیک کنید و برای هر کدوم 0.01$ بگیرید.
4. خوب تا اینجا کاره خواصی نشده. از اینجا روش خوب میشه
یه برنامه جالب هست که شما میتونید یوزر و پسورد خودتون رو بدید اون بره کلیک کنه برای شما. یوزر پسور رو بزنید و Start رو بزنید

این برنامه رو از اینجا دانلود کنید

Go To Download (Only the registered members can see the link)

بعد رسیدن پول شما به 10$ اون رو انتقال بدید به PayPal و بعد برید RapidShare.Com اکونت رو بخرید

ممنون ، لیلی جان وقت لینک دانلود برنامه Autoclicker خرابه اگه میشه یک جای دیگه آپلودش کن . :love:

بروز رسانی : Hotlinking سرور فعال هست در اون سایت و برای همین به سایت اصلی برید سپس به قسمت دانلود ها و از اونجا آخرین نسخه را دانلود کنید . :1. (26):

Only the registered members can see the link

موفق باشید
شهریار :give_rose:

mojtaba_n87
27-04-08, 22:40
مرسی بابت این آموزش.من هیچ وقت این چیزا رو تست نکردم چون باور نمی کردم :cool:
این یکی جدی کار می کنه؟

همونطور که ادمین سایت ، شهریار عزیز هم اشاره کردند لینک برنامه خرابه.

sAsAn.K
27-04-08, 22:58
دوستان این روش رو اصلا تست هم نکنید .
سایت bux.to ، پول رو حدود 1 سال بعد به حساب میریزه !
پس زحمت بیخود نکشید .
ضمنا لینک referral هم نزارید خواهشا .
:great:

mojtaba_n87
28-04-08, 12:18
مرسی که ساسان جان که خبر دادی.خوب شد نرفتم دنبالش.