PDA

مشاهده نسخه کامل : تبدیل K750i به Super K750i (به راحتی)!!!

Keih@n.G
26-04-08, 19:28
کیجی که من در زیر گذاشتم مجموعه فایلهای سیستمی لازم و بسیار کارآمد برای K750 هست.شما با نصب کامل پکیج گوشی خودتون رو چه از نظر ظاهر و چه از نظر کارایی بهترین میکنید.این پکیج به وسیله ی خودم جمع آوری شده و در بعضی قسمتها هم ویرایش شده.
لیست فایلها :
1.پچها(فقط) R1CA021
1.روشن شدن فلاش گوشی با نگه داشتن دکمه عکس کنار گوشی البته در حالتی که گوشی آماده به کار هست یعنی ال سی دی روشن باشه و صفحه کلید قفل نباشه.
2.کار کردن دکمه موزیک بدون هندزفری
3.کار کردن رادیو برون هندزفری
4.برداشتن اجازه کار برنامه های جاوا
5.فعال کردن حالت offline
6.توانایی گرفتن عکس هنگامی که یک برنامه جاوا minimize باشه
7.تبدیل لیست سفید به لیست سیاه
8.ویبره زدن هنگامی که مخاطب گوشی رو جواب بده
9.کار کردن گوشی بدون سیم کارت
10.عوض کردن گرافیک های داخلی گوشی
11.گذاشتن پسورد روی فایل منیجر یا SMS یا منو یا همشون (البته اگه زیاد آهنگ گوش میدین بهتره که انو نصب نکنید) با نگه داشتم volume+ فعال و غیر فعال میشه
12.اصلاح کردن کار با فایلها و پوشه ها (حالا شما میتونید اسم پوشه یا فایل هاتون رو تا 128 کاراکتر نامگذاری کنید که در حالت عادی 20 کاراکتر هست)
2.فایل Acoustic (صدا)
ورژن این فایل 1.6 هست و به نام Mega Acoustic که نه تنها صدای قوی و با کیفیتی داره بلکه تو هندزفری صدا واقعا بلند و با باس فوق الاده هست. البته ورژن های جدیدتری هم اومده که به نظر من این از همه بهتره مخصوصا تو هندزفری حتما امتحان کنید.
3.فایل layout
این فایل علاوه بر این که اسم اپراتور رو از رویه صفحه برمیداره بلکه اندازه فونت تمام گوشی رو کوچکتر و باریکتر میکنه که برای دیدن اسم یه فایل با اسم بلند چه تو فایل منیجر و چه تو مدیا پلیر خیلی به ما کمک میکنه
4.منو
این منو منوی W850 هست که به نظر من بسیار زیبا و ساده هست البته اگه با تمی که گذاشتم استفاده بشه
این منو رو من ویرایش کردم و کاربرد اولین گزینه منو( که اگه بزنی میخواد به اینترنت وصل بشه) رو عوض کردم و وقتی این گزینه زده بشه برنامه Moby Explorer باز میشه.
عکسش رو هم میتونید در زیر ببینید. حتما هم باید Moby Explorer رو نصب کرده باشین که من در این بسته گذاشتم با سریال
5.پکیج sysgfx
که البته برای استفاده از این پکیج باید پچ مورد 10 رو نصب کنید و در مموری گوشی در فولدری به نام sysgfx که خودتون ساختین تمام محتویات این پکیج رو درون اون کپی کنید و گوشی رو یک بار خاموش و روشن کنید. تقریبا تمام شکلهای گوشی رو عوض میکنه و گلچین از پکیجهای مختلف هست.
6.درایور دوربین 7.7final
طبق چیزایی که من تو سایتهای مختلف خوندم این درایور بهترین انتخاب برای K750 هست . البته بگم که مثل بعضی درایور ها قابلیتهای ویژه نداره و فقط تو کیفیت عکس تاثیر داره.
آدرس تمام فایلها یی که گذاشتم در فایل masir.txt هست برای راحتی کار
همون طور که خودتون میدونید خیلی چیزای دیگه برای این گوشی هست ولی به نظر من تنها چیزهای کاربردی اینها بود و بقیه چیزها کاربردی نیست.(اگه اشتباه میکنم یه مثال بزنید)
از تمام فایلهایی که گذاشتم استفاده کنید نگران نباشید که پشیمونی نداره چون خودم حدود 3 هفته هست که از اینا دارم استفاده میکنم و به مشکلی بر نخوردم
Download Size 1.2 MB: Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

mojtaba_n87
26-04-08, 23:37
چجوری رادیو بدون هنزفری کار میکنه؟ مگه آنتنش نیست؟

™Ali
07-05-08, 08:55
چجوری رادیو بدون هنزفری کار میکنه؟ مگه آنتنش نیست؟

دوست عزیز ثابت شده که این کار غیر ممکن هست و پچ هاشم دروغیه!!!!!!!!!!!

M A H R A D
07-05-08, 15:05
کیهان جان لینک دانلود خرابه ...

Alex Duval
08-08-08, 00:56
آقا كيهان، لينك خرابه! لطفا فايل رو دوباره آپ لود كنيد. ممنون

c118
07-09-08, 15:05
Only the registered members can see the link
مجتبی جان این لینک همونطور که میدونی قدیمی شده .اگه امکان داره دوباره لینک کن
مرسی:11()::great:

meisambahal
17-10-08, 09:36
salam linke downloadesh ke baba kharabe age mishe baram mailesh kon mamnon meisam_javan@yahoo.com

aiobjub
07-07-09, 11:34
عزيزم لينك خرابه

™Ali
08-07-09, 14:48
دوستان همگی صبح به خیر!

تاپیک سال قبل رو میاید Up می کنید و می گید لینکا خرابه! :1. (27):

شماها دیگه کی هستید!!!!!! :1. (26):