PDA

مشاهده نسخه کامل : راه اندازی GPS : نرم افزار SmartCom GPS به همراه نقشه های ایران (شهرها)

mojtaba_n87
26-04-08, 13:53
با توجه به کمبود نقشه ایران برای gps این تاپیک رو ایجاد کردم.توضیحات به نقل از سایت موبایلستان (ایمان عزیز) هست.ولی فایل ها رو خودم آپلود می کنم.لازم به تذکر است این برنامه نیاز به ساین شدن دارد.

بدلیل کمبود نقشه ی ایران برای برای استفاده توی GPS موبایل و ارائه نشدن یه نقشه ی دقیق از طرف شرکت نوکیا برای استفاده توی Maps خود گوشی و نقایص بیش از حد دیگه،بچه های موبایلستان اقدام به کالیره کردن نقشه های بسیار خوبی از راههای ایران و هم چنین شهر های مختلف ایران کردن که با نرم افزار عالی SmartComGPS براحتی قابل اجرا توسط GPS داخلی گوشی و همچنین برای گوشیهای بدون GPS توسط GPS Bluetooth هستش.

*زحمت نقشه های موجود تا الان رو مرتضی کشیده که ازش بسیار بسیار تشکر میکنم.*

در زمینه ی GPS Mobile دو نرم افزار قوی وجود داره که یکی از اونها گارمین هست و دیگری(که به نظر بنده بسیار بهتر از گارمین هست) همین نرم افزار است.
نرم افزار SmartComGPS رو واستون ضمیمه کردم که دانلود کنین.
برنامه ساین نشده هست و برای نصب احتیاج به ساین داره.

*در مورد نرم افزار و نقشه های اون چند تا نکته از زبان mars عزیز(از بچه های موبایلستان) بگم:

*نقشه ها دارای دو تا فایل هستن. یکی با پسوند ogf2 و دیگری با پسوند map که هر دوی اینها رو به هر یکی از آدرسهای زیر می تونین منتقل کنید.
C:\data\smartgpscon\maps
E:\data\smartgpscon\maps

*میان بر های برنامه:
1= مشخصات و تنضیمات waypoint می دin.
2= نقشه هایی که دورن پوشه مپ کپی کردید می تونید با این دکمه تعویض کنید.
3= تغییر حالت از حالت نقشه به نویگیت و حالت تکس مود که اطلاعاتی از قیبل سرعت و ارتفاع مختصات و میزان پیمایش و ... رو نوشون میده. و حالت ماهواره ها.
4= از دستان کسی اطلاعاتی داره ممنون می شم بگم.
5= تغییر نقشه ها از حالت مپ مود.
6= نمایش و عدم نمایش قطب نما رو در گوشه نقشه
7= در حالت نقشه ( مپ ) اطلاعات سرعت و ارتفاع . و ... رو نشوم می ده.
8= حالت فول اسکرین و عدم فول اسکرین
9= تعویض حالت نمایش کلی و به حالت زوم نقشه.
* = کوچک نمایی روی نقشه
# = زوم یا بزرگ نمایی رو نقشه
0 = نمایش حالت دیتابیس و انتخاب آن

دقت : به معنی مطابقت و بدون خطا بودن نسبت به gps است یا به عبارت دیگر در زمان استفاده از gps
با کمترین خطا و بیشترین دقت موقعیت ما را روی نقشه نمایش میدهد
جزییات : به معنی اینکه در روی نقشه بیشترین اطاعات از اطراف را به ما ارایه میدهد یا اسم مکانهای
اطراف را بهتر و زیادتر دارد
نقشه ایران 2 دارای بهترین جزییات است اما دقت کمی دارد
نقشه جادههای ایران 2 دارای بالاترین دقت (صد در صد) است ولی جزییات کمی دارد
من با تمام وجود منتظر نظرات شما در مورد این دو نقشه هستم و این نظرات یه شدت راهنمای آینده
خواهد بود

آموزش نمایش و استفاده از فونت فارسی
در برنامه کلید سمت چپ را بزنید (gps)
یعد setting را انتخاب کنید سپس در برگه (tab) اول main سطر 6 و 7
کد utf-8 را انتخاب نمایید از لیست موجود کاراکترها
با این کار میتوانید ار فارسی هم استفاده کنید

آموزش تراک یا مسیر
بعد tracks را انتخاب کنید روی اولین گزینه داخل تراکز کلید (سلکشن) یا
همان دکمه وسط را بزنید تا در کنار عبارت record on یک ستاره بیاید
به سوال هم پاسخ مثبت بدهید حالا مسیر حرکت شما ذخیره میشود
بهتر است که عبارت split on autosave فعال نباشد یعنی بدون ستاره باشد و
هر زمان که خواستید با گزینه بعدی save current track مسیر خود را با اسم دلخواه دخیره کنید
گریته های بعد هم برای پاک گردن مسیر یا آوردن مسیرهای ذخیره شده قبلی هستند
edit برای انجام تغییرات و player برای دیدن مسیر حرکت است
کلوز هم تراک لود شده را می بندد
ادامه سخن در مورد ذخیره مسیر
برای اینکه بهترین حالت بین حجم فایل و دقت مسیر را داشته باشیم به طریق زیر عمل میکنیم
یعد setting را انتخاب کنید سپس در برگه (tab) چهارم Misc سطر 4 گزینه track step را انتخاب میکنیم
بهترین حالت برای داخل شهر " 100m " است
بهترین حالت برای جاده بین شهرها " 1000m " است
به عبارت دیگر فاصله بین دو نقطه متوالی را تعیین میکنیم تا اندازه فایل مسیر و دقت آن مناسب باشد

محل ذخیره فایل مسیر با فرمت plt
یعد setting را انتخاب کنید سپس در برگه (tab) اول main سطر 2 و 3 مکان ذخیره را حافظه داخلی
""(internal) همان گوشی"" یا حافظه خارجی """ (external) کارت حافظه""" تعیین میکنیم
بسته به نوع انتخاب محل فایل plt آدرس ذیل است
E:\data\smartcomgps\tracks
C:\data\smartcomgps\tracks

یرای سری 60 ورژن 2 آدرس ذخیره فایل این است

E:\smartcomgps\track
C:\smartcomgps\track

آموزش ذخیره نقطه روی نقشه waypoint
در برنامه کلید شماره 1 را برنید یا دوبار کلید سلکشن را بزنید
منوی اضافه نقطه ظاهر میشود در ستون شماره 1 نام نقطه را وارد کنید و کلید تایید را بزنید
در اینجا نقطه شما ذخیره شده است و شما با تکرار آن میتوانید هر چند نقطه که بخواهید وارد کنید
برای ذخیره نقاط در حافظه :
بعد waypoint را انتخاب کنید روی چهارمین گزینه داخل ویپوینت (save waypoint) کلید (سلکشن) یا
همان دکمه وسط را بزنید تا نام را از شما سوال کند اسم را انتخاب و کلید تایید را بزنید
بسته به نوع انتخاب حافظه آدرس فایل به شرح ذیل است
E:\data\smartcomgps\waypoint
C:\data\smartcomgps\waypoint

نرم افزار و نقشه های مربوط را در پست دوم برای دانلود قرار می دهم.

mojtaba_n87
26-04-08, 13:55
نرم افزار Smartcom Gps
قبل از نصب، برنامه باید ساین شود.

Only the registered members can see the link

ورژن فارسی نرم افزار (Only the registered members can see the link)

نقشه ها :

نقشه ایران با حجم 2.85:

نقشه کامل ایران با حجم 15.8:

نقشه اراک با حجم 2.8:

نقشه ارومیه با حجم 2.32:

نقشه اصفهان با حجم 2.14:

نقشه ماهواره ای اصفهان (گوگلی) با حجم 46.6:

نقشه تبریز با کیفیت عالی با حجم 24.3:

نقشه تهران با حجم 3.35:

نقشه ساری با حجم 1.98:

نقشه شیراز با حجم 2.46:

نقشه قزوین با حجم 1.99:

نقشه قشم با حجم 0.77:

نقشه قم با حجم 2.11:

نقشه کرج با حجم 4.71:

نقشه گنبد کاووس با حجم 1.88:

نقشه مشهد با حجم 2.56:

نقشه حرم امام رضا با حجم 0.46:

CROSSHAIR
26-04-08, 19:33
دوست عزیز با تشکر از شما ولی نقشه ارومیه کار نمی کنه
گوشی رستارت میشه.وقتی در پوشه MAP وارد میکنی.ولی وقتی پاک میشه تهران و جاده های ایران براحتی کار میکنند.
گوشی من N95 8GB است.
با تشکر
چون دکمه تشکرمن کار نمی کنه:11():

green_waves
26-04-08, 20:39
روی گوشی های N95 جواب داده ؟
چون گوشی های N95 واقعا اذیت می کنند

mojtaba_n87
26-04-08, 21:29
دوست عزیز با تشکر از شما ولی نقشه ارومیه کار نمی کنه
گوشی رستارت میشه.وقتی در پوشه MAP وارد میکنی.ولی وقتی پاک میشه تهران و جاده های ایران براحتی کار میکنند.
گوشی من N95 8GB است.
با تشکر
چون دکمه تشکرمن کار نمی کنه:11():

نقشه ارومیه رو امتحان نکردم.چشم تست می کنم خبرش رو میدم.

mojtaba_n87
26-04-08, 21:30
روی گوشی های N95 جواب داده ؟
چون گوشی های N95 واقعا اذیت می کنند

آره دوست عزیز.به راحتی روی ان82 و ان95 معمولی و 8گیگ کار می کنه.
همچنین روی گوشی هایی که gps ندارند هم نصب می شه ولی باید یک gps بلوتوث داشته باشید! قیمت جی پی اس بلوتوث هم از 50 تومن شروع می شه.روی 5700 هم تست شده.

Majid_n82
27-04-08, 22:03
من هم با اجازه آقا مجتبی عزیز نسخه فارسی این نرم افزار رو که کار بچه های سایت موبیلستان هست،براتون میذارم :
241kb
برنامه رو ساین کنید

نکته : برای انتخاب زبان برنامه باید هنگام نصب فقط یکی از زبان های موجود در لیست رو انتخاب کنید و بقیه گزینه ها رو بدون تیک کنید

مثلا برای زبان فارسی باید تیک زبان انگلیسی رو بردارید.مثل عکس زیر :

mojtaba_n87
27-04-08, 22:07
مرسی مجید جان.
شاید استارت زدن انجمن موبایل pcnetwork یکم سخت باشه ولی ارزشش رو داره.
خسته نباشی.

mojtaba_n87
05-05-08, 18:44
لینک ها خراب شده اند.به زودی در یک سرور دیگه آپلود خواهند شد.

mojtaba_n87
05-05-08, 19:07
لینک فایل اصلی برنامه دوباره آپلود شد و به زودی نقشه ها هم آپلود می شن.

freeandazad
11-05-08, 08:19
[quote=mojtaba_n87;78820]نرم افزار Smartcom Gps

نقشه ها :

.................................................
با سلام
ضمن تشکر از دوست عزیز متاسفانه من نتونستم دانش کنم چون لینکا کار نمیکنه
باتشکر

mojtaba_n87
11-05-08, 20:06
درسته دوست من.متاسفانه لینکا سوخته . به زودی درستش می کنم.

freeandazad
11-05-08, 20:13
درسته دوست من.متاسفانه لینکا سوخته . به زودی درستش می کنم.

با سلام بیصبرانه منتظرم.
باتشکر

mojtaba_n87
12-05-08, 13:48
تمامی لینک ها درست شدند و نقشه های جدید هم اضافه شد.

samio2000
26-05-08, 13:23
سلام من از شما یک درخاست دارم و آن این که این برنامه ی جی پی اس را به همرا تمامی نقشه های جدید وقدیم را به هماه ورژن فارسی آن ا برای من ایمیل کنی خاهش میکنم این کار را انجام بده واقعا برام مهم و حیاتی است. پیشا پیش ممنون... Email:samio2003@yhoo.com

samio2000
26-05-08, 13:24
سلام من از شما یک درخاست دارم و آن این که این برنامه ی جی پی اس را به همرا تمامی نقشه های جدید وقدیم را به هماه ورژن فارسی آن ا برای من ایمیل کنی اخه به هیچ عنوان نتوانستم دانلود کنم. خاهش میکنم این کار را انجام بده واقعا برام مهم و حیاتی است. پیشا پیش ممنون... Email:samio2003@yhoo.com

samio2000
26-05-08, 13:47
سلام من از شما یک درخاست دارم و آن این که این برنامه ی جی پی اس را به همرا تمامی نقشه های جدید وقدیم را به هماه ورژن فارسی آن ا برای من ایمیل کنی اخه به هیچ عنوان نتوانستم دانلود کنم. خاهش میکنم این کار را انجام بده واقعا برام مهم و حیاتی است. پیشا پیش ممنون... Email;samio2003@yahoo.com

dadashsaba2000
18-09-08, 01:59
سلام
ساین ش کنید یعنی چه؟

خیلی سخت شده مانوفهمیم ها یجوری بگیند تا ما هم وفهمیم

گاو
10-10-08, 11:58
با سلام خدمت دوستان
من که هرکاری کردم رو n95 نصب نشد!!!!!!!!!!111
چیکار کنم؟
مرسییییییییییی

Mehdi46
28-10-08, 23:09
با سلام خدمت آقا مجتبی و همگی کاربران عزیز. یه سوال داشتم ممنون میشم اگه کسی منو راهنمایی کنه.
میخواستم بدونم آیا راهی هست که نقشه های تهیه شده با فرمت Shap File را روی GPS بار گذاری کرد ؟

sare2008
29-11-08, 19:21
سلام
امیدوارم حالتون خوب باشه
منظورتون از ساین شدن چیه؟
اگر ممکنه بیشتر توضیح دهید
با تشکر

Olesius
29-11-08, 23:33
دوستان و اساتید این تاپیک رو ادامه نمی دن...؟؟؟

بحث های جالبی شده و منم مشتاقم بیشتر در این مورد اطلاعات کسب کنم...

با سپاس...:11():

™Ali
30-11-08, 10:30
من چند تا نقشه واستون میذارم:

نقشــــــه تبریز با کیفیت عالــــــــی (Only the registered members can see the link)

نقشه کامل جاده های ایران با حجم 15.8 (Only the registered members can see the link)

نقشه ماهواره ای اصفهان با حجم 46.6:
پارت 1 (Only the registered members can see the link)
پارت 2 (Only the registered members can see the link)

یه برنامه هم برای کانورت کردن عکسها به فرمت Ogf2:

این برنامه smartcomgps فارسی شده توسط دوستانمون در موبایلستان هست:
لینک برنامه با حجم فقط 242 کیلو:

مکانات این ورژن:

* اضافه شدن زبان فارسی به برنامه
* کاهش حجم برنامه به دلیل حذف تمامی زبان ها به جز انگلیسی
* قابلیت انتخاب زبان دلخواه برنامه هنگام نصب

تبصره: برای انتخاب زبان برنامه باید هنگام نصب فقط یکی از زبان های موجود در لیست رو انتخاب کنید و بقیه گزینه ها رو بدون تیک کنید

مثلا برای زبان فارسی باید تیک زبان انگلیسی رو بردارید.

:11():

™Ali
30-11-08, 10:35
سلام
امیدوارم حالتون خوب باشه
منظورتون از ساین شدن چیه؟
اگر ممکنه بیشتر توضیح دهید
با تشکر

اولین و بیشترین مشکلی که دوستان عزیز در نصب برنامه های خودشون باهاش برخورد میکنن اینه که با یه پیغام خطا در هنگام نصب برنامه مواجه میشن و برنامه نصب نمیشه . متن خطا هم معمولا اینه "Certificate error. Contact the application supplier" .این پیغام میگه که شما باید برنامه خودتون رو ساین کنید.حالا اکثر کاربران عزیز این سوالات براشون پیش میاد
خوب حالا این ساین یعنی چی ؟
چرا باید برنامه های خودمون رو ساین کنیم ؟

با یه مثال جواب سوال اول رو میدم.فرض کنید یه برنامه رو از اینترنت و یا هر جای دیگه پیدا کردید و اونو تو گوشیتون نصب کردید.شما که نمیدونید این برنامه رو چه کسی نوشته و یا برای چی نوشته. حالا از شانس بد شما اون برنامه ای که نصب کردید رو یه آدم خلاف مثل من نوشته و از نوشتن این برنامه مقاصدی داره مثل آسیب زدن به گوشی های دیگران مثل همین ویروس هایی که هی در موردشون میشنوید , استفاده از مطالب یا فیلم ها و عکس های خصوصی دیگران و اخاذی از اونها و چندین دلیل دیگه.
حالا شما به عنوان یه کاربر معمولی از کجا بدونید که یه برنامه خوب هست یا نه ؟ شرکت سازنده سیستم عامل سیمبیان اومده و این مشکل رو برای شما حل کرده و اون هم اینطوریه که سیستم عامل خودش رو طوری طراحی کرده که هنگام نصب برنامه ها اونها رو باز میکنه و اگه یه سری کد یا الگوریتم خاصی تو برنامه ببینه اجازه نصب به اونها میده در غیر این صورت نصب متوقف میشه.حالا این کدی که تو برنامه ها هست از کجا میاد؟
شرکت سازنده سیمبیان به همه سازندگان برنامه برای این سری گفته که اگه میخوان برنامه هاشون تو گوشی های نوکیا سری 9.1 نصب بشه باید یه نمونه از برنامه رو به اونها بدن تا بعد از تست و در صورت بی عیب بودن اونها این کد و یا الگوریتم رو به برنامه اضافه میکنن تا قابلیت نصب رو داشته باشن.
پس با این حساب همه برنامه هایی که تو بازار هستند ساین شده هستند.خوب حالا که تقریبا فهمیدیم ساین چیه این سوال پیش میاد که خوب اگه اونها ساین شده هستند پس ما چرا باید دوباره ساین کنیم؟
جواب اینه که چون این الگوریتم ساین طوری طراحی شده که اگه کسی مثل هکر ها و کرکر های عزیز اونها رو باز کنن این کد و یا الگوریتم از بین میره و برنامه میشه ساین نشده و چون ما از برنامه های کرک شده و یا قفل شکسته و به صورت مجانی استفاده میکنیم و چون یه کرکر برای کرک کردن یه برنامه نیاز به باز کردن برنامه داره تا بتونن قفل اونو بشکنه پس برنامه به صورت ساین نشده درمیاد.حالا چاره چیه؟
چاره اینه که یا شما باید برید و اون برنامه رو از سازنده اصلیش بخرید و یا هم یاد بگیرید که چطور برنامه ها رو ساین کنید.البته این ساین کردن ما با ساین کردن شرکت سازنده سیمبیان یکی نیست و اونو برنامه هایی رو که ما ساین میکنیم هنگام نصب اگه دقت کرده باشین میگه که این برنامه تایید نشده هست و بهتره نصب برنامه متوقف بشه و در صورت نصب تمام عواقب ناشی از استفاده از این برنامه پای خود کاربره
.پس لطف کنید و هر برنامه ای رو در هر سایتی که دیدید دانلود نکنید و فقط از جاهای معتبر برنامه بگیرید

asdasdasdasdas
24-01-09, 12:48
salam to ro khoda komakam konid
barname smart gps farsi ra baram sayin konid
seriyale goshi man 356416021951469 N82
be adrese emailam befrestid khahesh mikonam
alli.rezza@yahoo.com

مهران.
03-02-09, 21:41
:love:سلام من مهران هستم به تازگي عضو شده ام راهي وجود داره نقشه ايران رو توي كامپيوترم بزارم به طوري كه بتونم روي يه نقطه خاص زوم كنم ممنون

ستارهاي سربي
16-05-09, 00:44
سلام ميخواستم نرم افزار كانورت كردن عكسها به فرمت ogf2 را دانلود كنم چطوري دانلود ميشه؟

™Ali
18-05-09, 18:56
تو قسمت که اسم سایت ها رو مینویسی این آدرس رو Copy-Paste کن:

™Ali
24-05-09, 09:35
دوستان نسخه S60 V5 این نرم افزار هم اومده:

دانلود برنامه Smartcom Gps
( برای پیدا کردن راحت نقشه از شرتکات ctrl+f استفاده کنید. )

Only the registered members can see the link دانلود (Only the registered members can see the link) - با حجم 250 کیلوبایت ( نسخه فارسی )
Only the registered members can see the link دانلود (Only the registered members can see the link) - با حجم 400 کیلوبایت ( نسخه انگليسی )
Only the registered members can see the link دانلود (Only the registered members can see the link) - با حجم 250 کیلوبایت ( نسخه مخصوص گوشی های ftp2 و 5800)
Only the registered members can see the link پسورد : Only the registered members can see the link

دانلود کامل ترین نقشه های Gps شهر های ایران

Only the registered members can see the link دانلود (Only the registered members can see the link) - با حجم 2.70 مگابایت ( آبعلی )
Only the registered members can see the link دانلود (Only the registered members can see the link) - با حجم 18.40 مگابایت ( اهواز )
Only the registered members can see the link دانلود (Only the registered members can see the link) - با حجم 500 کیلوبایت ( بندر انزلی )
Only the registered members can see the link دانلود (Only the registered members can see the link) - با حجم 2.85 مگابایت ( اراک )
Only the registered members can see the link دانلود (Only the registered members can see the link) - با حجم 6.70 مگابایت ( اردبیل - ورژن 1 )
Only the registered members can see the link دانلود (Only the registered members can see the link) - با حجم 26.25 مگابایت ( اردبیل - ورژن 2 )
Only the registered members can see the link دانلود (Only the registered members can see the link) - با حجم 2.65 مگابایت ( بندرعباس )
Only the registered members can see the link دانلود (Only the registered members can see the link) - با حجم 4.10 مگابایت ( بجنورد )
Only the registered members can see the link دانلود (Only the registered members can see the link) - با حجم 2.15 مگابایت ( اصفهان - ورژن 1 )
Only the registered members can see the link دانلود (Only the registered members can see the link) - با حجم 46.65 مگابایت ( اصفهان - ورژن 2 )
Only the registered members can see the link دانلود (Only the registered members can see the link) - با حجم 2 مگابایت ( قزوین )
Only the registered members can see the link دانلود (Only the registered members can see the link) - با حجم 780 کیلوبایت ( قشم )
Only the registered members can see the link دانلود (Only the registered members can see the link) - با حجم 2.15 مگابایت ( قم )
Only the registered members can see the link دانلود (Only the registered members can see the link) - با حجم 1.95 مگابایت ( گنبد کاووس )
Only the registered members can see the link دانلود (Only the registered members can see the link) - با حجم 2.35 مگابایت ( همدان - ورژن 1 )
Only the registered members can see the link دانلود (Only the registered members can see the link) - با حجم 10.40 مگابایت ( همدان - ورژن 2 )
Only the registered members can see the link دانلود (Only the registered members can see the link) - با حجم 39.45 مگابایت ( همدان - ورژن 3 )
Only the registered members can see the link دانلود (Only the registered members can see the link) - با حجم 2.90 مگابایت ( راه های ایران - ورژن 1 )
Only the registered members can see the link دانلود (Only the registered members can see the link) - با حجم 1.90 مگابایت ( راه های ایران - ورژن 2 )
Only the registered members can see the link دانلود (Only the registered members can see the link) - با حجم 15.90 مگابایت ( راه های ایران - ورژن 3 )
Only the registered members can see the link دانلود (Only the registered members can see the link) - با حجم 23.75 مگابایت ( راه های ایران - ورژن 4 )
Only the registered members can see the link دانلود (Only the registered members can see the link) - با حجم 5.10 مگابایت ( کرج )
Only the registered members can see the link دانلود (Only the registered members can see the link) - با حجم 6.05 مگابایت ( کرمان )
Only the registered members can see the link دانلود (Only the registered members can see the link) - با حجم 6.80 مگابایت ( کرمانشاه )
Only the registered members can see the link دانلود (Only the registered members can see the link) - با حجم 7.65 مگابایت ( خرم آباد )
Only the registered members can see the link دانلود (Only the registered members can see the link) - با حجم 3.55 مگابایت ( کیش - ورژن 1 )
Only the registered members can see the link دانلود (Only the registered members can see the link) - با حجم 3.27 مگابایت ( کیش - ورژن 2 )
Only the registered members can see the link دانلود (Only the registered members can see the link) - با حجم 2.60 مگابایت ( مشهد )
Only the registered members can see the link دانلود (Only the registered members can see the link) - با حجم 470 کیلوبایت ( حرم امام رضا )
Only the registered members can see the link دانلود (Only the registered members can see the link) - با حجم 2.35 مگابایت ( ارومیه )
Only the registered members can see the link دانلود (Only the registered members can see the link) - با حجم 2.20 مگابایت ( رشت )
Only the registered members can see the link دانلود (Only the registered members can see the link) - با حجم 2 مگابایت ( ساری )
Only the registered members can see the link دانلود (Only the registered members can see the link) - با حجم 445 کیلوبایت ( سمنان )
Only the registered members can see the link دانلود (Only the registered members can see the link) - با حجم 2 مگابایت ( شیراز - ورژن 1 )
Only the registered members can see the link دانلود (Only the registered members can see the link) - با حجم 2.50 مگابایت ( شیراز - ورژن 2 )
Only the registered members can see the link دانلود (Only the registered members can see the link) - با حجم 5.25 مگابایت ( شیراز - ورژن 3 )
Only the registered members can see the link دانلود (Only the registered members can see the link) - با حجم 8.45 مگابایت ( سیرجان )
Only the registered members can see the link دانلود (Only the registered members can see the link) - با حجم 24.45 مگابایت ( تبریز )
Only the registered members can see the link دانلود (Only the registered members can see the link) - با حجم 3.40 مگابایت ( تهران - ورژن 1 )
Only the registered members can see the link دانلود (Only the registered members can see the link) - با حجم 47.10 مگابایت ( تهران - ورژن 2 )
Only the registered members can see the link دانلود (Only the registered members can see the link) - با حجم 136.65 مگابایت ( تهران - ورژن 3 )
Only the registered members can see the link دانلود (Only the registered members can see the link) - با حجم 3.75 مگابایت ( یزد )
Only the registered members can see the link دانلود (Only the registered members can see the link) - با حجم 4.20 مگابایت ( زاهدان )
Only the registered members can see the link دانلود (Only the registered members can see the link) - با حجم 2.40 مگابایت ( زنجان - ورژن 1 )
Only the registered members can see the link دانلود (Only the registered members can see the link) - با حجم 4.15 مگابایت ( زنجان - ورژن 2 )

Only the registered members can see the link پسورد : Only the registered members can see the link

mrezasheikh
01-07-09, 16:52
سلام سریال من 354216038285692 هست ممنون میشم زحمتشو بکشید.

roben
07-07-09, 22:30
اخرش ما منظور از ساین رو نفهمیدیم:1. (28):

از سایتهایی هم که دوستان معرفی کردند نتونستم استفاده کنم
اگه کسی از دوستان زحمتشو بکشه ممنون میشم
n85
imey355708023460560
al_rok19@yahoo.com

comoso
31-07-09, 00:08
358082016250660 لطفا

MR.Fantastic
31-07-09, 16:03
اخرش ما منظور از ساین رو نفهمیدیم:1. (28):

از سایتهایی هم که دوستان معرفی کردند نتونستم استفاده کنم
اگه کسی از دوستان زحمتشو بکشه ممنون میشم
n85
imey355708023460560
al_rok19@yahoo.com

ساین کردن مثل شناسنامه دار کردن گوشیه و بیشتر واسه نصب نرم افزار های symbian کاربرد داره
شما گوشیتون رو هک کنید اینجوری نیاز به ساین ندارید:1. (5):

™Ali
31-07-09, 16:34
ساین کردن مثل شناسنامه دار کردن گوشیه و بیشتر واسه نصب نرم افزار های symbian کاربرد داره
شما گوشیتون رو هک کنید اینجوری نیاز به ساین ندارید:1. (5):
مثل شناسنامه واسه گوشی نمی مونه، بلکه مثل شناسنامه واسه نرم افزار می مونه :1. (21):

Sign کردن باعث میشه که گوشی نرم افزار رو به رسمیت و تاییدیه سیمبیان در نظر بگیره و اونو نصب کنه :1. (23):

MR.Fantastic
31-07-09, 18:11
مثل شناسنامه واسه گوشی نمی مونه، بلکه مثل شناسنامه واسه نرم افزار می مونه :1. (21):

Sign کردن باعث میشه که گوشی نرم افزار رو به رسمیت و تاییدیه سیمبیان در نظر بگیره و اونو نصب کنه :1. (23):

دقیقا شناسنامه گوشی هست:wink:
چون اگه واسه نرم افزار باشه باید برای هر نرم افزار یه فایل cer گرفت در صورتی که فایل cer رو فقط بر اساس ime گوشی ها میسازند:1. (27):
و باعث میشه هم سیستم عامل گوشی و هم نرم افزار همدیگرو به رسمیت بشناسن:give_rose:

™Ali
31-07-09, 18:35
دقیقا شناسنامه گوشی هست:wink:
چون اگه واسه نرم افزار باشه باید برای هر نرم افزار یه فایل cer گرفت در صورتی که فایل cer رو فقط بر اساس ime گوشی ها میسازند:1. (27):
و باعث میشه هم سیستم عامل گوشی و هم نرم افزار همدیگرو به رسمیت بشناسن:give_rose:
میدونم منظورتون چیه ولی در کل شناسنامه گوشی نیست چون سیاست Sign برنامه ها به خاطر این بوده که برنامه ای که نصب می کنیم آلوده با ویروس نباشه و شرکت سیمبیان اونو تایید کرده باشه!

البته من هم اشتباه کردم که اون حرف رو زدم چون Sign تعریف دقیق تری داره که قبلا گفتم :

اولین و بیشترین مشکلی که دوستان عزیز در نصب برنامه های خودشون باهاش برخورد میکنن اینه که با یه پیغام خطا در هنگام نصب برنامه مواجه میشن و برنامه نصب نمیشه . متن خطا هم معمولا اینه "Certificate error. Contact the application supplier" .این پیغام میگه که شما باید برنامه خودتون رو ساین کنید.حالا اکثر کاربران عزیز این سوالات براشون پیش میاد
خوب حالا این ساین یعنی چی ؟
چرا باید برنامه های خودمون رو ساین کنیم ؟

با یه مثال جواب سوال اول رو میدم.فرض کنید یه برنامه رو از اینترنت و یا هر جای دیگه پیدا کردید و اونو تو گوشیتون نصب کردید.شما که نمیدونید این برنامه رو چه کسی نوشته و یا برای چی نوشته. حالا از شانس بد شما اون برنامه ای که نصب کردید رو یه آدم خلاف مثل من نوشته و از نوشتن این برنامه مقاصدی داره مثل آسیب زدن به گوشی های دیگران مثل همین ویروس هایی که هی در موردشون میشنوید , استفاده از مطالب یا فیلم ها و عکس های خصوصی دیگران و اخاذی از اونها و چندین دلیل دیگه.
حالا شما به عنوان یه کاربر معمولی از کجا بدونید که یه برنامه خوب هست یا نه ؟ شرکت سازنده سیستم عامل سیمبیان اومده و این مشکل رو برای شما حل کرده و اون هم اینطوریه که سیستم عامل خودش رو طوری طراحی کرده که هنگام نصب برنامه ها اونها رو باز میکنه و اگه یه سری کد یا الگوریتم خاصی تو برنامه ببینه اجازه نصب به اونها میده در غیر این صورت نصب متوقف میشه.حالا این کدی که تو برنامه ها هست از کجا میاد؟
شرکت سازنده سیمبیان به همه سازندگان برنامه برای این سری گفته که اگه میخوان برنامه هاشون تو گوشی های نوکیا سری 9.1 نصب بشه باید یه نمونه از برنامه رو به اونها بدن تا بعد از تست و در صورت بی عیب بودن اونها این کد و یا الگوریتم رو به برنامه اضافه میکنن تا قابلیت نصب رو داشته باشن.
پس با این حساب همه برنامه هایی که تو بازار هستند ساین شده هستند.خوب حالا که تقریبا فهمیدیم ساین چیه این سوال پیش میاد که خوب اگه اونها ساین شده هستند پس ما چرا باید دوباره ساین کنیم؟
جواب اینه که چون این الگوریتم ساین طوری طراحی شده که اگه کسی مثل هکر ها و کرکر های عزیز اونها رو باز کنن این کد و یا الگوریتم از بین میره و برنامه میشه ساین نشده و چون ما از برنامه های کرک شده و یا قفل شکسته و به صورت مجانی استفاده میکنیم و چون یه کرکر برای کرک کردن یه برنامه نیاز به باز کردن برنامه داره تا بتونن قفل اونو بشکنه پس برنامه به صورت ساین نشده درمیاد.حالا چاره چیه؟
چاره اینه که یا شما باید برید و اون برنامه رو از سازنده اصلیش بخرید و یا هم یاد بگیرید که چطور برنامه ها رو ساین کنید.البته این ساین کردن ما با ساین کردن شرکت سازنده سیمبیان یکی نیست و اونو برنامه هایی رو که ما ساین میکنیم هنگام نصب اگه دقت کرده باشین میگه که این برنامه تایید نشده هست و بهتره نصب برنامه متوقف بشه و در صورت نصب تمام عواقب ناشی از استفاده از این برنامه پای خود کاربره
.پس لطف کنید و هر برنامه ای رو در هر سایتی که دیدید دانلود نکنید و فقط از جاهای معتبر برنامه بگیرید

MR.Fantastic
31-07-09, 18:40
میدونم منظورتون چیه ولی در کل شناسنامه گوشی نیست چون سیاست Sign برنامه ها به خاطر این بوده که برنامه ای که نصب می کنیم آلوده با ویروس نباشه و شرکت سیمبیان اونو تایید کرده باشه!

البته من هم اشتباه کردم که اون حرف رو زدم چون Sign تعریف دقیق تری داره که قبلا گفتم :

با شما موافقم در واقع ساین یک نوع لیسانس دو طرفست!
در کل بهترین راه هک گوشی با روش های جدیده:1. (5): چون بعضی نرم افزار ها حتی با ساین سایت های چینی مثل opda هم نصب نمیشن:cry:

™Ali
31-07-09, 18:46
با شما موافقم در واقع ساین یک نوع لیسانس دو طرفست!
در کل بهترین راه هک گوشی با روش های جدیده:1. (5): چون بعضی نرم افزار ها حتی با ساین سایت های چینی مثل opda هم نصب نمیشن:cry:

خوشبختانه در پی سی نتورک هم واسه هک زیاد تاپیک داریم! :wink:

لیست تاپیک ها همگی در تاپیک زیر ذکر شده :

تاپیک مخصوص سوالات و مشکلات مربوط به هک (سری60 ورژن3) (Only the registered members can see the link)

373763
06-08-09, 08:48
سلام خسته نباشيد
لطف ميكنيد منو راهنمايي كنيد كه چطدر نقشه هاي gps بسازم آخه مي خوام نقشه هاي gps شهر خودمونو درست كنم
با تشكر

MR.Fantastic
06-08-09, 10:05
سلام خسته نباشيد
لطف ميكنيد منو راهنمايي كنيد كه چطدر نقشه هاي gps بسازم آخه مي خوام نقشه هاي gps شهر خودمونو درست كنم
با تشكر

باید ببینی چه نوع نقشه ای میخای درست کنی(عکس ماهواره ای یا نقشه گوگلی یا با استفاده از اسکن نقشه):wink:

™Ali
06-08-09, 11:08
سلام خسته نباشيد
با تشكر

مطمئنا تصویری که در اختیار داری خیلی بزرگه!
دو راه داری:
1- با اسکنر های خانگی تیکه تیکه اسکن کن و با فتوشاپ قطعات رو به هم بچسبون!
2- ببر خیابون تا با اسکنر های بزرگ واست اسکن کنن که نتیجه کار خیلی خوبه و حدود4-6 هزار تومن هزینشه!

با نرم افزار زیر نقشه اسکن شده رو تبدیل می کنی :

آخرین کار هم کالیبره کردن نقشه است که با نرم افزار SmartCom GPS میشه این کار رو انجام داد :1. (21):

™Ali
28-08-09, 21:23
دانلود نسخه 1.56 نرم افزار SmartComGPS :

میان بر های برنامه:

1= مشخصات و تنضیمات waypoint می ده ، یعنی یک نقطه روی نقشه شما ایجاد
میکنه که میتواند پمپ بنزین رستوران دوربین سرعت سنج خانه دوست یا هر محلی باشد
2= نقشه هایی که دورن پوشه مپ کپی کردید می تونید با این دکمه انتخاب کنید.
3= تغییر حالت از حالت نقشه به نویگیت و حالت تکس مود که اطلاعاتی از قیبل سرعت و ارتفاع مختصات و میزان پیمایش و ... رو نوشون میده. و حالت ماهواره ها.
4= waypoint را نمایش یا پنهان میکند
5= تعویض نقشه های موجود در محل gps یا محل شبیه سازی شده simulate
6= نمایش و عدم نمایش قطب نما رو در گوشه نقشه
7= در حالت نقشه ( مپ ) اطلاعات سرعت و ارتفاع . و ... رو نشوم می ده.
8= حالت فول اسکرین و عدم فول اسکرین
9= تعویض حالت نمایش کلی و به حالت زوم نقشه.
* = کوچک نمایی روی نقشه
# = زوم یا بزرگ نمایی رو نقشه
0 = نمایش حالت دیتابیس و انتخاب آن

Only the registered members can see the link دانلود (Only the registered members can see the link) | با حجم : 419 کيلوبايت
Only the registered members can see the link پسورد فايل : Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

bfz1005
15-09-09, 00:11
سلام خدمت دوستان
من موفق به نصب SmartCom روی N95 شدم ولی در ابتدای اجرا از من سریال میخواد و در پائین اون هم یک فیلد خالی و غیر قابل ویرایش برای IMEI داره که فقط میشه در فیلد سریال چیری بنوسم ضمن اینکه هر سریالی که مینویسم قبول نمیکنه. اگه یتونین کمکم کنید ممنون میشم

Agne
15-09-09, 09:57
این رو N85 جواب میده؟
و این آموزش قدم به قدم هستش؟
:give_rose:

™Ali
15-09-09, 16:28
این رو N85 جواب میده؟
و این آموزش قدم به قدم هستش؟
:give_rose:

بله روي N85 جواب ميده ! نيازي به آموزش نيست، اگر با برنامه كار كنيد به راحتي ياد مي گيريد كه باهاش ميشه چه كار كرد!

نقشه هاي آماده هم هست كه مي تونيد دانلود كنيد ! پست 29 اين تاپيك ! (Only the registered members can see the link)

دانلود برنامه Smartcom Gps
( برای پیدا کردن راحت نقشه از شرتکات ctrl+f استفاده کنید. )

Only the registered members can see the link دانلود (Only the registered members can see the link) - با حجم 250 کیلوبایت ( نسخه فارسی )
Only the registered members can see the link دانلود (Only the registered members can see the link) - با حجم 400 کیلوبایت ( نسخه انگليسی )
Only the registered members can see the link دانلود (Only the registered members can see the link) - با حجم 250 کیلوبایت ( نسخه مخصوص گوشی های ftp2 و 5800)

Agne
16-09-09, 00:13
بله روي N85 جواب ميده !

فقط در هر صورت به Maps خوده گوشی کاری داره یا نه؟

™Ali
16-09-09, 11:09
فقط در هر صورت به Maps خوده گوشی کاری داره یا نه؟

نه !

Garmin و SmartComGPS واسه خودشون نقشه های جدا از نرم افزار Maps گوشی دارند ! :1. (23):

bfz1005
17-09-09, 00:24
سلام خدمت دوستان
من موفق به نصب SmartCom روی N95 شدم ولی در ابتدای اجرا از من سریال میخواد و در پائین اون هم یک فیلد خالی و غیر قابل ویرایش برای IMEI داره که فقط میشه در فیلد سریال چیری بنوسم ضمن اینکه هر سریالی که مینویسم قبول نمیکنه. اگه یتونین کمکم کنید ممنون میشم

کسی نیست مشکل منو حل کنه ؟:great:

™Ali
17-09-09, 17:46
سلام خدمت دوستان

شما از نسخه Trial برنامه استفاده می کنید باید نسخه کرک شدش رو نصب کنی !

به تاپیک زیر برو و نسخه کرک شده رو دانلود کن :

دانلود نرم افزار کرک شده SmartComGPS v1.56 برای گوشی های S60 v3/v5 (Only the registered members can see the link)