PDA

مشاهده نسخه کامل : راهنمایی نرم افزار تبدیل فایل به Dvd

green_waves
26-04-08, 11:04
من تا کنون از نرم افزار ConvertXtoDvd 3 برای تبدیل فایل های خروجی پریمیر به DVD استفاده می کردم نرم افزار فوق العاده عالی بود بدون افت کیفیت به DVD تبدیل می کرد تازه منوهای بسیار زیبایی می ساخت
در مورد فیلم اگر هم زیر نویس همراه فیلم داشتم برای فیلم زیر نویس می آورد
خودش هم رایت میزد

فقط یک مشکلی ConvertXtoDvd 3 داشت این بود که در بعضی از DVD Player ها نمی خوند و پیغام NO Disk میده
در کامپیوتر و اغلب DVD Player ها بدون هیچ مشکلی اجرا می شه

اگر آشنایی با این گونه نرم افزارها دارید و در این زمنیه کار کرده اید من را راهنمایی کنید که از چه نرم افزاری می تونم استفاده بکنم

با تشکر

Black_Legion
26-04-08, 11:49
سلام،
من تا بحال با ConverXtoDVD خيلي كار كردم و DVDهاي زيادي درست كردم. مشكلي هم بغير از تنظيماتش -كه بعدها كاملا ياد گرفتم- ندارم. مشكل شكا هم فكر كنم با نگاه كردن به آخرين پست موجود در Topic موجود در لينك زير حا بشه. -> منظورم انتخاب NTSC بجاي Automatic Mode هستش.

Only the registered members can see the link

green_waves
26-04-08, 20:30
من که چیزی دستگیرم نشد میشه بیشتر توضیح دهید ؟
این DVD که رایت می کنم تو DVD Player قدیمی می خونه ولی تو DVD Player جدیده نمی خونه هر دوشون Samsung هستند

Black_Legion
27-04-08, 13:46
دوست عزيز، حتما مي دوني كه DVD ها رو ميشه بصورت 2 استاندارد PAL و NTSC ضبط و پخش كرد. (البته استاندارد هاي ديگري نيز وجود دارد)
استاندارد NTSC در آمريكا و آسيا و استاندارد PAL در كشورهاي اروپايي و بعضي كشورهاي ديگر از جمله ايران استفاده مي شود. دستگاههاي Player قديمي بسته به كشوري كه در آن ساخته مي شدند از يكي از اين استادندارد ها براي پخش استفاده مي كردند (حتي تلويزيون ها). اما امروزه اكثر دستگاهاي پخش كننده و تلويزيونها از هر دو استاندارد پشتيباني مي كنند.
اين رو براي اطلاعات عمومي گفتم.
اما اگر به اون تاپيك نگاه كرده باشي، متوجه ميشي كه يه نفر ديگه، همين مشكل رو داشته، كه در آخرين پست خودش بيان كرده كه مشكل از همين استانداردها بوده و اون تونسته با انتخاب استاندارد NTSC براي تبديل DVD مشكل رو حل كنه و DVD رايت شده رو روي DVD Player خودش نگاه كنه.
حالا براي شما هم ممكنه همين مشكل بوجود اومده باشه.
شما مي توني از طريق عكس زير استاندارد ويدئو رو "براي هميشه"

و يا از طريق شكل زير "فقط براي تبديل يك فايل خاص به DVD" به يكي از استانداردهاي PAL يا NTSC تغيير بدي.

البته همونطور كه گفتم ممكنه كه اين راه حلي براي مشكل شما باشد.
شما بايد با تغيير حالت Automatic به يكي از استانداردهاي PAL و NTSC، و تبديل دوباره امتحان كني كدوم حالت برايت مناسب تر هست. (به نظر من هم با NTSC شروع كن)

اميدوارم، مفيد بوده باشه.

green_waves
27-04-08, 22:29
من بعد از چند ساعت کار کردن و تغییر تنظیمات و رایت 4 تا دی وی دی متوجه مشکلم شدم
من اجازه رایت DVD توسط خود نرم افزار را نمی دادم و با Nero رایت می زدم برای همین بعشی از DVD Player ها نمی تونستند اونو بخونند

Black_Legion
28-04-08, 18:16
عاليه!
موفق باشيد

green_waves
02-05-08, 20:15
با تشکر از شما