PDA

مشاهده نسخه کامل : کلوپ N82

mojtaba_n87
25-04-08, 19:04
با توجه به اینکه در این محل چند تاپیک در مورد این گوشی زده شده بود، من این تاپیک رو واسه کسایی زدم که این گوشی رو دارن یا اینکه قصد خریدش رو دارن.هر مشکل و یا سوالی در مورد این گوشی تو این تاپیک مورد بحث قرار می گیره.

اول مشخصاتش رو لیست وار میارم:

• دوربین 5 مگاپیکسل با کانون اتوماتیک و اپتیک Carl Zeiss
• فلش Xenon و پوشش فعال لنز
• صفحه نمایش 2.4 اینچ QVGA با 16 میلیون رنگ
• 128MB RAM
• Wi-Fi با upnp
• گیرنده داخلی GPS با ویژگی A-GPS
• نرم افزار نقشه های نوکیا با پوشش بیش از 100 کشور در سراسر دنیا
• سوکت صوتی استاندارد 3.5 میلی متری در بالای گوشی
• نسل سوم با HSDPA ، EDGE و GPRS
• سومین سری نسخه سری 60 سیمبین 9.2 و Feature Pack1
• خروجی تلویزیون
• چرخش اتوماتیک منو
• بلندگوهای استریو
• باتری از قابلیت نگهداری طولانی شارژ برخوردار است

اینم لینک کامل مشخصات :
Only the registered members can see the link

mojtaba_n87
26-04-08, 22:42
قیمت امروز این گوشی در مشهد:
470000 تومان

™Legend
02-05-08, 14:41
سلام مجتبي جان
به تازگي رنگ مشكي اين گوشي هم روانه بازار شده كه به نظرم زيباتر هست...

شاد باشي:1. (21):

mojtaba_n87
02-05-08, 14:49
اومده مگه یونس؟ من شنیدم تو تیر اینا میاد.مشکیش به ان73 موزیکال شباهت داره :cool: البته از دور!

می شه قابش رو عوض کرد؟

I M A N
02-05-08, 15:18
خيلي گوشي تاپ و خوش دستيه باهاش كار كردم دلم مي خواد بفروشم يكي مثل اينو بخرم...اما.؟

mojtaba_n87
02-05-08, 17:55
الآن گوشیتون چیه دوست عزیز؟

™Legend
02-05-08, 18:22
اومده مگه یونس؟ من شنیدم تو تیر اینا میاد.مشکیش به ان73 موزیکال شباهت داره :cool: البته از دور!

می شه قابش رو عوض کرد؟

آره مجتبي اومده ديروز تو پاساژ ديدم...
10000 تومان گرونتر بود.
فعلا" قابش نيست ولي مياد...

mojtaba_n87
02-05-08, 18:31
ایول! من مشکیش رو بیشتر دوست دارم

I M A N
02-05-08, 23:19
مجتبي جان من N73 me دارم خيلي راضي هستم از همه لحاط ولي n82 با gps و دوربين توپ و فلش زنون خيلي دوست مي داريم..:1. (5):

و البته قيافش رو چون شبيه گوشي خودمه...ولي بدي گوشي n73 رو به همراه داره يعني كيبوردش ناجوره ولي مي شه عادت كرد.:cool:

mojtaba_n87
03-05-08, 00:51
گوشی شما خیلی خوبه ولی خوب ان82 یه تحولی ایجاد کرد تو امکانات.
نگران دکمه هاش نباش.خیلی زود عادت می کنی.خیلی هم راحته :great:

I M A N
03-05-08, 01:00
آره بحث عادتش نيست چون n73 هم همين جور بود ولي من خيلي الان راحتم ولي اميدوارم ارزون بشه امكان خريدش باشه ولي وقتي ارزون بشه يكي جديد ترش مي آد...:دي

اين هم چند تا عكس از كيفيت عكس اين گوشي...

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

mojtaba_n87
03-05-08, 01:05
کاملا درسته! الآن ان96 تو راهه و بعدش نوکیا تیوب.
پس در لحظه باش و همون چیزی که جدیده بگیر! به نظر من قیمتش خیلی می ارزه :1. (5):

™Legend
03-05-08, 09:31
کاملا درسته! الآن ان96 تو راهه و بعدش نوکیا تیوب.
پس در لحظه باش و همون چیزی که جدیده بگیر! به نظر من قیمتش خیلی می ارزه :1. (5):

من كاملا" باهات موافقم، يه گوشي با اين همه كاراييي نسبت به گوشي هاي ديگه به ابن قيمت ميارزه...

YALDA_OM
03-05-08, 15:12
خیلی خوشگله :1. (23):
من از سریه n nokia خیلی خوشم میاد:wink:

mojtaba_n87
03-05-08, 20:10
درسته.تازه مشکیش هم چند روزه که اومده و ممکنه یه عده اون رو بیشتر پپسندن. طبق گفته یونس جان ،مشکیش 495 تومن و سفید و نقره این 485 تومنه تو تهران.

mojtaba_n87
03-05-08, 20:12
دوستان این هم مقایسه ای جالب از ان82 مشکی و سفید.حتما ببینید.

™Legend
03-05-08, 21:22
قيمت امروز:
مشكي با گارانتي :475000
نقراه اي : 470000

mojtaba_n87
04-05-08, 10:54
بازار گوشی ایران خیلی متغیره! تو یک روز قیمت ان82 ارزون شد...
با اجازت یونس، من از اطلاعاتت تو قیمت تو سایر تاپیک ها هم استفاده می کنم.

Emperatour
04-05-08, 11:56
مجتبی تو ان82 داری؟ از صداش بگو یکمی. تشکر

mojtaba_n87
04-05-08, 18:56
آره سعید جان (درست گفتم؟ )
والا صداش خیلی با کیفیته ولی حجم صدا از ان73 و ان95 8گیگ پایین تره.تقریبا مثل ان95 عادیه ، یه اپسیلون کمتر.
اگه سوال دیگه ای در مورد این گوشی داشتید در خدمتم.

Emperatour
04-05-08, 19:39
کوچیک شما سعید هستم. درست گفتید. ایول خوبه پس. شنیده بودم صداش یخورده کمه ولی با کیفیته. درکل انتخاب عالی کردی. مبارکت باشه.

mojtaba_n87
04-05-08, 19:49
مرسیییی :love:

zeda
18-05-08, 21:03
1-تو ريويو هاي بسياري ميگن جي پي اس ضعيفتري از N95 داره ولي من خودم حداقل 50 تا فيلم از YOU TUBE ديدم و ديدم در عرض دو دقيقه رو ماهواره قفل ميكنه من خودم دو تا GPS گارمين امتحان كردم كلي طول ميكشيد تا ماهواره رو پيدا كنه حالا من نمي دونم كي راست ميگه؟
من فكر نميكنم به غير از N96 گوشي با اين امكانات در بازار باشه به نظر من فوق العاده ست.ولي يه سوال ديگه اي از شما داشتم2- براي من راديو خيلي مهمه اگه ميشه بگيد راديو ش چه جوريه ميدوني بيشتر راديوها وقتي ثابتند به خوبي امواجو ميگيرند ولي امان از موقعي كه ادم بخواد تو اتوبوس يا ماشين راديو گوش بده من كه با گوشي سامسونگ نميتونستم درست راديو رو بگيرم.
توصيه ميكنم اين ويديو رو ببيني در مورد استفاده جالب از ‍ژيروسكوپ ان 95 :Only the registered members can see the link
البته من خودم هم سرعتم 64 ولي معمولا اول ويديو رو دانلود ميكنم بعد ميبينم.
3-ايا روي هدفون كنترل داره؟
4-وقتي اولين بار gps رو روشن كردي كجا بود تو فنلاند؟
5.ايا قابليت صوتي gps براي سه روز فعال بود؟
6.ايا براي تهران نقشه اي با قابليت پيدا كردن مسير امده ؟
7-كيفيت فيلمبرداريش چطوره چون من ديدم زياد رنگ و رو نداشت؟
واقعا شرمنده پرحرفي كردم اميدوارم جواب بنده را بدهيد.

mojtaba_n87
19-05-08, 19:29
1-تو ريويو هاي بسياري ميگن جي پي اس ضعيفتري از N95 داره ولي من خودم حداقل 50 تا فيلم از YOU TUBE ديدم و ديدم در عرض دو دقيقه رو ماهواره قفل ميكنه من خودم دو تا GPS گارمين امتحان كردم كلي طول ميكشيد تا ماهواره رو پيدا كنه حالا من نمي دونم كي راست ميگه؟
من فكر نميكنم به غير از N96 گوشي با اين امكانات در بازار باشه به نظر من فوق العاده ست.ولي يه سوال ديگه اي از شما داشتم2- براي من راديو خيلي مهمه اگه ميشه بگيد راديو ش چه جوريه ميدوني بيشتر راديوها وقتي ثابتند به خوبي امواجو ميگيرند ولي امان از موقعي كه ادم بخواد تو اتوبوس يا ماشين راديو گوش بده من كه با گوشي سامسونگ نميتونستم درست راديو رو بگيرم.
توصيه ميكنم اين ويديو رو ببيني در مورد استفاده جالب از ‍ژيروسكوپ ان 95 :Only the registered members can see the link
البته من خودم هم سرعتم 64 ولي معمولا اول ويديو رو دانلود ميكنم بعد ميبينم.
3-ايا روي هدفون كنترل داره؟
4-وقتي اولين بار gps رو روشن كردي كجا بود تو فنلاند؟
5.ايا قابليت صوتي gps براي سه روز فعال بود؟
6.ايا براي تهران نقشه اي با قابليت پيدا كردن مسير امده ؟
7-كيفيت فيلمبرداريش چطوره چون من ديدم زياد رنگ و رو نداشت؟
واقعا شرمنده پرحرفي كردم اميدوارم جواب بنده را بدهيد.

1-gps دقیقا مثل ان95 و سرعت خوبی داره
2-رادیوش رو تو ماشین امتحان کردم.جواب می ده.
3-داره
4-یادم نیست!
5-این رو هم امتحان نکردم.
6-خیر
7-برای موبایل خیلی خوبه و بهترین فیلم برداری رو داره

atishesheitan
22-06-08, 23:18
آقا از همه متشکرم

mhshaker71
23-01-09, 05:53
ببخشید
می خواستم بدونم می شه روی n82 کارت حافظه ی 16گیگ گذاشت؟

™Ali
23-01-09, 11:24
ببخشید
می خواستم بدونم می شه روی n82 کارت حافظه ی 16گیگ گذاشت؟
به دلیل تشابه سخت افزاری که با N85 و 5800 داره میشه بذاری روش و هنگ نکنه! :1. (23):

mhshaker71
24-01-09, 00:58
به دلیل تشابه سخت افزاری که با N85 و 5800 داره میشه بذاری روش و هنگ نکنه! :1. (23):

پس آخرش تاثیری روش داره یا نه؟

™Ali
24-01-09, 10:29
پس آخرش تاثیری روش داره یا نه؟
من فقط میتونم بگم 8GB رو صد در صد میخونه ولی 16 گیگ رو تا به حال ندیدم کسی روش بذاره :wink:

ALIRE7A
24-01-09, 21:13
بله میشه
در بعضی از فرومهای خارجی خبر از 32 گیگ هم دادن
ولی من یه دو گیگ که رو خودش هست رو دارم و وقتی بیش از 2 هزار عکس روش میریزم کمی کند میشه و کار میکنه
با تشکر

mhshaker71
30-01-09, 15:13
یه سوال داشتم؟
اگه گوشی N82 زیاد تکون بخوره سنسور شتاب سنجش خراب می شه؟

™Ali
30-01-09, 16:41
عزيزم N82 شتاب سنج نداره بلكه اون حسگر حركتيش هست كه شما داريد ميگيد.Only the registered members can see the link
توضيحي درباره حسگر حركتي واست ميدم:

منو را می توان به صورت افقی یا عمودی مشاهده کرد . با حرکت دادن تلفن به طرف چپ ، صفحه نمایش بطور اتوماتیک چرخش پیدا می کند . اگرچه گاهی اوقات در همان زمان واکنش نمی دهد و پیش از سوئیچ بین حالت های مشاهده یک تکان آرام نیاز است. سرعت چرخش صفحه نمایش مانند مدل N95 8GB است . نوکیا برای چرخش صفحه نمایش انیمیشن ندارد .
صفحه نمایش به مدت یک ثانیه مشکی می شود و بعد در حالت انتخابی بر می گردد . یک دایره آبی نزدیک به آیکن هر نرم افزار در حال اجرا ظاهر می شود تا بصورت یک شاخص معروف سیمبین به کاربر یادآوری کند که در صورت عدم نیاز ، آن را غیر فعال کند .

سوالي بود در خدمتم Only the registered members can see the link

mhshaker71
31-01-09, 21:09
عزيزم N82 شتاب سنج نداره بلكه اون حسگر حركتيش هست كه شما داريد ميگيد.Only the registered members can see the link
توضيحي درباره حسگر حركتي واست ميدم:

منو را می توان به صورت افقی یا عمودی مشاهده کرد . با حرکت دادن تلفن به طرف چپ ، صفحه نمایش بطور اتوماتیک چرخش پیدا می کند . اگرچه گاهی اوقات در همان زمان واکنش نمی دهد و پیش از سوئیچ بین حالت های مشاهده یک تکان آرام نیاز است. سرعت چرخش صفحه نمایش مانند مدل N95 8GB است . نوکیا برای چرخش صفحه نمایش انیمیشن ندارد .
صفحه نمایش به مدت یک ثانیه مشکی می شود و بعد در حالت انتخابی بر می گردد . یک دایره آبی نزدیک به آیکن هر نرم افزار در حال اجرا ظاهر می شود تا بصورت یک شاخص معروف سیمبین به کاربر یادآوری کند که در صورت عدم نیاز ، آن را غیر فعال کند .

سوالي بود در خدمتم Only the registered members can see the link
دستتون درد نکنه.حالا خراب میشه یا نه؟

™Ali
31-01-09, 21:57
نه عزيزم اينا اينقدر زير تست هاي لابراتوار نوكيا مورد ضرب و شتم قرار گرفتن كه يه تكون شديد هيچي بهشون نمي كنه :1. (38):

موفق باشي :11():