PDA

مشاهده نسخه کامل : درخواست منبعی برای پروژه(تحقیق)

saeed25
21-04-08, 20:31
اب درووود
نمی دانم آیا جایش اینجا هست یا نه،اگر نیست مدایران مهر کرده، منتقل کنند به تاپیک مبروطه!
اما
من برای درس "شیوه ارائه گفتاری"یک پروژه(تحقیق)باید تحویل بدم ،اما نه موضوعش رو می دانم،و نه منبع!
خودم می خ0واستم در مورد "امنیت"بنویسم،دوستان مهر کرده اگر پیشپنهاد بهتری دارند بگویند و یا در همین رابطه منبعه معتبر معرفی کنند!
سپاس گزارم:give_rose:

K A S R A
21-04-08, 21:33
اب درووود
نمی دانم آیا جایش اینجا هست یا نه،اگر نیست مدایران مهر کرده، منتقل کنند به تاپیک مبروطه!
اما
من برای درس "شیوه ارائه گفتاری"یک پروژه(تحقیق)باید تحویل بدم ،اما نه موضوعش رو می دانم،و نه منبع!
خودم می خ0واستم در مورد "امنیت"بنویسم،دوستان مهر کرده اگر پیشپنهاد بهتری دارند بگویند و یا در همین رابطه منبعه معتبر معرفی کنند!
سپاس گزارم:give_rose:

سلام .:give_rose:.. منظورت از شیوه ارائه گفتاری همون درس " شیوه ارائه مطالب علمی و فنی " هست دیگه نه ... که دو واحدیه ...
قربونت برم شما یه مهری بکن بگو که این چجور تحقیقیه که نه موضوع داره نه منبع :1. (27):

اگه موضوع آزاد هست در مورد Speech Recognition یه مقاله فوق العاده توپ من دارم ...

بیشتر توضیح بده می خوای چیکار کنی تا بتونم کمکت کنم ...:wink:

:11():

saeed25
22-04-08, 20:43
سلام .:give_rose:.. منظورت از شیوه ارائه گفتاری همون درس " [/size]شیوه ارائه مطالب علمی و فنی " هست دیگه نه ... که دو واحدیه ...
قربونت برم شما یه مهری بکن بگو که این چجور تحقیقیه که نه موضوع داره نه منبع :1. (27):

اگه موضوع آزاد هست در مورد Speech Recognition یه مقاله فوق العاده توپ من دارم ...

بیشتر توضیح بده می خوای چیکار کنی تا بتونم کمکت کنم ...:wink:

:11():
به به به سلام بر تو ای کسرای گرامی!!:give_rose: بله،همون:lol: ،موضوع هم آزاده!ولی ببین می خوام توپ باشه ها!!البته مسلما باید ر موضوع هم یه کمی تسلط داشته باشم
اگه بدی که هر روز بیشتر از دیروز ما رو شرمنده خودت کردی که:merci::merci::merci::merci::merci:

saeed25
26-04-08, 09:16
دروود
کسرای گرامی،می توانم روی مقالت حساب بکنم؟
:give_rose: