PDA

مشاهده نسخه کامل : سونی اریکسون از سامسونگ پیشی گرفت و سوم شد

Pooya007
19-01-07, 15:45
یه خبر خوش!

امروز سونی اریکسون در استکهلم اعلام کرده که در تولید گوشی و فروش، گوی

سبقت رو از سامسونگ ربوده و در رده سوم جهان قرار گرفته:104::104::15::83::34:

این موفقیت رو به همه دوستداران سونی اریکسون تبریک میگم و امید موفقیت های

بیشتر برای این شرکت محبوب رو دارم:23::34:

لینک خبر:
Only the registered members can see the link

Emperatour
19-01-07, 17:20
منم تبریک میگم. حقشه که اول بشه.

Mehdi_Full
19-01-07, 21:22
بنده هم تبریک میگم مقام سوم برند محبوب "سونی اریکسون"
ولی دوست دارم بیاد بالا جای نوکیا رو بگیره که یه مقدار زمان باید بگذره

Pooya007
19-01-07, 21:48
مطمئنا" اگه همینطور پیش بره به مقام دوم و حتی اول هم میرسه

سونی اریکسون از ساخت گوشیهای ارزون و با قیمت پایین شروع شد و کم کم با گذشت زمان نوآوری خوبی رو در تولید گوشی ارایه داد مثل تولی گوشی P800

که اولین گوشی سیمبین تاچ اسکرین بود و موفقیتش رو با P910 و P990 ادامه داد

همچنین اولین شرکتی بود که بصورت حرفه ای و تخصصی رو قابلیت پخش موزیک گوشی کار کرد و اولین بار با K750 و بعد بصورت تخصصی تر با معرفی W800

بازار رو در دستش گرفت

همین اتفاق در مورد عرضه گوشیها با کیفیت عکاسی بالا افتاد و سری سایبرشات خودش رو عرضه کرد

در مورد گوشیهای Fashion هم معلومه ، به نظر من Z610 زیباترین گوشی Fashion دنیاس

نوآوری های سونی اریکسون همچنان ادامه داره و امیدوارم که به جایگاه شایسته خودش برسه

M A H R A D
19-01-07, 23:53
بنده هم با حرفهای پویا جان موافقم !

مخصوصا با خط آخر ...

سپاس

X Ray
20-01-07, 19:49
تازه سوم شده؟!!!:34::34::34:
من از همين جا خسته نباشيد عرض مي كنم به مديران سوني اريكسون!!!:34::26:
موفق باشيد!:95:

Mehdi_Full
20-01-07, 20:53

بهنام جان وقتی داره پله های ترقی رو یکی یکی طی میکنه جای خوشحالی داره اما وقتی بیاد و اول بشه و جای نوکیا رو بگیره اون موقع خیلی افت داره و تو اون شرایط نوکیا باید بره دنبال غاز چرونی:83:
کل کل برندها !!!:177:

AMIR_P30
21-01-07, 00:54
سوني اريكسون طي يك برنامه ريزي بلند مدت 10 ساله ميخواد كه به مقام اول برسه و اين جوري كه فعلا داره پيش ميره حتما به مقام اول هم ميرسه .

گوشي هاي زيبا - باكارايي فوق العاده - سبك و خوش دست از مشخصه هاي بارز سوني اريكسون ها هست .

والا به خدا به 100 تا از اين نوكيا هاي كت و كلفت مي ارزن . اين وايكينگ ها نميدونم كي ميخوان دست از اين نوع طراحي بكشن.

سامسونگ هم كه خودش رو خفه كرده با گوشي هاي تاشو و باريكش .(زياد داره روي اين نوع گوشي ها مانور ميده).

X Ray
21-01-07, 15:05

بهنام جان وقتی داره پله های ترقی رو یکی یکی طی میکنه جای خوشحالی داره اما وقتی بیاد و اول بشه و جای نوکیا رو بگیره اون موقع خیلی افت داره و تو اون شرایط نوکیا باید بره دنبال غاز چرونی:83:
کل کل برندها !!!:177:

مهدي جان به نظر من سوني اريكسون داره خوب كار مي كنه نسبت به برند هايي كه سابقه بيشتري از اون دارن(به غير از نوكيا)...و خيلي از اونا افتاده جلو...مثلآ همين سامسونگ...
ولي گوشي هاي نوكيا اصلآ با سوني اريكسون قابل مقايسه نيستن...يه خوبي كه گوشي هاي نوكيا داره اينه كه دسته بندي نكرده...يعني مثل سوني اريكسون نيست كه دسته بندي داشته باشه...به همين خاطر اگه شما يه گوشي مثل N73 (نمي خوام از گوشيم تعريف كنم!) بخرين همه ي امكانات رو يك جا دارين...و كار W900 , K800 و گوشي هاي سيمبين سوني اريكسون رو يك جا مي كنه...به همين خاطر خيلي مناسب تر هست...ولي مثلآ اگه شما w900 بخرين ديگه دوربين خوبي نداريد!و يا اگه K800 بخريد براي موزيك خيلي جالب نيست...در حالي كه با همين N73 مي شه عكس هايي بهتر از K800 گرفت و آهنگ با كيفيت بالا گوش داد...در حالي كه سيستم عامل توپي داره و از صفحه بزرگ با رزولوشن بالا سود مي بره...:83:
در زمينه هاي ديگه هم نوكيا خيلي جاوتر و بهتر از سوني اريكسون است...كه ان شاء الله بعدآ مفصّل صحبت مي كنيم...
با تشكر
بهنام:83:

X Ray
21-01-07, 15:17
گوشي هاي زيبا - باكارايي فوق العاده - سبك و خوش دست از مشخصه هاي بارز سوني اريكسون ها هست .

والا به خدا به 100 تا از اين نوكيا هاي كت و كلفت مي ارزن . اين وايكينگ ها نميدونم كي ميخوان دست از اين نوع طراحي بكشن.

اولآ مهم اينه كه همه اين ويژگي هايي كه شما گفتيد با هم باشن...

دومآ گوشي هاي عهد بوق نوكيا كت و كلفت بودن،مثل 3650!سوني اريكسون هم اگر اون موقع بود و گوشي مي زد خيلي ضايع تر مي زد!:34::34:الان گوشي هاي نوكيا خيلي طراحي هاي شيك و باكلاسي دارن...ولي سوني اريكسون همشون ساده اند... و فقط رنگ آميزي قشنگي دارن...مثلآ‌ W810 رنگ مشكي و نارنجي خيلي قشنگش كرده!!!:23:

با تشكر

Mehdi_Full
21-01-07, 20:19
مهدي جان به نظر من سوني اريكسون داره خوب كار مي كنه نسبت به برند هايي كه سابقه بيشتري از اون دارن(به غير از نوكيا)...و خيلي از اونا افتاده جلو...مثلآ همين سامسونگ...
ولي گوشي هاي نوكيا اصلآ با سوني اريكسون قابل مقايسه نيستن...يه خوبي كه گوشي هاي نوكيا داره اينه كه دسته بندي نكرده...يعني مثل سوني اريكسون نيست كه دسته بندي داشته باشه...به همين خاطر اگه شما يه گوشي مثل N73 (نمي خوام از گوشيم تعريف كنم!) بخرين همه ي امكانات رو يك جا دارين...و كار W900 , K800 و گوشي هاي سيمبين سوني اريكسون رو يك جا مي كنه...به همين خاطر خيلي مناسب تر هست...ولي مثلآ اگه شما w900 بخرين ديگه دوربين خوبي نداريد!و يا اگه K800 بخريد براي موزيك خيلي جالب نيست...در حالي كه با همين N73 مي شه عكس هايي بهتر از K800 گرفت و آهنگ با كيفيت بالا گوش داد...در حالي كه سيستم عامل توپي داره و از صفحه بزرگ با رزولوشن بالا سود مي بره...:83:
در زمينه هاي ديگه هم نوكيا خيلي جاوتر و بهتر از سوني اريكسون است...كه ان شاء الله بعدآ مفصّل صحبت مي كنيم...
با تشكر

بهنام جان با این بحثت که میگی سونی گوشیهاشو دسته بندی کرده و باهاش موافق نیستی بنده کاملا مخالفم چون همین دسته بندی سبب میشه که هر کس با توجه به نیازش بره سراغ گوشی مورد علاقش
مثلا اگه دوربین براش مهمه بره سری K رو بگیره و اگه موزیک براش مهمه بره و سری W رو بگیره و .... که این باعث میشه پول اضافی برای تمام امکاناتی که هزینه یک گوشی رو زیاد میکنه رو نده :83:
در مورد دبلیو 900 که کاملا اشتباه میکنی و اینکه میگی دوربینش خوب نیست در این مورد هم مخالفم چون دبلیو 900 انصافا صدا و دوربین خوبی داره مخصوصا موقع فیلمبرداری که فعلا بهترین کیفیت رو در بین گوشیهای سونی داره
در کل انشاالله بعدا مفصلا بحث خواهیم کرد:23:

X Ray
22-01-07, 17:50
مهدي خان،اگر يه بنده خدا يه گوشي سوني اريكسون خواست كه تمام امكانات رو يك جا داشته باشه چي؟!!چي پيشنهاد مي دي؟!!!!
در ضمن اختلاف قيمت K800 و N73 اونقدر زياد نيست كه پول اضافي باشه...
من W900 رو مثال زدم...ولي هر چي باشه به پاي 3.2 كارل زايس كه نمي رسه عزيز...
در ضمن نوكيا هم علاوه بر اين گوشي ها ، گوشي مخصوص آهنگ هم زياد زده : N91 با 4 گيگ هارد و N91 ME با 8 گيگ !!!و يا 5300 و...و سري موزيك اديشن اش...
براي دوربين هم كه خودت بهتر از من مي دوني :‌ N90،N93 و...
گوشي ورزشي : 5500 اسپرت و ...
و خيلي دسته بندي هاي ديگه...علاوه بر اينا گوشي هايي كه همه اين امكانات رو داشته باشه هم زده...
با تشكر
بهنام

Emperatour
22-01-07, 19:58
n91 که هرکس من دیدم ناراضی بوده . هیچ نکته مثبتی بجز 4 گیگ نداره. تازه اونم به ضربه کوچیک بنده
. دوربین هم n90 رو همه دیدیم که چطوری مغلوب k750 و w800 شد. سری جدید هم k800 دوربین بهتری داره نسبت به n73 , n93 .

Mehdi_Full
22-01-07, 21:42
مهدي خان،اگر يه بنده خدا يه گوشي سوني اريكسون خواست كه تمام امكانات رو يك جا داشته باشه چي؟!!چي پيشنهاد مي دي؟!!!!
در ضمن اختلاف قيمت K800 و N73 اونقدر زياد نيست كه پول اضافي باشه...
من W900 رو مثال زدم...ولي هر چي باشه به پاي 3.2 كارل زايس كه نمي رسه عزيز...
در ضمن نوكيا هم علاوه بر اين گوشي ها ، گوشي مخصوص آهنگ هم زياد زده : N91 با 4 گيگ هارد و N91 ME با 8 گيگ !!!و يا 5300 و...و سري موزيك اديشن اش...
براي دوربين هم كه خودت بهتر از من مي دوني :‌ N90،N93 و...
گوشي ورزشي : 5500 اسپرت و ...
و خيلي دسته بندي هاي ديگه...علاوه بر اينا گوشي هايي كه همه اين امكانات رو داشته باشه هم زده...
با تشكر
بهنام

فعلا تو سونی اریکسون گوشی کامل با تمام امکانات رو میتونم پی 990 پیشنهاد بدم
من از ان 73 خوشم میاد البته هنوز باهاش کار نکردم اما وقتی از دوستان در مورد هنگ کردن این گوشی شنیدم یه مقدار دلم رو زد
مگاپیکسل زیاد به کیفیت عکس کاری نداره و سایز رو بزرگ میکنه البته نه اینکه بی تاثیر باشه در مورد دبلیو 900 هم میتونی فیلمبرداریش (با 30 فریم در ثانیه) و همچنین کیفیت عکس رو کاملا امتحان کنی
در مورد ان 91 که اصلا حرفشو نزن و همونطوری که سعید هم گفت واقعا این گوشی مشکل داره و دلیل قانع کنندش هم اینکه تو علاالدین تا دلت بخواد دست دومش هست (معمولا گوشیهای خوب دست دومش کم گیر میاد:23:)
AMIR_P30
25-01-07, 03:58
نوكيا با اين كه روي دوربين n90 خيلي كار كرده (زوم 20 برابر و ...) ولي هر چي هم كه باشه ان 90 يه گوشي هست اينه لنگ كفش .

بزرگ و سنگين . 173 گرم كم نيست.

Pooya007
26-01-07, 16:22
منم میدونید که طرفذار سونی اریکسون هستم

از گوشیهای نوکیا هم به جز N73 اصلا" خوشم نمیاد

به نظر من:
1- گوشیهای نوکیا قیمتی بسیار بالاتر از امکانتشون دارن
2-قیافه همشون به جز N73 ضایعس
3-گوشیهاش بزرگ و کت و کلفت هستن
4-بدتر از همه خز هستن!

البته بازم میگم که اینایی که گفتم نظر شخصی خودمه و امیدوارم به کسی برنخوره!

anathema
27-01-07, 03:12
منم میدونید که طرفذار سونی اریکسون هستم

از گوشیهای نوکیا هم به جز N73 اصلا" خوشم نمیاد

به نظر من:
1- گوشیهای نوکیا قیمتی بسیار بالاتر از امکانتشون دارن
2-قیافه همشون به جز N73 ضایعس
3-گوشیهاش بزرگ و کت و کلفت هستن
4-بدتر از همه خز هستن!

البته بازم میگم که اینایی که گفتم نظر شخصی خودمه و امیدوارم به کسی برنخوره!

کاملا با نظر شما موافقم

Emperatour
27-01-07, 13:48
نوکیا کلا 2 3 تا گوشی خوب داره. n73 و 6680 و چند مورد..

X Ray
28-01-07, 19:22
مهدي جان اگر توجه كني مقدار dpi عكس هاي نوكيا خيليييييي بيشتر از سوني اريكسون هست...كه توي كيفيت مهمه...
در مورد كيفيت عكس N73 و K800 هم يه تاپيك هست...مي تونيم اونجا بحث كنيم...چون جاش اينجا نيست...همه مي دونن كه N73 از K800 كيفيت عكسش بيشتره...
سعيد جان برو اون تاپيك و عكس ها رو ببين بعد قضاوت كن...
در ضمن P990 هم گوشي كاملي نيست...دوربينش كه خيلي تعريفي نداره...صدا هم كه نداره...بزرگ هست و نميشه به عنوان MP3 Player ازش استفاده كرد...در ضمن تاچ اسكرين بودنش هم براي همه مناسب نيست...

با تشكر
بهنام