PDA

مشاهده نسخه کامل : تعرفه ی اس ام اس در سال 87

Quick
19-04-08, 19:00
سلام دوستان
می خواستم تعرفه های اس ام اس (لاتین و فارسی) در سال 87 رو بدونم!

ممنون
میلاد

D J V A H I D
19-04-08, 19:53
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)
مدیر کل روابط عمومی شرکت مخابرات ایران با تاکید بر لزوم حمایت از خط و زبان فارسی در حوزه تلفن همراه گفت: افزایش تعرفه ارسال پیامک های لاتین در جهت خواسته سازمان بازرسی بوده است.
روز گذشته وزیر ارتباطات از تصویب نرخ پیامک فارسی با قیمت 89 ریال بر اساس مصوبه هیات دولت و به منظور فرهنگ سازی و بسط و گسترش خط و زبان فارسی خبر داد.
بر اساس مصوبه دولت پس از تیرماه سال 87، تعرفه پیامک‌هایی که به صورت لاتین ارسال می‌شود 222 ریال محاسبه خواهد شد.
همچنین تعرفه پیامک‌هایی که به صورت لاتین ارسال خواهند شد نیز تا تیرماه 87 با قیمت کنونی 142 ریال محاسبه خواهد شد.
گفتنی است 22 میلیون مشترک همراه اول روزانه بالغ بر 40 میلیون پیامک کوتاه ارسال می کنند.
خدمت دوستان عزیز هم عرض کنم قراره اس ام اس فارسی هم به ۱۶۰ کاراکتر تغییر پیدا کنه٫از سال ۸۷ بنابراین نگران این نباشید که به جای ۱ دونه فارسی میشه ۳ تا لاتین نوشت:party:

Ramin_Zero1818
19-04-08, 20:19
من فکر کردم از الان شده22 تومان.
خداییش دادن اس ام اس فارسی خیلی سخته.

I M A N
19-04-08, 20:26
فكر كن آدم يك ساعت دنبال فارسي بگرده اوخي چه سخته......من كه بابا كلي با پينگليش حال مي كنم ما كه ايرانسليم بيخيال اين همراه دزدان..:دي

KING
19-04-08, 20:29
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)
مدیر کل روابط عمومی شرکت مخابرات ایران با تاکید بر لزوم حمایت از خط و زبان فارسی در حوزه تلفن همراه گفت: افزایش تعرفه ارسال پیامک های لاتین در جهت خواسته سازمان بازرسی بوده است.
روز گذشته وزیر ارتباطات از تصویب نرخ پیامک فارسی با قیمت 89 ریال بر اساس مصوبه هیات دولت و به منظور فرهنگ سازی و بسط و گسترش خط و زبان فارسی خبر داد.
بر اساس مصوبه دولت پس از تیرماه سال 87، تعرفه پیامک‌هایی که به صورت لاتین ارسال می‌شود 222 ریال محاسبه خواهد شد.
همچنین تعرفه پیامک‌هایی که به صورت لاتین ارسال خواهند شد نیز تا تیرماه 87 با قیمت کنونی 142 ریال محاسبه خواهد شد.
گفتنی است 22 میلیون مشترک همراه اول روزانه بالغ بر 40 میلیون پیامک کوتاه ارسال می کنند.
خدمت دوستان عزیز هم عرض کنم قراره اس ام اس فارسی هم به ۱۶۰ کاراکتر تغییر پیدا کنه٫از سال ۸۷ بنابراین نگران این نباشید که به جای ۱ دونه فارسی میشه ۳ تا لاتین نوشت:party:
ممنون از زحماتت
لطفا" منبع رو ذکر کنید.

Quick
20-04-08, 14:54
ممنون بچه ها ببینم یعنی الان قیمت هموناست و از تیر این تغییرات اعمال میشن؟!

D J V A H I D
20-04-08, 17:33
ممنون از زحماتت
لطفا" منبع رو ذکر کنید.

منبع : farsnews

mojtaba_n87
01-05-08, 14:32
آره مثکه از تیر اعمال می شن!
اگه تو سایت Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) هم برید بخش دیدن تعرفه پیام کوتاه غیر فعاله! عجیبه