PDA

مشاهده نسخه کامل : جنگ همیشگی : Pes .vs. Fifa

bamy
18-04-08, 16:05
این موضوع همیشه بین دوستاران بازیهای کامپیوتری مخصوصا فوتبال هست ..... کاریش هم نمیشه کرد...

به نظر من PES2008 از FIFA بهتره.... دلیلش رو بعدا میگم....:wink:

موفق باشید:merci::give_rose:

Keih@n.G
18-04-08, 16:10
اخرش کار خودت رو کردی :1. (12)::1. (18):

خوب معلوم دیگه Pes همه چیش به غیر از Carer اش از Fifa بهتر

bamy
18-04-08, 16:24
مثل اینکه زیاد خاطره ی خوبی از بحث پیرامون این موضوع ندارید...... :1. (27):

Quick
18-04-08, 16:52
توی همه ی فروم ها این موضوع به بحث های جنجال بر بنگیز تبدیل شده بوده امیدوارم اینجا اینطور نباشه!!!

Stream
18-04-08, 17:10
من هم طرفدار Pes 2008 هستم. (گرچه قبلا Fifa ای بودم!)

bamy
18-04-08, 19:22
آقا من میگم تاپیک رو جمعش کنیم...... هیچکس طرفدار Fifa نیست..... آبروی Ea رفت بیچاره.....

Keih@n.G
18-04-08, 19:25
آقا من میگم تاپیک رو جمعش کنیم...... هیچکس طرفدار Fifa نیست..... آبروی Ea رفت بیچاره.....
بیا بهت گفتم نزن :yes:

bamy
18-04-08, 19:32
آخه با خودم فکر کردم که دور همی یه بحثی میکنیم و دوباره انجمن فعال میشه...... اصلا طرفدار Fifa تو Pcn گیر میاد؟؟:1. (38):

Shahryar
18-04-08, 19:45
چرا PES ؟ ميشه توضيح بديد ؟

بنده نسخه 2008 اين بازي را خيلي بازي نكردم اما در كل مشكل اصلي PES نسبت به FIFA در كنسول PC نداشتن روان بودن بازي هست . در فيفا شما روان تر از PES بازي مي كنيد . دوم هم امكانات زياد مثل منيجر مد فيفا ، Be A Pro ، Zone Play و ... امكاناتي كه شما در هيچ بازي ديگه اي نخواهيد داشت .

اما در كل اين بحث بيشترش سليقه اي هست ضمن اينكه منطقي هم هست .

موفق باشيد
شهريار :give_rose:

Quick
18-04-08, 19:52
ساکر همیشه گرافیک ، قیافه ها و داورهاش بهتر بوده!
ولی فیفا هم گیم پلی ، لیگ ها ، Carrier بهتر داشته!

هر دو خوبن!
گر چه من تحمل قیافه های زشت فیفا رو ندارم از وقتی که با ساکر آشنا شدم! ولی فیفا هم خوبه!

bamy
18-04-08, 19:55
در ضمن فیفا پر باگ ترین بازییه که من تو زندگیم دیدم........ هم نسخه ی Pc و هم نسخه ی Xbox360....

Quick
18-04-08, 19:56
البته ساکر هم خیلی باگیه! ولی فیفا همیشه بیشتر بوده!

البته من و بامداد بیشتر جنبه ی X360 رو میگیم که هر دو Next Generation هستند.

bamy
18-04-08, 19:59
البته نسخه ی پی سی ساکر هم Next Gen هست...... و این هم خودش یک امتیازه نسبت به فیفا....

Quick
18-04-08, 20:03
آقا یه گذینه هم اضافه بکنیم با عنوان هر دو خوبن؟

bamy
18-04-08, 20:07
نه بابا .... حال نمیده.... :1. (38):

Quick
18-04-08, 20:09
آقا نظرسنجی ببین قشنگتر نشد؟ یه مقدار چل بود!

bamy
18-04-08, 20:12
آره ... خیلی بهتر شد..... من عجله داشتم واسه همین یکم بد شد...

D J V A H I D
18-04-08, 23:01
خب قطعا PES2008 از همه لحاظ برتری داره :love: من که بهش معتاد شدم. فقط یه مشکل اساسی داره و اون اینه که تیم ایران بر خلاف دیگر تیم ها... چه باشگاهی و چه تیم ملی نه قیافه بازیکناش شکل خودشونه. و نه اسمهاشون.:1. (27): من فکر میکنم ایران در اینجا هم تحریم شده شما چه فکر میکنید ؟

Quick
18-04-08, 23:50
این تحریم نیست میشه گفت Ea در فیفا ایران رو تحریم کرده باشه ولی توی ساکر چون ایران لیسانس تیم هاش رو نفروخته اسمها و قیافه ها اینطوریه مثل لیگ انگلستان در Pes 2008 و البته نبود ایران در فیفا هم دلیلش این هست و هم تحریم!!!

Ramin_Zero1818
19-04-08, 12:25
به نظر منم pes خیلی بهتره .
از لحاظ سبک بتزی حرف نداره.
ولی من همیشه fifa بازی میکنم.

Shahryar
19-04-08, 14:44
گرافیک فیفا هم خیلی پایین نیست درسته از PES ضعیف تره اما پایین تر نیست به خصوص وقتی که شما روی آخرین ریزولوشن بازی کنید و اینکه با نرم افزار Creation Master چمن و هر چیز دیگه ای که دوست دارید را عوض کنید ، اضافه کنید و ... . من خودم از چمن های فیفا خوشم نمیومد اوایل اما بعد از تعویض چمن هاش خیلی عالی شد . نکته بعدی اینکه گرافیک بازی به نظر من در پله دوم هست و Game Play بازی در درجه اول مهمه .

موفق باشید
شهریار :love:

bamy
19-04-08, 14:49
به نظر منم pes خیلی بهتره .
از لحاظ سبک بتزی حرف نداره.
ولی من همیشه fifa بازی میکنم.

عجیبه... میگی PES بهتره اونوقت FIFA بازی میکنی...؟؟؟؟:1. (27): اینجوریش رو دیگه ندیده بودم....

Quick
19-04-08, 15:02
شهریارجان گیم پلی تشکیل شده از گرافیک ، داستان ، روند بازی ، صداگذاری و..... تعریفش رو توی تاپیک Crysis vs Call4 از ویکی (Only the registered members can see the link) گزاشتم!!!

گیم پلی به همینایی که گفتم میگن! بعد اون گیم پلی که شما منظورت هست (روند بازی و کنترل) به نظر من توی ساکر بهتره چون قدرت مانور بالایی داره و حرکات قشنگی میتونی با جهات مختلف بزنی !!! من هم قبل از ساکر فیفا بازی میکردم! (2002 - 2008) ولی با دیدن ساکر دیگه نظرم عوض شد و الان ساکر بازم! شما قیافه ها رو ببین! زمین داور درست و حسابی داره داور دستش رو موقع خطا و پایان نیمه ها و .... تکون میده و..... البته به نظرم تنها حسن فیفا نسبت به ساکر 3 تاست : داوریه ساکر خیلی بده در حدی که اوت من رو به نفع اون میگیره! - چمن ساکر شبیه به حصیره! - فیفا Manager و Be a pro داره که خیلی باحاله! ولی بازم من ترجیح میدم اگه قراره با دوستام بازی کنم ساکر بزنم چون حالش چند برابره و چون آدمی هستم که نمیخوام روی باگ و ضعف طراحی گل بخورم و توی رو کم کنی ببازم واسه همین ساکر رو انتخاب کردم!!!

در مورد گرافیکم که شما گفتی اگه منظورت روی پی سی هست که فیفا Next gen نیست و گرافیکش نصف ساکر پی سی هست! ولی روی 360 هر دو Next Gen هستند و گرافیکاشون حدودا یکیه!!!!

و روی یه چیزی بازم تاکید میکنم اون هم قیافه های ساکر هست که واقعا از روی قیافه بازیکن رو میشناسی چیزی که اصلا روی فیفا نیست!!!! مورد آخر اینکه فیفا خوبیش اینه که همه ی لیگ هاش درسته البته به جز تیم ملی هلند و یکی دو تای دیگه در حالی که ساکر 4 تا لیگ سالم داره همش!!!!!

bamy
20-04-08, 14:56
کاملا منطقی بود .... مرسی میلاد....:give_rose:

Quick
20-04-08, 15:00
ولی بچه ها هیچی Be A Pro فیفا نمیشه! روی 360 که خیلیحال داد ولی روی پی سی هم چند نفره طBe A POro حال میده!

bamy
20-04-08, 19:56
آره ولی حیف که روی 360 چند نفره نمیشه مگر اینکه Live بازی کنیم...

mahdibassam
26-04-08, 21:48
فیفا به چند دلیل زایبا تره:

1- گیم پلی فیا کاملا به طبیعت نزدیک است در حالی pes مانند عروسک بازی می باشد از روش دودین تا استیل شوتیدن و پاس دادن.

2 - چمن pes مانند حصیر بندر عباس است.

3 - دریبل ها فیا بسیار زیبا و انسان را وارد جو می کند و انسان حل بازی را می برد.

4 - مربی گری ساکر به گرد کفش فیفا هم نمیرسد.

5 - be a pro در فیفا به شما این قابلیت را می دهد که خود را جای بازیکن قرار دهید و تجربه ی فوتبالیست بودن را بدست آورید

5 - در هنگام لودینگ فیفا شما می توانید تمرین کنید تا هنگام بازی آماده باشید در حالی که ساکر چمن حصیری را نشان می دهد.

6 - ورزشگاه های فیفا در next gen به 32 عدد می رسد و در pc به 50 عدد. در حالی بهترین ورزشکاه ساکر کنامی است و 15 ورزشگاه دارد.

7 - فیفا همه ی لیگ های معتبر دنیا به همراه تیم های ملی را (به جز تیم ملی هلند ) خریداری کرده که مجموعا به 15 لیگ می رسد. در حالی که ساکر manchester را man red می نویسد چون هیچ کشوری لیگ خود را به بازی فوتبال ژاپنی نمی فروشد.

8 - فیفا بیش از 14000 بازیکن دارد که همگی به طور قانونی خریداری شده اند.

و دیگر هیچ ...

bamy
26-04-08, 22:27
سلام .... به ترتیب جواب میدم:

1. به به ... فیفا واقعا بهتره ... دست EA درد نکنه..... واقعا کونامی صد سال سیاه نمیتونه بازی با اینهمه باگ بسازه.... فیفا رکورد داره... :1. (38):

2. قبول دارم

3. قبول دارم ( اگه وسط دریبل باگ نزنه... )

4. منظورت MANAGER مود هست...؟؟؟؟ - قبول دارم

5. قبول دارم ... ولی توی لودینگ های ساکر شما چمن حصیری میبینید؟؟؟؟ ( این نشون میده که شما زیاد ساکر بازی نکردید)

6. :1. (38):

7. بهش لیسانس نمیدن در ضمن توی تیم ملی ، ساکر از هر جهت بهتره..... اینو همه قبول دارن...

8. :whistle:

.................................................. .....

و حالا دلایل من :

1.فیفا اگه باگ نزنه که اسمش فیفا نیست.....همه ی بازی رو باگ سپری میشه....

2. فیفا خیلی گیمپلی کندی داره.... و اصلا هیجان نداره (در مقایسه با ساکر)

3. اگه چمن ساکر شبیه به حصیر است قیافه های فیفا شبیه قوطی حلبی له شده میمونه... مخصوصا VAN PERSIE ( میلاد میدونه من چی میگم) ... در حالی که ساکر خیلی خیلی قیافه های بازیکن ها رو طبیعی ساخته...

4. در فیفا آب و هوا همیشه ساده است یعنی هیچ وقت بارون یا برف نمیاد !!!!

5. PES باگ خیلی کمتر داره....

و دیگر هیچ....

Quick
26-04-08, 22:52
منم یه حرفی زده باشم!

1-چمن فیفا هم به زمین چسبیده! البته تو نکست جن بهتره!
2-فیفا ارزش صرف وقت دیگه نداره چون به روز نیست و از تکنولوژی روز EA استفاده نمیکنه برای بالا بردن فیزیک به دلایل زیر:

گیم پلی کند و قدرت مانور بسیار پایین (عمرا بتونی حتی یه دریبل علی کریمی بزنی!) + تمام دریبل هاش توی ساکر هست فقط باید یاد بگیری! قیافه های فیفا که دیگه حرفش رو نمیشه زد! این چه لیسانس خریدنیه که قیافه هاشون مثل قوطی له شدست به قول بامداد! خیلی از باگ های فیفا رو ساکر هم داره ولی باعث شکست نمیشن! ! توی نکست جن داور توی زمین نیست! تازه میاد توی زمین بازی رو شروع میکنه! توی پیسی داور 2 تا پرچم داره!! ساکر داورش پرچم میزنه ! و کلا حذکات داوریش بهتره!

به نظرم الان تنها حسن فیفا داشتن لیگ های زیاد هست که البته سال دیگه مطمئنا همه لیسانسشون رو به ساکر میدن البته اگه ساکر بجنبه!

و هیچ حسن دیگه ای توی فیفا نمیبینم!!!!(دروازه بانشم حتی اگه کاسیاس باشه به درد پگاه گیلان هم نمیخوره !!!!

mahdibassam
26-04-08, 23:06
آقا میلاد از نظر دریبل ساکر 1/4 دریبل های فیفا رو نداره. از نظر لیسانس هم قیافه ربطی به لیسنس نداره. چمن به زمین چسبیده هم منظورتو نمی گیرم. دریبل به قول تو علی کریمی هم من به تو یکی زیاد زدم. الانم تنها محاسن فبفا همونایه که من گفتم حالا محاسن ساکر بماند که قیافه هاش بهتره و...

منیجر ، ورزشگاه های فیفا ، 14000 بازیکن فیفا ، و ... چی؟ machester united رو ترجیح می دی با man blue?

جمع بندی کلی = فیفا + ساکر = بازی کامل

و دیگر هیچ...

Quick
26-04-08, 23:11
از آخر بیایم اول فیفا + ساکر که معلومه میشه بازی کامل حتی میشه بازی کامل به توان 2!!! ولی خوب یه چیز محالیه!!! دریبل علی کریمی هم که گفتی آره زیاد زدی سرعت رو گرفتی با گیم پلی فیفا ردم کردی منم به همه این رو زدم کاری نداره E رو میگیری میدویی دیگه بعدشم راحت رد میشی پاس تو عمق های هوایی هم که همه میرسن به مقصد!!!!

من حاضرم من بلو بردارم ولی کریس رونالدو شبیه اردک نباشه!

و دیگر هیچ به قول خودت!:great:

Bahador
27-04-08, 09:52
من که PES و Winning Eleven بازی میکنم.
اما Pes 2008 رو اصلا خوشم نیومد.... مثل FIFA شده.
گرافیک داره اما کارتونیه

Quick
27-04-08, 14:26
بهادر جان کارتونی نیست! این سیستم Next Generation هست که معنیش نسل بعدی هست یعنی نسل بازی کلا عوض شده و در شما ره های بعدی پیشرفت میکنه!

bamy
27-04-08, 14:43
fifa street 3 کارتونیه نه PES

Quick
09-05-08, 16:07
بچه ها Euro 2008 اومده نظرتون چیه؟ به پای Pes میرسه؟

bamy
10-05-08, 12:59
عمرا ..... ببین چیه که mahdibassam هم PES باز شده ....

یکی از دوستان که میگفت EURO2008 خیلی مسخره است ....

mostafaeshghi
29-05-08, 16:02
با سلام خدمت دوستان منطقی (و در بعضی جاها زیادی متعصب) که خوب بحث را پیش بردند ویان هم نظرات من:

من از طرفداران پروپاقرص فیفا هستم! و البته پی ای اس هم زیاد بازی کردم (به دلیل سازگاری با بچه های فامیل و رفقا از بچگی هر دو را بازی کردم) فیفا و ساکر از سال 99 دارم بازی میکنم و با تمام مشکلات و نقاط ضعف و قوتشون آشنا هستم! و همچنان هر دو را دوست دارم !

فیفا:
نقاط قوت:
1- گرافیک کلی بازی بسیار قوی
2-منیجر و لیگهای بسیار قوی (مخصوصا قسمت خرید و فروش بازیکن که من خیلی باهاش حال مکینم)
3-گرافیک صورتها و پرداختن به آرمهای لیگها و باشگاهها به زیبایی هر چه تمامتر (خیلی توو چشم نیست ولی خیلی مهمه)
4- داشتن لیسانس بیشتر لیگها و تیمها و بازیکنان
5- مدیریت دقیق بازکنان در سانترها و ضد حمله ها (که بیشتر اتوماتیک اانجام میشه)
6-....

نقاط ضعف:
1- دریبلهای خوب ولی بسیار سخت در مرحله ی اجرا
2- آمار گیری خوب ولی کم و محدود
3- منیجینگ تیم بسیار ضعیف (مثلا سیتم بازی و ...)
4-....

ساکر:
نقاط قوت:
1- دریبلهای ساده ولی انجام و اجرا به راحتی
2- آمار گیریهای بسیار قوی از بازی و جزئیات دقیقتر از نتایج اتفاق افتاده در لیگ (این خداییش مورد تحسینه)
3- گرافیک ریپلایها بالا و بالا بودن مانور برای چگونگی دیدن ریپلای
4- استراتژیهای قوی در بازی (مثل با زدن دو کلید حمله کردن و ...)
5- منیجینگ تیم بسیار قوی مخصوصا انجام هرگونه استراتژی در زمین بازی و بر روی بازیکتنان
6- .....

نقاط ضعف:
1-لیگهای ضعیف (مسخره ترین چیز واحد ارزشی خرید و فروش است که معلوم نیست بر چه اساسیه ولی تو فیفا پول هست)
2-در بیشتر مواقع سرعت بازی بیخودی بالاست
3- گرافیک چهره ها بسیار ضعیف
4- گیم پلی در پی سی بسیار سخت است (یعنی بدون دسته تقریبا محال است)
5-...

ولی ذر کل هر دو خوبند و دارند بهتر هم میشند و بگم که مطمئنا طرفدارهای ساکر بیشترند ولی این به منزله ی برتری ساکر نیست اصلاً
دلیل بیشتر طرفداریش هم یه جورایی مشخص: چون مانور اصلی و اغلب برنامه های ساکر بر مبنای بازیش رو کنسولهاست ! ولی فیفا برعکس بیشتر روی پی سی کار کرده تا روی کنسول (که البته پیشرفتهای قابل ملاحظه ای داشته)

تعداد نقاط ضعف و قوتی که من نوشتم اصلا ملاک نیست و بلکه محتوای آنهاست که دارای درجه بندی مختلف است و هر مکدام برای افراد مختلف در درجات مختلفی از اهمیتی قرار دارد !

اگر بخواهید یه جواب کلی از من بگیرید که کدام بهترند باید بگم که:

فیفا 2007 بهترین نسخه ر کل دوران فیفا بود و بهخ تناسب همون نسخه که ساکر پخش کرد زیاد جالب در نیامد و برعکس نسخه ی فیفا 2008 حال منو بهم زد (بس که تغییراتشون بر خلاف نظر من بود و مهترینش نوع چینش کلیدهای بازی) در عوض نسخ هی پی ای اس 2008 خیلی خوب کار شده بود!
اینو گفتم که بگم اینو نمیتونم نسخه به نسخه تحلیل کنم و در کل دوران این 2 بازی میگم که به نظر من فیفا بهتر کار کرده نسبت به پی ای اس

در ضمن بگم که: تمام این حرفها نظرات و تجربیات شخصی من از این بازی بود! تمام سعیم این بود که ذرّه ای تعصب در صحبتهام وارد نکنم که الحمدالله موفق بودم و انشاءالله مورد توجه ی شما هم قرار بگبیره و به همه ی نظرات (موافق و مخالف) احترام میگذارم !

قربانتان: مصطفی عشقی

mahdibassam
30-05-08, 17:10
سلام، بامی چرت و پرت نگو! این پست های بامی و quick برای قبل از تجربه ی euro 2008 بوده (nextgen) من از طرف هردوشون حرف می زنم چون دوستان نزدیکم هستند. در مقابل euro 2008 ساکر بازی مسخره و کارتونی هست اینو از طرفداران قدیم ساکر مثل میلاد بپرسین میگه بهتون. گرافیک در حدیه که پیراهن خیس میشه میچسبه به بدن و موها روی صورت میریزه! ببین چیه که quick هم اعتراف کرد ما خونمون بقل همه باهم بازی کردیم.

Quick
30-05-08, 18:59
mahdibassam یعنی چی از طرف هر دوشون حرف میزنم؟!

لطفا از طرف خودت حرف بزن!!

یورو چه ربطی به ساکر داره پس فیفا هم مثل ساکر مسخرست فقط یورو خوبه!!! بعدم میگی اعتراف کرد که مگه من اصلا گفتم یورو بده که بخوام اعتراف کنم که خوبه؟!

بهدش هم کاملا با پست مصطفی موافقم همش تایید میشه!

Euro 2008 اولین فوتبالی هست که من واقعا حس میکنم فوتبال بازی کردم ولی همونطور که مصطفی گفت یه سری بدی دارن هر دو و یه سری خوبی واسه همین هم من همیشه جفتش رو بازی کردم چون اصولا فوتبال رو سرگرمی وقت گذرونی نمیدونم و فقط با دوستان و فامیل بازی میکنم واسه همینم هر دوش رو بازی میکنم بازی کردن ساکر کلا از فیفا راحت تره چون قدرت مانورت بالاست ولی فیفا با کلاس تره! میفهمین چی میگم؟ ساکر به قول بامداد در پیته!

به نظر من که آدم باید هی چی گیرش میاد بازی کنه! من خودم همیشه هر چی گیرم بیاد بازی میکنم!:1. (38):

مثلا با دوستام Euro یا فیفا یا ساکر و با فامیلا مثلا ساکر واسه همینم زیاد برام مهم نیست! ولی از من میشنوین برین خدای اکشن شین چون هیجانش بیشتره! برین کال 4 بازی کنین!! ( وای چه اسپمی شد این آخری!!! نا سلامتی خودم هی میگم اسپم ندید!)

در کل هر بازی طرفدارای خودش رو داره!
مهدی تو هم لطفا دیگه از طرف من یکی حرف نزن حالا خواستی از جانب بامداد حرف بزن....

M A H R A D
03-06-08, 19:02
خب اگه من الان بخوام یه بازی فوتبال واسه PC بخرم چی پیشنهاد میکنید ؟

من اهل بازی نیستم ولی بدم نمیاد فوتبال بازی کنم :دی

یورو 2008 چطوره ؟ فیفا چی ؟

میخوام Managing خوبی داشته باشه و طبیعی ترین باشه

سپاس

Quick
03-06-08, 20:08
یوفا به اون صورت Managing نداره اگه Managing می خوای فیفا 08 اگه گرافیک بالا و Next Gen میخوای ساکر 2008 و اگه به روز ترین تیم ها رو میخوای یوفا که البته هلندش خرابه و باشگاهی هم نداره.

mostafaeshghi
03-06-08, 21:06
خب اگه من الان بخوام یه بازی فوتبال واسه PC بخرم چی پیشنهاد میکنید ؟

من اهل بازی نیستم ولی بدم نمیاد فوتبال بازی کنم :دی

یورو 2008 چطوره ؟ فیفا چی ؟

میخوام Managing خوبی داشته باشه و طبیعی ترین باشه

سپاس
مهراد جان فکر کنم جوابهای من و بعضاً چواب دوستان گویای کامل و راهنمای دقیق شما برای خیرید فوتبال مورد علاقه ی تان بود! من به شما پیشنهاد میکنم خودتون مطالب را بخوانید و تجزیه تحلیل کنید و از دوستان نظر نخواهید! چرا؟! زیرا ممکنه مثل همچنین تاپیکی در فورومهای مشابه این هم دچار تعصب و مسائل غیر منطقی بشه!

با تشکر از حسن نیت شما !

M A H R A D
03-06-08, 22:14
ممنون از میلاد و مصطفی عزیز

اگه ممکنه چند تا عکس از فضای بازی هر دو بذارید ( ترجیحا با کیفیت مناسب :d ) تا بشه مقایسه بهتری کرد

سپاس

sAsAn.K
03-06-08, 22:29
به نظر من اصلا PES در حد مقایسه با FIFA نیست ، FIFA کلا خیلی خیلی سرتره .
البته نظر من اینه ، توی PES بازیکنها حرکان خشکی و سریعی دارن ، در صورتی که توی فیفا خیلی خیلی طبیعی هست حرکات .
باز هم میگم ، این نظر منه .
:great:

Quick
03-06-08, 23:50
راستی اگه میخوای ایران داشته باشه برو فارسیش رو بگیر و یه روز حال کن چون روز دوم خراب میشه :دی حرکت قبلیقراردادن تصویر البته ساسان جان نباید فراموش کرد که طرفدارای ساکر بیشتره البته این دلیل نمیشه که ساکر برتر باشه! ولی یه چیزی داره که طرفداراش بیشترن مصلا هلند چون اکر مردم به اتفاق ساکر بازی می کنن به فیفا لیسانسش رو نفروخت.... بازم هر کس یه نظری داره کلا نظر شخصی من اینه که فیفا در پیت نیست ساکر ژاپنی و در پیته! البته بازی قشنگ و پر هیجانیه به نظر من به درد مولتی پلیر بیشتر میخوره تا فیفا چون سرعت توش بالاست و اون رو حس میکنی ولی مثلا توی فیفا سرعت پایینه و وقتی جلو یارو هستی تا بیای بچرخی به یه طرفی اون رفته ولی تماشاچی های فیفا رو هم باید در نظر گرفت.... از اون طرف هم قیافه های ساکر رو در نظر گرفت.... راستی یه بازی هم هست با عنوان Fifa manager 08 که کلا منیجر هست و نمیتونی بازی کنی به عنوان بازی کن البته یه نفر رو فکر کنم بتونی برداری.... ولی خیلی گستردست به نظرم اینو مهراد بازی کنه بهتره.... تا جایی که یادمه ایران رو هم داشت بشین پرسپولی رو بردار صفا کن!! یا ساسان تو استقلال رو بردار صفا کن! به نظرم بری Gamespot.com عکس ها رو ببینی بتر باشه...

Shahryar
04-06-08, 17:54
خوب بعد از مدت ها بنده هم رفتم دوباره سراغ بازی کردن :1. (38):

چند روز پیش یک DVD خریدم Euro 2008 و PES2008 و FIFA08 توش هست فعلا Euro را بازی کردم FIFA08 را هم که دوره اش کرده بودم . این سری PES2008 را هم بیشتر بررسیش میکنم .

اما در کل من جفتش را بازی کردم هر دو خوبند و یکسری حسن و عیب دارند اما FIFA آسانی استفاده و کیف کردن کار باهاش بیشتر PES هست . Euro هم مثل FIFA World Cup میمونه از نظر گیم پلی عالی هست اما از نظر های دیگه ضعیفه . یک مشکلی هم که الان من با یورو 2008 دارم و نمیتونم بدونم مشکل از بازی هست یا سیستم من اینکه وقتی میرم توی بازی روی منو ها و ... که میرم صدای فلاپی درایو میاد ! قضیه چیه ؟

راستی به دوستانی که از نظر گرافیکی با FIFA08 مشکل دارند ! اول از همه اینکه Creation Master 08 را دانلود کنید و از پچ گرافیکی نسخه دوم فیفا استفاده کنید + اگه چمن میخواین هر چی میخواین میتونید با این نرم افزار اضافه کنید به فیفا .

M A H R A D
05-06-08, 14:32
کمی به سمت FIFA 08 متمایل گشتیم!

Quick
05-06-08, 14:47
فیفا 08 همه ی لیگ های دنیا رو داره! جز لیگ ایران :((((( ولی به نظرم برو Fifa manager 08 رو بگیر ته منیجر هست! تیم های ایرانم داره....

Shahryar
05-06-08, 14:51
کمی به سمت FIFA 08 متمایل گشتیم!

مهراد جان EURO08 را بگیر شما که خیلی نمیشینی و عشقی بازی میکنی Euro08 خیلی قشنگه . :give_rose:

فقط یک مشکلی که کلا بازی های فوتبال EA داره اینه که خیلی راحت هست یعنی بعد از چند ساعت بازی کردن میتونید World Class اش را هم راحت ببرید . :1. (23):