PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل عجیب کارت گرافیک !!

Master
18-04-08, 05:20
سلام .. من دیروز یه کارت گرافیک 6600 گرفتم(Agp 8x) ... وقتی اومدم نصبش کنم اصلا نمیشخناخت ..(سی دی درایور هاش همراهش نبود ) .. من رفتم از سایت ام اس آی آخرین درایورش رو که 30 مگ بود حدودا دنلود کردم ..اما باز هیچی نشد .. رفتم از سایت انویدیا آخرین درایور اون سری رو یعنی 169.21 رو دنلود کردم و اومدم نصب کنم بازم نشد !! اعصاب واسم نذاشته . این مشکل از کارته ؟ یا ویندوز ؟ آخه کارت گرافیک دیگم که یه ای تی آِ هست مشکلی نداره تو نصب درایور ...

در ضمن همیشه هم بعد از نصب ردایور این اررو نشون داده میشه !

خواهشا دریابید
ممنونم
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

A-Ahmadi
18-04-08, 08:50
با سلام

1 - اول مطمئن بشو که کارت رو درست نصب کردی بر روی اسلات
2 - اگه مشکل باقی بود، من تصور میکنم Gpu کارتت مشکل داره، ببر برای گارانتی و خودتو اذیت نکن.

javadshahvand
18-04-08, 11:15
سلام .. من دیروز یه کارت گرافیک 6600 گرفتم(Agp 8x) ... وقتی اومدم نصبش کنم اصلا نمیشخناخت ..(سی دی درایور هاش همراهش نبود ) .. من رفتم از سایت ام اس آی آخرین درایورش رو که 30 مگ بود حدودا دنلود کردم ..اما باز هیچی نشد .. رفتم از سایت انویدیا آخرین درایور اون سری رو یعنی 169.21 رو دنلود کردم و اومدم نصب کنم بازم نشد !! اعصاب واسم نذاشته . این مشکل از کارته ؟ یا ویندوز ؟ آخه کارت گرافیک دیگم که یه ای تی آِ هست مشکلی نداره تو نصب درایور ...

در ضمن همیشه هم بعد از نصب ردایور این اررو نشون داده میشه !

خواهشا دریابید
ممنونم
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

میتونی یه عکس از برد گرافیکت بزاری؟

Master
19-04-08, 09:34
az tavajoheton mamnoonam
ba Nasbe Dobare Windows hal shod