PDA

مشاهده نسخه کامل : چت ممنوع

Ramin_Zero1818
16-04-08, 09:31
سلام دوستان.
میخواستم یه پیشنهاد بدم اینکه این چت رو حذف کنید.
یه سری بی احترامی ها که دوستان در جریان هستن.
به جای این همه وقت گزاشتن روی چت می شه فعالیت بیشتری کرد.

D J V A H I D
16-04-08, 10:23
سلام دوستان.
میخواستم یه پیشنهاد بدم اینکه این چت رو حذف کنید.
یه سری بی احترامی ها که دوستان در جریان هستن.
به جای این همه وقت گزاشتن روی چت می شه فعالیت بیشتری کرد.

سلام دوست عزیزم. خسته نباشید . بنطر من فروم بدون چت باکس مثل جسمی میمونه که روح نداشته باشه. من خودم در جریان بعضی بی احترامیها از جانب بعضیها بودم که البته ازشون انتظار نداشتم. در خواست من از مدیریت محترم فروم اینه که به محض دیدن همچین موارد پلید و زشتی که بعضیا به کار میبرند.تا یه مدت عضویت اونا رو غیرفعال کرده و در صورت تکرار به کلی حذف کنند.:yes: با تشکر:11():

Labyrinth
16-04-08, 11:48
به نظرم رامین تا حدی حق داره چون از بعد اون قضیه که خودمم توش بودم فعالیت فرم افت کرده ولی بازم خوبی های چت باکس بر بدی هاش برتری داره

به نظرم قرار دادن نظر سنجی بهتر باشه :great:

MOHAMMAD1
16-04-08, 11:53
به نظر منم چت باکس میتونه خیلی خوب و مفید باشه ولی تا وقتی که اعضای سایت کمن با افزایش تعداد اعضا بی نظمی های در چت باکس ممکنه به وجود بیاد

leili1
16-04-08, 12:18
رای گیری بهترین گزینه س

Amin
16-04-08, 12:46
nice

به نظر من
این چت
کلا خیلی جلفه :1. (38):
از طرفی باعث کاهش اسپم تو انجمن میشه
اما از طرفی دیگر (یعنی از اووون طرف!!!) کنترلش سخته + میتونه روی فعالیت مثبت تاثیر بزاره

Keih@n.G
16-04-08, 18:06
باشه بهتره چون اونوقت برای صبحت های کوتاه جایی نیست و صمیمیت انجمن از بین میره و انجمن خشک میشه :great:

Ramin_Zero1818
16-04-08, 18:55
منتظر اظهار نظر مدیران عزیز هستیم

Stream
16-04-08, 19:01
من که از مطالبی که اونجا عنوان میشه خوشم نمیاد. من با حذفش موافقم!

Fog
16-04-08, 19:03
منم با نظر دوستام موافقم .
اما به نظر من چت باکس لازمه و صمیمیتارو بیشتر میکنه ولی باید ازش بیشتر
تو مواقع خاص و اضطراری استفاده کرد و دوستان نباید زیاد وقتشونو با اسپم
دادن تو چت باکس سپری کنن.:wink:
در کل چیز خوبیه ولی باید درست ازش استفاده کرد. :yes:

K A S R A
16-04-08, 20:13
:1. (27)::1. (27)::1. (27):
چت ممنوع ... ( آدم یاد ف ی ل ت ر ی ن گ اینترنت و اون جمله قشنگه مشترک گرا... میفته !!!)
هر کی که خوشش نمیاد خب میتونه ازش استفاده نکنه . :cool:
حکایت این چت باکس حکایت تیغ جراحیه که هم میشه ازون درستاستفاده کرد هم غلط .
ولی این قضیه چت ممنوع و حذف چت باکس به نظر من پاک کردن صورت مسئله است ... اگه جاییش مشکلی داره یه بحث دیگست . مشکلشو میشه حل کرد .
تا اینجای کارم که دوستان نظر دادن به جز یکی دو نفر بقیه با این چت باکس مشکلی ندارن ...

من فکر کنم به عنوان یه امکان ارتباطی زنده بین اعضا خیلی خیلی هم مفیده و هیچ ضرری هم واسه کسی نداره . :great:

:11()::11()::11():

Ramin_Zero1818
16-04-08, 20:34
من منظورم حذف چت نبود اشتباه نگیر.
استفاده درست بود.

Labyrinth
16-04-08, 21:11
ببین نظر من اینه باید قانون داشته باشه ( مثلا یکسری کلمات توش فبلتر بشه و ستاره زده بشه ) و ...

درکل بودنش مزیت و اگر هم نباشه زیاد فرقی نمیکند

( اگر خواستید نظر سنجی بزرارید گزینه بی طرف هم بزارید به نظرم خیلی ها هستن که بی طرف هستن :great: )

Quick
16-04-08, 21:59
من میگم نباشه بهتره آخه بچه ها همه ی بحث هاشون رو اونتو می کنن مثل بحث های نرم افزاری و سخت افزاری و فوتبال و .... اگه نباشه همه پست میدن و انجمن از این حال و هوای کم به روز شدن در میاد!

Mehdi_Full
16-04-08, 22:20
نظر بنده اینه که وجود هر چیزی میتونه هم خوب باشه و هم بد

چت باکس انجمن هم به این دلیل درست نشد که دوستان بیان و به همدیگه بی احترامی کنن و از همه بدتر بیان و بحثهای سخت افزاری و ... رو

بجای اینکه تو خود انجمن ایجاد و بحث کنن بیان و داخل چت باکس اینکارو بکنن در واقع اینکار فعالیت کلی فروم رو پایین میاره و این خیلی خوب نیست

دوستان اشاره به نظر سنجی کردن که با احترام به خواسته ، نظرسنجی اضافه شد .

با تشکر
مهدی :1. (23):

Mahdi Hero
16-04-08, 22:20
دوستان عزيز قرار نيست که اينجا پادگان نظامی باشه چت اتفاقا خيلی ميفده از نظر من
با اينکه تا حالا من تو چت سايت شرکت نکردم اما ميدونم اين چت باکس باعث ايجاد
روابط دوستيه بيشتر ميشه در ضمن قرار نيست که تو چت کسی بياد بحثه تخصصی بکنه
اونجا محيطیه باسه اينکه دوستان به قول گفتنی هر چه ميخواهد دل تنگت بگو باشه

PCminister
16-04-08, 23:30
دوستانه عزيز قرار نيست که اينجا پادگان نضامی باشه چت اتفاقا خيلی ميفده از نظره من
با اينکه تا حالا من تو چت سايت شرکت نکردم اما ميدونم اين چت باکس باعثه ايجاد
روابطه دوستيه بيشتر ميشه در ضمن قرار نيست که تو چت کسی بياد بحثه تخصصی بکنه
اونجا محيطیه باسه اينکه دوستان به قوله گفتنی هر چه ميخواهد دل تنگت بگو باشه

100% با شما موافقم در چت باکس باید دوستان برای ایجاد یک محیط صمیمی تر و دوستانه تر تلاش کنند.

من شخصا از این چت باکس خیلی لذت بردم و لحظات خوب و شادی را در اون داشتم:love:

به نظر من اگه در این چت باکس فقط برای گپ و گفنگو بیایم و در مورد مسایل تخصصی بحث نکنیم خیلی بهتره:yes:

در ضمن دوستان حرفهایی که در چت باکس زده میشه 90% شوخی و در راستای ایجاد همون محیط صمیمی هست پس دوستان نباید این حرفا رو به دل بگیرن!:11():

با تشکر.

Agne
17-04-08, 14:37
به نظر من اگه نباشه بهتره!
من باز هم میگم به نظر من، این چت باکس صمیمیت ایجاد میکنه و این انجمن سالمو مبتذل و خراب میکنه!
راه های سریع تر و بهتری هم هست که شخصی تر هم هست مثل یاهو.
بازم میگم این یک نظره!!!!

2sib
17-04-08, 14:56
:1. (27)::1. (27)::1. (27):
چت ممنوع ... ( آدم یاد ف ی ل ت ر ی ن گ اینترنت و اون جمله قشنگه مشترک گرا... میفته !!!)
هر کی که خوشش نمیاد خب میتونه ازش استفاده نکنه . :cool:

من هم با حرف کسرا جان موافقم .....

saeed25
17-04-08, 20:05
100% با شما موافقم در چت باکس باید دوستان برای ایجاد یک محیط صمیمی تر و دوستانه تر تلاش کنند.

من شخصا از این چت باکس خیلی لذت بردم و لحظات خوب و شادی را در اون داشتم:love:

به نظر من اگه در این چت باکس فقط برای گپ و گفنگو بیایم و در مورد مسایل تخصصی بحث نکنیم خیلی بهتره:yes:

در ضمن دوستان حرفهایی که در چت باکس زده میشه 90% شوخی و در راستای ایجاد همون محیط صمیمی هست پس دوستان نباید این حرفا رو به دل بگیرن!:11():

با تشکر.

من هم با حرف کسرا جان موافقم .....

1:تایید میشه،هرچی کسرا بگه:1. (38):
2:فرم از کسلی و روابط رسمی در نوشتار تاپیک در میاره!(به نظر من البته!):give_rose:

Shahryar
18-04-08, 16:55
دوستان عزيز همگي حرف هاي خوبي زدند . دقيقا مثل تيغ جراحي هست ! طرز استفاده صحيح به عهده كاربر هست اما در كل وجودش بايد ايجاد روح به انجمن ميشه و از اسپم كاسته ميشه در خود انجمن ها .

اما اينكه دوستان رعايت كنند بايد اول از همه دروني بشه كه كم كم توي انجمن ها خيلي بهتر از قبل شده موضوع دروني شدن قوانين و دوم هم اينكه توي اين مدت بايد كنترل بهتري داشته باشه كه سعي ميكنيم بهتر از گذشته عمل كنيم .

موفق باشيد
شهريار :love:

D J V A H I D
18-04-08, 17:47
دوستان عزيز همگي حرف هاي خوبي زدند . دقيقا مثل تيغ جراحي هست ! طرز استفاده صحيح به عهده كاربر هست اما در كل وجودش بايد ايجاد روح به انجمن ميشه و از اسپم كاسته ميشه در خود انجمن ها .

اما اينكه دوستان رعايت كنند بايد اول از همه دروني بشه كه كم كم توي انجمن ها خيلي بهتر از قبل شده موضوع دروني شدن قوانين و دوم هم اينكه توي اين مدت بايد كنترل بهتري داشته باشه كه سعي ميكنيم بهتر از گذشته عمل كنيم .

موفق باشيد
شهريار :love:

با تشکر از شهریار عزیز. این دیگه لپ کلام بود . :yes: هیچ برو و برگشتی هم نخواهد داشت
منم با حرف زیر کاملا موافقم........................>>>>
(..............طرز استفاده صحيح به عهده كاربر هست اما در كل وجودش بايد ايجاد روح به انجمن ميشه و از اسپم كاسته ميشه در خود انجمن ها ..........)

Ramin_Zero1818
18-04-08, 20:22
طرز استفاده صحيح به عهده كاربر هست اما در كل وجودش بايد ايجاد روح به انجمن ميشه و از اسپم كاسته ميشه در خود انجمن ها .
منم کاملا تایید میکنم

bamy
26-04-08, 23:07
در کل به نظر من باشه بهتره .....

گر چه همین چند دقیقه ی پیش یکی به من توهین کرد... ولی خب آدم های بی شعور زیاد هستند ... ما باید جنبه داشته باشیم..........

K A S R A
27-04-08, 00:01
در کل به نظر من باشه بهتره .....

گر چه همین چند دقیقه ی پیش یکی به من توهین کرد... ولی خب آدم های بی شعور زیاد هستند ... ما باید جنبه داشته باشیم..........

بیایید با هم مهربانانه تر صحبت کنیم :1. (40):.

mojtaba_n87
02-05-08, 14:17
چت باکس یه چیز ضروری تو یک فروم پویاست.ولی می شه بی احترامی ها رو پیگیری کرد و اخطار داد.تا امنیت فروم از نظر احترام متقابل حفظ شه.
یکی از مزایای چت باکس اینه که کاربران می تونن تاپیک های خودشون رو به اطلاع سایرین برسونن.