PDA

مشاهده نسخه کامل : آغاز نصب خودکار سرويس پک 1 روی ويندوز ويستا

Trance
15-04-08, 17:39
مايکروسافت فرآيند نصب خودکار سرويس پک 1 روی ويندوز ويستا را آغاز نمود. به اين ترتيب سيستم عامل کاربران حين اتصال به اينترنت به صورت خودکار بروز خواهد شد.

مايکروسافت فرآيند نصب خودکار سرويس پک 1 روی ويندوز ويستا را آغاز نمود. سيستم عامل کاربران حين اتصال به اينترنت به صورت خودکار بروز خواهد شد.

هرچند پيشتر نيز کاربران می توانستند با مراجعه به خدمات Windows Update در اين آدرس (Only the registered members can see the link) ، سرويس پک 1 ويستا را دريافت نمايند ولی مايکروسافت اعلام نموده بود که از نيمه آوريل امسال اين بسته الصاقی به طور خودکار نصب خواهد شد.

شرکتهايی که می خواهند سرويس پک 1 را خودشان، و نه طی فرآيند خودکار، نصب نمايند می توانند توسط ابزاری ويژه و قابل دانلود از اين آدرس (Only the registered members can see the link) ، نصب خودکار سرويس پک را بلوکه نمايند.
رفع مشکلات ويستا در زمينه پايداری و کارايی، پشتيبانی از انواع سخت افزارهای جديد و پشتيبانی از چندين استاندارد يکپارچه سازی از اهداف انتشار Vista Service Pack 1 محسوب می شود.

Only the registered members can see the link

عصر شبکه

CROSSHAIR
15-04-08, 20:10
به نظر من بهتره سرویس پک 1 رو با قیمت 1000 تومان تهیه کنیم .:great:
من تست کردم.کاملا درسته وتمام وصله های الحاقی روشه. چون هر کدومو خواستم نسب کنم نشد.
سرعت کپی وپیست و سرعت ویندوز واقعا به چشم می خوره .و باگهای زیادی که من زیاد بهشون بر می خوردم کاملا بر طرف شده .خصوصا در بازی ها با اخرین درایورهای nvidia بسیار سرعت و کیفیت رو میشه دید.
من به شخصه
در بازی کرایسیس با مشخصات سیستم زیر در 1440.900 بازی رو به صورت کمترین low بازی میکردم.با لودهای طولانی.وخسته کننده.
ولی در سرویس پک 1 به علاوه درایور 174.85 ویستا 64 در normal بدون کوچکترین مشکلی اجرا میشه.و از لود طولانی خبری نیست.:cool:
در پایان اشاره به این که واقعا اپدیت 700 تا 800 مگا بایتی معقول نیست.و به زحمتش نمی ارزه:1. (27):
فقط نسب دوباره ویندوز یکم کار داره:1. (2):
به نوع dvd هم اشاره نکردم که تبلیغات محسوب نشه.ولی اگه دوستان خواستند اونم ذکر میکنم .:love:

Stream
15-04-08, 20:36
من یک کرک خوب برای Service Pack 1 پیدا کردم. ویندوز کاملا Genuine هم میشه!

Mahdi_Moosavi
15-04-08, 21:03
من یک کرک خوب برای Service Pack 1 پیدا کردم. ویندوز کاملا Genuine هم میشه!

خب لینک بده ، بقیه ملت هم استفاده کنن . :1. (26):

Stream
15-04-08, 23:11
خب لینک بده ، بقیه ملت هم استفاده کنن . :1. (26):
نه دیگه! اگه بدم دیگه مزه نداره! :lol:

Labyrinth
16-04-08, 06:50
مهدی جان این کرک برو دانلود کن دعا یادت نره :wink:

دانلود کرک ویستا سرویس پک یک (Only the registered members can see the link)