PDA

مشاهده نسخه کامل : مشكلات ، بازگرداندن ديتابيس + تبديل ديتابيس = رفع مشكل سرچ انجمن !

Shahryar
14-04-08, 18:56
با عرض سلام و خسته نباشيد خدمت يكايك دوستان و عزيزان انجمن پي سي نتورك ... :11():

امروز براي ساعاتي انجمن بسته شد به دليل مشكلاتي كه در اثر كار بر روي انجمن موسيقي ايجاد شد و در نهايت بعد از تلاش يك ساعتي ما براي رفع مشكل موفق نشديم و تنها راه ما برگرداندن انجمن به آخرين ديتابيس كه بك آپ مربوط به ساعت 5:30 صبح همين امروز بود و چيزي حدود 55 پست از دست رفت و از اين رو از كليه كاربران گرامي كه وقتشان را صرف انجمن كردند و از دست رفت عذر خواهي مي كنيم از صميم قلب و اميدواريم همان طوري كه در مدت يك سال اخير سابقه نداشته است ، ديگر نيز پيش نيايد . اما اين كار بايد چيزي حدود 1 ساعت زودتر به اتمام مي رسيد اما همان گونه كه اطلاع داريد ديتابيس انجمن بعد از تبديل به صورت Latin1 هست و صفحات با اينكودينگ UTF-8 هست . براي همين در ديتابيس لغات با جداول و ... منطبق نمي شوند و به همين دليل است كه سرچ فارسي در انجمن از كار افتاده و مقدمات اين تبديل را آماده كرديم تا ديتابيس را نيز به UTF-8 تبديل كنيم در يك زماني كه انجمن خلوت تر باشد اين تبديل را انجام دهيم . :1. (23):

با اين وجود از كليه عزيزاني كه زحمت كشيدند و در طول امروز از ساعت 5:30 تا حدود 4 ارسال هايي در انجمن ارسال كردند صميمانه پوزش مي خواهيم و اميدواريم شما عزيزان نيز ما را درك كرده و ببخشيد ... :1. (26):

با تشكر و آرزوي ساعاتي خوش
شهريار به نمايندگي از تيم مديريت :give_rose:

Labyrinth
14-04-08, 19:44
اینجا یک آهنگ غمگین میخواد شهریار :cry:

اشکالی نداره دوباره سند میکنیم :merci:

Fog
14-04-08, 20:08
من شاهد بودم که شهریار برای بازگردوندن دیتابیس چقدر تلاش کرد.
همینجا ازش تشکر می کنم.:give_rose:
امیدوارم مشکل سرچ انجمن هم هرچه زودتر حل بشه.:yes:

Keih@n.G
14-04-08, 20:18
واقعا جا داره از تیم مدیریتی یک Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) جانامه بکنیم .

من که شاهد تلاش شهریار بودم من واقعا تشکر می کنم :great::love::give_rose: