PDA

مشاهده نسخه کامل : آخرين مدل Laptop رو معرفي كنيد

Neo
17-01-07, 00:48
با سلام

لطفا آخرين مدل Laptop كه بالاترش هنوز نيومده و بهترين شركت توليدش كرده رو به من معرفي كنيد ! (ركت خوب توليد كننده Laptop چي هست ؟ ))
و اگه ميشه يه سايت هم بدين كه بتونم به صورت Online قطعات Laptop رو انتخاب كنم و بتونم قيمتش رو بگيرم !

با تشكر

Shahryar
17-01-07, 14:37
سلام عزیزم خوبی ؟
بستگی داره شما بخوای چی کار بکنی ؟
این را ببین :
Only the registered members can see the link

توی کار های گرافیکی هم از دل هست اگه اونم می خوای بگو تا لینکشو بدم ! 512 مگابایت گرافیک کوادرو انویدیا داره!

قربانت شهریار:26:

M A H R A D
17-01-07, 16:33
سلام

512 مگابایت گرافیک از نوع Quadro ... Only the registered members can see the link

بله تعجب نکنید !

=================================

Neo جان شما باید مشخص کنید که دقیقا این لپ تاپ مورد نظر در چه موردی قوی ترین باشه ؟

مثلا از نظر گرافیک یا پردازنده یا ... ؟؟؟

Neo
17-01-07, 23:58
سلام دوستان

حقيقتش اين مدلي كه مي خواستم بخرم مي خواستم از لحاظ سرعت كمنياره رشته خودم هم نرم افزار هست برا همين مي خواستم يه چيزي باشه كه حرف نداشته باشه !! ولي نمي خوام باهاش كارهاي گرافيكي انجام بدم ولي اگه بازي ها رو هم خوب بياره كه بد نسيت تو يكي ار كانال ها تبليغ ديدم كه Intel سي پي يو هاي جديدش يعني Core2 رو زده تو Labtopها مي خواستم ببينم وارد بازار شدن يا نه ؟!

Emperatour
18-01-07, 01:03
بله . وارد بازار شدند. من هم مثل شما نرم افزار میخونم. اگر من بودم بی شک dell 6400 ر. انتخاب میکردم که کارایی قابل قبول و قیمت فوق العاده خوبی داره.

30naa
18-01-07, 10:25
با سلام

لطفا آخرين مدل Laptop كه بالاترش هنوز نيومده و بهترين شركت توليدش كرده رو به من معرفي كنيد ! (ركت خوب توليد كننده Laptop چي هست ؟ ))
و اگه ميشه يه سايت هم بدين كه بتونم به صورت Online قطعات Laptop رو انتخاب كنم و بتونم قيمتش رو بگيرم !

با تشكر

سلام عزیزم خوبی ؟
بستگی داره شما بخوای چی کار بکنی ؟
این را ببین :

توی کار های گرافیکی هم از دل هست اگه اونم می خوای بگو تا لینکشو بدم ! 512 مگابایت گرافیک کوادرو انویدیا داره!

قربانت شهریار:26:

چطوری شهریار؟ خودت پست میزنی خودت هم جواب میدی؟:23:
لا اقل بزار یکی دیگه بیاد جواب بده

X Ray
18-01-07, 13:03
به نظر من Dell بهترين لپ تاپ ها رو مي زنه...من Inspiron 9400 رو خيلي دوست دارم...به نظر من كه خيلي عاليه...
با تشكر
بهنام

M A H R A D
18-01-07, 14:41
بله درسته ...

بهترین تولید کننده لپ تاپ در دنیا کمپانی DELL هست ...

همچنین از لحاظ فروش نیز در رده اول قرار داره (البته نه در ایران !!! )

====

مشخصات Dell Inspiron 9400 در اینجا :

دوستان توجه کنند که یه موقع Core Duo رو با Core 2 Duo اشتبا نگیرن

هر چند هر دوی آنان در لپ تاپ کاربرد دارند ...

سپاس

M A H R A D
18-01-07, 14:45
نکته :

دوستان توجه کنن که چند نوع Inspiron 6400 موجوده که مدل زیر از پردازنده Core2Duo بهره می بره و قدرت زیادی داره :

Inspiron 6400D (T7200)

مشخصات این مدل :

CPU: Intel Core 2 Duo 2.0GHz
CACHE :4.0 MB
FSB: 667MHz
RAM: 1024 MB DDR2
HDD: 120+ GB SATA
LCD: 15.4" TruBrite WXGA
DVD+RW
VGA: 256 MB ATI
و غیره ...

Neo
20-01-07, 00:39
ببينم تو اين مدلي كه معرفي كردي از همين CPU هاي جديد استفاده ميشه ديگه !!

در ضمن مي تونم بعضي قطعات رو به سفارش خودم بالا ببرم !؟؟مثلا Ram رو 3GB كنم ؟ يا كارت VGA رو G-force سفارش بدم ؟ و ...

راستي من رفتم از اين مدل ها رفتم عكس ديدم مانيوتورش نمي دونم چرا به دلم نمي شينه مثا اينكه عرض تر هستند و يه جوري هستند يا من اشتباه مي كنم ؟

با تشكر

M A H R A D
20-01-07, 14:34
بله از همین پردازنده های Core 2 Duo جدید استفاده میشه ...

قطعات رو نمییشه سفارش بدید ... بلکه میتونید تعویض کنید ... البته محدودیتهایی وجود داره (به خصوص درمورد رم)

سپاس