PDA

مشاهده نسخه کامل : دانلود نورتون 2007

KING
15-01-07, 17:59
سلام دوستان والا من خيلي نگاه كردم تاپيك در باره آنتي ويروس پيدا نكردم اينجا ميزارم اگه داره يه همچين تاپيك بعد خوديتون انتقال بدين متشكر
_____________________________________________--
همه ساله با شروع سال نو میلادی نسخه های جدید نرم افزارهای گوناگون عرضه میشه در این بین معمولا نرم افزار های امنیتی و ضد ویروس از پیشگامان هستن و معمولا سریعتر از سایر کمپانیهای نرم افزاری محصول جدیدشون رو به بازار ارائه میدن. شرکت امنیتی سیمانتک هم از این قاعده مستثنا نیست و با آغاز سال 2007 میلادی منسخه های جدیدی از محصولاتش رو عرضه کرده. تو این پست به معرفی نسخه بتا (آزمایشی) نرم افزار Norton Internet Security 2007 Beta میپردازیم. همونطور که از اسم این نرم افزار پیداست برای تامین امنیت سیستم شما هنگام برقراری ارتباط با شبکه اینترنت استفاده از این نرم افزار بسیار مفید خواهد بود و از بروز بسیاری از خطرات احتمالی استفاده از اینترنت جلوگیری میکنه! خطرات زیادی در هنگام استفاده از اینترنت سیستم شما رو تهدید میکنه مثلا نفوذ هکرها و سرقت اطلاعاتی که میتونه خسارات زیادی به شما وارد کنه .

این نرم افزار محیط بسیار زیبا و جالبی داره و بر خلاف بسیاری از نرم افزارهای امنیتی شرکت سیمانتک از پیچیدگی خاصی برای تفهیم وظایف از سوی کاربر به نرم افزار خبری نیست.

دانلود نورتن 2007 (Only the registered members can see the link)

KING
02-02-07, 13:33
مدير محترم بخش نرم افزار لطفا" دليل قانع كننده براي قفل كردن و پك كردن اين تاپيك بياوريد

Bahador
02-02-07, 13:44
بهنام جان من این پست رو توی Favorites خودم داشتم.... یه روز که اومدم یه مطلب دربارش بدم پاک شده بود و حالا هم برگشته.Only the registered members can see the link
به نظر من حتما دنبالش رو بگیر ببین ار کجا آب میخوره.
Only the registered members can see the link