PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل در نصب درایور صدای مادربورد ASUS p5kpl

ygh
09-04-08, 22:59
سلام خدمت همه دوستان
بنده یه مشکلی با این مادربورد دارم asus p5kpl
نمیتونم درایور صدای این مادربورد رو نصب کنم. cd مادربورد رو میذارم و درایور چیپست و LAN و ... رو نصب میکنم ولی تو ویزارد نصب درایور صدا سیستم eror میده .
لطفا اگه کسی میدونه اشکال کجاست کمکم کنه

Labyrinth
09-04-08, 23:22
ویندوزت رو دوباره بریز ساند مکس یک باگ داره مربوط میشه به ویندوز ایکس پی که کارت صدا رو PCI میشناسه

پیشنهادم تست یک ویندوز جدیدتره :great:

PCminister
09-04-08, 23:53
سلام خدمت همه دوستان
بنده یه مشکلی با این مادربورد دارم asus p5kpl
نمیتونم درایور صدای این مادربورد رو نصب کنم. cd مادربورد رو میذارم و درایور چیپست و LAN و ... رو نصب میکنم ولی تو ویزارد نصب درایور صدا سیستم eror میده .
لطفا اگه کسی میدونه اشکال کجاست کمکم کنه

آخرین درایور را از سایت بگیرین و نصب کنین ببینین حل نمیشه؟

راستی ویندوزتون چیه؟

vista یا XP؟

با تشکر.

ygh
10-04-08, 00:36
آخرین درایور را از سایت بگیرین و نصب کنین ببینین حل نمیشه؟
راستی ویندوزتون چیه؟
vista یا XP؟
با تشکر.

من یه درایور از سایت گرفتم ولی نمیدونم آخرین درایور بود یا نه . و نصب کردم ، باز هم نصب نشد .و همش یه Error میده که عکسش رو پایین میذارم .ویندوزم هم xp sp 2 32 bit هستش .
میشه لینکش رو بذارید تا دانلود کنم ؟

ویندوزت رو دوباره بریز ساند مکس یک باگ داره مربوط میشه به ویندوز ایکس پی که کارت صدا رو PCI میشناسه
پیشنهادم تست یک ویندوز جدیدتره :great:

ویندوز رو هم دوباره ریختم ولی جواب نداد .باگ داره یعنی چی ؟ میشه دقیقا بگید چه ویندوزی بریزم .

دوستان لطفا سریع راهنمایی کنند کارم گیره . احتمال داره اصلا صدای آنبورد مشکل داشته باشه ؟
Only the registered members can see the link

Actros
10-04-08, 00:45
مشکل ویندوز هست
یه ویندوز دستکاری نشده بگیر
من رو سرویس پک 2 بدن دستکاری نصبش کردم
مثل شما همین مشکل رو داشت
سوندشم ریلتک هست

Trance
10-04-08, 13:46
cd rom مشکل نداره که حین کپی کردن ارور بده؟ به تنظیمات بایوس هم یه نگاهی بنداز.تنظیمات رو دیفالت نکردی یا تغییر ندادی؟با سپاس

ygh
10-04-08, 16:07
مشکل ویندوز هست
یه ویندوز دستکاری نشده بگیر
من رو سرویس پک 2 بدن دستکاری نصبش کردم
مثل شما همین مشکل رو داشت
سوندشم ریلتک هست

بچه ها رو سیستم اول مشکلم حل شد . درایور رو از سایت asus گرفتم و دوباره ویندوز رو هم عوض کردم ولی اینبار اولیی درایوری که نصب کردم ، درایور صدا بود و درایور های دیگه رو بعدش نصب کردم .دفعات قبل درایورها رو به ترتیب سرچ ویندوز نصب میکردم نمیشد. میشه بگید مشکل از کجاست ؟

الان که دارم اینو مینویسم یه سیستم دیگه هم بستم که اون هم همین مشکل رو داره . فکر میکنم باید ویندوز رو عوض کنم و اولین درایوری که نصب میکنم باید درایور صدا باشه .

cd rom مشکل نداره که حین کپی کردن ارور بده؟ به تنظیمات بایوس هم یه نگاهی بنداز.تنظیمات رو دیفالت نکردی یا تغییر ندادی؟با سپاس

سی دی رام مشکل نداره .تنظیمات بایوس رو هم دست نزدم .

WORYA_SH
10-04-08, 23:57
دوست عزیز خودت درست مشکل را درست پیدا کردی نصب این مدل sound دو مرحله هستش که اون خطا وقتی داده میشه که مورد اول نصب نشده باشه اگه بصورت دستی از اول می تونستی نصب کنی این مشکل پیش نمیومد
برای دفعات بعد از auto run استفاده نکن.

yas110
19-04-08, 11:40
سلام برای نصب sound hd وییندوز شما باید update های 2007 را داشته باشد

D J V A H I D
19-04-08, 11:46
مهندس من همین مادربورد رو دو هفته پیش واسه یکی از اقواممون خریدم و نصب کردم هیچ مشکلی نداشت. ویندوز هم اکس پی سرویس پک2 - 2006 نصب کردم. کاملا جواب داد:yes: