PDA

مشاهده نسخه کامل : درخواست همكاري خيلي فوري براي ساختن پروژه HTML ( دو روز وقت دارم)

Neo
10-01-07, 20:57
با سلام

من سال سوم رشته كامپيوتر هستم برا همين بايد برا يكي از درسها يه پروژه HTML ببرم كه شبيه بك سايت كوچيك شبيه سازي شده باشه مشكل من فقط اينه كه بايد حتما با Notepad كد نويسي كنم برا همين طبق كد هاي كتاب زياد حرفه اي نميشه و گرنه مي تونستم با FrontPage بنويسمش ولي اگه معلم Source كار رو ببينه از كد نوسي مي فهمه كه كار Notepad نيست . برا همين من تا 2 روز ديگه بيشتر وقت ندارم كه اين پروژه رو آماده كنم . مي خواستم هر كي كه به هر نحوي مي تونه كمكم كنه تا يه پروژه بسازم ببرم مدرسه نمره رو به من بده . مطالب سايت رو هم دارم مي خوام سايت رو توش مطالب آموزشي درباره ويندوز XP بزارم .

منتظر راهنمايي شما دوستان هستم فقط زود تر چون وقتم به نسبت خودم خيلي كمه .

با تشكر

Shahryar
11-01-07, 17:49
ببین وبلاگ ها با نت پد مشکلی ندارند در نتیجه تو یه وبلاگ می زنی و توش مطلبتو می نویسی اما برای اینکه 3 نشه! تو بعدش میاری روی Dream Weaver و کپی رایت ها و شکل ظاهری را تغییر بده ...
حتما قالبتو ساده بگیر و از جاهای خارجی یا ناشناس که شک نکنند ...
قربانت شهریار

Neo
08-05-07, 22:08
شهريار جان من يه تاپيك زده بودم كه توش چيز ديگه اي نوشته بودم اصلا اين نبوده اين مال قديمم هست ولي حساب كار تقريبا دستم اومده !
اگه زحمتي نيست ميشه يه كم بيشتر توضيح بدي و يه وب لاگ خيلي خيلي قشنگ كه كف معلم رو ببره بهم معرفي كني !
راستي من تو اون تاپيك هم گفته بودم اين پروژه بايد چهاشنبه تحويل بدم يعني تا سه شنبه وقت دارم !

با تشكر

Trance
08-05-07, 22:14
Only the registered members can see the link شاید این سایت بدرد کار شما بخوره