PDA

مشاهده نسخه کامل : طراحی لوگو برای Pn

Labyrinth
08-04-08, 13:27
دوستان عزیز سلام :

بعد از گفتگویی که با شهریار داشتم درمورد آپلود فایل در سرور و ... به نتایجی رسیدیم که گفتم یکمیش رو بگم ( شهریار فقط یکمش رو میگم :wink: )

درحال حاضر قراره در هر فایلی که آپلود میشه یک آدرس فرم و یک لوگو باشه ( نمونه ) (Only the registered members can see the link)

در حال حاضر از دوستان درخواست میکنیم ما رو در طراحی لوگوی داخل فایل یاری کنند ( جایزه هم داره )

توضیحات اضافه رو دیگه باید خود شهریار بگه که لوگو چه ویژگی هایی باید داشته باشه و ...

فقط این رو بگم جایزه رو من اهدا میکنم :wink: و اصلا چیز قابل داری نیست :yes:

به امید روزی که پی سی نتورک به قله ها ... برسه :1. (38):

Armin-N
08-04-08, 14:21
کار زیباییه
مثل کمیاب آنلاین که همه فایلهایی که واسه دانلود میزاره زیپ میکنه و لوگوش رو میذاره توشون
عالیه

Shahryar
08-04-08, 16:03
دوستان عزیز سلام :

بعد از گفتگویی که با شهریار داشتم درمورد آپلود فایل در سرور و ... به نتایجی رسیدیم که گفتم یکمیش رو بگم ( شهریار فقط یکمش رو میگم :wink: )

درحال حاضر قراره در هر فایلی که آپلود میشه یک آدرس فرم و یک لوگو باشه ( نمونه ) (Only the registered members can see the link)

در حال حاضر از دوستان درخواست میکنیم ما رو در طراحی لوگوی داخل فایل یاری کنند ( جایزه هم داره )

توضیحات اضافه رو دیگه باید خود شهریار بگه که لوگو چه ویژگی هایی باید داشته باشه و ...

فقط این رو بگم جایزه رو من اهدا میکنم :wink: و اصلا چیز قابل داری نیست :yes:

به امید روزی که پی سی نتورک به قله ها ... برسه :1. (38):

سايز 300 در 300 يا 400 در 400 باشه و حتي المقدور حجم كمي داشته باشه كه باعث افزايش حجم فايل دانلودي نشه .

ممنون از شما و ساير دوستاني كه زحمت ميكشند .
شهريار :give_rose:

PSLover
08-04-08, 18:41
سلام...

كار خيلي جالبيه!
موضوعش هم فقط بيانگر و تبليغ پي سي نتورك باشه ديگه؟؟

ه كه باعث افزايش حجم فايل دانلودي بشه .

نشه!

Shahryar
08-04-08, 20:06
سلام...

كار خيلي جالبيه!
موضوعش هم فقط بيانگر و تبليغ پي سي نتورك باشه ديگه؟؟

نشه!

شرمنده اشتباه تايپي بود .

ببين سعيد جان پي سي نتورك نه دقيق كار مهمي كه ما توي جاهاي مختلف هم داريم ايجاد طرح هايي هست كه بتونه يگانگي شهر سخت افزار و پي سي نتورك را ايجاد كنه . هر دو بايد بشه .

بله يك معرفي و تبليغ باشه يك كپي رايت معلوم باشه و دوم هم تبليغ كار هست .

ممنون
شهريار :love:

Ramin_Zero1818
09-04-08, 19:07
کار جالبی هست.
منم دست به کار میشم

Labyrinth
08-05-08, 09:18
اصلا انتظار نداشتم که از روی این موضوع به سادگی بگذرید :1. (2):

اشکالی نداره ما هم خدایی داریم :1. (38): خودم درست کردم و همین رو برای لوگوی فایل قرار میدم

برای دیدن سایز اصلی فایل روی تصویر زیر کلیک کنید

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)