PDA

مشاهده نسخه کامل : Ultra Products از اولین منبع تغذیه PC ATX 2000W در CES پرده برداری می کند

Emperatour
10-01-07, 01:29
یکی از پیشروان تکنولوژی، امروز خبر از پرده برداری از اولین منبع تغذیه PC ATX 2000W در نمایشگاه "سی ای اس2007" Consumer Electronic Show 2007 در لاس وگاس را داد.

Ultra X3 Modular 2000W PSU اندازه ای در حدود بعضی از رقیبان 1000W خود دارد (فقط 10.25 اینچ) و در فشار های متعارف بازدهی 80% دارد. منبع 2000W X3 برای مصرف کنندگان در اوایل سال 2007 قابل دسترس خواهد بود. این محصول در نمایش رسانه ای Showstoppers در Wynn Hotel دوشنبه شب 8 ام ژانویه به نمایش گذارده خواهد شد.

جورج علی (نویسنده HotHardware) می افزاید: "عده کمی اعتقاد بر این دارند که کامپیوتر های امروزی به 2000W توان نیازدارند."

مدیر فروش و بازاریابی Ultra Products می گوید: "در حقیقت، اغلب مدارهای خانگی (سیم کشی خانگی) حتی توانایی فراهم کردن توان AC لازم برای این دستگاه به منظور تولید 2000W توان DC را ندارند. ولی همواره این سؤال مطرح می شود آیا توان منبع من کافیست؟ و یا آیا منبع تغذیه من توان مورد نیاز قطعات من را محیا می کند؟ و این دلیل تولید این منبع 2000W ی می باشد. به عنوان قویترین منبع تغذیه DC که وجود دارد که می تواند 1800W به تنهایی خروجی 12V بدهد.

بنابراین تاکنون هیچ شکی نیست که توان کافی برای استفاده از پردازنده های 4 هسته ای، کارتهای گرافیکی Quad و یا آرایه های بزرگ دیسک سخت فراهم است.

نقاط عطف Ultra X3 Modular PSU شامل:

-طراحی مطابق اندازه (Cable Magagement)
-محافظت توان (سیستم محافظت اتصال کوتاه، محافظت ازدهام کنونی و سیستم قطع کننده حرارتی)
-ضمانت (ضمانت مادام العمر)
اطلاعات بیشتر به زودی در وب سایت Ultra products فراهم خواهد شد.

منبع خبر: WinBeta.Net