PDA

مشاهده نسخه کامل : این قفل را بشکنید

ravegoat
05-04-08, 22:47
تو این تاپیک دو تا برنامه گذاشتم:
یکی Minute و دیگری TLocK

با اجرای برنامه ی Minute شما یک دقیقه فرصت دارید تا از محیط برنامه خارج شید. اگر تونستید برنامه رو تو کمتر از یک دقیقه ببندید، نحوه ی این کار رو به زبان انگلیسی توضیح بدید و به ایمیل olej@aolej.com بفرستید. توضیح فارسیه اونو هم اینجا پست کنید.

دریافت برنامه ی Minute (Only the registered members can see the link)

ravegoat
05-04-08, 22:52
برای اجرای این برنامه نیاز به dotNet Framework 2.0 دارید. وقتی که برنامه رو اجرا کردید، ازتون درخواست میشه که تا چند ثانیه می خواهید رایانه تون قفل بشه. مقدار را بر حسب ثانیه وارد کنید. این مقدار نباید کم تر از 6 ثانیه باشه. آخر سر OK رو بزنید. حالا باید یه جوری از برنامه خارج شید. اگر تونستید، نحوه ی بستن برنامه رو اینجا پست کنید. هرکس این کار رو بکنه یه برنامه به اسم خودش می نویسم(به عنوان جایزه! ببخشید، این کم ترین کاریه که می تونم بکنم.:love:)

هر وقت فرصت تموم شد، رایانه از قفل در میاد.
این برنامه یه قفل حفاظتی داره. این قفل برای اینه که شما نتونید برنامه رو وقتی که رایانه رو قفل کرده، ببندید.

برای بستن برنامه، توی قسمت وارد کردن ثانیه، یه مقدار کم تر 6 وارد کنید و OK رو بزنید. بعد Task Manager رو اجرا کنید. دو تا پروسه با نام TLocK.exe وجود داره. اول پروسه ای رو ببندید(End Process) که Memory Usage کم تری داره و بعد TLocK.exe دوم رو ببندید.

دریافت برنامه TLocK + سورس VB.NET برنامه

795

796

منبع مورد استفاده:
Only the registered members can see the link

Labyrinth
05-04-08, 23:27
راه دیگه هست کسرا جان نظرت درباره Cmd چیه :1. (38): یک دستور می نویسی که اول این رو ببند بعد اون یکی بعد اون رو اجرا میکنی :1. (38): تمام شد رفت

ravegoat
05-04-08, 23:35
سلام!

دوست عزیز! کاری که گفتی رو کردم ولی نشد. فکر کنم منظورت taskkill بود.
می خوای خودت امتحان بکن ZeroX جان؟
:1. (38):

Labyrinth
05-04-08, 23:42
تست کردم که دارم میگم ولی شرمنده نمیتونم دستور رو بهتون بدم :1. (38):

Labyrinth
05-04-08, 23:53
این رو کی نوشته ؟ چون واقعا چیز جالبی هست بسته میشه با دستور ولی باز دوباره باز میشه :1. (27):

آفرین داره واقعا :1. (10):

ravegoat
05-04-08, 23:54
با سلام مجدد!

من حرفتونو قبول دارم.
فقط یه سوال ؛ آیا هر دو تا برنامه رو تونستید BREAK کنید؟ منظورم Minute و TlocK هستش؟

ravegoat
05-04-08, 23:56
واییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییی:1. (38):

الآن گفتید که Break کردم؟

درسته وقتی برنامه رو ببندید دوباره اجرا میشه...

نیاز یه فکر بیش تری داره!!!

K A S R A
06-04-08, 01:45
عجب برنامه ردیفیه ... فقط با Log off بسته میشه . :1. (27):

بعیده به این راحتیا بشه از کار انداختش ... (Minute) رو میگم .

Labyrinth
06-04-08, 05:16
حرفای عجیب میزنی ها اون اولی رو که اگر دست به چیزی بزنی تایم دوباره میره از اول فرار کردن از دستش یکم غیر ممکن به نظر میاد :wink: باید بیشتر بررسی بشه :great:

ravegoat
06-04-08, 06:29
با سلام!!!

برای شکستن برنامه ی Minute یه فایل BAT روی Desktop ایجاد کنید و توش دستوره زیر را تایپ کنید:

"taskkill /im "minute.exe

بعد یه میانبر روی Desktop ایجاد کنید تا فایل BAT رو که ساختید اجرا کنه. بعد برای میانبر یه Shortcut Key بذارید مثل Alt+Ctrl+Q.:1. (38):

حالا Minute رو اجرا کنید و Hot Key های میانبر را بزنید یعنی همون Alt+Ctrl+Q. برنامه بسته میشه.!!!:1. (5):
می خواید امتحان کنید؟؟؟

حالا روی TLock فکر کنید. :1. (26):

ravegoat
10-04-08, 23:44
با سلام!!!

امروز تونستم قفل TLock رو هم بشکنم. بهتون نحوه ی شکستن قفل رو توضیح می دم اما اول می خوام یکم در مورد ساختار TLock صحبت کنم. این توضیحات بر اساس کد ویژوال بیسیک دات نت برنامه هستش(کد رو هم تو همین تاپیک پیوست کرده ام.):

TLock.exe رو اجرا می کنیم. برنامه یه تایمر رو راه میندازه. تایمر تو هر یک میلی ثانیه چک می کنه که چند تا پروسه ی TLock.exe موجود هستش؟ اگر یه پروسه ی TLock.exe موجود بود، تایمر یه TLock.exe دیگه رو اجرا می کنه. در آن صورت دو تا پروسه ی TLock.exe داریم که البته فرم پروسه ی دوم مخفی هستش.
در این صورت وقتی یه پروسه بسته بشه، پروسه ی دومی وارد عمل میشه. البته باید بگم که وقتی پروسه ی دوم وارد عمل میشه یه TLock.exe رو اجرا می کنه، که در آن صورت بازم ما دو تا پروسه ی TLock.exe داریم.

باحاله؛ مگه نه؟...اگر جوابتون مثبته فکر کنم بعدن پشیمون بشید.:1. (38):

به این قسمت خوب توجه کنید:
برنامه ی TLock، از طریق GetName پروسه ها رو چک می کنه.
#اول به این مثال توجه کنید:
ما دو تا فایل اجرایی داریم که نام هاشون عین همدیگست اما هر کدوم تو درایو های مختلفی قرار دارند. مثلا:
"E:\TLOCK.EXE" و "F:\tlock.exe" . حالا این دو تا فایلو اجرا می کنیم. در آن صورت چون نام فایل ها یکی هستش، اسم پروسه ها هم یکی میشه اما شناسه های پروسه ها با هم فرق می کنه (شناسه یا ID هر پروسه یکتاست.). طبق مثال دو تا پروسه داریم: "TLOCK.exe" و "tlock.exe" (به کوچکی و بزرگی حروف توجه نکنید؛ خانم... آقا... توجه نکنید!) که شناسه های آن ها به ترتیب 2258 , 2898 هستش.

گفتیم که برنامه ی TLock، از طریق GetName پروسه ها رو چک می کنه. یعنی اگر اسم برنامه TLOCK.exe باشه، چک می کنه چندتا پروسه با این نام هستش.
حالا میشه از همین طریق TLock رو فریب داد؛ نگاه کنید:
*اول TLock رو اجرا می کنیم. با وارد کردن دستور qprocess در CMD ، شناسه ی پروسه های اول و دوم TLocK رو به دست میاریم (فکر کنم به چنگ میاریم مقتدرانه تر باشه.).
*بعد یه فایل اجرایی پیدا می کنیم و اسمشو به نام فایل اجرایی برنامه ی TLocK تغییر می دیم. مثلا می تونیم Notepad رو تو درایو E کپی کنیم بعد اسمشو از notepad.exe به TLock.exe تغییر بدیم.
*حالا یه فایل Batch درست می کنیم و دستور های زیر رو توش تایپ می کنیم:

مسیر برنامه ای که نام آن را همانند نام فایل اجرایی قفل کردیم. start
شناسه ی پروسه ی اول یا دوم قفل taskkill /pid
شناسه ی پروسه ی دوم یا اول قفل taskkill /pid

مثال:

start E:\Tlock.exe
taskkill /pid 2780
taskkill /pid 2964

حالا یه برنامه می نویسیم که بعد از مدت زمان خاصی (زمانی که قفل فعال شده) فایل بچی رو که ساخته ایم اجرا کنه.
عملیات با موفقیت انجام شد!!!:1. (5):

# برای این کار باید از درایو های NTFS استفاده کنید.

ravegoat
11-04-08, 00:19
ساختار کلی TLock:
زمانی که مقدار ثانیه را وارد می کنید و OK را می زنید، TLock ، تسک منیجر را قفل کرده و ورودی صفحه کلید و موشواره را مسدود می کند.
برای مسدود کردن ورودی، از API مربوط به VB6 استفاده شده است. این API با حرکت موشواره بر روی صفحه اجرا می شود.

از تمام دوستانی که دراین تاپیک شرکت کردند تشکر می کنم!:11():

اگر خواستید یه قفل دیگه هم دارم؛ اگر بخواهید اونو هم می تونم براتون بذارم. البته نیاز به فکر بیشتری داره... !:whistle:

فیلم آموزشی شکستن TLOCK رو هم آماده کردم. در نزدیک ترین فرصت اینجا پستش می کنم.:1. (40):

ravegoat
12-04-08, 22:34
ویدئو آموزشی
اینم ویدئو شکستن قفل:

Only the registered members can see the link

885 کیلو بایت .RAR
شامل: فایل بچ، فایل اجرایی TLocK و فایل تصویری Avi بدون Codec

# خطایی در آخر ویدئو مشاهده می کنید مربوط به برنامه ی فیلم برداری از صفحه نمایش است!