PDA

مشاهده نسخه کامل : درخواست برنامه لیستهای پیوندی

Emperatour
03-04-08, 01:37
یک برنامه میخاستم که یک لیست پیوندی توش هست و عملگرهایش. کاربر با سوییچ کیس میزنه فلان کار و اون عملگر اجرا میشه. یک گزارش 10 20 صفحه ای هم درباره خود لینک لیستها میخام. تشکر از زحمتی که میکشید:1. (38):

K A S R A
03-04-08, 02:10
سلام سعید . :give_rose:
حاجی من یه دونه برنامه تو فروم برنامه نویس پیدا کردم ... ظاهرا مشکلی نداره اما من که نتونستم کامپایلش کنم :1. (27):
فکر کنم با Turbo C یا Borland C یا با یه چیزی تو همین مایه ها نوشتنش . ببین تو میتونی کامپایلش کنی ؟

K A S R A
03-04-08, 02:14
ای بابا .. حواس نمیذارن واسه آدم ... اینم برنامه
اینم لینکش :
Only the registered members can see the link
:11():

Emperatour
03-04-08, 10:35
با Borland C++ ران میشه ولی هرکلیدی میزنی سوییچ کیسش عمل نمیکنه.یکمی باید ور برم ببینم چی میشه. دستت درست

K A S R A
03-04-08, 23:46
سلام سعید :love::love:
حاجی دست پر اومدم ...
ببین یه برنامه واست گذاشتم البته کار خودم نیست ولی برنامش حرف نداره:yes:... با VStudio 6 کامپایل شده .
همه چیزش آمادست , فقط باید تو Main از Opration های کلاس List استفاده کنی ...
کلا راست و ریس کردنش 1 ساعت وقت میبره . :cool:
اگه هم جاییش گیر کردی خودم هستم :wink:
ببینم چه می کنی ...
موفق باشی

Emperatour
04-04-08, 15:44
کسرا دستم به دامنت. یک فایل تحویل بده. توش از کلاس و ... استفاده نشه. هرچی ساده تر بهتر. فقط یک لینک لیست ایجاد بشه و عملگرهای اصلی. همین
یگ گزارش 10 20 صفحه ای متنی هم از لینک لیست

K A S R A
04-04-08, 22:22
کسرا دستم به دامنت. یک فایل تحویل بده. توش از کلاس و ... استفاده نشه. هرچی ساده تر بهتر. فقط یک لینک لیست ایجاد بشه و عملگرهای اصلی. همین
یگ گزارش 10 20 صفحه ای متنی هم از لینک لیست

بدون کلاس :1. (27):
سعید آخه اینجوری که نمیشه Link List پیاده کرد . حتما باید کلاس داشته باشه :yes:
اون برنامرو یه تغییریش میدم اگه رسیدم تا امشب . اگه هم نرسیدم فردا واست می ذارمش . :love:

خودت چی کار کردی ؟

Emperatour
04-04-08, 23:17
خودم هیچی. حوصله سر و کله زدن باهاش رو نداشتم. بخصوص که مبحث سنگینیه برا من که برنامه نویسیم تعطیله.
گزارش هم یادت نره.. قربونت برم

K A S R A
05-04-08, 19:37
بفرما سعید خان :love:
چیکار کنیم دیگه یه سعید که بیشتر نداریم :1. (40):خودم تغییرش دادم ... exe رو هم ساختم . همه چیش ردیفه ...
حالشو ببر :1. (38):

Emperatour
05-04-08, 23:00
دمت گرم. اقا گزارش درباره شی گرایی بود نه لینک لیست. یک گزارش 10 20 صفحه ای هم از شی گررایی میخام

Emperatour
05-04-08, 23:39
کسرا چرا 3 تیکس کد؟ نمیشه یکیش کرد؟ من حالیم نمیشه :دی . بعدشم نمیشه کمپاتیبل کنیش با بورلند سی؟ :دی
دستت درد نکنه تا همینجاشم.
گزارش شی گرایی یادت نره :دی

K A S R A
06-04-08, 15:49
کسرا چرا 3 تیکس کد؟ نمیشه یکیش کرد؟ من حالیم نمیشه :دی . بعدشم نمیشه کمپاتیبل کنیش با بورلند سی؟ :دی
دستت درد نکنه تا همینجاشم.
گزارش شی گرایی یادت نره :دی

سعید جون ... من فقط main این برنامه رو نوشتم اون دو تا سرفایلا کار من نیست . :1. (38):
اگه بخوای همشو یه جا بنویسی باید دستور #include رو برداری بجاش کدی که تو سرفایل هست رو کپی کنی ... کاری نداره زیاد ...:great:
خب خوبیشم همینه که Main زیاد ربطی به اون دوتا نداره ...
والا بورلند رو سیستم ندارم , ولی از رو Error هایی که بت میده راحت میشه فهمید چیکارش باید کرد ...
شی گرایی هم دسته خودتو می بوسه ...:wink:

Good Luck