PDA

مشاهده نسخه کامل : » مهم : دانلود اكستنشن ، قالب و ... از سيستم جديد سايت موزيلا

Shahryar
30-03-08, 18:51
با سلام خدمت بچه هاي گل انجمن پي سي نتورك ... :1. (40):

سيستم بخش Add-Ons سايت موزيلا چند روزي است كه تغيير كرده است . اما همان طوري كه ميدونيد شما نياز به دانلود و استفاده اين اكستنشن ها براي ورژن هاي جديد و آخرين نسخه هاي فايرفاكس داريد مانند Mozilla 4.0a1pre كه واقعا نسخه خوبي هست فقط مشكلش اينه كه شما نميتونستيد از اكستنشن هاي ورژن هاي قبل استفاده كنيد كه در تاپيك " آموزش تغيير ورژن اكستنشن ها (Only the registered members can see the link)" آموزش استفاده از آن ها داده شد .

اما چند روز پيش سايت موزيلا سيستم Add-Ons سايتش را عوض كرده و يك چك كردن ورژن ديگه قبل از نصب و از طريق خوندن ورژن مرورگر شما در هنگام لود صفحه اضافه كرده . اما خوب ميدونيد كه اين ها مشكل نيست ، لذت هست ! :1. (38): چون در اين آمورزش شما به راحتي ميتونيد از آخرين ورژن هاي منتشر شده در سايت موزيلا استفاده كنيد بدون اينكه هيچ مشكلي با ورژن هايي مثل 4.0a1pre داشته باشه ! :yes:

براي اينكار در آدرس بار عبارت "about:config " را تايپ كرده و سپس عبارت general.useragent.extra.firefox را تايپ كرده و سپس كليك راست كرده و گزينه Modify را بزنيد . در آخر هم ورژن به راحتي تغيير بديد براي مثال به Minefield/3.0pre تغيير بديد !‌ :great:

سپس extensions.lastAppVersion را هم سرچ كنيد و كليك راست و سپس modify بزنيد . در اينجا هم همان ورژني كه در بالا داديد بديد . .

در ضمن الان پيشنهاد ميكنم ورژن FireFox/2.0.0.13 را براي اولين قسمت و 2.0.0.13 را براي دومين قسمت بديد . :1. (23):

و الان ديگه ميتونيد وارد سايت موزيلا شده و دوباره هر چي ميخواين دانلود كنيد ، نصب كنيد و ... بدون هيچ محدوديتي :yes:

اميدوارم لذت برده باشيد ...
شهريار :love:

Amin
01-04-08, 02:24
مرسی
دیروز کلی به موزیلا فحش دادم :دی

Shahryar
01-04-08, 02:33
مرسی
دیروز کلی به موزیلا فحش دادم :دی

نگران نباش موزيلا هم كلي به من فحش داد :1. (38):

moh3n_o631