PDA

مشاهده نسخه کامل : برنامه نظر سنجی نوشته شده توسط من

CENTRALPC
25-03-08, 11:22
دوستان سلام
یه برنامه نوشتم البته ترم قبل نوشتم آموزش سخت افزار با VB یک بخ اون نظر سنجی داشت گفتم بزارم اینجا شایدبدردتون بخوره حالا دیگه نمیدونم مفید باشه براتون یا نه خودم خیلی گشتم تا همیچین سورسی رو پیدا کنم ولی پیدا نکردم مجبور شدم خودم بنویسمش چون زیاد هم حرفه ای کار نکردم از ساعت 2 بعد از ظهر که نشستم پاش 12:10 دقیقه شب بود که تمومش کردم Eroro های الکی میداد تا Error هاش رو رفع کردم دیگه طول کشید.
اين برنامه طوري طراحي شده است كه شما هر چند بار كه در اين نظر سنجي شركت كنيد نظر شما ثبت ميشود و با نظر قبلي جمع ميگردد و يك نتيجه كلي و خيلي دقيق را خروجي ميدهد.
براي اجراي برنامه فولدري به نام OCX درون شاخه برنامه وجود دارد كه شما بايد ابتدا آنها را به عنوان كامپوننت به محيط ويژوال بيسيك اضافه كنيد .
لازم به ذكر است كه بگم فولدر اصلي برنامه را در دسكتاپ خود قرار دهيد تا نيازي به تنظيم مجدد فايل DATABASE نباشد.
هرگونه نظر و سوال در مورد این برنامه را با آی دی خودم alex_alen1988 در میان بگذارید.
در پایان امیدوارم این برنامه برای عزیزانی که دنبالش بودن کارآمد باشه و من خودم شخصا بر این باورم که اگه همه ما اطلاعاتمون رو در اختیار همدیگر قرار بدیم خیلی از مشکلات ما در این مورد برطرف میشود.
با تشکر (حامد-Ship Storm-CENTRALPC) :11:
دانلود کنید با حجم 525 کیلوبایت از طریق لینک زیر :

Only the registered members can see the link

MoBiN.R
25-03-08, 18:17
دست شما درد نکنه آقا حامد .. من میدونم و درکت میکنم چقدر روی این برنامه زحمت کشیدی .. ولی عزیز بهتر بود همین جا آپلود میکردی چون این این فایل 30 روز دیگه اتوماتیک پاک میشه از روی 4shared

CENTRALPC
25-03-08, 23:14
دست شما درد نکنه آقا حامد .. من میدونم و درکت میکنم چقدر روی این برنامه زحمت کشیدی .. ولی عزیز بهتر بود همین جا آپلود میکردی چون این این فایل 30 روز دیگه اتوماتیک پاک میشه از روی 4shared

سلام و دورد بر شما
استاد مبین عزیز بنده خیلی فایل روی 4shared آپلود کردم چیزی بیش از 600 مگابایت هیچکدوم هم فعلا پاک نشدن علت اینکه فایل ها پاک میشن اینه که هیچ فایلی از طرف فردی که از طرف سایت 4shared فضا گرفته طی مدت 30 روز اپلود نشه ولی بنده هر هفته حداقل یک فایل آپلود میکنم ولی چشم بنده انجام وظیفه میکنم و فایل رو ضمیمه میکنم.
پیروز و موفق باشید :11():

K A S R A
26-03-08, 03:11
:1. (40):
ایول داری داش حامد ... من کدی که نوشتیو گرفتمش. خداییش اولش فکر نمی کردم این طوری باشه , ولی واقعا عالی بود. دستت درد نکنه . :wink:

بازم از این کار کردی حتما بذار تو فروم ... :yes:

این جملت منو کشته : :1. (40):

" من خودم شخصا بر این باورم که اگه همه ما اطلاعاتمون رو در اختیار همدیگر قرار بدیم خیلی از مشکلات ما در این مورد برطرف میشود. "

خیلی خیلی حال کردم ....:1. (21):

آقا در ضمن اون تاپیک ASP.NET رو به زودی زودی راه میندازمش :wink:

CENTRALPC
30-03-08, 22:14
:1. (40):
ایول داری داش حامد ... من کدی که نوشتیو گرفتمش. خداییش اولش فکر نمی کردم این طوری باشه , ولی واقعا عالی بود. دستت درد نکنه . :wink:

بازم از این کار کردی حتما بذار تو فروم ... :yes:

این جملت منو کشته : :1. (40):

" من خودم شخصا بر این باورم که اگه همه ما اطلاعاتمون رو در اختیار همدیگر قرار بدیم خیلی از مشکلات ما در این مورد برطرف میشود. "

خیلی خیلی حال کردم ....:1. (21):

آقا در ضمن اون تاپیک ASP.NET رو به زودی زودی راه میندازمش :wink:

خواهش میکنم K A S R A جان این برنامه رو من ترم قبل نوشتم البته از کمک های دوست عزیزم آقا مبین هم استفاده کردیم. اولش دونبال سورس میگشتم ولی پیدا نکردم دیگه خودم نشستم روش یکم کار کردم چون تا حالا همچین چیزی هم ننوشته بدوم یکم زیاد طول کشید ولی وقتی تموم شد و کار کرد و نتیجه گرفتم خیلی خوشحال شدم که بی ثمر نموند کارم خدا روش کر تو دانشگاه هم این پروژه اول شد البته این یک بخشه پروژه هستش پروژه 3 بخشه بخش عضو گیری مثل یاهو مسنجرو آموزش سخت افزار هم هستش که اون ها رو هم به زودی قرار میدم همینجا
در مورد ASP هم که به هم صحبت کردیم و ره حل رو به ما گفتی که چه کنیم یه دنیا ممنون :1. (40)::1. (21):
پیروز و موفق باشید :11():