PDA

مشاهده نسخه کامل : داغ داغ : آموزش طرز استفاده از ادیتور WYSIWYG فروم در Opera

M A H R A D
20-03-08, 14:50
<STYLE type="text/css">.wysiwyg { background-attachment: scroll; background-repeat: repeat; background-position: 0% 0%; background-color: #ecebe6; background-image: none; color: #000000; font-family: Tahoma; font-style: normal; font-variant: normal; font-weight: 400; font-size: 8pt; line-height: normal } p { margin: 0px; }</STYLE>
این هم از عیدی من به اپرایی های عزیز!

سلام به تمامی دوستان!

بالاخره بعد از تحقیقاتی که کردم سرانجام کشفیدم که چجوری از ادیتور ویزیویگ موجود در مرورگر محبوب اپرا :1. (21): استفاده کنم! :1. (40):

آموزش استفاده از ادیتور WYSIWYG در مرورگر اپرا :

1. در سایت مورد نظر که قصد استفاده از ادیتور ویزیویگ دارید (مثل PCNetwork ) ، کلید F12 را بزنید

2. گزینه Edit Site Preferences را انتخاب کنید

Only the registered members can see the link

3. سربرگ Network ( آخرین Tab ) را انتخاب کنید

4. در قسمت Browser Identification و از منوی موجود، گزینه Mask as Internet Explorer را انتخاب کنید ( با این کار اون سایت، مرورگر را بعنوان IE میشناسه )

5. حالا به سایت مورد نظر برگردید و برای محکم کاری یک بار Refresh/Reload کنید

اکنون که وارد تاپیکها شوید می بینید که ادیتور WYSIWYG در اختیار شماست!

مثل عکس زیر :

======

این هم یکی از مواردی بود که دوستان فایرفاکسی هی گیر میدادند بهش !!

شک نکنید اپرا بهترینه ( الان میان میگن کدهای ایجکس! صبر کنید ، Step by Step :1. (38): )

یه مژده دیگه هم دارم که خواهم گفت ...

سپاس:give_rose:

<STYLE type="text/css">.wysiwyg { background-attachment: scroll; background-repeat: repeat; background-position: 0% 0%; background-color: #ecebe6; background-image: none; color: #000000; font-family: Tahoma; font-style: normal; font-variant: normal; font-weight: 400; font-size: 8pt; line-height: normal } p { margin: 0px; }</STYLE>

M A H R A D
20-03-08, 14:58
دوستان منتظر vB 3.7 باشن چون با اومدنش، به احتمال بسیار زیاد ادیتور ویزیویگ با اپرا هماهنگ خواهد شد!

این گفته Product Manager وی بالتین هست :

We have been doing the same with Opera and I'm happy to say that Opera is 99% of the way there, and there's a good chance that vBulletin 3.7 will allow Opera to use the WYSIWYG editor.

سپاس:love:

Galaxy
20-03-08, 23:51
این هم از عیدی من به اپرایی های عزیز!

سلام به تمامی دوستان!

بالاخره بعد از تحقیقاتی که کردم سرانجام کشفیدم که چجوری از ادیتور ویزیویگ موجود در مرورگر محبوب اپرا :1. (21): استفاده کنم! :1. (40):

آموزش استفاده از ادیتور WYSIWYG در مرورگر اپرا :

1. در سایت مورد نظر که قصد استفاده از ادیتور ویزیویگ دارید (مثل PCNetwork ) ، کلید F12 را بزنید

2. گزینه Edit Site Preferences را انتخاب کنید

3. سربرگ Network ( آخرین Tab ) را انتخاب کنید

4. در قسمت Browser Identification و از منوی موجود، گزینه Mask as Internet Explorer را انتخاب کنید ( با این کار اون سایت، مرورگر را بعنوان IE میشناسه )

5. حالا به سایت مورد نظر برگردید و برای محکم کاری یک بار Refresh/Reload کنید

اکنون که وارد تاپیکها شوید می بینید که ادیتور WYSIWYG در اختیار شماست!

مثل عکس زیر :

======

این هم یکی از مواردی بود که دوستان فایرفاکسی هی گیر میدادند بهش !!

شک نکنید اپرا بهترینه ( الان میان میگن کدهای ایجکس! صبر کنید ، Step by Step :1. (38): )

یه مژده دیگه هم دارم که خواهم گفت ...

سپاس:give_rose:

آموزشت خيلي خوب بود ايول :yes: :1. (40):

اما در مورد حرف آخرت متاسفانه جو گرفتت (‌شوخي ) :1. (38): به قول خودتون قبلا مگه بدون اين اديتور كار مي كرديد ؟ :lol:

ببينيد آپرا از نظر استاندارد بودن كه فكر نمكينم كوچك ترين بحثي باشه كه از فايرفاكس و IE ضعيف تر هست . اگه هست بگيد تا با بقيه بچه ها دليل بياريم . :1. (26):

آپـــرا تــنــها سرعت خوبي داره كه با توجه به بهبود سرعت در 4.0a1pre ديگه توي سرعت هم تفاوت چنداني نخواهند داشت . :1. (40):

M A H R A D
21-03-08, 01:09
آموزشت خيلي خوب بود ايول :yes: :1. (40):

اما در مورد حرف آخرت متاسفانه جو گرفتت (‌شوخي ) :1. (38): به قول خودتون قبلا مگه بدون اين اديتور كار مي كرديد ؟ :lol:

ببينيد آپرا از نظر استاندارد بودن كه فكر نمكينم كوچك ترين بحثي باشه كه از فايرفاكس و IE ضعيف تر هست . اگه هست بگيد تا با بقيه بچه ها دليل بياريم . :1. (26):

آپـــرا تــنــها سرعت خوبي داره كه با توجه به بهبود سرعت در 4.0a1pre ديگه توي سرعت هم تفاوت چنداني نخواهند داشت . :1. (40):
سلام

باز هم بحثهای قدیمی! قبلا هم گفتم بازم میگم این بحثها فایده ای نداره:yes:

در مورد استاندارد بودن هم ملاحظه میکنید که کم کم تمام کمپانیها و سایتها دارن خودشون رو با اپرا مچ میکنند

نمونش همین ادیتور ، میبینید که این ادیتور با خود اپرا ( موتور اپرا ) مشکلی نداره و قابل استفاده است ولی چنانچه تشخیص داده بشه که مرورگر مورد استفاده

اپرا هست به شما اجازه دسترسی به این ادیتور رو نمیده! ( شاید عامدانه باشه )

قبلا از همین نوع حرکات در سیستم Comment برخی وبلاگها دیده بودیم

بزودی تمام ناهماهنگیها برطرف خواهد شد:yes:

سپاس

Galaxy
21-03-08, 01:31
سلام

باز هم بحثهای قدیمی! قبلا هم گفتم بازم میگم این بحثها فایده ای نداره:yes:

در مورد استاندارد بودن هم ملاحظه میکنید که کم کم تمام کمپانیها و سایتها دارن خودشون رو با اپرا مچ میکنند

نمونش همین ادیتور ، میبینید که این ادیتور با خود اپرا ( موتور اپرا ) مشکلی نداره و قابل استفاده است ولی چنانچه تشخیص داده بشه که مرورگر مورد استفاده

اپرا هست به شما اجازه دسترسی به این ادیتور رو نمیده! ( شاید عامدانه باشه )

قبلا از همین نوع حرکات در سیستم Comment برخی وبلاگها دیده بودیم

بزودی تمام ناهماهنگیها برطرف خواهد شد:yes:

سپاس

عزيزم اين ها RoadMap هست كي عملي بشه خدا ميدونه ! :lol:

يعني جناب مهراد خان بدون تعصب بخوايم الان بگيم شما ميگيد آپرا از فايرفاكس استاندارد تره ؟! يك كلمه بلي يا خير .

ممنون
سپهر :1. (26):

M A H R A D
21-03-08, 02:19
عزيزم اين ها RoadMap هست كي عملي بشه خدا ميدونه ! :lol:

يعني جناب مهراد خان بدون تعصب بخوايم الان بگيم شما ميگيد آپرا از فايرفاكس استاندارد تره ؟! يك كلمه بلي يا خير .

ممنون
سپهر :1. (26):
جواب سوال شما بهتر است در این تاپیک و بصورت عملی داده بشه :

سپاس

Galaxy
21-03-08, 02:23
جواب سوال شما بهتر است در این تاپیک و بصورت عملی داده بشه :

سپاس

باشه ، موافقـــم :yes: :1. (40):

MVP
02-06-09, 23:56
آقا مهراد دستت درد نکنه من همین سوال رو تو فروم کردم و خودم با سرچ به جواب رسیدم :11():