PDA

مشاهده نسخه کامل : دوستان میخوام برای پروژه درسمون یک وبسایت طراحی کنم لطفا کمک کنید

CENTRALPC
18-03-08, 20:50
سلام دوستان
دوستان میخوام برای پروزه درسمون یک وبسایت طراحی کنم ممنون میشم راهنمایی کنید.
قصد ما اینه که در مورد ابو علی سینا یک وبسایت با ASP.NET طراحی کنیم حالا میخواستم از تمامی شما عزیزان که در این حرفه فعال هستید و تجربه دارید تجربتون رو در اختیار بنده قرار بدید که چگونه و چطوری طراحی رو شروع کنم برای طراحی این وب سایت که در مورد یک شخصیت علمی هستش چه مواردی لازمه و چه منو هایی باید داشته باشه امکانات لازم برای کاربران باید چطوری باشه و اگه طرح آماده ای در این زمینه باشه ممنون میشم برام بزارید تا طبق اون بریم جلو.
من تا حالا با ASP.NET طراحی نداشتم و اصلا هم تجربه لازم رو تو این زمینه بصورت حرفه ای ندارم فقط یک بار یک وبسایت با Publisher بصورت نیمه حرفه ای درست کرده بودیم که خیلی هم خوب شده بود.
ممنون میشم کلا مواردی رو که مورد نیاز هستش رو برای طراحی این وب سایت به بنده بگویید.
با تشکر از همه شما دوستان :11():

K A S R A
19-03-08, 14:47
سلام بر شما :give_rose:
توی طراحی سایت های اطلاع رسانی و معرفی شخصیت ها , ساختار اطلاعاتی منسجم و نظم و ترتیب اطلاعات , خیلی خیلی مهمه .

Interface سایت هم هر چی ساده تر بهتر ( سایت Wikky رو دیدی که چقدر سادست ولی یه دنیا اطلاعات توشه )...

از این چیزای متحرک و رنگارنگ و خلاصه جنگولک بازی نباید توسایت باشه .

فقط ساختار اطلاعاتی مهمه .

Flash هم اگه گذاشتی بیشتر از 100k نشه .

قبل از اینکه دست به کار بشی حتما یه ساختار درختی منسجم واسه سایتت طرح کن .
یه سری به سایت Only the registered members can see the link هم بزن , کارش طراحی سایته . میتونی از نمونه کاراش ایده بگیری .

اگه که می خوای با ASP.NET کار کنی , حتما VStudio.NET 08 رو سیستمت نصب کن .

طراحی سایت با ASP.NET زیادم سخت نیست ...از #C یا VB هم برای کد نویسی استفاده میشه , یکیشو باید بلد باشی .

کمکی هم توی ASP.NET از دست من بر بیاد در خدمتت هستم .

ان شالله اگه توی ایام تعطیل فرصتی شد ساخت WebSite با ASP.NET رو تا جایی که بلد باشم میگم .

موفق باشی
:11():

CENTRALPC
20-03-08, 22:08
سلام بر شما :give_rose:
توی طراحی سایت های اطلاع رسانی و معرفی شخصیت ها , ساختار اطلاعاتی منسجم و نظم و ترتیب اطلاعات , خیلی خیلی مهمه .

Interface سایت هم هر چی ساده تر بهتر ( سایت Wikky رو دیدی که چقدر سادست ولی یه دنیا اطلاعات توشه )...

از این چیزای متحرک و رنگارنگ و خلاصه جنگولک بازی نباید توسایت باشه .

فقط ساختار اطلاعاتی مهمه .

Flash هم اگه گذاشتی بیشتر از 100k نشه .

قبل از اینکه دست به کار بشی حتما یه ساختار درختی منسجم واسه سایتت طرح کن .
یه سری به سایت Only the registered members can see the link هم بزن , کارش طراحی سایته . میتونی از نمونه کاراش ایده بگیری .

اگه که می خوای با ASP.NET کار کنی , حتما VStudio.NET 08 رو سیستمت نصب کن .

طراحی سایت با ASP.NET زیادم سخت نیست ...از #C یا VB هم برای کد نویسی استفاده میشه , یکیشو باید بلد باشی .

کمکی هم توی ASP.NET از دست من بر بیاد در خدمتت هستم .

ان شالله اگه توی ایام تعطیل فرصتی شد ساخت WebSite با ASP.NET رو تا جایی که بلد باشم میگم .

موفق باشی

آقا ممنون از اطلاعات خوب و مفیدتون دستتون دردنکنه که راهنمایی کردید
این ادرسی که دادید باز نمیشه وقتی آدرس رو وارد میکنم وارد سرچ سایت باهو میشه.
در ضمن من با VB کد نویسی هام رو میکنم و تا حدوددی برنامه نویسیش رو بلدم فقط میخوام یه ساختار داشته باشم که بر اساس اون سایت رو طراحی کنم یه الگو خوب و مناسب و در شان این موضوع داشته باشم مشکل من فعلا تو طراحی و Interface سایت هستش موندم چجوری و چشکلی و بر طبق کدام الگو سایت رو طرااحی کنم.
ممنون میشم راهنماییم کنید:1. (21)::11():

K A S R A
21-03-08, 02:30
سلام عزیز .. :give_rose:
آقا حق با شماست ... من تو لینک دادن اشتباه کردم ... آدرس صحیحش اینه :
Only the registered members can see the link
حتما به دردت می خوره . :wink:
تو انجمن طراحی وب هم مطلب راجع به ASP.NET زیاد هست ... ( متاسفانه مطالب خیلی تئوریکه ) ولی از مطالب اونجا هم استفاده کن .
من سعی می کنم تاهر چه زودتری تاپیک ساخت WebSite با ASP.NET رو تو انجمن برنامه نویسی بزنم ... البته به صورت کاربردی:great:
موفق باشی

CENTRALPC
21-03-08, 23:26
سلام عزیز .. :give_rose:
آقا حق با شماست ... من تو لینک دادن اشتباه کردم ... آدرس صحیحش اینه :
Only the registered members can see the link
حتما به دردت می خوره . :wink:
تو انجمن طراحی وب هم مطلب راجع به ASP.NET زیاد هست ... ( متاسفانه مطالب خیلی تئوریکه ) ولی از مطالب اونجا هم استفاده کن .
من سعی می کنم تاهر چه زودتری تاپیک ساخت WebSite با ASP.NET رو تو انجمن برنامه نویسی بزنم ... البته به صورت کاربردی:great:
موفق باشی

آقا ممنون من شدیدا منتظر اون تاپیک هستم :1. (21)::1. (10):