PDA

مشاهده نسخه کامل : در خواست راهنمایی

omid0120
18-03-08, 16:47
با سلام خدمت دوستان عزيز من به تازگي لب تاب گرفتم و بكمك برنامه بكاب گيري خود ويستا بكاب كامل از لب تاب گرفتم ولي چون با بعضي از نرم افزارهاي مورد نيازم كارنميكرد مجبور به پاك كردن ويستاي اورجينال ان شدم و اكس پي نصب كردم ويندوز اكس پي را هم چون درايورش براي لب تابم گير نياوردم دچار مشكل شدم وحالا ميخواهم به كمك بكابي كه از ويندوز ويستا گرفته ام و دو دي وي دي شده ويستا رابرگردانم ولي نميدانم چطوري به كمك دي وي دي انرا برگردانم خواهشمندم مرا ياري كنيد ويستا جديد هم نصب كردم ولي ايكون مموري كارت ها اصلا روي صفحه ماي كامپيوتركه باز ميكنم نمي ايد چون قبلا روي ويستاي اورجينال بود ومنو وايرلس ومودم و شبكه كه قبلا روي دستكاب بود الان نيست
التماس ميكنم اگر ميتوانيد راهنمائي كنيد چون نه ويستاي اورجيتال را دارم ونه ميتوانم با اكس پي كاركنم

Emperatour
20-03-08, 02:40
بکاپ داری؟ کلید F11 رو بزن روشن که کردی. فکنم نرم افزار ریکاوری اجرا بشه. بستگی به مدل نوتبوکت داره

a_k
20-03-08, 06:55
رو يه درايو ديگه ، يه ويستا ديگه نصب كن بعد باهاش بيا بالا و ركووري فول كن.

omid0120
21-03-08, 22:22
ضمن تشكر از پاسخگوئي
شما من به كمك برنامه ( بكاب كامپلد پي سي ) كه در خود ويستا
است دو تا دي وي دي تهيه كردم ولي وقتي انرا در دي وي دي رام ميگذارم بوت نميشود داخل دي وي دي فايل بوت وجود ندارد و اتوماتيك ااز طريق هارد ويستا بالا مي ايد.. از طريق خود دي وي دي
ويستا بالا ميايد وقتي ميخواهم ويندوز را از طريق برنامه ريكاوري كامل برگردانم نميشود چون ايميج ويندوز من روي دي وي دي است
و وسيتا اعلام ميكند كه هيچ بكاب فايل روي هارد يا دي وي دي وجود ندارد چون دي وي دي دي بكاب در درايورنيست دوستان ايا راهي وجود دارد كه من بكاب گرفته شده را روي هارد ريخته و از طريق ريكاوري خود ويستا مجددا نصب كنم يا درنهايت ادرس جائي كه بتوانم درايور ايكس پي براي مدل sony vaio vgn-nr160n پيدا كنم تا
از شر ويستا راحت شوم با تشكر منتظر راهنمائي شما هستم